آنالایزر و ترانسمیتر و سنسور

آنالایزر آب برای اندازه گیری پارامترهای آب به صورت online در مدل های تک پارامتری و دو پارامتری طراحی شده است. یک آنالیزور شامل واحد نمایشگر، سنسور و محفظه نصب سنسور می باشد.

سنسورهای پتانسیومتری
این سنسورها معمولا از نوع الکترودهای شیشه ای و برای پارامترهای pH, ORP, Floride زیر می باشند. خروجی سیگنال این سنسورها mV بوده و با استفاده از کابل مخصوص شیاردار تا فواصل ۱۰ متری قابل استفاده می‌ باشند.


سنسورهای آمپرومتری
این سنسورها دارای ممبران و محلول الکترولیت بوده و خروجی سیگنال آن جریان mA 4-20 با قابلیت پوشش فواصل بیشتر از ۱۰۰متر می باشند. سنسورهای کلرسنج، اکسیژن متر، ازن و … از این دسته می باشند.


سنسورهای هدایت سنجی
این سنسورها در دو نوع Inductive و Conductive قابل ارائه می باشند. مدل های Inductive برای مقادیر بالای هدایت الکتریکی و به خصوص برای اندازه گیری هدایت الکتریکی لجن فعال استفاده می شوند.


سنسورهای دما
این سنسورها در دو مدل Pt100 و Pt1000 قابل ارائه بوده و به طور جداگانه و همچنین به عنوان پارامتر تصحیح کننده pH و EC استفاده می شوند.


سنسورهای کدورت (Turbidity)
این سنسورها بر مبنای اندازه گیری پراش نور طراحی شده و قابلیت اندازه گیری مقدار شفافیت آب را دارند.


آنالایزر تک پارامتری

پارامترهای قابل ارائه در مدل‌ های تک پارامتری به شرح زیر است:

 

کدورت آب Turbidity

pH

 

ORP

 

کلر آزاد

 

دی اکسید کلر ClO2

 

ازن O3

 

PAA

 

پراکسید هیدروژن H2O2

 

هدایت

 

دما

 

برم

 

فلوراید

 

کلریت

 

اکسیژن محلول DO

سیگنال های خروجی، ورودی و تنظیمات داخلی دستگاه آنرا به یکی از کامل ترین کنترلرهای قابل استفاده در فرآیندهای آب تبدیل کرده است. از جمله خروجی های این دستگاه:
– دو خروجی سیگنال mA 4-20
– دو خروجی پالس
– خروجی رله آلارم، رله حد پایین و حد بالا، رله شیر سولنوئیدی و رله شیر موتوری
منوهای کاری و تنظیمات داخلی دستگاه قابل تعریف توسط اپراطور بوده و به طور تخصصی برای فرمان به یک یا دو پمپ طراحی شده است.
دستگاه های تک پارامتری در دو مدل D1C Controller و Compact ارائه می شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.