غلتک بشکه ای

بشکه های غلتکی ای یاتاقان های غلتکی هستند. آنها دارای عناصر نورد بشکه ای هستند و برای انتقال نیروهای شعاعی استفاده می شوند. اگر یاتاقان غلتکی بشکه ای دارای طراحی دو ردیفه باشد به آن رولبرینگ کروی یا خود تراز می گویند. علاوه بر نیروهای شعاعی، رولبرینگ های کروی نیز می توانند نیروهای محوری زیادی را تحمل کنند.

مسیرهای حلقه بیرونی دارای یک شیار کروی هستند. با توجه به شکل بشکه عناصر نورد صیقلی، یاتاقان های غلتکی بشکه می توانند مانند یاتاقان های ساچمه ای خود تراز شونده برای جبران تراز نادرست حرکت کنند.

یاتاقان غلتکی بشکه ای را می توان برای نگهداری و نصب آسان تر جدا کرد. آنها با آستین های گیره یا با برداشتن آستین ها از طریق سوراخ مخروطی در حلقه داخلی به شفت متصل می شوند.

بسته به طراحی آنها، ظرفیت تحمل بار بیشتری را نسبت به سایر بلبرینگ های نورد با ابعاد مشابه نشان می دهند و همچنین برای شفت های بسیار بزرگ ساخته می شوند. آنها عمدتاً در کاربردهای مهندسی سنگین مانند آسیاب غلتکی، ماشین آلات کاغذ، ماشین آلات تطبیق و فناوری حمل و نقل استفاده می شوند.

بلبرینگ بشکه ای

یاطاقان بشکه متعلق به یاطاقان غلتکی است. آنها دارای عناصر نورد بشکه ای هستند و برای انتقال نیروهای شعاعی استفاده می شوند. اگر رولبرینگ کروی در دو ردیف طراحی شود به آن رولبرینگ کروی می گویند. علاوه بر نیروهای شعاعی، رولبرینگ های کروی نیز می توانند نیروهای محوری زیادی را جذب کنند.

راهروهای حلقه های بیرونی به شکل یک کره توخالی آسیاب می شوند. با توجه به عناصر نورد زمین بشکه ای شکل، یاتاقان های بشکه ای و یاتاقان های توپی خود تراز می توانند برای جبران تراز نادقیق چرخانده شوند.

یاتاقان های بشکه برای نگهداری و مونتاژ آسان تر قابل جابجایی هستند. آنها از طریق یک سوراخ مخروطی در حلقه داخلی با آداپتور یا آستین های خروجی به شفت بسته می شوند.

با توجه به طراحی خود، بالاترین ظرفیت باربری را در بین تمام بلبرینگ های نورد با ابعاد یکسان دارند و برای شفت های بسیار بزرگ نیز تولید می شوند. آنها عمدتا در ساخت ماشین آلات سنگین، به عنوان مثال برای کارخانه های نورد، ماشین آلات کاغذ و بالابرها یا در فناوری نوار نقاله استفاده می شوند.

غلتک بشکه ای

یاتاقان های غلتکی بشکه ای یاتاقان های غلتشی هستند. آنها دارای عناصر نورد بشکه ای هستند و برای انتقال نیروهای شعاعی استفاده می شوند. اگر یاتاقان غلتکی بشکه ای طراحی دو ردیفه داشته باشد به آن رولبرینگ خود تراز یا کروی گفته می شود. علاوه بر نیروهای شعاعی، رولبرینگ های کروی می توانند نیروهای محوری زیادی را نیز در خود جای دهند.

مسیرهای مسابقه حلقه های بیرونی با یک شیار کروی آسیاب می شوند. با توجه به شکل بشکه مانند عناصر نورد صیقلی، یاتاقان های غلتکی بشکه ای می توانند – مانند بلبرینگ های ساچمه ای خود تراز شونده – برای جبران تراز نادقیق، محور شوند.

یاتاقان غلتکی بشکه ای را می توان جدا کرد تا نگهداری و نصب آنها آسان تر شود. آنها از طریق یک سوراخ مخروطی در حلقه داخلی به شفت بسته می شوند.

بسته به طراحی آنها، ظرفیت باربری بالاتری نسبت به سایر بلبرینگ های المنت نورد در ابعاد مشابه دارند و همچنین برای شفت های بسیار بزرگ ساخته می شوند. آنها قبل از هر چیز در کاربردهای مهندسی سنگین مانند کارخانه های نورد، ماشین آلات کاغذ، ماشین آلات بالابر و فناوری انتقال استفاده می شوند.

رولبرینگ کروی بشکه ای FAG 20205T، قفس پلی آمید/نایلون، فاصله معمولی، متریک، شناسه 25 میلی متری، 52 میلی متر OD، 15 میلی متر عرض، 6700 دور در دقیقه حداکثر سرعت چرخش

در حال حاضر در دسترس نیست.
ما نمی دانیم که آیا این محصول دوباره در دسترس خواهد بود یا نه.
علامت بلبرینگ FAG
مواد پلی آمید
مشخصات برآورده شد Din Iso 281, Din 623-1, Iso 683-17, Iso 199, Iso 281
نوع بلبرینگ بلبرینگ
روان کننده سازگار گریس

در مورد این مورد

 • رولبرینگ بشکه ای کروی تک ردیفه و خود تراز مناسب برای کاربردهایی که از بارهای ضربه شعاعی بالا و حداکثر تنظیم ضربه پشتیبانی می کنند.
 • قفس پنجره پلی آمید و نایلونی سبک وزن است و غلتک ها را برای توزیع یکنواخت بار فاصله می دهد و از تماس برای کاهش اصطکاک، صدا و لرزش جلوگیری می کند.
 • حلقه داخلی آجدار برای قفس راهنما
 • شعاعی CN (عادی) برای کاربردهایی که انبساط حرارتی عاملی نیست
 • مستقیم، سوراخ برای میله های استوانه ای معمولی
مشخصات این محصول

مشخصات فنی

توضیحات محصول

 

این غلتک کروی بشکه ای FAG دارای قفس پلی آمیدی و نایلونی، فاصله شعاعی CN و سوراخ مستقیم مناسب برای کاربردهایی است که از بارهای ضربه شعاعی بالا و حداکثر تنظیم ناهماهنگی پشتیبانی می کنند، مانند سیستم تسمه نقاله. قفس یک تکه پلی آمید و نایلون نوع پنجره سبک وزن است، غلتک ها را برای توزیع یکنواخت بار فاصله می دهد و از تماس برای کاهش اصطکاک، لرزش و صدا جلوگیری می کند. فاصله شعاعی CN (معمولی) این غلتک برای کاربردهایی است که انبساط حرارتی فاصله را کاهش نمی دهد. سوراخ مستقیم بلبرینگ با محورهای استوانه ای معمولی مطابقت دارد. این یاتاقان دارای یک ردیف از غلتک‌های بشکه‌ای است که روی یک راهروی مقعر و یک حلقه داخلی جامد با دو دنده برای تحمل بارهای ضربه‌ای شعاعی بالا و حداکثر تنظیم ناهماهنگی قرار دارند. این یاتاقان دارای حداکثر دمای عملیاتی 248 درجه فارنهایت است. این رولبرینگ برای قابلیت تعویض در نظر گرفته شده است و استانداردهای Deutsches Institut für Normung (DIN) را برای شماره گذاری قطعات، ابعاد یاتاقان، رتبه بندی بار، تلرانس ها و فاصله ها رعایت می کند. این استاندارد استانداردهای سازمان استاندارد بین المللی (ISO) برای سخت شدن غلتک ها و حلقه های بلبرینگ را دارد. این رولبرینگ کروی برای استفاده در تجهیزات جابجایی مواد، ژنراتورهای الکتریکی و ماشین ابزار مناسب است.

مشخصات فنی

ابعاد یاتاقان اصلیDIN 635-1 رتبه بندی بار دینامیکی پایهDIN ISO 281تلرانس های ابعادی و هندسیDIN 620-2، (ISO 199:1997) کلاس تحمل PNS ترکیب فولادی برای حلقه های داخلی و خارجی و غلتک هاISO 683IN3-SY برای ایجاد قسمت 683-17
رولبرینگ ها از عناصر غلتشی برای حفظ جدایی بین قطعات متحرک برای کاهش اصطکاک دورانی و تحمل بارهای شعاعی و محوری استفاده می کنند. این عناصر می توانند یکی از انواع زیر باشند: توپی، استوانه ای، کروی، بشکه ای، سوزنی، دوکی، یا مخروطی. همه رولبرینگ ها باز، محافظ یا آب بندی شده اند. یاتاقان‌های مهر و موم شده با روغن یا گریس در کارخانه بلبرینگ روان‌کاری می‌شوند، در حالی که یاتاقان‌های باز و شیلددار باید در جای خود روغن‌کاری شوند، با استفاده مجدد دوره‌ای از روغن‌کاری، بر اساس استفاده. سپر از قسمت های کار بلبرینگ در برابر زباله های محیطی که ممکن است وارد شوند محافظت می کند و می تواند سرعت و طول عمر بلبرینگ را کاهش دهد. یاتاقان های غلتشی در طیف وسیعی از کاربردها از ماشین آلات کشاورزی گرفته تا تجهیزات حمل و نقل، رباتیک، تجهیزات دندانپزشکی، آسانسورها، آسیاب های نورد، شفت های سکان کشتی و سنگ شکن های سنگدانه و غیره استفاده می شوند.

FAG انواع یاتاقان ها را تولید می کند که مطابق با استانداردهای سازمان بین المللی استاندارد (ISO) و Deutsches Institut für Normung (DIN) برای تضمین کیفیت هستند. این شرکت که در سال 1883 تأسیس شد، در شواینفورت آلمان مستقر است.

درباره محصول و تامین کنندگان:

بلبرینگ های شیار عمیق رایج ترین نوع یاتاقان ها هستند و انعطاف پذیری فوق العاده ای دارند. آنها حداقل اصطکاک را دارند و برای کاهش سر و صدا و لرزش طراحی شده اند و سرعت چرخش بالایی را امکان پذیر می کنند. آنها می توانند بارهای شعاعی و محوری را در هر دو جهت تحمل کنند، نصب آنها آسان است و نسبت به انواع دیگر یاتاقان ها به نگهداری کمتری نیاز دارند.

با توجه به کاتالوگ بلبرینگ علی بابا، بلبرینگ های شیار عمیق در انواع مختلفی از سبک ها، تنوع ها و اندازه ها موجود هستند. علاوه بر بلبرینگ‌های شیار عمیق در کاتالوگ ما، تامین‌کنندگان عمده‌فروشی ما بلبرینگ‌های شیار عمیق را ارائه می‌کنند که می‌توانند برای ارائه مزایای برای برنامه‌هایی با الزامات عملکرد منحصربه‌فرد، سفارشی شوند.

این انتخاب شگفت انگیز از یاتاقان غلتکی بشکه ای را در اینجا در علی بابا کشف کنید. غلتک بشکه ای با قیمت های مقرون به صرفه و از تامین کنندگان پیشرو.

این رولبرینگ های بشکه ای مطابق با استانداردهای صنعتی تولید شده اند تا موتورها را تا زمانی که ممکن است تمیز و با قدرت کامل نگه دارند. مهم نیست که به دنبال چه نوع {کلیدی} هستید، آن را در اینجا پیدا خواهید کرد. این انتخاب برجسته شامل بلبرینگ شیار عمیق محوری، کشنده بلبرینگ شیار عمیق، بلبرینگ شیار عمیق تک ردیفی، یاتاقان غلتکی شیار عمیق است. هر چیزی که فکرش را بکنید در حال حاضر اینجاست، در علی بابا! کاربرد و تغییر آسان، آنها را می توان در هر ماشینی تنها در چند دقیقه نصب کرد. برای انجام آن نیازی به متخصص بودن ندارید. تامین کنندگان سریع فروش بین المللی که در اینجا فهرست شده اند، {keyword} را که برای شما مناسب است ارائه می دهند، و مطمئن شوید که موتورهای خودروی شما روان و در بهترین حالت کار می کنند.

بلبرینگ های غلتکی مخروطی

در رولبرینگ _ مخروطی ها توسط حلقه های داخلی تشکیل می شوند و بیرونی جامد، با راهروهای مخروطی شکل، و همچنین غلتک مخروطی در قفس پنجره قرار داده شده است.

اینها بلبرینگ ها به صورت زیر موجود هستند:

کارایی استاندارد
بلبرینگ مجموعه به صورت جفت در نوع باز
بلبرینگ در اجرای یکپارچه JK0S، از یک طرف مهر و موم شده است.

در بلبرینگ های باز خود نگهدار نیستند. به این ترتیب حلقه داخلی قابل نصب با غلطک مخروط و قفس به صورت جداگانه از حلقه بیرونی

هستند در اندازه های متریک و اینچی موجود است. اعدام ها که دارای یک K در مرجع اندازه گیری آنها به اینچ است. با این حال، برای ساخت‌های جدید همیشه ترجیح داده می‌شود که انتخاب شوند اندازه گیری های متریک

در رولبرینگ _ سری مخروطی T7FC می توان عرضه کرد در عمل X-life . این بلبرینگ ها دارای سطوح mejoradas, una combinación más eficaz de materiales y tratamientos térmicos, así como una geometría de contacto optimizada. Por ello, se ha mejorado el comportamiento del rozamiento y se ha incrementado la capacidad de carga پویا برای شرایط عملیاتی یکسان، الف افزایش واضح در طول عمر در کاربردهای خاص، نورد را می توان ابعاد کوچکتر کرد.

در یاتاقان های X-life در جداول اندازه نشان داده شده اند.

آنها بارها را پشتیبانی می کنند
شعاعی و محوری

در رولبرینگ _ مقاومت مخروطی در برابر نیروهای شعاعی بالا، و بارهای محوری در یک جهت.

معمولا، برای هدایت محوری در جهت مخالف، لازم است بلبرینگ دیگری که به طور متقارن در مقابل قرار گرفته است. این ترکیب یاتاقان ها به ترتیب O یا X نصب می شوند. شکل y شکل .

زاویه تماس

در ظرفیت بار محوری depende del ángulo de contacto; es decir, cuanto mayor sea el ángulo, tanto mayor será la carga که می تواند تحمل کند بلبرینگ

در قدر زاویه تماس y de la capacidad de carga بستگی دارد از ارزش و در جداول اندازه گیری نشان داده شده است. بلبرینگ ها از سری 313 ، 323..-B ، T5ED y T7FC تحمل بار نیروهای محوری بسیار بالا به لطف زاویه تماس بخصوص بالا

جبران خسارت
از خطاهای تراز

در تماس خطی اصلاح شده بین غلطک ها مخروطی و آهنگ نورد، باعث توزیع بهینه تنش ها بر روی سطوح می شود تماس، از تنش روی لبه ها جلوگیری می کند و اجازه تنظیم می دهد زاویه یاتاقان ها

برای یک رابطه بار P/C r ≦ 0,2 ، _ شیب حلقه های بین آنها نباید بیشتر شود 4 دقیقه زاویه ای در مورد روابط _ بار یا تمایلات بالاتر لطفا مشورت کنید

رولبرینگ _ مخروطی تنگ N11CA

در رولبرینگ _ مخروطی با پسوند N11CA تنظیم می شوند به صورت جفت، در آرایش X و مقاومت در برابر نیروهای محوری بالا در هر دو جهت و همچنین بارهای لحظه ای.

در بازی محوری جفت بلبرینگ با استفاده از یک حلقه فاصله تنظیم می شود بین دو حلقه بیرونی و در پسوند نشان داده شده است، پیوند .

نیز قابل عرضه است بلبرینگ غلتکی cónicos ajustados por parejas en disposición en O (N11CB)

که در ترتیب یاتاقان های تنظیم شده باید تعداد بلبرینگ ها را نشان دهد فردی و نه تعداد جفت بلبرینگ.

بلبرینگ
_ غلتک مخروطی
انتگرال JK0S

در رولبرینگ _ سری مخروطی JK0S آنها واحدهای آماده هستند برای نصب، از یک طرف مهر و موم شده، به صورت جفت و عمدتاً نصب شده است در چیدمان O. این بلبرینگ ها قابل جدا شدن نیستند و نیستند آنها باید دوباره چرب شوند.

هیچ تنظیمی لازم نیست
پایان بازی

در بازی محوری جفت بلبرینگ نباید تنظیم شود. گفتن بازی محوری ناشی از مقدار زیاد اضافی قابل تحمل است (مدیدا که در) بین حلقه های داخلی و خارجی، زمانی که حلقه داخلی از قبل با یک مهره محور یا با یک بوش در انتهای محور بارگیری می شود.

برای که، پس از مونتاژ، بازی محوری se ajuste, los anillos interior y exterior tienen un ajuste با تداخل

که در جفت غلتک مخروطی یکپارچه، به ترتیب در O، در حلقه بیرونی یک شیار مناسب برای را حلقه های الاستیک ایمنی BR . حلقه ها الاستیک از ایمنی باید جداگانه سفارش داده شود.

انسداد

در رولبرینگ _ مخروطی استاندارد و جفت همسان اینطور نیست آنها مهر و موم شده اند.

رولبرینگ _ مخروطی انتگرال JK0S مهر و موم دارند لب در یک طرف

روغن کاری

در رولبرینگ _ cónicos estándar y ajustados por parejas pueden ser lubricados con grasa یا با روغن

رولبرینگ _ مخروطی انتگرال JK0S روغن کاری می شوند با چربی کیفیت

دمای عملیاتی

در رولبرینگ _ می توان از مخروطی های بدون برق استفاده کرد دمای عملیاتی از -30 درجه سانتی گراد تا زمان +120 درجه سانتی گراد . برای دمای کار مداوم بالاتر +120 درجه سانتی گراد ، لطفا مشورت کنید

در بلبرینگ های لب بند برای دما مناسب هستند از جانب -30 درجه سانتی گراد تا زمان +110 درجه سانتیگراد ، محدود شده توسط _ چربی روان کننده و توسط مواد پر کننده.

قفس ها

در رولبرینگ _ مخروطی های آب بندی نشده دارای قفس های فولادی هستند.

در بلبرینگ های یکپارچه JK0S آنها یک قفس از جانب پلی آمید 66 تقویت شده با فایبرگلاس

پسوندها

پسوند نسخه های موجود، ببینید جدول را

میز 1
نسخه های موجود

پسوند
شرح
کارایی
آ
ساختار داخلی اصلاح شده
استاندارد
N11CA-A..
دو رولبرینگ مخروطی تنگ، به ترتیب X، با حلقه فاصله بین حلقه های بیرونی.
پایان بازی در میکرومتر
ب
افزایش زاویه تماس
ایکس
اقدامات خارجی مطابق با استانداردهای بین المللی
P5
دقت بیشتر
اجرای ویژه، در صورت درخواست، و برای سری های خاص

رولبرینگ کروی

آیا با بارهای شعاعی و محوری بسیار سنگین در کاربردهایی که مستعد انحراف یا خمش شفت هستند سر و کار دارید؟ با رولبرینگ‌های کروی SKF که ظرفیت حمل بار بالا و توانایی مقاومت در برابر ناهماهنگی آن‌ها به شما کمک می‌کند به هزینه‌های نگهداری کم و عمر باربری طولانی دست یابید، به چالش بپردازید. SKF این نوع بلبرینگ را در سال 1919 اختراع کرد و طیف وسیعی از محصولات ما در صنعت امروزی، هم باز و هم مهر و موم شده، گسترده ترین است. مجموعه ما شامل بلبرینگ های کروی است که برای بسیاری از کاربردها از جمله شفت های اصلی توربین بادی ، ماشین های ریخته گری پیوسته ، کاربردهای ارتعاشی با سرعت بالا، و همچنین یاتاقان های روغن جامد، بلبرینگ های دو تکه، رولربرینگ های SKF ConCentra و برای سخت ترین موارد طراحی شده اند. محیط های عملیاتی، راه حل سه مانع SKF ما.

جزییات محصول

طرح ها و نسخه ها
دارای داده ها
بارها
محدودیت های دما

سرعت مجاز
ملاحظات طراحی
نصب
سیستم تعیین

رولبرینگ کروی

به پیمایش بروید به جستجو بروید

رولبرینگ کروی با سطح مقطع قفس برنجی

همچنین یاتاقان غلتکی کروی به عنوان کروی ( غلتک ) نوعی از یاتاقان que admite un cierto grado de desalineación angular gracias al perfil esférico de la cara interna de su anillo exterior y a sus elementos rodantes con forma de بشکه ای . 1 به طور معمول، این بلبرینگ ها از یک محور چرخشی در سوراخ داخلی حلقه پشتیبانی می کنند، که ممکن است نسبت به حلقه بیرونی ناهماهنگی داشته باشد، به طوری که علاوه بر این که به شفت اجازه می دهد تا بچرخد، تا حدی مانند یک مفصل گوی و سوکت عمل می کند. . عناصر نورد آن به شکل استوانه هایی هستند که در مرکز کمی صاف شده اند. 2 ]

ساخت و ساز

یک غلتک کروی از یک حلقه داخلی با دو راهروی متمایل به محور یاتاقان، یک حلقه بیرونی با یک راهروی کروی مشترک، غلتک‌های بشکه‌ای شکل، قفس‌ها و در برخی طرح‌ها، حلقه‌های راهنمای داخلی یا حلقه‌های مرکزی تشکیل شده است. گاهی اوقات می توان آنها را مهر و موم کرد.

تاریخچه

رولبرینگ کروی توسط مهندس آروید پالمگرن 3 و در سال 1919 توسط شرکت سوئدی SKF . 4 طراحی اصلی آن عملاً همان طراحی های مورد استفاده در ماشین های مدرن است.

طرح ها

رولبرینگ کروی دو ردیفه با فلنج مرکزی

غلتک کروی تک ردیفی (رولربرینگ استوانه ای مسطح)

اکثر رولبرینگ های کروی با دو ردیف غلتک طراحی می شوند که آنها را قادر می سازد بارهای شعاعی و محوری بسیار بالایی را تحمل کنند. همچنین طرح هایی با یک ردیف غلتک وجود دارد که برای بارهای شعاعی کمتر و عملاً بدون بار محوری مناسب است. این یاتاقان‌های غلتکی بشکه‌ای یا Tonnenlager نیز نامیده می‌شوند و معمولاً در سری‌های 202 و 203 موجود هستند. 5 ]

طراحی بلبرینگ داخلی توسط ISO استاندارد نشده است، بنابراین بین تولید کنندگان و سری های مختلف متفاوت است. در اینجا برخی از ویژگی هایی است که آنها ممکن است به اشتراک بگذارند یا نکنند:

 • ویژگی های روانکاری در حلقه های داخلی یا خارجی
 • فلنج مرکزی
 • حلقه راهنما یا حلقه مرکزی
 • مهر و موم یکپارچه
 • قفس

ابعاد

ابعاد خارجی رولبرینگ‌های کروی توسط ISO 1998 15 . ، 248، 249. 7

مواد

حلقه‌های یاتاقان و عناصر نورد را می‌توان از تعدادی مواد مختلف ساخت، اما رایج‌ترین آنها « فولاد کروم » (میزان کروم و کربن بالا) است، ماده‌ای که حدود 1.5 درصد کروم دارد. این “فولاد کروم” توسط سازمان های مختلف استاندارد شده است و بنابراین چندین ماده مشابه وجود دارد، مانند: AISI 52100 (ایالات متحده آمریکا)، 100CR6 (آلمان)، SUJ2 (ژاپن) و GCR15 (چین). 8 ]

برخی از مواد متداول برای قفس تحمل عبارتند از: 9

 • ورق فولادی (مهردار یا برش لیزری)
 • پلی آمید (قالب تزریقی)
 • برنج (مهر شده یا ماشینکاری شده)
 • فولاد (ماشینکاری شده)

انتخاب مواد عمدتاً بر اساس حجم و روش ساخت انجام می شود. برای یاتاقان‌های با حجم بالا، قفس‌ها اغلب از ورق فلزی مهر و موم شده یا پلی‌آمید قالب‌گیری تزریقی استفاده می‌شوند، در حالی که تولیدکنندگان حجم‌های کوچک یا سری‌های کوچک قطعات اغلب از قفس‌های برنجی یا فولادی ماشین‌کاری شده استفاده می‌کنند. برای برخی کاربردهای خاص، از مواد پوشش مخصوص استفاده می شود (به عنوان مثال، در کاربردهایی که باید در برابر ارتعاشات قوی مقاومت کنند، یک سوراخ استوانه ای با روکش PTFE استفاده می شود).

تولید کنندگان

برخی از تولیدکنندگان رولبرینگ کروی عبارتند از SKF , Schaeffler , Timken Company , NSK Ltd. , NTN Corporation و JTEKT .

از زمانی که SKF رولبرینگ کروی را در سال 1919 معرفی کرد، طراحی آن در طول دهه ها برای بهبود ظرفیت حمل بار و کاهش اصطکاک عملیاتی با بازی با تعدادی از پارامترها مانند مواد، هندسه داخلی، تحمل و روان کننده اصلاح شده است. امروزه، سازندگان رولبرینگ کروی به جستجوی راه حل های سبزتر و کارآمدتر در مصرف انرژی ادامه می دهند.

برنامه های کاربردی

رولبرینگ‌های کروی در کاربردهای صنعتی بی‌شماری استفاده می‌شوند، جایی که بارهای سنگین، سرعت‌های متوسط ​​و احتمالاً ناهماهنگی ترکیب می‌شوند. برخی از زمینه های کاربردی رایج عبارتند از: 4 10 ]

 • جعبه های تعویض
 • توربین های بادی
 • ماشین های چسب پیوسته
 • جابجایی مواد
 • تجهیزات پمپاژ
 • فن مکانیکی
 • ماشین آلات و معدن
 • تجهیزات پردازش خمیر و کاغذ
 • نیروی محرکه دریایی و حفاری دریایی
 • وسایل نقلیه تمام زمینی

همچنین مشاهده کنید

 • یاتاقان
 • بلبرینگ
 • غلتک مخروطی
 • یاتاقان ساده کروی ، امکان چرخش زاویه ای محدود بین محورها را فراهم می کند
 • رولبرینگ کروی رانش