تصفیه آب

بخشی از تجهیزات تصفیه آب شامل سیستم آماده سازی و تهیه محلول پلی الکترولیت به منظور استفاده در تصفیه خانه های آب و پساب و بخش دیگر شامل سیستم های تصفیه آب به روش اسمز معکوس می باشد.

پکیج آماده سازی و تزریق پلی الکترولیت

پکیج آماده سازی و تزریق پلی الکترولیت

این دستگاه کاربرد زیادی در تصفیه خانه های آب و فاضلاب دارد. این دستگاه در مدل های دستی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک برای تهیه محلول پلی الکترولیت با غلظت ثابت و مشخص طراحی شده است. مشتریان سیستم تزریق پلی الکترولیت: آب و فاضلاب تهران: تصفیه خانه حکیمیه و تصفیه خانه حجاب ۸۷ آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان ۸۶ […]
سیستم اسمز معکوس

اسمز معکوس

نام محصول : اسمز معکوس دسته بندی : سیستم‌های تصفیه آب کمپانی : ProMinent اسمز معکوس یکی از روش های رایج و شناخته شده در تصفیه آب می باشد. انواع دستگاه های قابل ارائه متناسب با آنالیز و غلظت آلاینده های آب در مدل های SW، TW ، BW و eco PRO تا حجم l/h 50000 قابل ارائه است. ظرفیت […]

سیستم پلی الکترولیت

نام محصول : سیستم پلی الکترولیت
دسته بندی : سیستم‌های تصفیه آب
کمپانی : ProMinent
این دستگاه کاربرد زیادی در تصفیه خانه های آب و فاضلاب دارد. این دستگاه در مدل های دستی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک برای تهیه محلول پلی الکترولیت با غلظت ثابت و مشخص طراحی شده است.

دستگاه های اتوماتیک مجهز به سه مخزن، میکسر و سایر ملزومات کنترلی از جمله سیستم PLC بوه و امکان کار با پلی الکترولیت پودر و مایع را دارد.
بزرگترین ظرفیت قابل ارائه l/h 8000 بوده و به صورت سفارشی ظرفیت های بالاتر نیز قابل ارائه می باشد.

اسمز معکوس
نام محصول : اسمز معکوس
دسته بندی : سیستم‌های تصفیه آب
کمپانی : ProMinent
اسمز معکوس
اسمز معکوس یکی از روش های رایج و شناخته شده در تصفیه آب می باشد. انواع دستگاه های قابل ارائه متناسب با آنالیز و غلظت آلاینده های آب در مدل های SW، TW ، BW و eco PRO تا حجم l/h 50000 قابل ارائه است. ظرفیت های بالاتر به صورت سفارشی قابل ارائه است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.