زیمنس Siemens

زیمنس پروسسور
زیمنس SiemensReviewed by شرکت زیمنس ایران on May 9Rating: 3.0زیمنس Siemensزیمنس، (به آلمانی: Siemens) مجموعه شرکتهایی آلمانی و بین المللی است، که سال ۱۸۴۷ ارنست فون زیمنس آن را در برلین تاسیس کرد. اکنون شرکت زیمنس در زمینه تولید تجهیزات مخابراتی و نورپردازی، لوازم خانگی، قطار، تولید برق، خودکارسازی، پزشکی و سامانه‌های اعلام حریق فعالیت می‌کند.

زیمنس، (به آلمانی: Siemens) مجموعه شرکتهایی آلمانی و بین المللی است، که سال ۱۸۴۷ ارنست فون زیمنس آن را در برلین تاسیس کرد. اکنون شرکت زیمنس در زمینه تولید تجهیزات مخابراتی و نورپردازی، لوازم خانگی، قطار، تولید برق، خودکارسازی، پزشکی و سامانه‌های اعلام حریق فعالیت می‌کند.
هولدینگ شرکت زیمنس به چهار بخش اصلی انرژی، صنعتی، پزشکی و زیرساخت‌های شهری تقسیم می‌شود. امروزه شمار کارکنان زیمنس بالغ بر ۳۶۰ هزار نفر می‌باشد، که در ۱۹۰ کشور جهان فعالند. دفتر مرکزی این شرکت در مونیخ آلمان واقع است.

زیمنس در ۱۲ اکتبر سال ۱۸۴۷ توسط ارنست زیمنس تاسیس شد. وارنر این شرکت را در آغاز بنام Bauanstalt von Siemens & Halske در گارگاه خود افتتاح نمود. وارنر در ۱۸۴۸ نخستین و طولانی ترین خط تلگراف بین برلین تا فرانکفورت را ساخته و در سال ۱۸۵۰ برادر خود ویلیام زیمنس را به نمایندگی زیمنس در لندن نصب کرد. او پس از افتتاح نمایندگی در انگلستان، شروع به ساخت و راه‌اندازی خطوط و شبکه‌های مخابراتی در روسیه مشغول شد. در سالهای ۱۸۶۷ خط تلگراف بین لندن – کلکته را به پایان رسانید. در سالهای پس از این شرکت رشد و ترقی خود را با ساختن موتورهای برقی و لامپ ادامه داده و در سال ۱۸۹۷ نام شرکت از Bauanstalt von Siemens & Halske به (S&H) بروزرسانی شد. در ۱۹۱۹ شرکت زیمنس با همکاری دو شرکت دیگر به طور مشترک شرکت اوسرام OSRAM بنیان نهادند و در سال ۱۹۲۳ شرکت‌های فرعی و زیر مجموعه آن در ژاپن تأسیس گشت.

زیمنس کلینیتست
زیمنس کلینیتست
زیمنس سیستم وایرلس
Siemens erweitert mit besonders kompakten Access Points und Client Modules den Einsatzbereich von Industrial Wireless LAN in den Schaltschrank und in die Anlagen auf Feldebene.
With especially compact access points and client module, Siemens is expanding the applications of industrial wireless LAN in cabinets and in equipment at the field level.
زیمنس پروسسور
زیمنس پروسسور
زیمنس اولترامات
زیمنس اولترامات
زیمنس کلینیکال
زیمنس کلینیکال