بهترین موتور کامینز کوچک را برای قایق بادبانی خود انتخاب کنید

بهترین موتور کامینز کوچک را برای قایق بادبانی خود انتخاب کنید

بهترین موتور کامینز کوچک را برای قایق بادبانی خود انتخاب کنید, دیزل ژنراتور

قایق بادبانی شما به یک موتور با کیفیت بالا نیاز دارد تا بهترین عملکرد خود را داشته باشد و بهترین تجربه قایق رانی ممکن را به شما ارائه دهد. این نیاز جایی است که موتورهای قایق کامینز وارد عمل می شوند. آنها برخی از کم مصرف ترین و بهترین موتورهای دیزلی کوچک دریایی در اطراف هستند و بسیاری از صاحبان قایق های تفریحی به آنها برای تامین انرژی کشتی هایشان اعتماد دارند. کامینز قبل از سرمایه گذاری در موتور قایق بادبانی ، باید بدانید که چگونه بهترین موتور را برای قایق خود انتخاب کنید.

همانطور که به دنبال موتور دیزل کامینز جدید خود هستید، لحظه ای به گزینه های قدرت، نیازهای تعمیر و نگهداری، نیازهای فضا و سایر عوامل حیاتی توجه کنید. اینها به شما اطمینان می دهند که موتوری متناسب با قایق تفریحی خود دریافت کنید و عملکرد مورد نیاز را به شما ارائه دهد.

گزینه های برق

ارزیابی نیازهای انرژی یکی از اولین کارهایی است که باید قبل از سرمایه گذاری در موتور کامینز انجام دهید. بسته به مدل قایق خود، می توانید توصیه هایی را برای مقدار مناسب قدرت مورد نیاز قایق تفریحی خود جستجو کنید. همچنین می توانید بفهمید که کدام محدوده قدرت خاص را انتخاب کنید.

بهترین موتور دریایی دیزل چیست؟ پاسخ به نیازهای قایق تفریحی شما بستگی دارد. تفاوت در اسب بخار، حتی در محدوده قدرت مناسب، می تواند به طور چشمگیری بر سرعت و هندلینگ شما تأثیر بگذارد، بنابراین قبل از خرید، چند گزینه را در نظر بگیرید.

محاسبه اسب بخار

هنگامی که موتور کامینز را انتخاب می کنید، یکی از اولین عواملی که باید به دنبال آن باشید، اسب بخار است. در حالی که برخی از مردم فکر می کنند باید موتوری با بالاترین اسب بخار تولید کنند، این بهترین رویکرد نیست. قایق بادبانی شما حداکثر قدرتی دارد که می تواند با خیال راحت از عهده آن برآید، و باید دارای پلاک ظرفیتی باشد که وزن قایق و حد توان اسب بخار را ذکر می کند. فراتر از این محدودیت ها می تواند باعث انحراف قایق بادبانی شما شود، بنابراین به توصیه های مربوط به قایق خود بسیار توجه کنید.

بهترین موتور کامینز کوچک را برای قایق بادبانی خود انتخاب کنید, دیزل ژنراتور

برای محاسبه اسب بخار مورد نیاز خود می توانید از یک معادله اولیه استفاده کنید. از آنجایی که برای حمل 40 نقطه وزن قایق با سرعت 20 مایل در ساعت 1 واحد اسب بخار نیاز است، ابتدا باید وزن قایق خود را تعیین کنید. به عنوان مثال، اگر یک قایق 1000 پوندی دارید که باید تا 20 مایل در ساعت سرعت بگیرد، باید موتوری با 25 اسب بخار قدرت انتخاب کنید.

همانطور که موتور خود را انتخاب می کنید، در نظر بگیرید که برای چه چیزی از قایق بادبانی خود استفاده خواهید کرد. اگر قصد دارید به سفرهای تفریحی بروید، اسب بخار نسبتا کم و موتور کوچک کامینز ممکن است گزینه مناسبی باشد. با این حال، اگر قصد دارید قایق‌های دیگری را یدک بکشید یا می‌خواهید با سرعت‌های سریع‌تر سفر کنید، احتمالاً باید با یک موتور بزرگ‌تر و اسب بخار بالاتر بروید. علاوه بر کاربردهای بالقوه قایق، سعی کنید وزن مسافران، تجهیزات و لوازم بالقوه را نیز در نظر بگیرید.

همراه با این فاکتورهای وزن، وسایلی را که به قایق تفریحی خود متصل خواهید کرد، ارزیابی کنید. به عنوان مثال، کمپرسورهای یخچال یا آلترناتورها انرژی را از حرکت قایق بادبانی خارج می کنند و از آن برای کاربردهای خود استفاده می کنند.

همانطور که اسب بخار موتور خود را محاسبه می کنید، درایوهای اضافه شده خود را لیست کنید تا ببینید چقدر اسب بخار به جای پیشرانه شما در جاهای دیگر خواهد رفت. یک دینام 70 آمپر ممکن است بین 2 تا 3 اسب بخار نیرو نیاز داشته باشد، در حالی که یک دینام 175 آمپر با خروجی بالاتر چیزی بین 6 تا 7 اسب بخار نیاز دارد. هنگام انتخاب اسب بخار موتور خود، همیشه به این درایوهای اضافی فکر کنید.

الزامات تعمیر و نگهداری

همه موتورها در مقطعی نیاز به تعمیر و نگهداری دارند. امروزه اکثر موتورها به صورت الکترونیکی و کامپیوتری کنترل می شوند. این مدل‌ها به عنوان موتورهای ریل مشترک شناخته می‌شوند و برای مطابقت با استانداردهای آلایندگی درجه 4 آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) ساخته شده‌اند .

در گذشته نگهداری و عیب یابی موتورهای دیزلی زیره کوچک برای قایق ها بسیار آسان تر بود. همانطور که موتورها برای برآورده کردن الزامات انتشار آلایندگی جدید و عملکرد بهتر پیچیده‌تر شده‌اند، اکنون وظایف تعمیر و نگهداری کمتری وجود دارد که صاحب قایق می‌تواند با خیال راحت انجام دهد. در حالی که به احتمال زیاد هنوز هم می توانید تعمیرات سیستم خنک کننده و تعویض فیلتر روغن و سوخت را به تنهایی انجام دهید، بیشتر کارهای دیگر به آموزش و ابزار تخصصی نیاز دارند. موتورهای قدیمی‌تر دارای سیستم‌های تزریق سوخت مکانیکی بودند که عیب‌یابی آن‌ها برای صاحب قایق معمولی بسیار آسان‌تر بود.

موتورهای پرقدرت امروزی اغلب برای یک مالک معمولی قایق بادبانی پیچیده تر از آن هستند که به تنهایی آن را تعمیر کنند. تلاش برای انجام وظایف تعمیر و نگهداری در این موتورها حتی می تواند خطرناک باشد، بنابراین بهتر است یک حرفه ای آنها را مدیریت کند. موتورهای جدید همچنین به اسکنرهای تشخیص الکترونیکی نیاز دارند تا بفهمند چه مشکلی در موتور وجود دارد.

همانطور که برای موتور قایق کامینز جستجو می کنید، الزامات نگهداری آن را بررسی کنید تا ببینید خودتان چه کارهایی را می توانید انجام دهید و چه کارهایی را باید به یک حرفه ای بسپارید. برای برآورده کردن الزامات EPA، احتمالاً باید یک موتور جدیدتر خریداری کنید، و به همین دلیل، باید انتظار داشته باشید که در مدل های معاصر سرمایه گذاری کنید.

علاوه بر اطمینان از خرید موتور قایق بادبانی که الزامات EPA را برآورده می کند، همچنین می خواهید در مورد میانگین هزینه های تعمیرات موتور کوچک کامینز خود تحقیق کنید . با انجام این تحقیق، می توانید هزینه های آینده را بهتر پیش بینی کنید و گزینه های خود را به موتوری که متناسب با نیازهای مالی شما باشد محدود کنید.

حمل قطعات یدکی

یک حادثه آب و هوایی مانند یک صاعقه می تواند کنترل ها و لوازم الکترونیکی موتور قایق کامینز شما را از بین ببرد. هنگامی که صاعقه به یک قایق بادبانی برخورد می کند، معمولاً قطعات الکترونیکی موتور از بین می روند یا به شدت آسیب می بینند. در این شرایط یک تکنسین آموزش دیده باید موتور آسیب دیده را بررسی کرده و قطعات لازم را تعویض کند.

هنگامی که در دریا هستید، گاهی اوقات قطعات تعویضی ممکن است زمان زیادی طول بکشد تا به شما برسد. کسانی که می خواهند به سرعت به آب برگردند، باید قطعات پشتیبان را همراه داشته باشند که در صورت آسیب، بتوان از آنها برای تعمیر موتورهایشان استفاده کرد.

با داشتن قطعات در دسترس، یک تکنسین مجرب معمولاً می تواند موتور شما را سریعتر تعمیر کند و شما را دوباره راه اندازی کند. قبل از اینکه قایق تفریحی خود را بیرون بیاورید، باید با یک تامین کننده قابل اعتماد کار کنید که قطعات کوچک موتور کامینز را به شما تجهیز می کند.

بهترین موتور کامینز کوچک را برای قایق بادبانی خود انتخاب کنید, دیزل ژنراتوربهترین موتور کامینز کوچک را برای قایق بادبانی خود انتخاب کنید, دیزل ژنراتور

بهترین موتور کامینز کوچک را برای قایق بادبانی خود انتخاب کنید, دیزل ژنراتور Doosan بهترین موتور کامینز کوچک را برای قایق بادبانی خود انتخاب کنید, دیزل ژنراتور

ملاحظات فضایی

چه موتوری باید روی قایق خود قرار دهید؟ بدانید که نمی توانید هیچ موتوری را به قایق تفریحی خود وصل کنید و انتظار داشته باشید که کار کند. فضایی که برای موتور جدید کامینز در اختیار دارید، نوع انتخابی شما را تعیین می کند. کوچک بودن بیش از حد موتور می تواند منجر به کمبود قدرت کافی برای قایق بادبانی شود، در حالی که موتور بیش از حد بزرگ می تواند فضای زیادی را در محفظه موتور اشغال کند.

همانطور که گزینه های موتور دریایی دیزل خود را در نظر می گیرید، نکات زیر را برای انتخاب موتور بررسی کنید:

اطمینان از دسترسی:

وقتی موتوری را انتخاب می‌کنید، اندازه‌ای را انتخاب کنید که دسترسی به آن را برای افراد دشوار نکند. مهمترین چیز این است که به راحتی به موارد سرویس موتور مانند تسمه و فیلترها و پروانه و میله اندازه گیری دسترسی داشته باشید. موتوری که در محفظه موتور شما قرار نمی گیرد یا باید به طرز نامناسبی در جای خود قرار گیرد، می تواند دسترسی به این موارد را دشوار کند و باعث می شود تعمیر و نگهداری و بازرسی بسیار طولانی تر شود.

موتورهای منعطف را انتخاب کنید:

قایق با موتور کامینز شما ممکن است محدودیت‌هایی در فضای موتور شما داشته باشد که یافتن موتور مناسب را دشوار می‌کند. گاهی اوقات، برخی از تامین کنندگان می توانند موتورهای “دستی” را انجام دهند، به این معنی که تامین کننده موارد خدمات را از یک طرف موتور به سمت دیگر تعویض می کند. اگر محدودیت فضا دارید، جابجایی این وسایل در اطراف موتور می تواند به جا دادن آن در محفظه کمک کند و دسترسی آسان را تسهیل کند.

تهویه مناسب را بررسی کنید:

یک موتور برای کارکرد موثر به تهویه مناسب نیاز دارد. نصب یک قایق بادبانی خیلی بزرگ می تواند منجر به ناکارآمدی تهویه شود. به عنوان مثال، بیشتر سوخت موتور در تلفات حرارتی مصرف می‌شود و سوخت از سیستم خنک‌کننده بلوک عبور می‌کند. به این ترتیب، یک موتور قایق بادبانی نباید بزرگتر از توانایی سیستم خنک کننده باشد و محفظه باید اجازه تهویه مناسب را بدهد.

بررسی عایق:

معمولاً محفظه‌های موتور دارای عایق هستند تا صدای موتور را از سرنشینان دور نگه دارند. هنگام خرید یک موتور، باید در نظر داشته باشید که عایق چقدر ضخیم است و اندازه موتور با آن متناسب است. اگر موتور بیش از حد بزرگ باشد، عایق ضخیم می تواند دسترسی افراد به موتور را دشوار کند. از آنجایی که صاحبان قایق اغلب مواردی مانند فیلترها و صافی‌های آب خام را در موتور جابه‌جا می‌کنند، باید به اندازه‌ای کوچک باشد که بتوانند به راحتی به آن دسترسی داشته باشند.

استانداردهای دریایی سازی

ارائه دهندگان موتور قابل اعتماد زیادی برای قایق ها، به ویژه آنهایی که برای کار با قایق های تفریحی طراحی شده اند، وجود ندارد. برخی از تولیدکنندگان موتورهای غیر دریایی موتورهای خود را برای مصارف دریایی تبدیل کرده اند. با این حال، هنگامی که موتوری را برای قایق تفریحی خود انتخاب می کنید، باید بررسی کنید که سازنده موتور موتورهای خود را به طور مناسب مارین کرده است تا بهترین عملکرد را از آنها بگیرد.

برخی از استانداردهای دریایی که باید در موتورهای دیزل کوچک کامینز جستجو شوند عبارتند از: مصرف سوخت، قابلیت اطمینان، هزینه تعمیر و نگهداری، توانایی استارت سریع و صدای عملیاتی. این استانداردها مستقیماً به تجربه شما از موتور و ایمنی آن مربوط می شود. کاهش آنها می تواند منجر به عملکرد ناکافی موتور شما و نیازهای بیشتر تعمیر و نگهداری شود.

یکی از استانداردهای اصلی مارینیزاسیون که باید آن را بررسی کنید، توانایی موتور در کنترل خوردگی است. اغلب، یک گرادیان دمایی کوچک بین آب اطراف قایق و دمای موتور وجود دارد. اگر موتور کوچک کامینز به درستی مارینیز شده باشد، باید این دماها را به طور موثر مدیریت کند. یک موتور با کیفیت بالا که استانداردهای مارینیزاسیون را برآورده می کند دارای قطعات مقاوم در برابر خوردگی است که نیاز به تعویض آنها را کاهش می دهد.

شرکت هایی با سابقه طولانی در تولید موتورهای مارینیز شده اغلب بهترین گزینه برای خریدار هستند. پس از آن، موتور قایق کامینز یک انتخاب عالی است. این شرکت برخی از بهترین موتورهای دیزلی کوچک دریایی را از سال 1919 تولید می کند و این سنت تا به امروز ادامه دارد.

از آنجایی که آنها می‌دانند قایق‌ها نیازهای مختلفی دارند، کامینز همه چیز را از موتورهای دیزلی کوچک دریایی گرفته تا مدل‌های بزرگ‌تر با قدرت 5.9 تا 95 لیتر ارائه می‌کند. با توجه به دامنه قدرت، می توانید موتور کامینز را پیدا کنید که نیازهای قایق بادبانی شما را برآورده کند. استانداردهای بالای مارینیزاسیون کامینز به این معنی است که قطعات قابل اعتماد و بادوام را دریافت می کنید.

انواع قطار رانندگی

کارایی موتور کامینز کوچک شما به نوع پیشرانه ای که انتخاب می کنید بستگی دارد. قطار محرک شما مستقیماً بر جایی که موتور در قایق شما می رود تأثیر می گذارد، فضای بیشتری را برای مقاصد دیگر آزاد می کند و بر عملکرد قایق تأثیر می گذارد. برخی از انواع ترن محرکه محبوب که صاحبان قایق بادبانی می توانند انتخاب کنند به شرح زیر است:

V-drive: سیستم های داخلی V-drive در قسمت انتهایی قایق بادبانی قرار دارند و دارای موتورهای رو به جلو هستند. یکی از مزایای سیستم داخلی V-drive این است که قرارگیری آن در عقب به قایق بادبانی امکان می دهد فضای بیشتری در کابین داخلی خود داشته باشد. این مدل معمولاً توسط قایق‌های تفریحی استفاده می‌شود که نیازی به عملکرد بالا ندارند، زیرا به دلیل پیچیدگی انتقال V-drive مقداری انرژی از دست می‌رود.

درایو مستقیم: یک سیستم درایو مستقیم نزدیک به مرکز قایق قرار دارد. این یک موتور عالی برای قایق هایی است که صرفه جویی در انرژی و سادگی را به ارمغان می آورد، زیرا معمولاً می توان آن را به راحتی سرویس کرد و حداقل اسب بخار را از دست داد. اگر می خواهید فضای بیشتری در مرکز قایق تفریحی خود داشته باشید، موقعیت مرکزی قایق مستقیم ممکن است شما را وادار کند که قطار رانندگی متفاوتی را انتخاب کنید.

Saildrive یا Outdrive: Saildrive و Outdrive در قایق های بادبانی کوچکتر محبوب هستند و نصب آنها نسبتاً آسان است. این سیستم‌های انتقال زمانی استفاده می‌شوند که موتور قایق بادبانی داخلی از یک محور خروجی افقی استفاده کند. از آنجایی که می‌توانید قایق‌های بیرون را هدایت کنید، صاحبان قایق اغلب از آنها در کاتاماران استفاده می‌کنند. برخی از مزایای بادبان‌ها عبارتند از اندازه کوچکتر و افقی، کاهش ارتعاشات، کاهش راه رفتن پروانه و کارایی بیشتر. یکی از نگرانی های مکرر در مورد بادبان ها تمایل آنها به سمت خوردگی و نیازهای نگهداری بیشتر است.

درایو هیدرولیک: یک درایو هیدرولیک به موتور کوچک کامینز شما اجازه می دهد تا در فاصله ای از ترن محرک قرار گیرد یا از آن فاصله بگیرد. به جای استفاده از گیربکس و موتور سنتی برای تامین انرژی محور پروانه، این نوع ترن محرک از موتور هیدرولیک استفاده می کند. یک ترن هیدرولیک دارای یک پمپ پره ای هیدرولیک است که در سمت موتور نصب شده است که به تغذیه محور پروانه کمک می کند. این موتورها به طور استثنایی کارآمد نیستند، که باعث می شود برخی از صاحبان قایق های تفریحی به آنها اعتماد نکنند.

درایوهای دیزلی الکتریک : درایوهای دیزلی الکتریک از آنجایی که می توان آنها را دور از موتور قایق بادبانی نصب کرد محبوبیت پیدا می کند. سیستم های دیزلی و الکتریکی را می توان به طور مستقل مورد استفاده قرار داد و به صاحبان قایق انعطاف پذیری بیشتری در گزینه های قدرت خود می دهد. مزیت این درایوها این است که می توانند چندین پروانه را از یک موتور تامین کنند. اینها یک پشتیبان عالی برای یک قایق بادبانی تک موتوره هستند، زیرا در صورت نیاز می توانند از نیروی موتور از ژنست قایق برای به حرکت درآوردن قایق استفاده کنند.

درایو هیبریدی: یک موتور محرک هیبریدی یک موتور دیزل و موتور الکتریکی را روی یک شفت مخلوط می کند. منابع انرژی سیستم های دیزلی یا الکتریکی را می توان با هم یا به تنهایی استفاده کرد. مزیت درایو هیبریدی این است که یک منبع انرژی بسیار کارآمد است که باعث دوام بیشتر سوخت می شود. این درایوها همچنین منابع انرژی بی صدا هستند و ساختار فشرده ای دارند.

قطعات موتور کامینز خود را در دیزل پرو پاور بیابید

خواه به دنبال تعمیر موتور قایق کامینز آسیب دیده باشید یا برای آینده قایق تفریحی خود را با قطعات یدکی موتور تجهیز کنید، از کار با Diesel Pro Power سود خواهید برد. ما موجودی وسیعی از قطعات موتور کامینز داریم که یافتن قطعه دقیق مورد نیاز را آسان تر از همیشه می کند. ما مفتخریم که به بیش از 24000 مشتری خدمات رسانی کرده ایم و تیم عالی مراقبت از مشتری ما آماده است تا به شما در تعیین بهترین قطعات برای موتور خود کمک کند.

مرور امروز مجموعه ما از قطعات موتور کامینز را کنید. اگر سوالی دارید، با ما تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *