آشغالگیر روتاری

صفحه چرخشی لابلین

صفحه دوار یک غربال درام است که از داخل برای جداسازی جامدات معلق، ذرات و الیاف از مایعات، آب پردازش و فاضلاب بارگذاری می شود.

درام دوار را می توان با انواع مختلف غربال یا فیلتر مانند صفحات فلزی سوراخ دار، صفحات سیم گوه ای و پارچه ها مجهز کرد. این منجر به طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی برای انواع مختلف رسانه ها می شود.

بنابراین، برای مثال، شستشوی گرم و پردازش آب نیز امکان پذیر است. می توان از آن به عنوان درام شستشو برای آبگیری محصولات خاص نیز استفاده کرد

 

Leiblein اصل عملکردی بار اسکرین چرخشی

صفحه دوار – اصل عملکردی غربال دوار Leiblein

جریان تغذیه از طریق لوله ورودی (❶) به داخل درام غربال (❷) هدایت می شود و به طور یکنواخت روی سطح درام پخش می شود. فرآیند الک واقعی در داخل درام غربال که به طور مداوم در حال چرخش است انجام می شود.

آب تصفیه نشده از داخل به خارج از طریق درام فیلتر به کلکتور برای آب شفاف (❸) جریان می یابد.

جامدات توسط درام نگه داشته می شوند و توسط یک نوار نقاله پیچی (❹) به خروجی جامد (❺) منتقل می شوند و در یک مخزن لجن قرار می گیرند. درام غربال چرخان به طور مداوم توسط یک غلتک قلم مو (❻) تمیز می شود. علاوه بر این، سمپاش بیرونی درام نصب شده با مجموعه نازل (❼) برای شستشو استفاده می شود.
گیاهان آزمایشی لابلین

محصولات ما برای آزمایش آزمایشی برای اجاره در دسترس هستند. با توجه به پارک اجاره ای گسترده ما، ما می توانیم سیستم های آزمایشی کامل را به صورت جداگانه برای کار شما جمع آوری کنیم.

راندمان بالا مزایای بار اسکرین چرخشی

 • توان عملیاتی بالا در عملکرد مداوم
 • هزینه های عملیاتی پایین به دلیل نیازهای کم انرژی
 • هزینه نگهداری پایین به دلیل طراحی محکم و باکیفیت فولاد ضد زنگ
 • الک و محیط فیلتر به راحتی قابل تعویض هستند
 • جداسازی ملایم مواد جامد

انواع و مواد طرح های صفحه دوار

بار اسکرین چرخشی را می توان تا 3000 متر مکعب بر ساعت ابعاد داد. در صورت اختیاری، درام را می توان با یک مجموعه نازل داخلی اضافی برای شستشوی مواد جامد مجهز کرد.

مواد آشغالگیر روتاری

فولاد ضد زنگ

انواع غربال آشغالگیر روتاری

صفحه فلزی سوراخ‌دار، صفحه‌های سیم گوه‌ای، پارچه

rotary screen

بار اسکرین چرخشی

صفحه روتاری ایالتی روشی عالی برای جدا کردن ته مغزی و مواد ولگرد از ماسه ریخته گری ارائه می دهد.
موقعیت ایده آل برای نصب صفحه روتاری در بالای سطل ذخیره شن قرار دارد.

ماسه برگشتی توسط یک آسانسور سطلی یا نوار نقاله . کانال دریافت کننده ماسه را به داخل درام چرخشی هدایت می کند. بلند کردن پروازها در داخل درام، شن و ماسه را برای غربالگری کامل و کارآمد بالا می برد و پایین می آورد.

بار اسکرینکه می تواند به شکل استوانه یا شش ضلعی ساخته شود، با سرعت 14 دور در دقیقه آهسته می چرخد ​​که تعمیر و نگهداری را به حداقل می رساند.

از آنجایی که هیچ شفت، وزنه تعادل و فنرهای ارتعاشی غیرعادی با سرعت بالا مانند یک واحد ارتعاشی وجود ندارد، تعمیر و نگهداری بسیار ساده تر است.

بار اسکرین به طور کامل با یک خروجی اگزوز محصور شده است که می تواند به سیستم جمع کننده گرد و غبار و دود متصل شود. گرما، بخار و گرد و غبار حذف می شوند در حالی که هوای خنک از انتهای تخلیه بار اسکرین برای خنک شدن بیشتر کشیده می شود.

بار اسکرین با موتور TEFC، کاهش دهنده سرعت روی شفت و درایو تسمه V حرکت می کند. تسمه های V شکل به راحتی با یک گیره کش می شوند.

محور اصلی بار اسکرینبر روی بلبرینگ های غلتکی کروی “Foundry-duty” نصب شده است. این بلبرینگ ها به جوشکاری اصلی فولاد سنگین متصل می شوند. درب های بازرسی در قاب و روکش های پایه دارای قفل های ایمنی الکتریکی هستند که در صورت باز شدن دستگاه به طور خودکار خاموش می شود. یک لوله تخلیه داخلی که در قاب اصلی جوش داده شده است، مواد تراپی را به یک کانال تخلیه هدایت می کند.

بار اسکرین روتاری ایالات برای سرویس های داخلی و خارجی مناسب است. با یک لایه پرایم و یک لایه پایانی مینای ماشینی رنگ آمیزی شده است.

اندازه های استاندارد در Layout . اندازه های دیگر را می توان به راحتی طراحی کرد تا نیازهای خاص شما را برآورده کند. مواد پارچه روی بار اسکرین مختلف و اندازه های باز نیز موجود است.

بار اسکرین درام چرخشی IFO، IFS و IFU با تغذیه داخلی آشغالگیر روتاری

بار اسکرین درام چرخشی صنعتی به جداسازی فوق العاده جامدات دست می یابد

خط بار اسکرین درام چرخشی IPEC با تغذیه داخلی برای کاربردهای فاضلاب صنعتی به گونه ای طراحی شده است که بازیافت جامدات عالی را از جریان های زباله ارائه دهد. JWC از سال 1979 از طریق نام تجاری IPEC خود بار اسکرین های چرخشی قابل اعتماد و مستحکمی را در سطح جهانی ارائه می دهد. آنها در انواع مواد غذایی و آشامیدنی و کاربردهای فاضلاب صنعتی از جمله گوشت گاو، گراز، مرغ و احشاء، تولید پروتئین، فرآوری میوه و سبزیجات استفاده شده اند. ، تولید خمیر و کاغذ فقط به نام چند مورد.

JWC IFO ، IFU و IFS را به عنوان خانواده ای از راه حل ها برای پاسخگویی به انواع کاربردهای صنعتی منحصر به فرد ارائه می دهد. تمام صفحه های چرخشی IPEC با فولاد ضد زنگ 304 ساخته شده اند. سیلندر درام به صورت افقی روی چهار چرخ پرنده پلی اتیلن UHMW با یاتاقان های مهر و موم شده می چرخد. ورودی به بار اسکرین ها از طریق یک هدباکس طراحی شده مخصوص وارد می شود که به طور موثر جریان را روی درام توزیع می کند تا توان را به حداکثر برساند و اندازه مورد نیاز صفحه را به حداقل برساند. درام ها با سرعت 4 تا 5 دور در دقیقه می چرخند و اجازه می دهند مایع خارج شود در حالی که پروازهای داخلی مواد جامد را از انتهای درام خارج می کنند. همه واحدها دارای یک میله اسپری خارجی ثابت هستند که فقط در صورت نیاز برای به حداقل رساندن مصرف آب کار می کند.

تمام واحدها برای رفع نیازهای خاص برنامه سفارشی شده اند. گزینه ها می توانند شامل فولاد ضد زنگ 316، میله های اسپری داخلی، کنترل های سفارشی و درایوهای فرکانس متغیر باشند. رسانه درام غربالگری که شامل سیم گوه‌ای، صفحه سوراخ‌دار و مش سیم است برای بهینه‌سازی عملکرد پردازش برنامه انتخاب شده است.

نمایش IFO روی یک قاب لوله ای 4 اینچی پشتیبانی می شود، دارای یک موتور TEFC در بالا است و معمولاً برای آب های فلوم اعمال می شود.

نمایش IFU یک طراحی تک قاب فشرده است که معمولاً برای پساب های حاوی بارهای جامد متوسط ​​تا کم اعمال می شود.

یک IFS بار اسکرین درام روی قاب پایه هستند که تطبیق‌پذیری منحصربه‌فردی را ارائه می‌کنند که می‌تواند جریان‌های بالا و/یا بارگیری مواد جامد بالا را تحمل کند.

فواید آشغالگیر روتاری

 • طراحی هدباکس بازده صفحه را بهینه می کند تا اندازه کلی بار اسکرین درام چرخشی را به حداقل برساند
 • شستشوی متناوب اسپری مصرف آب را برای تمیز کردن صفحه‌های درام کاهش می‌دهد
 • رسانه فیلتر درام برای کاربردهای مختلف بهینه شده است
 • طراحی مستحکم و ساخت تمام فولاد ضد زنگ زمان خرابی و هزینه های تعمیر و نگهداری را کاهش می دهد
 • دسترسی آسان به کلیه موارد نگهداری
 • نرخ عکسبرداری بالاتر در مقایسه با بار اسکرین رسانه متحرک معمولی

مشخصات فنی آشغالگیر روتاری

 • قطر درام بین 18 تا 80 اینچ است
 • طول درام بین 24 تا 180 اینچ است

بار اسکرین درام چرخشی آشغالگیر روتاری

بار اسکرین درام چرخشی برند Baran® یک فیلتر با کارایی بالا برای جداسازی جامد از مایع است.
صفحه‌های درام چرخشی Baran® تجهیزات صیقلکاری پیش تصفیه در فرآیند حذف جامد از مایع تا عمق 200 میکرون از طریق یک درام فیلتر تشکیل شده توسط یک شکاف سوراخ شده بسته به نوع و مقدار جامدات قابل جداسازی است.

قطعات بار اسکرین درام روتاری باران:

درام فیلتر، ساخته شده از فولاد ضد زنگ با سیم پیچی مارپیچی یک بخش مثلثی روی میله های طولی. این مجموعه سفت و سخت، جامدات را در سطح بیرونی به اندازه ای بزرگتر از دهانه استفاده شده حفظ می کند و از تشکیل خوشه ها در داخل جلوگیری می کند.
بدنه فیلتر ساخته شده از فولاد ضد زنگ، مخزن دریافت کننده که آن را در جریان آرام توزیع می کند.
اسکراپر تمیز کننده، که مواد جامد رسوب شده روی سطح درام فیلتر را حذف می کند.
واحد درایو متشکل از یک موتور دنده کاهنده است که مستقیماً روی محور درام فیلتر جفت می شود و این حرکت چرخشی را ارائه می دهد.
مخزن آب اسکرین شده در زیر بدنه فیلتر نصب شده و فیلتر را جمع آوری می کند.
سیستم تمیز کردن، واقع در داخل درام فیلتر، با نازل‌هایی که آب را تحت فشار روی سطح داخلی سیلندر پخش می‌کند تا به تمیزی کامل برسد.

مزایای بار اسکرین درام چرخشی:

-جداسازی با سرعت بالا و دقت بالا
– انتخاب عالی برای پیش تصفیه فاضلاب.
-خود تمیز شوندگی خودکار
-بی نیاز از اپراتور
-کمترین نیاز به نگهداری
عملکرد ایمن در حین کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *