بیسیم موتورولا Motorola

واکی تاکی موتورولا Motorola
بیسیم موتورولا MotorolaReviewed by موتورولا Motorola on May 25Rating: 3.5بیسیم موتورولا Motorola

موتورولا، شرکت / moʊtɵroʊlə / چند ملیتی شرکت مخابرات مستقر در Schaumburg، ایلینوی، ایالات متحده (US) بود. پس از ۴۳۰۰۰۰۰۰۰۰ $ ۲۰۰۷-۲۰۰۹ از دست داده، این شرکت به دو شرکت های دولتی مستقل، موتورولا تحرک و موتورولا راه حل در تاریخ ۴ ژانویه، ۲۰۱۱٫ تقسیم شد راه حل های موتورولا است به طور کلی در نظر گرفته می شود جانشین مستقیم به موتورولا، شرکت، به عنوان سازماندهی مجدد با موتورولا تحرک ساختار بود که چرخید کردن.

موتورولا طراحی و تجهیزات شبکه های بی سیم مانند ایستگاه های پایه انتقال سلولی و تقویت کننده سیگنال فروش می رسد. خانه و پخش محصولات شبکه موتورولا شامل جعبه تنظیم بالا، ضبط ویدئویی دیجیتال، و استفاده از تجهیزات شبکه را قادر می سازد پخش ویدئو، تلفن کامپیوتر و تلویزیون تعریف بالا. کسب و کار و دولت به مشتریان خود را به طور عمده از صدای بی سیم و سیستم های باند پهن (مورد استفاده برای ساخت شبکه های خصوصی)، و، سیستم های ارتباطی امنیت عمومی مانند آسترو و Dimetra بود. این کسب و کار (به جز برای جعبه تنظیم بالا و مودم های کابلی) در حال حاضر بخشی از راه حل های موتورولا. گوگل در سال ۲۰۱۲٫ به گروه Arris به فروش می رسد موتورولا خانه (سابق کسب و کار کابل عمومی ابزار)

بی سیم تقسیم گوشی تلفن موتورولا پیشگام در تلفن های همراه بود. همچنین به عنوان بخش ارتباطات شخصی (PCS) قبل از ۲۰۰۴ شناخته شده است، آن را با StarTAC در اواسط ۱۹۹۰s پیشگام “تلفن همراه” با DynaTAC، “فلیپ تلفن” با MicroTAC و همچنین به عنوان “تلفن صدف”. این یک تجدید حیات در اواسط ویرایش] ۲۰۰۰s با RAZR صحنه بود، اما سهم بازار از دست رفته در نیمه دوم آن دهه. بعد آن را در گوشی های هوشمند با استفاده از منبع باز آندروید سیستم عامل تلفن همراه گوگل متمرکز شده است. تلفن اول به استفاده از جدیدترین نسخه از سیستم عامل متن باز گوگل، آندروید ۲٫۰، در تاریخ ۲ نوامبر ۲۰۰۹ (، نسخه GSM راه اندازی یک ماه بعد، در اروپا به عنوان نقطه عطف موتورولا) منتشر شد به عنوان موتورولا Droid. بخش گوشی (همراه با کابل جعبه تنظیم بالا و مودم های کابلی) بعد وارد موتورولا تحرک مستقل چرخید شد. در ۲۲ می ۲۰۱۲، مدیر عامل گوگل لری پیج اعلام کرد که گوگل در معامله خود را برای به دست آوردن موتورولا تحرک بسته شده بود. در ۲۹ ژانویه سال ۲۰۱۴، مدیر عامل گوگل لری پیج اعلام کرد که در انتظار بسته شدن معامله، موتورولا تحرک خواهد بود به دست آورد چینی شرکت فن آوری خیر برای US $ 2910000000 (با توجه به تنظیمات خاص). در تاریخ ۳۰ اکتبر سال ۲۰۱۴، خیر نهایی خرید خود را از موتورولا تحرک از گوگل.

