دیزل ژنراتور پرکینز Perkins

دیزل ژنراتور پرکینز Perkins, دیزل ژنراتور

 

طیف محصولات دیزل ژنراتور پرکینز Perkins

برای 90 سال پرکینز در زمینه طراحی و ساخت موتورهای دیزلی با کارایی بالا رهبری این حوزه را بر عهده داشته است. برنامه توسعه مستمر ما به ما این امکان را می دهد که یکی از پیشرفته ترین و جامع ترین طیف وسیعی از موتورهای دیزلی را که امروزه در دسترس هستند ارائه دهیم.

پرکینز طیف وسیعی از محصولات را برای همه کاربردها دارد. از موتورهای کوچک گرفته تا موتورهای بزرگ و قدرتمند، عملکرد بالا، مصرف سوخت عالی و هزینه مالکیت پایین را ارائه می دهند. ما موتورهایی داریم که برای استفاده به عنوان موتورهای بهینه سوخت و مدل‌های موتوری طراحی شده‌اند که سخت‌ترین استانداردهای آلایندگی جهان را برآورده می‌کنند، بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که Perkins موتوری برای شما دارد.

 دیزل ژنراتور پرکینز Perkins صنعتی

موتورهای ما برای کاربردهای صنعتی بر اساس 90 سال برتری مهندسی ساخته شده اند. از جمله موارد استفاده در تراکتورها، تله هندلرها، سکوهای دسترسی، بیل مکانیکی و کمپرسورها، می توان به برخی از روش های متعددی که موتورهای صنعتی پرکینز در جهان نیرو می دهند اشاره کرد. موتورهای صنعتی ما دارای طرح های جمع و جور، با چگالی توان بالا هستند و عمری کم هزینه را برای شما به ارمغان می آورند.

 دیزل ژنراتور پرکینز Perkins برق

موتورهای برقی ما در سخت ترین محیط ها و در سخت ترین شرایط کار می کنند. موتورهای ما چه برای تولید اولیه و چه در حالت آماده به کار، پاسخ فوری و هزاران ساعت کارکرد قابل اعتماد ارائه می‌کنند.

دیزل ژنراتور پرکینز Perkins دریایی

برای کاربردهای دریایی، موتورهایی را تامین می‌کنیم که کشتی‌های تجاری، کشتی‌های تفریحی را تامین می‌کنند و نیروی کمکی را برای تولید برق در داخل کشتی تامین می‌کنند.

آنها هزینه پایین مالکیت، قدرت قابل اعتماد، دوام و صدای کم و انتشار گازهای گلخانه ای را که مشتریان دریایی ما به آن نیاز دارند ارائه می دهند.

موتورهای دریایی ما از مدل هایی برای استفاده به عنوان موتورهای بهینه سوخت گرفته تا آنهایی که با استانداردهای اصلی در حال اجرا مطابقت دارند – دستورالعمل کرافت تفریحی (RCD)، کمیسیون مرکزی ناوبری در راین (CCNR)، دستورالعمل صنایع دستی تجاری (EU97/68) می باشد. /EC Stage IIIA)، استانداردهای سطح 2 و ردیف 3 دریایی EPA ایالات متحده و قوانین سازمان های بین المللی دریایی (IMO).

بخش هایی که ما به آنها خدمت می کنیم
بیش از 5000 اپلیکیشن مختلف
از موتورهای پرکینز نیرو می گیرند

بخش های دیزل ژنراتور پرکینز Perkins که ما به آنها خدمت می کنیم

بخش های کمپانی دیزل ژنراتور پرکینز Perkins

بیش از 5000 برنامه مختلف با موتورهای پرکینز کار می کنند. ما به مشتریان در ساخت جاده ها و خانه ها کمک می کنیم و موتورهایی را هم برای تولید برق آماده به کار و هم برای تولید برق اولیه ارائه می دهیم. موتورهای صنعتی ما پیچیده ترین کاربردها را تامین می کنند.

چه در خشکی و چه در آب، موتورهای ما نیازهای مشتریان پرکینز را برآورده می کنند. ما موتورهایی را برای ماشین آلات ساختمانی، کاربردهای جابجایی مواد و مصارف کشاورزی، جنگلی، چمن و باغ عرضه می کنیم. ما موتورهای دیزلی و گازی داریم که برق اولیه و آماده به کار را برای هتل‌ها، بیمارستان‌ها و سایت‌های ساختمانی و طرح‌های بزرگ‌تری برای تامین انرژی مشتریان خانگی و تجاری تولید می‌کنند. روی آب، کشتی‌ها را از کشتی‌های تفریحی کوچک گرفته تا قایق‌های ماهیگیری بزرگ، هم برای نیروی محرکه و هم برای تولید برق کمکی نیرو می‌دهیم.

مشتریان پرکینز به طیف متنوع و کیفیت بالای محصولات ما تکیه کرده اند. ما موتورها را برای طیف وسیعی از کاربردها، زمینی و دریایی عرضه می کنیم.

انتشارات و فناوری دیزل ژنراتور پرکینز Perkins

در سطح جهانی، استانداردهای سختگیرانه‌تری در مورد آلایندگی وجود دارد – و فناوری که ما استفاده می‌کنیم تضمین می‌کند که محصولات ما در هر کجای دنیا که از موتورها استفاده می‌شود، استانداردها را رعایت می‌کنند.
کاتالیزورهای اکسیداسیون دیزل ما، فیلترهای ذرات دیزل، احیای کاتالیستی انتخابی، توربوهای سری، چرخش مجدد گازهای خروجی، سیستم‌های سوخت ریل معمولی فشار بالا و کاتالیزورهای اکسیداسیون آمونیاک عملکرد بالایی با کاهش انتشار موتور ارائه می‌دهند.

وقتی صحبت از انتشار و فناوری به میان می آید، پرکینز یک رهبر جهانی است. موتورهای ما از جدیدترین تکنیک ها استفاده می کنند تا اطمینان حاصل شود که مشتریان شما در هر کجا که هستند استانداردهای آلایندگی را رعایت می کنند.

طیف وسیعی از فناوری‌هایی که ما در طیف موتورهای خود ارائه می‌کنیم، مجموعه‌ای از راه‌حل‌های همه کاره را ایجاد می‌کنند که می‌توانند در برنامه‌های مختلف مورد استفاده قرار گیرند. راه‌حل‌های فناوری ما انعطاف‌پذیری OEM، یکپارچه‌سازی ماشین، قدرت قابل اعتماد و طول عمر کم هزینه را برای اپراتور فراهم می‌کند.

استانداردهای آلایندگی برای یک سازنده موتور به چه معناست؟

مرحله چهارم اتحادیه اروپا / ایالات متحده استانداردهای انتشار نهایی EPA Tier 4 از سازندگان موتور می خواهد که اکسیدهای نیتروژن (NOx) و ذرات معلق تولید شده توسط یک موتور را در مقایسه با موتورهای سطح 1 تا 90 درصد کاهش دهند.

در پرکینز، ما محصولات و فناوری مناسبی برای استانداردهای مختلف انتشار داریم. همکاری با مشتریانمان از مفهوم تا نصب به ما این امکان را می دهد که به طور یکپارچه محدوده موتور و مجموعه فناوری خود را در برنامه های آنها اعمال کنیم. به این ترتیب، دانش و تخصص ما به توسعه یک ماشین OEM کمک می کند که انتظارات عملکرد آنها را برآورده کند و در عین حال مطابق با استانداردهای مربوطه باشد.

فناوری ما چگونه می تواند به OEM ها و اپراتورها کمک کند؟
ما درک عمیقی از طیف فناوری های موجود برای برآورده کردن الزامات استانداردهای مختلف انتشار داریم. این ما را قادر می سازد تا از فناوری مناسب برای هر برنامه خاص یا

بازار.

در حالی که رعایت استانداردهای انتشار موقت/نهایی مرحله IIIB/IV و سطح 4 هدف اصلی ارائه فناوری ما است، چندین مزیت دیگر برای نصب گزینه‌های تصفیه پس از آن وجود دارد از جمله:

بهره وری سوخت بهبود یافته است
چگالی توان بیشتر
فواصل خدمات طولانی تر
کاهش انتشار گازهای گلخانه ای
ما پیشنهاد خود را بر روی فناوری های زیر متمرکز کرده ایم:

استانداردهای آلایندگی برای یک سازنده موتور به چه معناست؟

کاتالیزور اکسیداسیون دیزل

کاتالیزور اکسیداسیون دیزل (DOC) ذرات معلق را کاهش می‌دهد و هم دی اکسید کربن و هم هیدروکربن‌ها به دی اکسید کربن و بخار آب تبدیل می‌شوند. DOC همچنین نسبت‌های مونوکسید نیتروژن و دی اکسید نیتروژن را برای بازسازی فیلتر ذرات غیرفعال دیزل و تبدیل بهینه اکسیدهای نیتروژن در کاهش کاتالیزوری انتخابی بهینه می‌کند.

نصب و نگهداری اسناد DOC ما آسان است و نیازی به کنترل اضافی از سوی اپراتور دستگاه ندارد.

فیلتر ذرات دیزل فیلتر ذرات دیزل (DPF) ذرات تشکیل شده در حین احتراق را جذب می کند. می توان آن را به صورت غیرفعال یا فعال بازسازی کرد و به عنوان یک دستگاه جریان دیوار یا جریان عبوری ارائه می شود. راه حل ADPF به مصرف سوخت کمتر و واکنش و عملکرد گذرا بهتر اجازه می دهد.
احیای کاتالیستی انتخابی احیای کاتالیستی انتخابی (SCR) یک واکنش شیمیایی کاتالیز شده است که اکسیدهای نیتروژن را به آب و نیتروژن کاهش می دهد. این فرآیندی است که از مایع اگزوز دیزل (DEF) به عنوان کاهنده استفاده می کند. DEF به لوله ای تزریق می شود که در آنجا با اگزوز مخلوط می شود و واکنش ها با عبور مخلوط DEF / اگزوز از کاتالیزور SCR انجام می شود. پرکینز سیستم هایی را برای محدود کردن میزان مصرف DEF مورد نیاز توسعه داده است و این یک راه بسیار موثر برای کاهش اکسیدهای نیتروژن است.

توربوهای سری توربوهای سری ما که گاهی به آنها توربوهای متوالی نیز گفته می شود، شامل دو توربوشارژر هستند که به جای موازی در خط نصب شده اند. این موتور از طریق یک موتور با جابجایی کوچکتر، همراه با افزایش چگالی توان و عملکرد، رتبه بالاتری به موتور می دهد. این بدان معناست که می توانید موتور خود را کوچک کنید تا بازدهی بهتر و کاهش آلاینده ها را به همراه داشته باشید.
گردش مجدد گاز اگزوز چرخش گازهای خروجی برای کاهش سطح اکسیدهای نیتروژن (NOx) منتشر شده از موتور استفاده می شود. چرخش مجدد گاز خروجی به داخل سیلندر موتور، بخشی از هوا را با دی اکسید کربن جایگزین می کند. که دمای احتراق را به دلیل کاهش اکسیژن کاهش می دهد و به نوبه خود میزان اکسیدهای نیتروژن تشکیل شده را کاهش می دهد.
سیستم‌های سوخت ریل معمولی فشار بالا سیستم‌های سوخت ریل معمولی فشار بالا عملکرد موتور را از طریق احتراق کارآمدتر بهبود می‌بخشند و می‌توانند نسبت به سایر سیستم‌ها در مصرف سوخت کارآمدتر باشند. به دلیل تزریق پایلوت پایدار، صدای موتور کمتر است و اکسیدهای نیتروژن کمتری تولید می‌شود، که باعث کاهش تصفیه‌های بعدی مورد نیاز برای مطابقت با استانداردهای انتشار جهانی می‌شود.

کنترل دور موتور در موتورهای دیزلی

درک چگونگی کنترل سرعت موتور در موتورهای دیزلی خارج از بزرگراه مهم است. این مبنای درک ما از عملکرد موتور است – چه از ارزیابی عینی و چه از قضاوت ذهنی.
موتور بخشی جدایی ناپذیر از ماشینی است که نیرو می دهد. اپراتور به توانایی موتور برای راه اندازی و راه اندازی مجدد در همه شرایط، از خیلی سرد تا خیلی گرم، برای حفظ سرعت تحت بار و توقف در هنگام خاموش بودن بستگی دارد.

دیزل ژنراتورهای آماده به کار

گام‌هایی برای اطمینان از کارکرد شما در زمانی که بیشتر به آن نیاز دارید.

مشاوره تعمیر و نگهداری

یک رژیم نگهداری پیشگیرانه برنامه ریزی شده هزینه های جاری شما را کاهش می دهد و عمر موتور شما را افزایش می دهد.

ژنراتورهای آماده به کار نقش بسیار مهمی را در تامین برق بدون وقفه در عملیات های حیاتی ایفا می کنند. قبل از خرید شبکه خود سخت فکر کرده اید، سرمایه گذاری می کنید تا مطمئن باشید عملیات شما – خواه مرکز داده، مرکز مراقبت های بهداشتی یا برج مسکونی باشد – به آرامی ادامه خواهد داد، زمانی که شبکه اصلی برق شما از کار بیفتد.

این نباید اغلب اتفاق بیفتد، اما اگر این اتفاق افتاد، باید مطمئن شوید که ژنراتور آماده به کار شما آماده راه اندازی بی عیب و نقص است. برای اینکه موتور ژنراتور آماده به کار خود را در وضعیت مناسبی نگه دارید، می توانید چند مرحله ساده را انجام دهید، به طوری که در صورت نیاز، در دسترس شما باشد.

سرویس و نگهداری عمومی

 1. دستگاه خود را به طور مرتب سرویس کنید. اگر اغلب از موتور استفاده نمی کنید، می تواند وسوسه انگیز باشد که از خدمات صرف نظر کنید، اما این می تواند بعداً مشکلاتی ایجاد کند.
  اگر ژنراتور شما در یک محیط کنترل شده نباشد، تعویض روغن موتور و فیلترها بسیار مهم است. گرد و غبار می تواند بر عملکرد موتور تأثیر بگذارد و میعان می تواند در موتور جمع شود و با آلاینده های روغن مصرف شده واکنش نشان دهد.
 2. تامین سوخت و سوخت را حفظ کنید. بسیار مهم است که اطمینان حاصل شود که منبع سوخت تازه باقی می ماند و میعانات به طور منظم از مخزن سوخت تخلیه می شود. همچنین مهم است که فیلترهای بنزین را طبق دستور تعویض کنید، حتی اگر از موتور استفاده نمی شود. رشد باکتری می تواند در سیستم سوخت نفوذ کند و منجر به مسدود شدن فیلترها شود که بر توانایی ژنست برای شروع در صورت نیاز تأثیر می گذارد.
 3. به طور مرتب باتری ها و سیستم راه اندازی را بررسی کنید که شارژ کامل و در صورت نیاز آماده هستند. شارژ ناکافی باتری ها یکی از دلایل اصلی شروع نشدن ژنراتورهای پشتیبان در صورت نیاز است.
 4. مخازن خنک کننده و روغن را پر کنید تا فضای کمتری برای جمع شدن چگالش و ایجاد خوردگی باقی بماند.
 5. اطمینان حاصل کنید که سوئیچ استارت پس از اتمام یک سرویس به حالت خودکار بازگشته است. این می تواند از یک وضعیت پرهزینه بدون شروع در مواقع ضروری جلوگیری کند.
 6. به طور مرتب وضعیت فیلترهای هوا را بررسی کنید. گرد و غبار یا انسدادی که ممکن است به دلیل دوره های آماده به کار روی درپوش فیلتر هوا جمع شده باشد را بردارید.


تست منظم

 1. موتور را به طور منظم تست کنید، اما آن را فقط بدون بار یا بار سبک روشن نکنید.

آ. تست بدون بار یا بار سبک

از عملیات بدون بار یا بار سبک باید اجتناب شود. اگر برنامه شما شامل ورزش هفتگی یا ماهانه بدون بار یا بار سبک باشد، دوره کار باید به چند دقیقه کاهش یابد یا تا زمانی که میزان شارژ باتری به حالت عادی بازگردد.

در موتورهایی با پروفیل بار سبک، آنالیز نمونه روغن و تعویض روغن مربوطه را توصیه می کنیم. این به تشخیص رقیق شدن بیش از حد سوخت و فرسودگی کلی روغن و جلوگیری از سایش زودرس اجزای موتور کمک می کند.

اگر رویداد شروع/توقف ناموفقی را تجربه کردید با توزیع کننده محلی خود تماس بگیرید. انجام یک بررسی کامل، به ویژه بررسی سیستم اگزوز برای سوخت نسوخته و تخلیه بر این اساس، مهم است. این باید با حداقل چهار ساعت کار در بار کامل پیگیری شود.

ب تست در بار کامل

بهتر است یک برنامه منظم تنظیم کنید که در آن ژنراتور را با بار کامل حداقل به مدت چهار ساعت اجرا کنید. این کار باتری را در وضعیت مناسبی نگه می‌دارد، هرگونه کربن موجود در موتور و سیستم اگزوز را می‌سوزاند و به تیم شما اجازه می‌دهد تا پس از استفاده از ژنراتور، فرآیندهای خود را برای بازگشت به برق اولیه تمرین کنند. ژنراتور OMM شما باید راهنمایی هایی در مورد بازه های زمانی توصیه شده برای دستگاه خاص شما ارائه دهد.

بار باید به تدریج از صفر در یک ساعت اول ایجاد شود و تعادل در بار نامی کامل تکمیل شود.

موتور پرکینز
به صف شدن

دیزل ژنراتور پرکینز Perkins, دیزل ژنراتور

محصولات

برای 90 سال، پرکینز در زمینه طراحی و ساخت موتورهای دیزلی با کارایی بالا رهبری این حوزه را بر عهده داشته است.

موتورهای پرکینز با حجم موتور 5/0 تا 36 لیتر قدرت بیش از پنج هزار کاربرد مختلف را در سراسر جهان دارند. و این همه به لطف شبکه جهانی تأسیسات تولید ما است که از فرآیند دقیق و استانداردهای کیفیت در هر مکان پیروی می کنند. اما چرا همه اینها اهمیت دارد؟

زیرا در هر کجای دنیا که باشید می توانید مطمئن باشید که موتوری را با در نظر گرفتن موفقیت خود ساخته اید.

پشتیبانی شخصی و انعطاف پذیر برای همه موتورهای شما

ما فقط موتورهای قابل اعتماد نمی فروشیم، بلکه می خواهیم تا حد امکان داشتن موتور پرکینز را آسان کنیم.

به همین دلیل است که ما Perkins® Hypercare را توسعه داده‌ایم. این برنامه که بر اساس نیازهای کسب و کار شما طراحی شده است، همه عناصر مختلف را که با هم از شما و موتور شما پشتیبانی می کنند تا عملکرد بالا با کمترین هزینه مالکیت را ارائه دهند، گرد هم می آورد.

راحت

پرکینز Hypercare که توسط شبکه توزیع پرکینز ارائه می‌شود، بسیاری از عناصر خدماتی را با قطعات اصلی، روغن، مایع خنک‌کننده، آزمایش مایعات، بازرسی‌های موتور، تعمیر و نگهداری پیشگیرانه و ضمانت‌نامه توسعه‌یافته Perkins® Platinum Protection در یک بسته‌ی مناسب به ارمغان می‌آورد. این توسط تکنسین های خبره ارائه می شود تا ذهنیت بیشتری را به شما ارائه دهد.

قابل انعطاف

Perkins Hypercare نیازهای شما را با قابلیت‌های شبکه توزیع پرکینز مطابقت می‌دهد تا مجموعه‌ای از خدمات منحصربه‌فرد را که توسط شما مشخص شده و با توزیع‌کننده توافق کرده‌اید، ارائه دهد.

چه قصد دارید خدمات خود را تکمیل کنید، چه بخواهید موتور شما به طور کامل توسط ما نگهداری شود یا چیزی در این بین ترجیح دهید، Perkins Hypercare گزینه هایی را در اختیار شما قرار می دهد.

Perkins Hypercare فراتر از یک قرارداد خدماتی است که انعطاف پذیری در پرداخت و مدت زمان را با هدف بهینه سازی و افزایش کل عمر تولیدی موتور ارائه می دهد. با کاهش زمان از کار افتادن، از طریق خدمات تشخیصی و مداخلات تعمیر و نگهداری پیشگیرانه، افزایش زمان کار و بهره وری با سرویس های پیشگیرانه، Perkins Hypercare یک توافق نامه واحد را ارائه می دهد که در تمام طول عمر موتور پشتیبانی می کند.

 

 

زندگی جدید برای موتور شما با تعمیرات اساسی Perkins

دیزل ژنراتور پرکینز Perkins, دیزل ژنراتور

زندگی جدید برای موتور شما با تعمیرات اساسی Perkins

اگر موتور وفادار شما سال ها به شما خدمت کرده است، اما مانند گذشته خوب کار نمی کند، ممکن است اکنون زمان آن رسیده است که تعمیرات اساسی موتور را در نظر بگیرید.

تعمیرات اساسی عمر موتور شما را برای سال‌های بیشتر افزایش می‌دهد و عملکرد را به شرایط جدید یا تقریباً جدید برمی‌گرداند – بازگشت سرمایه بسیار بهتری نسبت به خرید و فروش ماشین جدید.

تعمیرات اساسی شامل چه مواردی می شود؟

تعمیرات اساسی شامل کار بر روی هسته موتور شما است – ناحیه ای که در سرویس استاندارد لمس نمی شود. این یک روش پیچیده است و می‌تواند شامل نصب رینگ‌های پیستون، یاتاقان‌ها و واشرهای جدید به‌علاوه سوراخ کردن سیلندرها باشد. میل لنگ و سرسیلندرها را می توان تعویض یا بازسازی کرد.

بسته به مناطقی که عملکرد موتور شما کمتر از قبل است، یک تعمیر اساسی می تواند به طور چشمگیری با دیگری متفاوت باشد.

چه نوع تعمیر اساسی برای موتور من بهتر است؟

تعمیرات اساسی موتور کار ساده ای نیست و گزینه های زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود مانند:

 • چقدر سریع نیاز دارید که موتورتان دوباره کار کند؟
 • بودجه شما چقدر است؟
 • آیا مهارت لازم برای تکمیل تعمیرات اساسی را دارید یا باید با یک متخصص تماس بگیرید؟
دیزل ژنراتور پرکینز Perkins, دیزل ژنراتور
دیزل ژنراتور پرکینز Perkins, دیزل ژنراتور
دیزل ژنراتور پرکینز Perkins, دیزل ژنراتور

قطعات مجزا

آیا فقط تک تک قطعات فرسوده را تعویض می کنید؟

قطعات جداگانه انعطاف پذیری کاملی را برای انتخاب تنها آنچه برای تعمیر جزئی نیاز دارید ارائه می دهند.

بیشتر بدانید

کیت تعمیرات اساسی

آیا می خواهید مطمئن شوید که همه چیز مورد نیاز خود را دارید؟

کیت های مختلفی وجود دارد که تعمیرات اساسی کامل، انتهای بالایی، انتهایی پایینی و تک سیلندر را پوشش می دهد.

بیشتر بدانید

موتورهای جایگزین

آیا به یک چرخش سریع نیاز دارید؟

موتورهای جایگزین دارای گزینه های زیادی هستند، از جمله یک راه حل تخلیه کامل که می تواند در چند ساعت نصب شود.

بیشتر بدانید

هر مسیری را که قصد دارید دنبال کنید، توصیه می کنیم با یک تماس با توزیع کننده محلی Perkins خود شروع کنید. آنها گزینه های شما را توضیح می دهند تا موتور شما به طور ایمن و موثر تعمیرات اساسی شود و آماده خدمت رسانی به شما و دستگاه شما در آینده باشد.

با توزیع کننده محلی خود تماس بگیرید

تجربه واقعی

کاربران موتورهای ما که نیاز به خرید قطعات اورجینال پرکینز دارند، می‌توانند از دسترسی واقعاً جهانی استفاده کنند.

Learn more

دیزل ژنراتور پرکینز Perkins, دیزل ژنراتور

تبادل برق

صرافی پرکینز به مشتریان خود گزینه دیگری برای تعمیر و تعمیر موتور ارائه می دهد.

Learn more

با یک متخصص صحبت کنید

اگر آماده دریافت مشاوره قابل اعتماد از متخصص پرکینز هستید، امروز با تیم ما صحبت کنید.

با ما ارتباط برقرار کنید

پاورنیوز

مجله دیجیتال ما با آخرین اخبار، مصاحبه ها و تحلیل ها.

ادامه مطلب

مکان یاب توزیع کننده

توزیع‌کننده منطقه‌ای Perkins شما می‌تواند پشتیبانی محلی و روی زمین موتور را ارائه دهد.

بیشتر بدا

دیزل ژنراتور پرکینز Perkins, دیزل ژنراتور

قطعات و خدمات

ما اینجاییم تا کمک کنیم…

تیم جهانی پرکینز اینجاست تا به شما کمک کند تا به خدمات و پشتیبانی مورد نیاز برای انجام کار ایمن و موثر کمک کند.

با ما ارتباط برقرار کنید

 • دیزل ژنراتور پرکینز Perkins, دیزل ژنراتور

  تخصص را در نزدیکی خود بیابید

 • دیزل ژنراتور پرکینز Perkins, دیزل ژنراتور

  قطعات اورجینال پرکینز به صورت آنلاین

 • دیزل ژنراتور پرکینز Perkins, دیزل ژنراتور

  Perkins® My Engine App

 

پشتیبانی محصول بخشی جدایی ناپذیر از کاری است که پرکینز انجام می دهد. در مجموع، ما بیش از 4.5 میلیون شماره سریال موتور را پشتیبانی می کنیم – این تقریباً یک چهارم 22 میلیون موتوری است که از سال 1932 تولید کرده ایم – در مجموعه ای از برنامه ها از تراکتور گرفته تا بیمارستان ها و استادیوم های فوتبال تا برج های روشنایی کار می کنند. اینها در سرتاسر جهان یافت می شوند و توسط بخش خدمات و قطعات پرکینز پشتیبانی می شوند.

شماره سریال منحصربفرد اثر انگشت موتور پرکینز شماست. سال و کشور سازنده، قطعات مورد استفاده در موتور، پیکربندی و کاربرد اولیه و حتی خریدار آن را به ما می گوید.

هنگامی که به قطعات و خدمات نیاز دارید، شبکه توزیع محلی ما برای پشتیبانی از موتور شما به تمام این داده ها دسترسی فوری دارد – از آخرین قطعات نصب شده تا مراحل تعمیرات اساسی و مشخصات. این بدان معناست که آنها می توانند محصول مناسب مورد نیاز شما را پیدا کنند و هر بار مشاوره درست را ارائه دهند.

بررسی اجمالی پشتیبانی محصول

دیزل ژنراتور پرکینز Perkins, دیزل ژنراتور

شما سخت برای خانواده، تجارت و جامعه خود کار می کنید. ما اینجا هستیم تا از شما حمایت کنیم. چه برای روشن نگه داشتن موتور Perkins خود به مشاوره یا قطعات نیاز داشته باشید، ما می توانیم کمک کنیم.

 • سرویس

  پرکینز تعداد زیادی محصولات تعمیر و نگهداری را برای کمک به حفظ موتور شما در بهترین شرایط ارائه می دهد.

 • تعمیر محصولات برای افزایش عمر موتور

  استفاده از محصولات رسمی تعمیر پرکینز می تواند عملکرد را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

 • تعمیرات اساسی

  محصولات تعمیرات اساسی ما با در نظر گرفتن شما طراحی شده اند تا نیازهای چرخه عمر موتور شما را برآورده کنند.

قطعات اصلی معامله واقعی هستند

استفاده از قطعات اصلی برای موتور شما بهترین راه برای کارکرد طولانی مدت آن در آینده است. این قطعات با دقت مهندسی شده اند تا متناسب با موتور شما باشند، از نظر کیفیت به شدت تست شده اند و تنها با استفاده از قطعات ما، شما از گارانتی جامع 12 ماهه پرکینز اطمینان دارید.

Perkins® My Engine App

چه شما صاحب یک موتور پرکینز باشید و چه ناوگان کوچکی از ماشین‌های پرکینز داشته باشید، این برنامه رایگان به شما یادآوری می‌کند که فواصل زمانی سرویس‌دهی موتور معلق است و دسترسی سریع به دفترچه قطعات شما به‌علاوه دفترچه راهنمای سرویس، کارگاه و تعمیر و نگهداری را می‌دهد.

 • دیزل ژنراتور پرکینز Perkins, دیزل ژنراتور

  کتابچه راهنمای عملیات و نگهداری

  هر موتور پرکینز دارای راهنمای عملیات و تعمیر و نگهداری (OMM) خود است.

 • دیزل ژنراتور پرکینز Perkins, دیزل ژنراتور

  فیلتراسیون

  تعویض فیلترهای Perkins باید بخشی از رژیم نگهداری شما باشد.

 • دیزل ژنراتور پرکینز Perkins, دیزل ژنراتور

  مشاوره تعمیر و نگهداری

  توصیه ها، نکات و ترفندهای دقیق برای کمک به حفظ موتور پرکینز خود.

 • دیزل ژنراتور پرکینز Perkins, دیزل ژنراتور

  مطالعات موردی

  پرکینز به فراتر از انتظارات مشتریان خود افتخار می کند. آنچه آنها درباره ما می گویند را اینجا بخوانید.

قطعات بازسازی شده با کیفیت

پرکینز از طریق فرآیندهای پیشرفته و نوآوری محصول، تغییرات پایدار را هدایت می کند. ما متعهد به تولید مجدد هستیم — یافتن راه های جدیدی برای کاهش، استفاده مجدد، بازیافت و بازیابی موادی که در غیر این صورت هدر می روند. از طریق این فرآیند، پرکینز محصولاتی را که در پایان عمر خود هستند به شرایط جدید باز می گرداند و به کاهش هزینه های مالکیت و عملیاتی کمک می کند. این بدان معناست که مشتریان همان کیفیت جدید را با کسری از هزینه یک قطعه جدید دریافت می کنند. تمامی قطعات دارای 12 ماه گارانتی پرکینز می باشند. 

Learn more

محصولات ما

به مدت 90 سال پرکینز در زمینه طراحی و ساخت موتورهای دیزلی با کارایی بالا رهبری این حوزه را بر عهده داشته است. برنامه توسعه مستمر ما به ما این امکان را می دهد که یکی از پیشرفته ترین و جامع ترین طیف وسیعی از موتورهای دیزلی را که امروزه در دسترس هستند ارائه دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *