ژنراتور گازی زیمنس

ژنراتورهای قابل اعتماد

ژنراتورها از 0.3 تا 2235 MVA

ژنراتورهای زیمنس انرژی راه حلی عالی برای هر جایی هستند که باید به سرعت، مطمئن و کارآمد برق تولید شود – چه در کشتی یا روی سکوی نفتی، در یک کارخانه صنعتی، یک نیروگاه بزرگ گازی یا بخاری یا برای انرژی های تجدیدپذیر. ژنراتورهای 2 قطبی سری SGen ما برای تولید برق و کاربردهای صنعتی بهینه شده اند و محدوده توان بیش از 25 MVA را پوشش می دهند. علاوه بر این، ما ژنراتورهای بادی از 0.25 تا 10 مگاوات ارائه می دهیم. از بین محصولات ما ژنراتورهای بزرگ برای تولید برق، ژنراتورهای صنعتی و ژنراتورهای بادی را انتخاب کنید.

استفاده بهینه از منابع انرژی برای تولید انرژی پایدار و گرما

شهرنشینی، منابع کمیاب و تغییرات آب و هوایی: به هر کجا که نگاه کنیم، چالش های جهانی تقاضای فزاینده ای را برای تولید برق کارآمد و کم/خالص صفر افزایش می دهد و انرژی از منابع تجدیدپذیر اهمیت بیشتری پیدا می کند. به همین دلیل است که سیستم‌های انرژی در حال حاضر در حال تغییر سریع هستند – و با سهم بالای انرژی‌های تجدیدپذیر که برای سیستم‌های انرژی آینده ضروری خواهد بود، سازگار می‌شوند.

ما برای مقابله با چالش ها آماده ایم:

از پتانسیل تغییر استفاده کنید. روندهایی مانند کربن زدایی سیستم های انرژی، تولید پراکنده انرژی در محل، و راه حل های خدمات دیجیتال، فرصت های مختلفی را در تجارت انرژی ایجاد می کنند. از مزیت های رقابتی لذت ببرید – با کمک تخصص عمیق و محصولات و خدمات پیشرفته ما.

ما به مشتریان خود کمک می کنیم تا

با موفقیت با چالش های خود روبرو شوند – از شرکت های صنعتی و تاسیسات برق گرفته تا سرمایه گذاران انرژی و دولت ها. این که آیا ما در مورد انرژی متعارف یا تجدیدپذیر صحبت می کنیم: ما بر توسعه مفاهیم انرژی برای تعمیق دانش و درک چشم انداز انرژی کشورها و مناطق تمرکز می کنیم. ما همچنین نقشه‌های راه اجرای انرژی خاص کشور را تدوین می‌کنیم تا توسعه اکولوژیکی، اقتصادی و اجتماعی آن‌ها را امکان‌پذیر کنیم. به انرژی آینده نگر و تولید گرما از زیمنس انرژی – در سراسر جهان اعتماد کنید.

در عصر جدید تولید برق پایدارتر، مقرون به صرفه‌تر و قابل اطمینان‌تر، ما مصمم هستیم که شریک انتخابی برای مشتریان خود باقی بمانیم. با فناوری، راه‌حل‌ها، خدمات و قابلیت‌های خود، تلاش می‌کنیم تا معیارهای جدیدی را برای کربن زدایی و تغییر سیستم انرژی تعیین کنیم. کریم امین، عضو هیئت عامل و معاون اجرایی خدمات گاز زیمنس انرژی

ترکیب فناوری نوآورانه این ژنراتور را از بقیه متمایز می کند

آخرین نوآوری محصول ما، سری SGen-2000P، خنک کننده هوا را با فناوری خنک کننده آب ترکیب می کند. ژنراتورهای تحت فشار هوا خنک در حال جایگزینی ماشین‌های غیرمستقیم با هیدروژن هستند تا پیچیدگی کارخانه را به میزان قابل توجهی کاهش دهند. آنها به سطوح بازده و توان قابل مقایسه با ژنراتورهای غیرمستقیم خنک شونده با هیدروژن با درجه بندی تا 560 MVA دست می یابند. ژنراتورهای تحت فشار هوا خنک در نیروگاه های سیکل ساده، سیکل ترکیبی و بخار و همچنین در کاربردهای متراکم سنکرون استفاده می شوند.

آیا در مورد محصولات، راه حل ها و خدمات ما سوالی دارید؟

با ما تماس بگیرید

نکات برجسته سری ژنراتور SGen-2000P

ترکیب استاتورهای GVPI با فناوری خنک‌کننده آب، دمای یکنواخت و سطوح تنش کم را برای افزایش انعطاف‌پذیری عملیاتی ممکن می‌سازد. قابلیت اطمینان اثبات شده برای بیش از 1700 سیم پیچ استاتور بین 10 تا 22 کیلوولت با خروجی حداکثر 650 MVA بیشتر از 99.9٪ است. رهبر ناوگان ما بیش از 150000 ساعت کار و 3320 چرخه شروع/توقف دارد.

 

شبکه های مدرن به دلیل افزایش ادغام منابع انرژی تجدیدپذیر به انعطاف پذیری عملیاتی بالایی نیاز دارند. طراحی ما از نرخ های شیب دار بالا/پایین و چرخه های شروع/توقف مکرر پشتیبانی می کند در حالی که تنش مکانیکی حرارتی در سیم پیچ های استاتور را پایین نگه می دارد.

سیستم عایق آزمایش شده MICALASTIC® و فناوری اشباع فشار خلاء جهانی (GVPI) حداکثر استقامت الکتریکی و در دسترس بودن فوق العاده را تضمین می کند.

مزایای شما:

– غیر حساس به چرخه حرارتی
– بدون نیاز به تعمیر و نگهداری
– استرس مکانیکی بسیار کم در حین کار
– غیر قابل اشتعال و خود خاموش شونده؛ بدون نیاز به سیستم اطفاء حریق

عدم وجود گاز هیدروژن پیچیدگی تجهیزات کمکی و همچنین هزینه سرویس و بهره برداری را کاهش می دهد. نیازی به مناطق عملیاتی خطرناک در اطراف ژنراتور نیست. ژنراتور که تقریباً به طور کامل مونتاژ شده است، برای نصب آسان در محل طراحی شده است و شامل مقررات زیادی برای نگهداری در دسترس است.

ژنراتورهای ما سطح بالایی از قطعات مشترک را در سرتاسر مجموعه نگهداری می کنند (به عنوان مثال مجموعه هسته استاتور و روتور). استفاده مجدد از قطعات و قطعات باعث بهبود در دسترس بودن قطعات یدکی و افزایش کیفیت در ساخت و مونتاژ قطعات از تامین کنندگان ما، در کارخانه و همچنین در محل می شود.

SGen-2000P برای کاربردهای زیر مناسب است:

 

ژنراتورهای هوای تحت فشار برای اکثر توربین های بخار و گاز موجود در بازار مناسب هستند

نیروگاه های گازی و بخار انعطاف پذیر جزء کلیدی تامین برق مبتنی بر تقاضا باقی خواهند ماند. آنها شالوده محکم یک ترکیب انرژی پاک و متنوع را تشکیل می دهند – که برای رویارویی با چالش های فعلی و آینده جهان ضروری است. ژنراتورهای تحت فشار هوا خنک ما، بسته های توربین هر سازنده ای را تکمیل می کنند و الزامات شبکه و محیط زیست و همچنین نیازهای فردی شما را برآورده می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *