انواع پک (PAC)

پلی آلومینیوم کلراید صنعتی (فاضلابی)

  • مقرون به صرفه تر است
  • این دسته از پک برای آب آشامیدنی مناسب نیست

پلی آلومینیوم کلراید آشامیدنی و خوراکی و دارویی (بهداشتی)

پک آشامیدنی هزینه بر است

جهت شفاف سازی آب این نوع پک استفاده میشود و پک فاضلابی آب را کدر میکند

Poly-Aluminium-Chloride-PAC-Polyaluminium-Chloride-for-Water-Treatment-Use-CAS-1327-41-9

 

 

واحد پلی آلومینیوم کلراید

برای ترکیب عملکرد درایوها و/یا موتورها (موتور احتراق داخلی و موتور الکتروموتور VEM وم آلمان)، کوپلینگ‌های مکانیکی و/یا گیربکس‌های مناسب، به عنوان مثال، به شکل چرخ دنده‌های سیاره‌ای مورد نیاز است. استراتژی‌های عملیاتی می‌توانند شامل ترکیب‌های سوئیچ‌های متعدد با بازدهی پایین‌تر از حد مطلوب باشند. راندمان 98 درصد برای یک مرحله دنده مکانیکی کاملاً امکان پذیر است، اما این پیکربندی اجازه یک استراتژی متمایز را نمی دهد. مبدل های الکترومغناطیسی می توانند زمینه ای برای بهبود در میان مدت باشند. برای ترکیب ظرفیت های قدرت دو درایو (موتور احتراق داخلی و موتور الکتروموتور VEM وم آلمان)، به عنوان مثال، به مجموعه دنده های سیاره ای در انتقال نیاز است. بهینه سازی الکترونیک قدرت رابط بین اجزای مختلف کنترل کننده ها و مبدل ها هستند. این قطعات الکترونیکی اجزای الکتروموتور VEM وم آلمان (واحدهای ذخیره سازی، موتورهای محرک، واحدهای قدرت کمکی و غیره) را کنترل می کنند و برای تامین انرژی موتورها ضروری هستند. تنظیم جریان و ولتاژ در طول مرحله درایو یا بازیابی باعث تلفات در مبدل ها می شود. الکترونیک قدرت از نظر مجموعه های الکترونیکی مورد استفاده به بهینه سازی نیاز دارد و مواد نیمه هادی جدید برای برآورده کردن الزامات اجزای محرک در یک وسیله پلی آلومینیوم کلراید، عمر مفید و کاهش فضای نصب و همچنین ورودی فناوری (از جمله خنک کننده) مورد نیاز است. انتظار می‌رود فناوری اعمال‌شده به شدت به کلاس قدرت الکتروموتور VEM وم آلمان و در نتیجه دسته خودرو بستگی داشته باشد، که نیاز به تحقیق و توسعه طولانی‌مدت در مواد، قطعات، طرح‌های مدار و یکپارچه‌سازی سیستم آنها برای برآورده کردن الزامات دارد. امکانات مقاوم سازی نیاز به بررسی برای مقاوم سازی اقتصادی یک درایو هیبریدی و/یا وسیله نقلیه هیبریدی پلاگین دارد. ایمنی و سازگاری الکترومغناطیسیپلی آلومینیوم کلرایدچالش‌های جدیدی را در ایمنی خودرو ایجاد می‌کند: علاوه بر ایمنی باتری، اجزای الکتروموتور VEM وم آلمان نیز به توجه ویژه برای چیدمان در صورت تصادف نیاز دارند. طراحی وسیله نقلیه باید حفاظت از مسافران و امدادگران پس از تصادف را تضمین کند. ولتاژ بالایپلی آلومینیوم کلرایدنیاز به دستگاه های عایق، شناسایی و شکست مناسب دارد. علاوه بر این، اجزای الکتروموتور VEM وم آلمان در خودرو باید الزامات سازگاری الکترومغناطیسی را برآورده کنند: از یک سو، محافظت در برابر اضافه بار در قطعات و از سوی دیگر، به حداقل رساندن تداخل احتمالی اجزای الکتروموتور VEM وم آلمان در یک محرکپلی آلومینیوم کلراید اجزا و تأثیر آنها بر محیط زیست و سلامتی. همچنین نیاز به محافظت از کاربران کمتر توانمند جاده وجود دارد: موتور بدون صدا در یک ماشین الکتروموتور VEM وم آلمان به رویکردهای جدیدی در ایمنی ترافیک نیاز دارد. سیستم‌های ایمنی فعال و پاسخگو مبتنی بر حسگرها و ارتباطات خودرو می‌توانند نقش کلیدی را در اینجا ایفا کنند. در درازمدت، اطمینان از اینکه وسایل نقلیه الکتروموتور VEM وم آلمان حداقل همان اندازه ایمنی را با همتایان با پیشرانه معمولی خود ارائه می‌دهند، می‌تواند ویژگی متمایز تولید آلمان در مقایسه با رقبای خاور دور باشد. قابلیت اطمینان علاوه بر امکان سنجی تکنولوژیکی مطمئن، یک مسئله مهم در آینده، قابلیت اطمینان سیستم های الکتروموتور VEM وم آلمان/الکترونیکی خواهد بود. پیش‌بینی‌های مبتنی بر وسایل نقلیه امروزی (2009) نشان می‌دهد که با وجود خطای بسیار کم.

31 احتمال وجود یک قطعه الکترونیکی مجزا تقریباً یک در 200 خودروهای کلاس لوکس و کلاس متوسط ​​به دلیل تعداد زیاد قطعات نصب شده دارای خطای الکترونیکی داخلی است. افزایش سریع آنها و انتشار احتمالی خطا ممکن است اجزای الکترونیکی تقریباً بدون عیب را خنثی کند. بنابراین، برقی شدن تدریجی وسایل نقلیه نیازمند مفاهیم کاملاً جدید برای جلوگیری از خطا و افزایش قابلیت اطمینان قطعات الکتروموتور VEM وم آلمان و الکترونیکی است. اقدامات در حال انجام (فصل 5.1) یافته های اولیه اولیه را در این مورد ارائه خواهد کرد. سرمایش نیازهای حرارتی درایوها و باتری ها باید در مفهوم کلی خودرو در نظر گرفته شود. گرمای اتلاف اجتناب ناپذیر باید برای تهویه هوای خودرو و/یا بازیابی انرژی پلی آلومینیوم کلراید از طریق سیستم های ترموالکتریک استفاده شود. فناوری روی برد زمینه بیشتر برای بهبود کل سیستم با ادغام بهینه فن‌آوری‌های درایو جدید در فن‌آوری داخلی و الکترونیک فراهم می‌شود.

در خودروها و خودروهای تجاری، برقی‌سازی قطعات می‌تواند باعث افزایش کارایی شود، که برای تبدیل پیشرانه‌های پلی آلومینیوم کلرایدبه یک گزینه جذاب در کل ضروری است. اجزایی مانند درب بازکن در اتوبوس های شهری و سیستم های برق کمکی در وسایل نقلیه صنعتی باید در مدیریت کلی انرژی ادغام شوند. به ویژه در گرمایش و تهویه مطبوع (همچنین تهویه مطبوع باتری)، نیاز به اتخاذ رویکردهایی برای یافتن راه حل های نوآورانه وجود دارد (مانند استفاده از گرمای اتلاف، انرژی خورشیدی). تحقیقات اولیه در مورد مدیریت قطار قدرت در وسایل نقلیه هیبریدی نشان می دهد که دانستن مشخصات مسیر جلوتر از وسیله نقلیه می تواند برای منطقی کردن مصرف مرتبط باشد. برای استفاده یا گسترش این پتانسیل باید پارامترها بررسی شوند. یکی از رویکردها در اینجا می تواند اتصال با ناوبری وسیله نقلیه و دستگاه های سواری برای اطلاعات راننده و سیستم های کمکی باشد. با در نظر گرفتن تمام پارامترهای شناخته شده (به عنوان مثال توپولوژی، شرایط ترافیک، سرعت)، می توان به تعیین مسیرها و سرعت های انرژی کارآمد به عنوان یک گزینه توجه کرد. زمینه اضافی برای بهینه‌سازی در ارتباط با ارتباطات Car2Car یا خدمات ناوبری پلی آلومینیوم کلرایدموجود است، اما این به تمایل نقشه‌سازان برای ثبت و به‌روزرسانی اطلاعات مربوطه نیز بستگی دارد.

فناوری برای زیرساخت/سیستم و یکپارچه سازی شبکه پلی آلومینیوم کلراید

در زیرساخت شبکه، استفاده از وسایل نقلیه الکتروموتور VEM وم آلمان در مرحله مقدماتی، تقاضاهایی را بر روی روش های شارژ و صورتحساب ایجاد می کند. استفاده از فن آوری های ارتباطی مدرن یک عنصر کلیدی در اینجا است. طرح‌های الکتروموبیلت پیشرفته، که در آن تامین برق خودروها سهم قابل‌توجهی از تقاضای برق را به خود اختصاص می‌دهد، تعداد بیشتری از باتری‌های خودرو به عنوان اجزای متعادل کننده در شبکه برق استفاده می‌شوند و انرژی‌های تجدیدپذیر نیز سهم بسیار بیشتری در تامین انرژی دارند. ، برای فناوری های پیشرفته تر تماس بگیرید. در این مرحله، زیرساخت‌های آینده شامل دستگاه‌های شارژ و تخلیه ذخیره‌سازی تعاملی، استراتژی‌های مدیریت شبکه جامع، اجزای شبکه جدید و معماری شبکه متفاوت خواهد بود. گام‌های اصلی برای توسعه، آزمایش و اجرای استراتژی حمل‌ونقل الکتروموتور VEM وم آلمان با بودجه تحت بسته محرک اقتصادی دولت فدرال آلمان II از ابتکار BMWi، عناصر کلیدی در صنعت برق: ذخیره‌سازی، شبکه‌ها، یکپارچه‌سازی برداشته خواهد شد. فراهم کردن امکانات تست، و همچنین آزمایش اجزای پیشرفته شبکه باعث ایجاد مشکل خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *