خانه » بلبرینگ » بلبرینگ IBC

بلبرینگ IBC

بلبرینگ IBC

بلبرینگ IBCبلبرینگ IBC

IBC WÄLZLAGER GMBH ، بلبرینگ های صنعتی و اجزای سازنده سنت روبرت کلینگ Wetzlar GmbH را که در سال 1918 تأسیس شد ادامه می دهد. با بیش از 30 سال تجربه ، IBC در سراسر جهان در زمینه فناوری بلبرینگ فعالیت می کند.
IBC یک شریک قابل اعتماد برای درخواست ها و راه حل های خاص در بازار بلبرینگ های دقیق برای صنعت ماشین آلات و انتقال نیرو است.

بلبرینگ و اجزای صنعتی

بلبرینگ های زاویه ای تماس دقیق IBC

بلبرینگ های کنتاکت زاویه ای دارای مسیرهای مسابقه در حلقه داخلی و خارجی هستند که نسبت به یکدیگر در جهت محور بلبرینگ جابجا شده اند. این بدان معناست که آنها برای اعمال بارهای شعاعی و محوری مناسب هستند. ظرفیت باربری محوری بلبرینگ های زاویه ای تماس با افزایش زاویه تماس افزایش می یابد.

بلبرینگ های تماس زاویه ای دقیق IBC برای دوک های شاخه ای

سری بلبرینگ های DTB (بلبرینگ های رانده شده ابزار) به طور خاص برای ابزارهای محرکی طراحی شده است که در فرزکاری و حفاری در ماشین آلات پیشرفته با دقت بالا کار می کنند. این نوع کارها معمولاً در فضای نصب محدود تحت شرایطی که شامل زمان چرخه کوتاه و نیروهای ماشینکاری بزرگ است انجام می شود.

رولبرینگ های استوانه ای با دقت بالا IBC

رولبرینگ استوانه ای در نسخه تک ردیف با قفس تولید می شود. آنها از حلقه داخلی و خارجی یک تکه و همچنین تاج غلتکی استوانه ای تشکیل شده اند. قفس از تماس عناصر نورد با یکدیگر جلوگیری می کند مجموعه غلتک برای حداکثر ظرفیت حمل بار در جهت شعاعی طراحی شده است. تماس خطی بین عناصر نورد و مسیر مسابقه باعث ایجاد استحکام بالا می شود. آنها نمی توانند بارهای محوری را حمل کنند و به عنوان یاتاقان شناور استفاده می شوند.

بلبرینگ های تماس زاویه ای IBC 40 درجه

تک ردیف 40 درجه بلبرینگ تماس زاویه ای فقط محوری را جذب می کند
نیروهای در جهت بارگذاری عناصر نورد به عنوان
در نتیجه فشار بین شانه های بالا ایجاد می شود
حلقه داخلی و خارجی به دلیل زاویه تماس ، هر گونه
نیروهای شعاعی که تأثیر می گذارند نیروی محوری تولید می کنند. طراحی
بنابراین باید این نیروی محوری را در جاهای دیگر جبران کند.

یاطاقان غلتکی استوانه ای IBC

یاتاقان های غلتکی استوانه ای در نسخه تک ردیف با قفس تولید می شوند. آنها از حلقه داخلی و خارجی یک تکه و همچنین تاج غلتکی استوانه ای تشکیل شده اند. قفس از تماس عناصر نورد با یکدیگر جلوگیری می کند مجموعه غلتک برای حداکثر ظرفیت حمل بار در جهت شعاعی طراحی شده است. تماس خطی بین عناصر نورد و مسیر مسابقه باعث ایجاد استحکام بالا می شود. آنها نمی توانند بارهای محوری را حمل کنند و به عنوان یاتاقان شناور استفاده می شوند.

یاتاقانهای پشتیبانی پیچ پیچ 60 درجه IBC تک ردیف

مشتری از این بلبرینگ ها به دلیل سهولت استفاده می کند
برای نصب ، طول عمر طولانی بدون نیاز به تعمیر و نگهداری داشته باشید
و امکان استفاده از چربی مادام العمر را فراهم کنید
روانکاری یا روانکاری روغن در گردش. مزایای اضافی شامل
دقت موقعیت یابی بالا و مصرف انرژی کم در طول
عمل؛ بلبرینگ ها نیز در هنگام شتاب سریع با خیال راحت کار می کنند
و سرعت چرخشی بالا پیچ توپ.

یاتاقانهای پشتیبانی پیچ پیچ 60 درجه IBC Double Row Precision

زاویه تماس بزرگ 60 درجه اجازه می دهد تا بار رانش بالا با سختی بالا انجام شود. بار شعاعی نباید 90 درصد پیش بار را افزایش دهد.
از آنجایی که یاطاقان تماس زاویه ای می توانند بار را فقط در یک جهت حمل کنند ، بنابراین باید آنها را در یاتاقان دیگری از همان نوع تنظیم کرد. یاطاقان ها عمدتا به صورت تک یا در مجموعه های 2 یا 4 یاطاقان برای نصب پشت سر هم عرضه می شوند. ترتیبات یاتاقانهای رانشی زاویه ای برای مطابقت جهانی ساخته می شوند ، بنابراین می توان آنها را مجدداً مرتب کرد و در هر ترتیب قابل نصب است.

واحدهای بلبرینگ دقیق IBC

برای یک روش نصب سریع و آسان ، IBC استفاده از یاتاقان های دقیق آماده برای مونتاژ را توصیه می کند. زمینه اصلی کاربرد چنین واحدهای بلبرینگ پیچ های توپی در ماشین آلات است. واحدها مادام العمر روغن کاری می شوند و با مهرهای هزارتوی مهر و موم می شوند. بسیاری از آرایش های احتمالی در یک مجموعه یاطاقان نورد (که برای برآوردن الزامات مختلف یاتاقان ها با توجه به سختی محوری و بارگذاری زیاد ، اصطکاک کم ، دقت بالا در کارکردن و همچنین سرعت چرخش زیاد و شتاب سریع طراحی شده است) توسعه یک سیستم مدولار که هنگام طراحی نسخه های مختلف ، انعطاف پذیری بالایی را برای مهندس طراحی فراهم می کند.

قفل های IBC High Precision

IBC Precisions Locknuts با نخ ریز برای کاربردهای دقیق استفاده می شود. با توجه به سیستم های ایمنی یکپارچه در مهره های مختلف ، نصب آسان و دقیق و همچنین محافظت از مهره های قفل تضمین می شود. نصب قفل شستشو در شیار محوری دیگر ضروری نیست. سطح مقطع مواد حفظ شده و اثر ناچ افزایش نمی یابد. علاوه بر این محوری
دقت افزایش می یابد

بلبرینگ های شیار عمیق IBC

بلبرینگهای مقاوم در برابر خوردگی BC دارای پیشوند S (به عنوان مثال: S 6000) و

مقاومت در برابر خوردگی در برابر رطوبت هوا را نشان می دهد. آنها دارای ویژگی های عملکردی مشابه با بلبرینگ های فولادی هستند ، اما ظرفیت حمل آنها به میزان کمی کاهش می یابد. بلبرینگ های فولادی مقاوم در برابر خوردگی به صورت باز یا با مهر و موم در هر دو طرف در دسترس هستند. بسته به غلظت رطوبت هوا یا حتی غلظت شوری ، ATCoat توصیه می شود.

یاتاقانهای حرکت خطی IBC و راهنماهای تلسکوپی

راهنما شامل یک ریل پروفیل در طرف بیرونی است که در آن یک ریل هدایت شونده با توپ حرکت می کند. توپ ها در مسیرهای خطی می چرخند ، بنابراین حرکت نمای داخلی را در نمای بیرونی و در نتیجه استخراج امکان پذیر می کند. هر دو پروفیل داخلی و همچنین نمای بیرونی مجهز به شیارهای در حال اجرا هستند. عناصر نورد انتقال مداوم نیروها را تضمین می کنند که اصطکاک کمی دارند و درجه سختی بالایی دارند. پروفایل ها را می توان برای ترخیص ، برگشت صفر یا پیش بارگذاری سفارشی کرد. از آنجا که پیست در داخل پروفیل پروفیل یکپارچه شده است ، از خاک و همچنین لرزش محافظت می شود ، بنابراین ویژگی های آسان در حال اجرا را حفظ می کند. طراحی جمع و جور بلبرینگ های حرکت خطی تلسکوپ IBC به کاربرد آنها در فضاهای ساختمانی باریک کمک می کند.

بلبرینگ

پمپ

دوزینگ پمپ

پمپ پریستالتیک

پمپ بشکه کش

پمپ دیافراگمی

بلبرینگ نورد دقیق IBC با روکش ATCoat

یک پوشش کروم متراکم ATC نازک از سطح در برابر شرایط محیطی خارج محافظت می کند و در نتیجه عمر مفید یاتاقان های نورد و عمر ماشین آلات و تجهیزات را افزایش می دهد. مزایای این پوشش همچنین شامل صرفه جویی در انرژی و استفاده کارآمد از مواد است. فرآیند ATCoat امکان ترکیب یک ماده اولیه سخت با یک لایه کرومی بسیار محکم ، بسیار نازک و دقیق که عاری از ترک است را می دهد. به همین دلیل است که در مقایسه با یاطاقان های هم اندازه ، آنهایی که دارای روکش ATCoat هستند مقاومت بسیار خوبی در برابر سایش و خوردگی دارند.

بلبرینگ IBCبلبرینگ IBC