واکی تاکی موتورولا Motorola بیسیم

واکی تاکی موتورولا Motorola بیسیم

بیسیم موتورولا Motorola

بیسیم موتورولا Motorola

سابقه

موتورولا در شیکاگو، ایلینوی به عنوان گالوین ساخت شرکت (در ۸۴۷ غرب خیابان هریسون) آغاز شده در سال ۱۹۲۸، هنگامی که پل V. و جوزف E. گالوین باتری حذف برنامه ها و تولید تجهیزات ورشکسته استوارت شرکت باتری در حراج برای ۷۵۰ $ خریداری شده است. گالوین ساخت شرکت راه اندازی فروشگاه در قسمت کوچکی از یک ساختمان اجاره ای. این شرکت ۵۶۵ $ سرمایه در گردش و پنج کارمند داشت. حقوق و دستمزد در هفته اول ۶۳ $ بود.

اولین محصولات این شرکت باتری درایو، دستگاه هایی که فعال رادیو باطری به برق خانگی کار بودند. با توجه به پیشرفت در تکنولوژی رادیو، باتری درایو به زودی منسوخ شد. پاول گالوین متوجه شدند که برخی از تکنسین های رادیویی مجموعه نصب در اتومبیل شد و به چالش کشیده مهندسان خود را برای طراحی یک رادیو ماشین ارزان قیمت است که می تواند در بسیاری از وسایل نقلیه نصب شده است. تیم او موفق بود، و گالوین قادر به نشان دادن یک مدل مشغول به کار در رادیو در ژوئن ۱۹۳۰ کنوانسیون انجمن سازندگان رادیو در شهر آتلانتیک نیوجرسی بود. او دستور خانه به اندازه کافی به ارمغان آورد را به نگه داشتن این شرکت در کسب و کار.

پاول گالوین می خواستم یک نام تجاری برای رادیو جدید ماشین گالوین ساخت شرکت، و از طریق ایجاد ارتباط “موتور” (برای اتومبیل) با “به Ola” (آن پایان محبوب برای بسیاری از شرکت ها در زمان به عنوان مثال Moviola بود، به نام “موتورولا” ایجاد شده، CRAYOLA این شرکت در تاریخ ۲۳ ژوئن سال ۱۹۳۰ به فروش می رسد برای اولین بار از HC موتورولا رادیو مارک آن دیوار فورت وین، ایندیانا برای ۳۰ دلار. نام تجاری موتورولا شد تا به خوبی شناخته شده است که ساخت شرکت گالوین بعد نام خود را به موتورولا، شرکت [۱۴] تغییر

گالوین ساخت شرکت شروع به فروش موتورولا گیرنده های رادیویی خودرو به ادارات پلیس و شهرداری ها در ماه نوامبر سال ۱۹۳۰٫ برای اولین بار از مشتریان امنیت عمومی این شرکت (همه در ایالت ایلینویز) شامل روستای رودخانه جنگل. روستای اداره پلیس Bellwood. شهرستان پلیس اوانستون. ایلینوی امور خارجه پلیس بزرگراه. و کوک کانتی (منطقه شیکاگو) پلیس.

بسیاری از محصولات موتورولا اند مربوط به رادیو از طریق دستی برای اولین بار از دستگاه مخابره ترانزیستوری در جهان در سال ۱۹۴۰ بوده است، با شروع با یک باتری برای حذف رادیو،، لوازم الکترونیکی دفاع، تجهیزات زیرساخت های سلولی و تولید تلفن همراه. در همان سال، این شرکت ساخته شده است برنامه تحقیق و توسعه خود را با دن نوبل، یک پیشگام در رادیو و نیمه هادی فن آوری FM، که این شرکت به عنوان مدیر تحقیقات پیوست. این شرکت تولید دستی رادیو AM SCR-536 در جنگ جهانی دوم، که به ارتباطات متفقین حیاتی بود. موتورولا در میان شرکت های ایالات متحده در ارزش قرارداد تولید نظامی جنگ جهانی دوم در رتبه ۹۴٫

در سال ۱۹۴۳، موتورولا عمومی رفت و در سال ۱۹۴۷ موتورولا، شرکت تبدیل شد در این زمان، کسب و کار اصلی موتورولا تولید شد و فروش تلویزیون و رادیو.