انرپک Enerpac

تجهیزات ماشین سنگین انرپک
انرپک EnerpacReviewed by mohammadmarashi on Mar 15Rating: 5.0انرپکانرپک شرکتی امرکایی است و مهمترین مارک در فیلد تجهیزات هیدرولیکی استفاده شده در بازارهای صنعتی در سرتاسر دنیا است. انرپک از سال 1910 آغاز به کار کرده است.

انرپک نام کارخانه سازنده بهترین و پرفروش ترین تجهیزات هیدرولیک جهان است.  این نام را همه ی صنعتگران جهان میشناسند. محصولات و تجهیزات انرپک شامل انواع جک هیدرولیک ، انواع آچار هیدرولیک ، انواع کاتر هیدرولیک و …. میباشد . بدیهی است تجهیزات مربوط به راه اندازی و استفاده از این تجهیزات توسط همین کارخانه ساخته میشود . تجهیزاتی مانند پمپ ، اتصالات و انواع شیلنگ و کوپلینگ ، روغن هیدرولیک و…..

انرپک

شرکتی امرکایی است و مهمترین مارک در فیلد تجهیزات هیدرولیکی استفاده شده در بازارهای صنعتی در سرتاسر دنیا است. از سال ۱۹۱۰ آغاز به کار کرده است. زمانی که شرکت، پمپ آب موتور اتوموبیل افسانه ای مدل T ” فورد” را تولید کرد. شهرتش به عنوان یک پیشرو در عرضه این نوع تکنولوژی در سال ۱۹۲۰ آغاز شد، زمانی که اولین جک هیدرولیکی را تولید نمود. سال ۱۹۵۸، بخش محصولات صنعتی شروع به تولید نمود و مکمل این برند تجاری شد. تولیدات در ۲۲ کشور جهان مونتاژ می شود و بیش از ۱۰۰۰ کارمند و متخصص در آن مشغول بکار هستند و هزاران محصول جهانی با این برند تولید می شود که از طریق ۱۲۰۰ مرکز توزیع کننده در سطح جهان دارد. بزرگترین و معتبرترین تولیدکننده تجهیزات و جک های هیدرولیکی در سراسر جهان می باشد. کلیه تجهیزات و جکهای هیدرولیک بوسیله یک دستگاه پمپ مورد استفاده قرار میگیرد . برای استفاده یک جک و بالا بردن یک وسیله میبایست با قرار دادن جک هیدرولیکی که به یک پمپ هیدرولیک متصل شده است اقدام به حرکت دادن شی مورد نظر نمود. برای انتخاب نوع جک و پمپ و همچنین اتصالات مربوطه ، میبایست کلیه موارد ایمنی و حرفه ای کار در نظر گرفته شود . این موارد را میبایست از مشاوران و کارشناسان جویا شد. در اینخصوص مشاورین آماده ی پاسخگویی و ارائه مشاوره میباشند. مشاوره ی حرفه ای و دقیق وظیفه ی ماست .

 

لوله ترازکن انرپک

لوله ترازکن

جک سنگین انرپک

جک سنگین

جک سنگین انرپک

جک سنگین

جک سنگین انرپک

جک سنگین

جک سنگین انرپک

جک سنگین

جک سنگین انرپک

جک سنگین

تجهیزات انرپک

تجهیزات

جک هیدرولیک انرپک

جک هیدرولیک

تجهیزات ماشین سنگین انرپک

تجهیزات ماشین سنگین

آچار هیدرولیک
S-11000
وزن: ۱۵ کیلوگرم
ماکزیمم ترک Torque : 14914 Nm
درایو : ۲/۱ ۱ اینچ
دارای دکمه فشاری ازاد کننده رایو به جهت معکوس کردن سریع از حالت بستن به باز کردن
مانیفولد گردان ۳۶۰ درجه
چرخش ۳۵ درجه ای مهره
برای استفاده از این نوع اچار های ساخت کمپانی میبایست از یکی از انواع پمپ های ذیل استفاده کرد:
پمپ سری : ZU – پمپ سری : ZA – پمپ سری : PMU

سری RC از عمومی ترین جکهای تولیدی میباشد .
این سری از جکها از ارتفاع
ظرفیت این سری از جکها