بلبرینگ ZWZ گروه ZWZ

در حال گسترش شبکه توزیع کنندگان جهانی است

توسط BearingNews – 17 اوت 2020

تولید کننده بلبرینگ با کیفیت برتر چین به دنبال توزیع کنندگان جدید است

شرکت معروف و بزرگترین شرکت تولید بلبرینگ چین ZWZ Group (Wafangdian Bearing Group Corp. Ltd.) در حال گسترش شبکه توزیع کنندگان جهانی خود با اعلام طرح همکاری توزیع کنندگان جدید است.

این شرکت در حال حاضر در بیش از 100 کشور جهان حضور دارد و قصد دارد با تعیین توزیع کنندگان جدید این تعداد را در دوره آتی افزایش دهد.

گروه ZWZ

از سال 1938 ستون فقرات صنعت بلبرینگ چین بوده و همواره در روند صنعت بلبرینگ در چین پیشرو بوده است.

این گروه امروزه دارای 8 پایگاه تولیدی بزرگ و 22 شعبه در چین و 1 پایگاه در آلمان با نام تجاری KRW است. این شرکت با ظرفیت تولید بیش از 20000 نوع مختلف یاتاقان برای تجهیزات فنی و کاربردهای کلیدی، طیف کاملی از یاتاقان ها را برای شرکای توزیع کننده خود پوشش می دهد.

بلبرینگ های ZWZ عمدتاً برای کاربردهای فولاد، سیمان، معدن، ماشین آلات مهندسی، تجهیزات انتقال، نفت، باد، خودرو، راه آهن، کشتیرانی و ماشین آلات صنعتی مرتبط طراحی و تولید می شوند.

یک توزیع کننده شوید

برای درخواست توزیع ZWZ با export@zwz-bearing.com تماس بگیرید

بلبرینگ ZWZ گروتزنر

TAGSتوزیع کننده چینZWZ

مقاله قبلی
نکاتی برای تعویض بلبرینگ توپی چرخ
مقاله بعدی
بلبرینگ های هوشمند: نابودی موتورهای کندرو
مقالات مرتبط بیشتر از نویسنده

بلبرینگ ZWZ حراج ماشین آلات بلبرینگ کارکرده

پس از بسته شدن سایت SKF (UK) Limited

گزارش نه ماهه SKF 2021: صنعتی شتاب قوی خود را حفظ می کند. خودرو تحت تأثیر محدودیت های عرضه مشتری قرار گرفته است

شفلر قرارداد خود را با مدیر ارشد فناوری اووه واگنر تمدید کرد

گروه ZWZ در سال 1938، که زادگاه صنعت بلبرینگ چین است، راه اندازی شد. ZWZ بر تولید بلبرینگ تمرکز دارد که به رشد و توسعه خود ادامه داده و به شرکت پیشرو در صنعت بلبرینگ چین و رتبه دهی برتر در صنعت بلبرینگ در جهان تبدیل شده است.

بلبرینگ ZWZ گروه ZWZ

دارای 9 پایگاه اصلی تولیدی در داخل و خارج از کشور، 10 بخش و 30 شرکت تابعه هلدینگ است.

گروه ZWZ دارای دو برند ZWZ و KRW است. ZWZ استاندارد بین المللی را برای تولید بیش از 20000 نام گذاری در درجه های دقیق مختلف، از ID 20 میلی متر تا OD 16 متر اتخاذ می کند، بلبرینگ ها عمدتاً در تجهیزات صنعتی، راه آهن، خودرو، انرژی بادی و صنایع ویژه استفاده می شوند.

بلبرینگ ZWZ گروه ZWZ دارای مرکز ملی مهندسی بلبرینگ با اندازه بزرگ،

مرکز فنی شرکت ملی و مرکز بازرسی و آزمایش بلبرینگ مورد تایید CNAL است. ZWZ مرکز تحقیق و توسعه ZWZ اروپا و مرکز تحقیق و توسعه ZWZ ایالات متحده را تأسیس کرد. ZWZ 8 پلت فرم نوآوری فنی برای شبیه سازی محاسبه، مواد، روانکاری، بازرسی و غیره ساخته است.

شبکه توزیع بازار بین المللی ZWZ بیش از 40 کشور و منطقه در سراسر جهان را تحت پوشش قرار داده است و خدمات ارزش افزوده ای را به بیش از 20000 مشتری در سراسر جهان با یک شبکه بازاریابی سه بعدی ارائه می دهد.

محصولات

برندها
ZWZ
صنایع
سری بلبرینگ صنعت متالورژی سری بلبرینگ انتقال سری بلبرینگ سیمانی سری بلبرینگ مهندسی ماشین آلات سری بلبرینگ های دقیق سری بلبرینگ های خودرو سری بلبرینگ های باد سری بلبرینگ های راه آهن

 

 

PFI PDF Automotive-Bearings-and-Hubs