تریلی تراکتور

تریلی تراکتور

 

انواع تریلی تراکتور

 • تریلی باغی 2 چرخ تراکتوری
 • تریلی (تریلر) تراکتوری
 • تریلی (تریلر) شش چرخ سنگین
 • تریلی (تریلر باغی) حمل علوفه
 • تریلی چهار چرخ تراکتوری
 • تریلی تراکتور کشاورزی
 • 20 تن هیدرولیک
 • 4 چرخ کشاورزی مجهز به ترمز

تریلی کوچک تراکتور

تریلی کوچک تراکتور افزونه ای است که به پشت تراکتور وصل می شود. از تریلی برای انتقال محصولات زراعی و نهاده های کشاورزی استفاده میشود.

استفاده از تریلی های تراکتور یک روش مکانیزه مهم و مفید در حمل و نقل محصولات و تولیدات کشاورزی است. همچنین از این تریلی برای استفاده در پشت وانت ها نیز استفاده می شود.

کاربرد تریلی های کوچک تراکتور برای حمل و نقل محصولات کشاورزی سبک و اندازه کوچک است. انواع بزرگ تر برای حمل و انتقال محصولات بیشتر و سنگین تر مناسب هست.

این تریلی را می توان با انواع مختلف تراکتورها و ماشین ها در کشاورزی و صنعت استفاده کنیم.این تریلی در زمین های کوهستانی و مکان های مرتفع برای حمل و نقل نهاده ها و محصولات کشاورزی نیز کاربرد دارد.

 

تریلی تراکتور

اجزا و قطعات کلی تریلی تراکتوری

همه تریلی ها از اجزای کلی تشکیل شده اند که عبارتند از:

 • مخزن حمل محصولات زراعی
 • غربیلک
 • فنر (جهت حرکت تریلی برای خالی کردن بار)
 • جک جهت بالا و پایین کردن تریلی
 • اکسل (پایه برای اتصال به زمین)
 • رینگ
 • لاستیک
 • چرخ
 • شاسی اتصال به تراکتور

تریلر تراکتوری (تریلی تراکتور گلدونی)

یکی از ماشین آلات ارزشمند، با کارای بسیار زیاد در صنایع زیر است.

از جمله: معدن، کشاورزی، دامداری، ساختمانی حمل بار سنگین و غیره تریلی پشت تراکتوری

این دستگاه در بازار داخلی با نام های تریلی گلدونی، تریلر پشت تراکتوری، تریلی تراکتوری باغی، تریلی سنگ معدن، ترلی کشاورزی، تریلر تراکتوری شناخته و به فروش گذاشته میشود.

تریلر تراکتوری

بخاطر راحتی در زمان اتصال به انواع تراکتور (داخلی و خارجی) و راحتی کار با آن باعث شده در تمامی موارد صنعتی که نیاز به حمل و جابجایی محصولات را دارند مورد استفاده قرار بگیرد. تریلر تراکتوری (تریلی) برای انتقال محصولات کشاورزی در زمان برداشت، جابجایی و حمل در صنعت معدن و مواد معدنی، صنعت ساختمانی، رفع نیاز شهرسازی و راه سازی، جابجای پسماند شهری و در کل تمامی صنایع مورد استفاده قرار می گیرد.
تریلی پشت تراکتوری انواع مختلفی داشته و در ابعاد و حجم متر مکعب واگن، قدرت سیستم هیدرولیک، وزن، و کارایی آنها با هم تفاوت دارند.

مشخصات فنی تریلر تراکتوری

ساخت تریلی تراکتوری در مدل های مختلف و با چرخ های متفاوت در سایزهای گوناگون تولید می شود.

در صنعت کشاورزی دقت زیادی در زمان انتخاب تریلی باغی باید داشته باشید بخاطر حمل بار استاندارد بنا به محصول برداشتی ، واگن، چرخ، و سیستم ترمز قابل اهمیت است. قیمت تریلی تراکتوری بر اساس سایز،

برند، مدل، و در نهایت کیفیت آن مشخص و ارزش گذاری می شود.

به خاطر سطح کاربری بالا و فروش زیاد این ماشین حمل بار تراکتوری تولید و مشخصات فنی تریلی تراکتوری باید با کیفیت، دقیق و استاندارد انجام شود.

جنس بدنه

تریلی تراکتوری فلزی بوده و در مقابل فشار و جابجایی بارهای سنگین، شرایط آب و هوای و حرارت مقاومت بالایی دارد.

حمل و نقل تریلی تراکتوری بخاطر داشتن لاستیک هایی در سایز های مختلف در محیط های سخت و کوهستانی و خاکی به راحتی انجام شده

و به علت داشتن دیواره بلند عملیات بارگیری در آن به آسانی انجام می شود.

کشور ایران یکی از معروف ترین و بزرگ ترین کشورها در زمینه ی تولید انواع تریلی پشت تراکتوری ۲۰ تنی است.

تریلی پشت تراکتوری دارای انواع مختلفی است که یکی از این تنوع ها در وزن حمل بارشان است.

یکی از کاربردی ترین و پرفروش ترین نوع این محصول تریلی تراکتوری ۲۰ تنی است که قابلیت حمل بار به این وزن را داشته و بیشتر مورد استفاده کشاورزان قرار گرفته است.

تریلی تراکتور

چند نوع تریلی پشت تراکتوری داریم؟

تریلی پشت تراکتور یک وسیله کاربردی و ضروری است که در زمان گذشته، مورد استفاده مردم مخصوصا کشاورزان قرار گرفته است.

کارخانه و شرکت های تولیدی در تلاش هستند تا انواع تریلی را در مدل ها، طرح ها و رنگ های مختلف بسازند تا متناسب با مشاغل مختلف مورد استفاده مردم قرار بگیرد.

تنوع تریلی های پشت تراکتور در تعداد چرخ ها، جک و سیلندر هایی ست که برای ساخت آن ها استفاده می شود.

ویژگی دیگر

یکی دیگر از ویژگی های این محصول که باعث تنوع آن شده، تفاوت در مقدار وزنی ست که تریلی قادر به حمل آن است. واحد سنجش وزن تریلی تراکتور تن است.

اما چیزی که مد نظر است تعداد تن ها می باشد. برای مثال برخی تریلی ها قادر به حمل و جابجایی بار به وزن ۲ تن و بعضی دیگر قادر به حمل ۵ تن و بیشتر هستند.

تعدا لاستیک هایی که برای ساخت این وسیله استفاده می شود، به اندازه و شکل تریلی بستگی دارد.

به گونه ای ک هر چی تریلی بزرگ تر باشد از تعداد لاستیک های بیشتری برای ساخت آن استفاده می شود

تا بتواند، وزن محصول را در همه ی چرخ ها پخش کند به تریلی و بار مورد نظر آسیبی وارد نشود.

خوشبختانه کشور ما دارای معتبرترین شرکت فروش تریلی تراکتور می باشد،

که مرغوب ترین و اصلی ترین نوع این محصول را به بازار فروش عرضه می کند.

یکی از تریلی هایی که بیشترین کاربرد را در کشاورزی و ساختمان سازی دارد،

تریلی پشت تراکتوری ۲۰ تن است، که قادر به حمل و جابجایی ۲۰ تن بار و کالا است.

بیشترین تقاضایی که به این شرکت فروش داده می شود، در مورد همین محصول ۲۰ تنی می باشد. زیرا از درجه یک ترین و بهترین مواد برای تولید و ساخت آن استفاده شده است.

قیمت تریلی پشت تراکتور به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله:

جنس و اندازه، کیفیت و مرغوبیت، مقدار قابلیت تریلی برای حمل، مدل و طرح، برند، روش خرید اعم از مستقیم و غیر مستقیم و…

 

تریلی تراکتور

 

 

 

کامیون و تریلر برای صنعت کشاورزی

اینترنشنال کامیون هایی را ایجاد می کند که برای عمر طولانی و صرفه جویی در هزینه سوخت ساخته شده اند. این دقیقاً همان نوع کامیونی است که شما در جامعه خود می خواهید. برای تریلرها، Timpte برندی است که ما توصیه می کنیم. خط تریلرهای غلات آنها به طور خاص برای مطابقت با نیازهای کشاورزان و مشاغل کشاورزی طراحی شده است. کامیون ها و تریلرهای مزرعه شما باید قدرتمند باشند، به راحتی قابل تعمیر باشند، وزن وسیله نقلیه ثابتی داشته باشند و برای استفاده شخصی ایمن باشند. این چیزی است که با کامیون و تریلرهای زیر پیدا خواهید کرد.

به سادگی روی دکمه های زیر کلیک کنید تا تجهیزات مورد نیاز خود را جستجو کنید.
کامیون های غلات

یکی از محبوب‌ترین انواع کامیون‌هایی که در تجارت ag می‌بینید، کامیون‌های غلات ما برای حمل دسته‌های بزرگ محصول شما مناسب هستند و به طور متوسط ​​تا 350 بوشل را حمل می‌کنند.

ما به عنوان یک نمایندگی مجاز Navistar، کامیون های بین المللی را می فروشیم. با این حال، برای کامیون های غلات دست دوم، ما گاهی انواع مارک های کامیون دیگر مانند کامیون های ولوو، فریت لاینر، پیتربیلت و کنورث را نیز حمل می کنیم.

تریلر غلات

این تریلرها برای کشاورزان، حمل و نقل ها و هر کس دیگری که نیاز به حمل بیش از 1100 بوشل محصول دارد، ضروری است.

ما یک فروشنده مجاز تریلر Timpte هستیم، بنابراین همه جدیدترین تریلرهای دانه Timpe در Maxim Truck & Trailer در دسترس خواهند بود. ما همچنین Lode King، Doepker، و بسیاری دیگر از مارک های تریلر را حمل می کنیم.

تاکسی روزانه زیر 50 هزار دلار

برای سفر یک روزه مزرعه به شهر به چیزی برای پرتاب تریلر غلات خود نیاز دارید؟ بین المللی HV، MV، LT، HX یا RH انتخاب فوق العاده ای خواهد بود.

اگر به دنبال مدل دست دوم ارزان‌تری هستید، ما گاهی اوقات تاکسی‌های Freightliner، Peterbilt، Volvo و Kenworth را نیز حمل می‌کنیم.

خواب های زیر 50 هزار دلار

اگر به دنبال برداشت محصول خود در سراسر کشور هستید، قطعاً به یک کامیون خواب در اختیار دارید. International LT یکی است که ما شخصاً توصیه می کنیم.

ما هزاران تخت خواب بین المللی جدید را حمل می کنیم، اما اگر به دنبال چیزی با کیفیت برای بودجه هستید، ما همچنین تراکتورهای خواب بین المللی مستعمل را حمل می کنیم. تراورس های دست دوم Volvo، Kenworth، Freightliner و Peterbilt نیز گاهی در انبار موجود است.

کامیون های با مشخصات سنگین

برای مشاغل خاص، به بزرگترین، بدترین و قدرتمندترین کامیون های موجود در بازار نیاز دارید. International Lonestar و HX فقط همین هستند.

همه کامیون‌های ارائه شده در لینک زیر دارای ظرفیت محور عقب حداقل 46000 پوند هستند، برخی از آنها دارای سیستم تعلیق هیدرولیک یا بادی هستند و می‌توانند تا 500 اسب بخار تولید کنند.

درباره تریلر تراکتور مزرعه:

یک نیمه تریلر به دلیل عملکرد و ظرفیت آن بسیار تحسین شده است. این یک واحد تراکتور سنگین است و توسط بسیاری از مصرف کنندگان بلادرنگ تحسین می شود. انتخاب های دیگری از تراکتورهای تخت و کامیون های نیمه تراکتور برای فروش توسط عمده فروشان مختلف وجود دارد.

آیا به دنبال تریلر عمده فروشی تراکتور مزرعه هستید؟

دیگر به دنبال آن نباشید زیرا Alibaba.com یک فروشگاه یک مرحله ای برای تمام نیازهای خرید تریلر مزرعه شما است. برای حمل و نقل طولانی مدت، تریلر farmactorctor در پلت فرم ما از برخی از محبوب ترین فروشندگان موجود در اطراف موجود است.

آنها به خوبی مهندسی شده و از نظر فنی سالم هستند. به خوبی با نیازهای حمل و نقل در حال تغییر شما سازگار هستند، آنها یک معامله خوب هستند. در قیمت های مختلف موجود است، می توانید با توجه به بودجه خود، مقرون به صرفه ترین ها را انتخاب کنید.

می توانید کامیون های تریلر معمولی یا حتی تخصصی را انتخاب کنید. ما کامیون های تجاری و تریلر نیز داریم. این ها برای حمل و نقل چمدان های سنگین در مسافت های طولانی قابل اجرا هستند. از طرفی تخت های آلومینیومی هم داریم. اینها سبک وزن هستند و از این رو مسافت پیموده شده بنزین را افزایش می دهند. آنها همچنین سواری نرم تری را در مقایسه با کامیون های فولادی ارائه می دهند.
به غیر از اینها، کامیون تریلر مواد غذایی نیز داریم. اینها به طور ویژه با در نظر گرفتن نیاز به حفظ مواد غذایی فاسد شدنی در طول حمل و نقل طراحی شده اند. اگر به دنبال سرمایه گذاری در یک کامیون نیمه تریلر هستید، ما آن ها را نیز ارائه می دهیم. اینها کامیون هایی هستند که بدون محور جلو طراحی می شوند. این نوع کامیون ها دارای تراورس های تخت و همچنین تراورس های سقف وسط هستند. اگر این چیزی است که شما مشتاق سرمایه گذاری در آن هستید، برای اطلاعات بیشتر قبل از سرمایه گذاری، پلتفرم ما را بررسی کنید.

تریلرهای کشاورزی

KH-KIPPER تریلرهای سه طرفه برای کامیون ها (در جاده) و تریلرهای عقب انداز برای تراکتورهای کشاورزی (خارج از جاده) تولید می کند. وسایل نقلیه ای که بر اساس نیازهای فردی مشتری تنظیم می شوند از با کیفیت ترین مواد ساخته شده اند که عمر کاری طولانی را تضمین می کند.

تریلرهای سه طرفه برای حمل و نقل محصولات کشاورزی مانند غلات، سیب زمینی، چغندر و عدل های کاه طراحی شده اند. دیوارهای جانبی با لولاهای بالایی از آلومینیوم یا فولاد ساختمانی ساخته شده اند. کف فولادی پس از جداسازی دیوارهای جانبی و پایه ها می تواند به عنوان سکو مورد استفاده قرار گیرد. بالابرهای سطح ویژه امکان حمل بار بیشتری را فراهم می کنند. باز شدن اختیاری دیواره های جانبی به سمت پایین اجازه می دهد تا بدنه را با یک تراکتور کشاورزی بارگیری کنید.

تریلرهای عقب خارج از جاده که برای تراکتورهای کشاورزی طراحی شده اند، وسایل نقلیه همه منظوره هستند. بدنه های ساخته شده از فولاد مقاوم در برابر سایش امکان استفاده از تریلر را هم در بخش کشاورزی و هم در بخش ساختمانی – برای حمل محصولات کشاورزی و مصالح ساختمانی مانند قلوه سنگ می دهد. سیستم تعلیق مکانیکی کار در زمین های سخت مانند جاده های خاکی یا مزارع را آسان تر می کند.

نشت مواد کشاورزی از تریلر تراکتور در ساوتینگتون

ساوتینگتون – یک تریلر تراکتور در آخر هفته یک ماده خورنده را در یک پارکینگ نشت کرد که باعث واکنش وزارت انرژی و حفاظت از محیط زیست این ایالت شد.

این نشت روز شنبه، حدود ساعت 3:34 بعد از ظهر، در مرکز سفرهای آمریکا، واقع در 1875 Meriden-Waterbury Turnpike گزارش شد. آتش نشانان با توجه به گزارش نشت مواد خورنده ناشناخته از تریلر تراکتوری که در آنجا پارک شده بود، واکنش نشان دادند.

DEEP نیز پاسخ داد.

خدمه در ابتدا یک منطقه 150 فوتی را جدا کردند. راننده کامیون ضد عفونی شد و به بیمارستان سنت مری در واتربری منتقل شد و در آنجا تحت درمان قرار گرفت و مرخص شد.

آتش نشانان از پلین ویل، برلین و چشایر کمک های متقابل را ارائه کردند.

تعدادی از تریلرهای تراکتور باید یدک‌کش می‌شدند، زیرا مانع دسترسی به وسیله نقلیه نشتی می‌شدند.

مقامات DEEP روز دوشنبه گفتند که ماده نشت‌کننده به عنوان یک محصول کشاورزی مایع شناسایی شده است. به گفته DEEP، نشت به محوطه پارکینگ مهار شد.

DEEP، همراه با یک پیمانکار خصوصی، تا ساعت 11 شب برای تمیز کردن محل کار کرد که مستلزم پمپاژ مایع باقیمانده به تانکر دیگری، یدک‌کشیدن تریلر نشت‌شده و تمیز کردن نشت آن بود.