یوکوگاوا Yokogawa

یوکوگاوا YokogawaReviewed by مرعشی on Feb 9Rating: 3.0یوکوگاوا Yokogawaاین تولیدکننده بنام ژاپنی در صنعت ایران بسیار مفید و راهگشا بوده و هست.

یوکوگاوا، یک گروه از تمام بخش های صنعتی و مهندسی ژاپنی است، فعالیت آن تولید سیستم های الکترونیکی، تجهیزات اتوماسیون صنعتی و اندازه گیری ابزار دقیق مثل دتکتور آنلاین، ترانسمیتر فشار و جریان سیال و انواع دتکتور در محل است.

شرکت یوکوگاوا را سال ۱۹۱۵ آقای تومیسوکه یوکوگاوا راه‌اندازی کرد و در امروز دارای ۶۹ زیرمجموعه است. هسته اصلی یوکوگاوا در موساشینو، توکیو، ژاپن قرار دارد و سهام یوکوگاوا در بازار بورس توکیو عرضه می‌شود.

فلومتر مکانیکی یوکوگاوا Yokogawa
کامپیوتر یوکوگاوا Yokogawa
فلومتر یوکوگاوا Yokogawa
آنالایزر یوکوگاوا Yokogawa
فلومتر مگنتی یوکوگاوا Yokogawa

 

ترانسمیتر فشار یوکوگاوا Yokogawa
استانداردهای ارتباطات دیجیتال در حال بازی نقش فزاینده ای مهم در جهان صنعتی. امروز دستگاه های هوشمند زمینه استفاده از انواع پروتکل های دیجیتال، از این رو نیاز به چند منظوره ابزار پیکربندی و مدیریت است که به طور موثر پشتیبانی راه اندازی اولیه روزانه نگهداری و عیب یابی برای حداکثر استفاده از ابزار هوشمند.

مطالعه موردی زیر توضیح می دهد چگونه زمینه پیشرفته تلفن همراه دستگاه مدیریت ابزار، بکارگیری تکنولوژی فعلی FDT2®، تولید کننده عمده جهانی پلیمر دستگاه راه اندازی و نگهداریکارهای ساده و در عین حال افزایش بهره وری و صرفه جویی در کار تعمیر و نگهداری و خدماتکمک می کند. با اجرای مدرن فانوس راه حل، شرکت در حال حاضر در قادر به دستیابی به بهره وری بیشتر در فعالیت های تعمیر و نگهداری کلی برای تولید و محیط های ترمز ماشین است.