مجموعه ژنراتور Yuchai Power برای 280KW تا 2400KW

مجموعه ژنراتور Yuchai Power برای 280KW تا 2400KW

معرفی مختصر سری YC6K

موتور سری YC6K به طور مستقل بر اساس نسل جدیدی از موتورهای معروف جهان از همان نوع توسعه یافته است. آخرین دستاوردهای تکنولوژیک در جهان امروز را ادغام می کند و بیش از 30 حق ثبت اختراع برای اختراعات فناوری دارد. فناوری رشد قابلیت اطمینان برای اولین بار در صنعت موتور استفاده می شود که از قابلیت اطمینان ضعیف تولید در چین عبور می کند، فناوری احتراق دقیق و کنترل الکترونیکی و فناوری خنک کننده جریان متقاطع معکوس برای خنک کننده موتور، برای اصالت و بالا معرفی شده است. – مواد استحکام ابداع شده و با موفقیت استفاده می شود، که عمر مفید موتور را تا حد زیادی بهبود می بخشد. بنابراین چنین مدلی به سطح فنی آخرین موتور تولید سری در اروپا در سال 2015 مجهز شده است.

توان 280 تا 385 کیلووات برای Gensets

ویژگی های مدل YC6K

آ. مواد آلیاژی کامپوزیت با استحکام بالا و سیلندر متقارن از نوع دروازه ای استفاده می شود. صفحه تقویت کننده چدن تغییر شکل یافته برای تقویت پذیرفته شده است. طراحی حلقه آب بند آب یکپارچه برای بلوک سیلندر برای بهبود استحکام آستر سیلندر و مقاومت در برابر تغییر شکل پذیرفته شده است.

ب فن آوری خنک کننده با کارایی بالا استفاده می شود که می تواند حساسیت دمایی قطعات اصلی مانند سر سیلندر موتور را تا حد زیادی کاهش دهد. و کاهش در بازار در پسرفت مقاومت مکانیکی مواد به دلیل گرما وجود دارد. کل سفتی موتور، عملکرد احتراق و سازگاری برای کار در سفتی متفاوت، عملکرد احتراق و سازگاری برای کار در دماهای مختلف به وضوح قابل بهبود است.

ج میل لنگ آهنگری انتگرال با استحکام بالا، میله اتصال مورب با استفاده از فناوری ترک خوردگی، مواد بوش یاتاقان با کیفیت بالا و سطح یاتاقان گسترده، و فناوری‌های مواد GPT اتخاذ شده‌اند که شکاف بین سیلندرهای کمکی و نیروی جانبی را کاهش می‌دهد. حلقه فولادی پیستون کامل اعمال می شود که می تواند تا حد زیادی سایش و تغییر شکل را کاهش دهد.

د مکانیزم سوپاپ: طرح های میل بادامک با استحکام بالا و شیر زاویه بزرگ اعمال می شود که مقاومت در برابر سایش خوب و استرس تماس کمتر و ظرفیت تحمل فشار بیشتر را تضمین می کند.

ه. تکنولوژی پیشرفته ریل مشترک با فشار بالا با کنترل الکترونیکی جهانی اعمال می شود که سرعت پاسخ گذرا سریع را تضمین می کند. و خواسته های کاربران مختلف برای حساسیت و ثبات را می توان برآورده کرد.

مجموعه ژنراتور Yuchai Power برای 280KW تا 2400KW, دیزل ژنراتور

معرفی مختصر سری YC6T/YC6TD

موتور سری YC6T/YC6TD محصولی است که توسط Yuchai ساخته شده است که فناوری پیشرفته را برای موتورهای بزرگ در داخل و خارج از کشور ترکیب می کند. پیکربندی‌هایی مانند چهار سوپاپ، خنک‌کننده توربوشارژ و پمپ واحد الکترونیکی برای آن اتخاذ شده‌اند. و از طریق فناوری توسعه احتراق پیشرفته Yuchai بهینه و تأیید شده است و با صرفه جویی در انرژی و سازگار با محیط زیست، قابلیت اطمینان بالا، قابلیت بارگذاری قوی و قابلیت نگهداری خوب مشخص می شود.

توان 400 تا 650 کیلووات برای Gensets

مشخصات مدل YC6T/YC6TD

آ. فن‌آوری‌های چهار سوپاپ و سیستم خنک‌کننده توربوشارژر برای اطمینان از ورود هوای کافی، احتراق کامل و مصرف سوخت کم به کار گرفته شده‌اند.

ب چگالی توان بالا

ج با عملکرد خوب شروع سرد مشخص می شود. استارت دوگانه سرعت پایین و فناوری تزریق سوخت با کنترل الکترونیکی به کار گرفته شده است که شروع سریع را تضمین می کند.

ج با کلی بودن خوب قطعات، درجه سریال سازی بالا، ساختار یک سر برای یک سیلندر و هزینه نگهداری جامع کم مشخص می شود.

د پشتیبانی از شروع انرژی دوگانه

قدرت موتور دیزلی سری G-Drive YC6C برای ژنراتورهای 600 تا 1000 کیلووات

ویژگی های مدل YC6C

آ. بلوک استوانه‌ای چدن آلیاژی با کیفیت بالا از ساختار شبکه‌ای تقویت‌شده با سطح خاردار، سر سیلندر آهنی با مقاومت بالا، ساختار واشر سیلندر ضد ضربه دوگانه و فناوری خنک‌کننده خود توسعه‌یافته برای پایین سرسیلندر اتخاذ شده است. اطمینان از قابلیت اطمینان بالا

ب فن‌آوری خود تمیز شونده اختصاصی Yuchai با خراش کربن برای اطمینان از مصرف کم روغن روان‌کننده به کار گرفته شده است.

ج فناوری روغن پیش از عرضه الکتریکی به کار گرفته شده است که به طور موثر از جفت سینماتیک محافظت می کند و عمر مفید موتور را بهبود می بخشد.

د ساختار یک سر برای یک سیلندر پذیرفته شده است. پنجره تعمیر و نگهداری در کنار بدنه موتور تنظیم شده است که تعمیر و نگهداری آسان را تضمین می کند.

معرفی مختصر سری YC12VC

موتور سری YC12VC که به طور مستقل توسط Yuchai توسعه یافته است، یک محصول کلاسیک است. با صرفه جویی در انرژی و سازگار با محیط زیست، عملکرد عالی، ساختار فشرده و قابلیت اطمینان و دوام مشخص می شود. شاخص هایی مانند انتشار آلاینده ها، عملکرد پویا، اقتصاد و قابلیت اطمینان به سطح پیشرفته بین المللی می رسند.

قدرت برای ژنراتورهای 1000 تا 1800 کیلووات

ویژگی های مدل YC12VC

آ. پمپ واحد الکترونیکی، ساختار چهار سوپاپ، فن‌آوری‌های خنک‌کننده توربوشارژ با کارآمد بالا و محفظه احتراق یوچای برای تحقق بخشیدن به مصرف سوخت پایین، انتشار کمتر، عملکرد حاکم بر سرعت فوق‌العاده و بارگذاری سریع و با کیفیت به کار گرفته شده‌اند.

ب مواد با استحکام بالا، ساختار شبکه تقویت شده با سطح خاردار، ساختار یاتاقان اصلی 4 پیچ، برای بدنه موتور اتخاذ شده است. بنابراین بدنه موتور با سفتی بالا، لرزش خفیف و صدای کمتر مشخص می شود.

ج میل لنگ از فولاد آلیاژی با کیفیت بالا با استفاده از تمام فرآیند آهنگری اکستروژن الیاف ساخته شده است و سفر و مهره دایره ای برای بهبود مقاومت در برابر سایش و افزایش عمر مفید تحت عملیات حرارتی خاموش کننده قرار دارند.

د تجهیزات و فن آوری های کلاس جهانی برای تولید استفاده می شود. بنابراین، کیفیت چنین مدلی پایدار و قابل اعتماد است.

موتور سری Yuchai YC16VC دارای ویژگی های مشابه با YC12VC است، اما قدرت موتور YC16VC برای ژنست های 1800 تا 2400KW.

پارامترهای فنی YC16VC برای مجموعه دیزل ژنراتور 1500rpm 50Hz.

مدل YC16VC3000-D31 YC16VC3300-D31 YC16VC3600-D31
تایپ کنید عمودی، نوع V، آب خنک کننده، چهار زمانه
حالت ورودی هوا توربوشارژ و خنک کننده
سوراخ سیلندر x سکته مغزی 16-200 x 210 میلی متر
جابه جایی 105.56 لیتر
نسبت تراکم 13.5: 1
قدرت نخست 2005 2205 2405
قدرت آماده به کار 2206 2426 2646
حداقل میزان مصرف سوخت 195 گرم در کیلووات ساعت
ظرفیت روغن موتور 430 لیتر (موتور خشک)
نسبت سوخت موتور ≤0.3٪
حالت شروع استارت برقی
سیستم سوخت پمپ واحد الکترونیکی
سر و صدا ≤ 106 دسی بل (A)
انتشار GB 20891-2014 مرحله III
بعد، ابعاد، اندازه 3723 x 1727 x 2366 میلی‌متر
وزن خشک 11400 کیلوگرم (بدون رادیاتور)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *