LP5 Duramax: آیا می توان آن را حذف کرد؟

LP5 Duramax: آیا می توان آن را حذف کرد؟, دیزل ژنراتور

آنها می ترسیدند که این کار انجام نشود … اما آیا می توان LP5 Duramax Diesel Engine را حذف کرد؟ حذف‌های EGR به دلیل توانایی آن‌ها در افزایش عملکرد کامیون، انتشار آلاینده‌ها و بهبود مصرف سوخت محبوب هستند. این موضوع که آیا LP5 را می توان حذف کرد یا جنرال موتورز راهی برای تبدیل موتورهای حذف شده به گذشته پیدا کرده است، سردرگمی زیادی وجود دارد. بیایید نگاهی دقیق تر به LP5 Duramax قوی داشته باشیم و اینکه آیا این موتور دیزلی را می توان حذف و تنظیم کرد.

اولین LP5 Duramax

موتور 6.6 لیتری V-8 Duramax توربو دیزل ساخته جنرال موتورز است و اولین بار در شورولت سیلورادو 2017 و جی ام سیرا HD 2017 ظاهر شد. این موتور به عنوان بخشی از خط موتورهای دیزلی نسل جدید شناخته می شود که نسل قبلی آن Duramax V-8 LML 6.6 لیتری است.

LP5 Duramax چگونه نسبت به پیشینیان خود پیشرفت کرده است؟

LP5 همان ویژگی های عالی LML را ارائه می دهد اما با پیشرفت های مشخص در زمینه هایی که بیشتر به آن نیاز داشتند .

LP5 Duramax: آیا می توان آن را حذف کرد؟, دیزل ژنراتور

Doosan LP5 Duramax: آیا می توان آن را حذف کرد؟, دیزل ژنراتور

این شامل:

  • بلوک سیلندر قوی تر و مجموعه دوار
  • سیستم کنترل جدید توسعه یافته توسط GM
  • 90٪ از حداکثر گشتاور تنها در 1550 دور در دقیقه – افزایش قدرت کشش در سرعت های پایین
  • پروفایل میل بادامک جدید
  • سرسیلندر بهبود یافته
  • توانایی دستیابی به توان بالاتر در فشار سیلندر
  • انتشار کمتری از گازهای گلخانه ای

این به‌روزرسانی‌ها نسبت به مدل‌های قبلی موتور باعث بهبود عملکرد رانندگی، از جمله شتاب سریع‌تر، افزایش قابلیت‌های کشش و کاهش سطح سر و صدا می‌شوند. سوال بزرگ باقی می ماند. آیا این موتور قدرتمند قابل حذف است؟

آیا می توان موتور دیزل LP5 Duramax را حذف کرد؟

در حالی که صحبت ها و ترس های زیادی از جنرال موتورز وجود داشت که LP5 را بلافاصله پس از عرضه غیرقابل حذف طراحی کند، اما این ترس ها فروکش کرده است. همانطور که توسط DieselArmy.com پیش بینی شده بود ، LP5 در واقع “قابل شکست” بود و اکنون بسیاری از مالکان با موفقیت Chevys و GM های خود را حذف و تنظیم کرده اند.

جنرال موتورز زمان و تلاش زیادی را صرف طراحی مجدد سیستم کنترل کرد تا به هیچ وجه توسط افراد خارجی قابل تغییر نباشد، از جمله حذف موتور. با این حال، در سپتامبر 2018، HP Tuners اولین کسی بود که روشی برای نفوذ به ماژول کنترل موتور و حذف و تنظیم LP5 Duramax ایجاد کرد . از آن زمان، چندین شرکت محصولاتی را ایجاد کرده اند که به دارندگان LP5 اجازه می دهد LP5 ها را در کامیون های خود حذف و تنظیم کنند.

مطمئن شوید که دیزل شما همیشه با بهترین عملکرد کار می کند

چه در حال حمل بار سنگین، شکار یا خارج از جاده با دوستان خود هستید، مطمئن شوید که دیزل شما همیشه در برابر چالش است. DieselDoctors.ca دیزل ها را در داخل و خارج درک می کند. ما طیف گسترده ای از خدمات از جمله تعمیر و بازسازی موتور، بازسازی گیربکس، سیستم تعلیق، تهویه مطبوع، تعویض روغن و مایعات و موارد دیگر را ارائه می دهیم. برای اطلاعات بیشتر امروز با ما تماس بگیرید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *