خانه » بورکرت Burkert

بورکرت Burkert

بورکرت Burkert

بورکرت Burkert

بورکرت Burkert

کمپانی تولید ابزار دقیق و سنسور و ترانسمیتر بورکرت

کمپانی تولید ابزار دقیق و سنسور و ترانسمیتر بورکرت Bürkert در سال 1946 توسط کریستین بورکرت Christian Bürkert در آلمان تاسیس شده است.
در ابتدا کمپانی تولید ابزار دقیق و سنسور و ترانسمیتر burkert با تولید و توسعه محصولات نوآورانه از قبیل گرم‌کن، کنترل کوره و سیستم‌های کنترل حرارتی و برخی از انواع شیر دستی بروکرت یا شیر برقی بورکرت آغاز به کار کرد.
این محصولات نیازهای مورد نظر زمان خود را برآورده می‌کردند و در نمایندگی بروکرت در سراسر جهان عرضه می شدند.
اما در طول سال‌ها کمپانی تولید ابزار دقیق و سنسور و ترانسمیتر بورکرت Burkert به طور فزآینده ای بر فناوری تولید انواع شیرهای صنعتی متمرکز شده است.

بروکرت به مرجع برای شیر برقی و دستی و زاویه ای و دیافراگمی و انگل ولو بورکرت بدل شده است.
هم اکنون در سراسر جهان نمایندگی Burkert بورکرت عرضه کننده معتبرترین شیر آلات کنترلی و برقی و دستی و زاویه ای و انگل ولو برای سیالات و گاز ها می باشند.

 

کریستین بورکرت با ترکیبی از بینش، نوآوری و انرژی فراوانش موفق به ساختن سازمانی پیشرو در جهان درخصوص سیستم‌های کنترل سیالات شده است.
مخصوصا طیف گسترده ای از شیر برقی های بورکرت شده است.

نمایندگی شیر برقی burkert

هم اکنون از آمریکا تا خاور دور نمایندگی بورکرت Burkert همه‌ شیر آلات صنعتی را عرضه می‌نمایند.
شیر برقی های این کمپانی تولید ابزار دقیق و سنسور و ترانسمیتر در مدل های پیشرفته سنسور دارند و دارای تکنولوژی بالا هستند.

موسس و نماینده اصلی بورکرت در سال 1971 زندگی خود را در یک سانحه هواپیمایی از دست داد و متاسفانه زنده نماند تا پیشرفت کمپانی تولید ابزار دقیق و سنسور و ترانسمیتری را که خود پی ریزی کرده بود ببیند.
با این حال، روح پیشگام در کارکنان تولیدی این کمپانی تولید ابزار دقیق و سنسور و ترانسمیتر تا کارشناسان فروش نمایندگی بورکرت دمیده شده و آنها بسیار فعالانه روز به روز مهارت، دانش و ایده‌های خود را برای حفظ موقعیت بروکرت به عنوان یک کمپانی تولید ابزار دقیق و سنسور و ترانسمیتر پیشرو مستقل بازار در زمینه تولید انواع شیر برقی بورکرت آشکارتر می‌سازند.

 

کمپانی تولید ابزار دقیق و سنسور و ترانسمیتر بورکرت Burkert با سابقه ای بیش از 70 سال و دارای شبکه فروش وسیع و نمایندگی بورکرت در اقصی نقاط جهان است.

کمپانی تولید ابزار دقیق و سنسور و ترانسمیتر Burkert هم اکنون با داشتن مهندسان و تکنسین‌ های مجرب و آشنا به نیاز مشتریان در صنعت و نیز کارشناسان مجرب در نمایندگی بروکرت برند تجاری Bürkert را به یکی از تولید‌کنندگان پیشرو در جهان تبدیل کرده است.
در زمینه سیستم‌های اندازه گیری و کنترل مایعات و گازها کمپانی تولید ابزار دقیق و سنسور و ترانسمیتر بروکرت فعالیت دارد و این کمپانی تولید ابزار دقیق و سنسور و ترانسمیتر حتی ترانسمیتر فشار نیز تولید می کند.

تلاش کمپانی تولید ابزار دقیق و سنسور و ترانسمیتر بورکرت Burkert ایجاد یک سیستم قابل انعطاف و پویاست که با ارتباط مستقیم و آنلاین با مشتریان از طریق نمایندگی بورکرت در سراسر جهان برای تبادل تجربیات و بهینه‌سازی مستمر و مداوم فرآیندها در تمامی بخش‌ها تکامل رو به جلوی خود خود را اعتلا بخشد.

نمایندگی فروش بروکرت

کمپانی تولید ابزار دقیق و سنسور و ترانسمیتر بروکرت از پیشگامان تولید شیر برقی است.
این کمپانی تولید ابزار دقیق و سنسور و ترانسمیتر المانی بسیار به دلیل تنوع بسیار زیاد و طیف گسترده و کیفیت بالا محصولات بسیار محبوب است.
نمایندگی فروش بروکرت آلمان در سراسر جهان محصولات این کمپانی تولید ابزار دقیق و سنسور و ترانسمیتر را عرضه می کنند.
کمپانی تولید ابزار دقیق و سنسور و ترانسمیتر و دفتر نمایندگی فروش burkert اصلی کمپانی تولید ابزار دقیق و سنسور و ترانسمیتر بروکرت در المان قرار دارد.

محصولات کمپانی تولید ابزار دقیق و سنسور و ترانسمیتر بروکرت

همانطور که گفته شده این کمپانی تولید ابزار دقیق و سنسور و ترانسمیتر بیشتر انرژی و زمان خود را به تحقیق و توسعه در مورد شیر زاویه ای انگل ولو پنوماتیک و شیر برقی دوراهه آب بورکرت و شیر بلوکی و شیر های نامور و اکچویتور بادی و در کل شیر برقی برای کنترل مایعات و گازها و یا بطور کلی به سیستم‌های کنترل سیالات اختصاص داده است.

دانلود کاتالوگ محصولات Brukert

گستره محصولات این کمپانی تولید ابزار دقیق و سنسور و ترانسمیتر به قدری زیاد است که حتی نام بردن دسته بندی آنها کاری دشوار است.
اما انچه که مسلم است زمینه فعالت این کمپانی تولید ابزار دقیق و سنسور و ترانسمیتر است که پیشتر به آن اشاره شده است.

دست های محصولات بروکرت عبارت انداز:

1- شیر برقی 2/2 با جنس بدنه برنج یا استیل و دیافراگم NBR , PTFE , EPDM , VITON از سایز 1/8 تا 2 اینچ بروکرت burkert
2- شیر برقی کنترلی و شیر انگل ولو و شیر موتوری و بال ولو و اکچویتور پنوماتیک بروکرت burkert
3- شیر برقی پنوماتیک و شیر نامور و شیر های با فرمان خاص
4- تجهیزات پنوماتیکی مانند فیلتر و رگلاتور و روغن زن و واحد مراقبت پنوماتیک بورکرت burkert
5- سنسور و تراسمیتر فشار و دما و فلو بورکرت burkert
6- شیر و رگلاتور های پروپرشنال بورکرت burkert
7- تجهیزات فیلتراسیون بروکت burkert

بورکرت Burkert