دیزل ژنراتور کیپور kipor

خوش آمدید به  دیزل ژنراتور کیپور kipor

KIPOR دارای ژنراتور مناسب برای رفع نیازهای برق شما است.

KIPOR – بهترین انتخاب در برق قابل حمل.

قابلیت سرویس دهی فوق العاده و عملکرد قابل اعتماد در یک طراحی ساده و با کاربری آسان برای تبدیل ژنراتورهای کیپور به بهترین انتخاب در قدرت قابل حمل. ایده آل برای RV، کمپینگ، برنامه های کاربردی خانگی و بسیاری موارد دیگر.

ژنراتورهای Kipor Digital Sinemaster برق قابل حمل تمیز و بی صدا را ارائه می دهند. این ژنراتورهای جمع و جور و سبک وزن مناسب برای تمام نیازهای شما هستند، زمانی که می خواهید تمام امکانات را در خانه، محل کار یا برای اوقات فراغت داشته باشید. ژنراتورهای موج سینوسی خالص می توانند تجهیزات الکترونیکی حساس را اجرا کنند.

ژنراتورهای دیجیتال کیپور در مقایسه با ژنراتورهای سنتی شکل بسیار کوچکتر دیزل ژنراتور کیپور kipor و کم صداتری از قدرت قابل حمل ارائه می دهند.

اگر به دنبال یک ژنراتور جمع و جور، قدرتمند و کم صدا هستید، ژنراتورهای کیپور بهترین انتخاب برای شما و با ارزش برای پول هستند. ژنراتورهای کیپور حدود 50 درصد در اندازه / وزن صرفه جویی می کنند.

دیزل ژنراتور کیپور KDE6700TA3 – 5.5 کیلو ولت آمپر

تنظیم کننده ولتاژ خودکار نه تنها می تواند خروجی را صاف کند، بلکه می تواند محافظت معقولی در برابر اضافه بار کل مجموعه ایجاد کند، بنابراین از آسیب به مجموعه جلوگیری می کند.

به لیست آرزوها اضافه کنید
SKU: 7435106174189 دسته: دیزل ژنراتور برچسب ها: 400 ولت , دیزل , دیزل ژنراتور , kde6700ta3 , kipor

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *