تسمه دایکو Dayco

تسمه دایکو Dayco HP® ATV

 • طراحی شده برای وسایل نقلیه اسب بخار کم تا متوسط ​​تا 350 سی سی از جمله ATV، چرخ دستی های گلف و وسایل نقلیه کاربردی مزرعه با موتورهای استوک و بدون تغییر.
 • کمربندهای Dayco HP® ATV برای ارائه عملکردی قابل اعتماد و روان برای اوقات فراغت، پیاده‌روی بی‌دقت و کار در حیاط برای وسایل نقلیه امروزی همه‌جانبه، گاری‌های گلف و وسایل نقلیه مزرعه‌ای با قدرت کمتر اسب‌بخار طراحی شده‌اند.
 • کمربندهای HP ATV که به سرعت تبدیل به تسمه انتخابی برای این کاربردها می شوند،
 • از یک ترکیب لاستیکی پلی کلروپرن تقویت شده با فیبر و طناب های آرامید ساخته شده اند.
 • آنها استحکام و ثبات ابعادی فوق العاده ای را برای عمر طولانی تسمه ارائه می دهند.

تسمه دایکو ماشین برفی Dayco HP®

 • طراحی شده برای ماشین های برفی کم تا متوسط ​​اسب بخار با موتورهای استوک تا 350 سی سی بدون هیچ تغییری.
 • تسمه‌های ماشین برفی Dayco HP® از ترکیب لاستیکی پلی کلروپرن تقویت‌شده با فیبر و طناب‌های آرامید ساخته شده‌اند تا از استحکام برتر و پایداری ابعادی طولانی‌مدت برای سورتمه‌هایی با قدرت کمتر اسب بخار اطمینان حاصل کنند.
 • کمربند ماشین برفی Dayco HP عمر طولانی تسمه را در این کاربردها فراهم می کند و عملکرد مطمئن و روان را برای سواری در مسیرهای تفریحی و بدون مراقبت تضمین می کند.

تسمه دایکو ATV Dayco HPX®

طراحی شده برای UTV و ATVS با موتورهای اسب بخار متوسط ​​به بالا بین 350cc تا 600cc با حداقل ارتقا/اصلاحات.

از حفره‌های گلی و مسیرهای صخره‌ای گرفته تا تپه‌نوردی یا صحرا نوردی، کمربند Dayco HPX® ATV عملکرد و قابلیت اطمینان بی‌نظیری را برای UTV‌ها و ATV‌ها و SXS امروزی با قدرت متوسط ​​تا بالا ارائه می‌کند. تسمه ATV Dayco HPX که با طراحی دندانه دار برتر Dayco برای افزایش انعطاف پذیری و طناب های آرامید بسیار قوی و ترکیب لاستیکی با فیبر ساخته شده است، ثابت شده است که نسبت به تسمه های رقابتی خنک تر و عمر طولانی تری دارد. تسمه‌های Dayco HPX ATV عملکرد و دوام مورد نیاز موتورهای کوچکتر و با خروجی بالاتر امروزی و علاقه‌مندانی که آنها را هدایت می‌کنند را ارائه می‌دهند.

کمربند ماشین برفی Dayco HPX®

طراحی شده برای ماشین های برفی با موتورهای اسب بخار متوسط ​​به بالا بین 350 سی سی تا 600 سی سی با حداقل ارتقا/اصلاحات.

کمربند ماشین برفی Dayco HPX با طراحی دندانه دار برتر Dayco برای افزایش انعطاف پذیری، عمر طولانی تسمه و خدمات قابل اعتماد، با طناب های آرامید و یک ترکیب لاستیکی با فیبر ساخته شده است. این موتور برای ارائه استحکام و دوام بیشتر مورد نیاز از موتورهای اتومبیل برفی با قدرت و دور در دقیقه بالاتر طراحی شده است. سواران می توانند با تسمه ای که طیف کاملی از قدرت را برای حمله به زمین بدون از دست دادن اسب بخار ارائه می دهد، از هیجان پایین کشیدن لذت ببرند.

تسمه دایکو ATV Dayco XTX®

برای ATV و UTV چهار چرخ و چهارچرخ با عملکرد بالاتر تا 120 اسب بخار با ارتقاء عملکرد متوسط ​​و موتورهای تا 800 سی سی طراحی شده است.

تسمه‌های ATV Dayco XTX از پلی کلروپرن با فرمول ویژه و درجه حرارت بالا با تقویت‌کننده فیبر آرامید برای افزایش ظرفیت اسب بخار و ترمز موتور واکنش‌پذیرتر در هنگام کاهش سرعت ساخته شده‌اند. این تسمه در بیش از 12000 دور در دقیقه قابل اعتماد است، برای پاسخ سریعتر، پایدارتر دریچه گاز و دوام بهتر. طراحی ابتکاری تسمه ATV Dayco XTX دارای دندانه‌های عمیق‌تر در بالا و چرخ‌دنده‌های گرد در پایین برای انعطاف‌پذیری نهایی، عمر طولانی‌تر تسمه و دمای کارکرد خنک‌تر در مقایسه با رقیب پیشرو است.

کمربند ماشین برفی Dayco XTX®

برای ماشین های برفی با قدرت بالا تا 120 اسب بخار با ارتقاء عملکرد متوسط ​​و موتورهای تا 800 سی سی طراحی شده است.

کمربند ماشین برفی Dayco XTX که از تاریخ غنی سازندگان کمربند با تجربه تولید شده است، برای به حداکثر رساندن عملکرد ماشین های برفی با اسب بخار بالا طراحی شده است. یک پلیمر با دمای بالا با فرمول ویژه – همراه با تقویت مهندسی – در مقایسه با رقبای پیشرو در طیف وسیع تری از دمای عملیاتی تسمه عملکرد بهتری دارد. طراحی ابتکاری آن از چرخ دنده های عمیق تر در بالای تسمه و چرخ دنده های گرد در پایین، انعطاف پذیری نهایی و عمر طولانی تسمه را فراهم می کند. این تسمه‌ها با واکنش سریع‌تر و ثابت‌تر دریچه گاز در سرعت‌های متوسط ​​و بالا، قدرت بیشتری را در مسیر سورتمه ایجاد می‌کنند، ترمز موتور پاسخگوتر هستند و در بیش از 12000 دور در دقیقه قابل اعتماد هستند.

کمربند Dayco Racing RPX®

ساخته شده و ساخته شده برای اتومبیل های برفی مسابقه ای که در محیط های شدید مورد استفاده قرار می گیرند – مانند مسیرهای طبیعی یا مصنوعی که شامل پیچ های تنگ، پیچ های کناری، پرش های شیب دار و موانع است.

کمربند Dayco Racing RPX® ​​- کمربند رسمی CSRA برای مسابقات Snowcross – حداکثر عملکرد را در شدیدترین شرایط مسابقه اسنوکراس ارائه می دهد. این تسمه دارای دندانه‌های از پیش ساخته شده است که انعطاف‌پذیری بهینه، دویدن خنک‌تر و عمر طولانی‌تر تسمه را امکان‌پذیر می‌سازد، همراه با طناب‌هایی با پیچش بالا که نیاز به استحکام شدید تحت کشش شدید دارند. نه تنها کمربند انتخابی بسیاری از رانندگان حرفه ای و آماتور است، بلکه کمربند Dayco Racing RPX نیز قوی ترین کمربند آرامید موجود در بازار امروز است. ترکیب پلیمری تخصصی نرم‌تر آن امکان تعویض سریع‌تر دنده‌ها و پایین آمدن دنده‌ها و سریع‌ترین شکاف سوراخ را فراهم می‌کند و به مسابقه‌کنندگان کمک می‌کند تا از رقبا جلوتر بمانند.

کمربند دمنده 11 میلی متری Dayco

طراحی شده برای استفاده در کشنده های سوخت بالا و اتومبیل های خنده دار با موتورهای نیترومتان سوپرشارژ.

تسمه دمنده 11 میلی متری Dayco با بند ناف کربن هیبریدی محصور در ترکیبات لاستیکی سفارشی و پارچه دندانی PTFE با اصطکاک کم طراحی شده است.

این کمربند استاندارد 11 میلی‌متری، عرض 84 میلی‌متری و 145 دندانه با استفاده از داده‌های مسیر واقعی، به‌ویژه برای موتورهای نیترومتان سوپرشارژ ساخته شده و برای تحمل برخی از بالاترین بارهای دینامیکی در مسابقات ساخته شده است.

تسمه تایم Dayco

طراحی شده برای کاربردهای خاص OHC و DOHC از سرویس های معمولی گرفته تا موتورهای با کارایی بالا و دمای بالا.

تسمه تایم Dayco که با پارچه سخت و مقاوم در برابر سایش، بند ناف با استحکام کششی بالا و سطح دندانی قالب‌گیری شده تولید می‌شود، انتقال نیرو مقاوم در برابر لغزش و مقاومت بالا در برابر حرارت روغن و موتور را فراهم می‌کند. این تسمه دارای یک طراحی دندانه دار قالبی کم صداتر و مقرون به صرفه تر و همچنین سیم فیبر شیشه ای درجه یک و مدول بالا است که پایداری طول دقیق را ارائه می دهد تا موتور را در طول عمر تسمه به آرامی کار کند.

امروزه تسمه های تایم تحت تنش ها و شرایط کاری جدید مانند فشار پاشش مستقیم بالا که در برخی کاربردها از 3000 PSI فراتر می رود، موتورهای چند سوپاپ با میل بادامک دوگانه بالای سر با بار زیاد و موتورهای توربوشارژ با قدرت بالا و دمای محفظه موتور بالای 250 قرار دارند. درجه فارنهایت (120 درجه سانتیگراد).

HSN:

این تسمه در برابر دماهای کاری بالا، حتی تا 230 درجه فارنهایت (110 درجه سانتیگراد) مقاومت بالایی دارد و برای تحمل بارهای ضربانی طراحی شده است.

HK:

این سبک تسمه مجهز به الیاف مبتنی بر آرامید برای دوام برتر و کاهش نویز، برای آخرین نسل‌های موتور با کارایی بالا با جابجایی کوچک ساخته شده است تا در دمای 250 درجه فارنهایت (120 درجه سانتیگراد) مقاومت کند.
تسمه درایو تسمه V
Dayco اولین شرکتی بود که ساخت دیواره جانبی لبه خام V-Belt را توسعه داد که لغزش کنترل شده در اطراف قرقره ها را تسهیل می کرد.

کمربند V-Blt Dayco انعطاف پذیری بیشتری را ارائه می دهد و جریان هوا را در اطراف تسمه افزایش می دهد، بنابراین خنک تر از کمربند V رقبا کار می کند و دوام بیشتری دارد.

سه لایه پارچه آغشته به نئوپرن در برابر گرما، روغن و گریس مقاوم است و یک درمان با فرمول خاص طناب پلی استر استحکام، پایداری و قابلیت اطمینان را فراهم می کند.

سیستم شماره گذاری قطعات

برای مرتب کردن موارد موجود در لیست، روی عنوان ستون کلیک کنید

توضیحات شماره قطعه

تسمه V-06A0990
تسمه V-10A0550C
کمربند V-10A0605C
تسمه V-10A0625C
تسمه V-10A0650C
تسمه V-10A0665C
تسمه V-10A0675C
تسمه V-10A0725C
کمربند V-10A0770C
کمربند V-10A0835C
تسمه V-10A1150C
تسمه V-10A1250C
کمربند V-10A1350C
تسمه V-11A0528C
تسمه V-11A0545
تسمه V-11A0570
تسمه V-11A0595
تسمه V-11A0610
تسمه V-11A0620
تسمه V-11A0635
تسمه V-11A0650
تسمه V-11A0660
تسمه V-11A0685
تسمه V-11A0700
تسمه V-11A0710
تسمه V-11A0725
تسمه V-11A0735
تسمه V-11A0740
تسمه V-11A0750
تسمه V-11A0755
تسمه V-11A0760
تسمه V-11A0770
تسمه V-11A0775
تسمه V-11A0785
تسمه V-11A0800
تسمه V-11A0815
تسمه V-11A0825
تسمه V-11A0840
تسمه V-11A0850
تسمه V-11A0865
تسمه V-11A0875
تسمه V-11A0880
تسمه V-11A0885
تسمه V-11A0890
تسمه V-11A0900
تسمه V-11A0910
تسمه V-11A0915
تسمه V-11A0920
تسمه V-11A0925
تسمه V-11A0940

کمربند

جایی که لاستیک در آزمایش، تحقیق، توسعه و علم مواد با جاده برخورد می کند. Dayco از اوایل دهه 1970 کمربندهای با کیفیت OE را توسعه داده است.

و در طول سال‌ها، دانشمندان و محققان ما با دقت کار کرده‌اند تا فناوری‌های جدید تسمه را با مواد شیمیایی و مواد منحصر به فرد برای طیف وسیعی از طرح‌ها و کاربردهای سیستم محرک ابداع کنند.

ما از با کیفیت ترین لاستیک، EPDM، ترکیبات پلیمری، الیاف کربن، آرامید و غیره استفاده می کنیم، به طوری که تسمه های ما عملکرد طولانی تر، مقاومت در برابر دمای عالی، لغزش کمتر و کاهش نویز و لرزش را ارائه می دهند.

و همانطور که طرح‌های ما در حال تکامل هستند، پوشش و برنامه‌های کاربردی بیشتری را در بخش‌های مختلف بازار به بازار ارائه می‌کنیم که عملکرد و الزامات محیطی در حال تغییر را برآورده می‌کنند.

برچسب طلایی VBelt TP Web

تسمه های V-V

خط کامل تسمه های V ما که به طور خاص برای موتورهای سبک و سنگین مجهز به قرقره هایی با قطر کمتر طراحی شده است – که شامل طیفی از طرح های نواری، لبه خام، کلاسیک و تسمه گوه ای است، برای ارائه استحکام، پایداری و قابلیت اطمینان برای طول عمر مهندسی شده است. از کمربند

خط کامل را ببینید

کمربند سرپانتین 01

کمربند سرپانتین
خط گسترده کمربندهای مارپیچ Dayco که برای خودروها و کامیون‌های سبک ساخته شده است، برای مسافت پیموده شده امروزی و رانندگی‌های سخت طراحی شده است. کمربندهای سرپانتین ما با طراحی های ناهموار مهندسی شده برای لوازم جانبی متعدد و طیف وسیعی از شرایط عملیاتی، مطابق با آخرین استانداردهای صنعت هستند.

تسمه تایم 01

تسمه تایم

تسمه های تایم ما که به عنوان پیشرو در تولید جهانی شناخته می شوند،

طیف کاملی از کاربردهای خودرو را پوشش می دهند.

تسمه های ما بر کاهش نویز، حداقل تحمل ابعادی برای زمان بندی دقیق سوپاپ، کاهش طول برای حداکثر دوام، مقاومت در برابر سایش بالا و عملکرد بهتر تمرکز دارند.

تسمه CVT 092421

کمربندهای پاوراسپورت
چه وسیله نقلیه تفریحی انتخابی شما یک ماشین برفی، ATV، UTV یا گاری گلف باشد،

خط کامل کمربندهای ممتاز ما عملکرد بالا، عمر طولانی را تضمین می‌کند

و هر اندازه موتور و محدوده اسب بخار را، از سواری در مسیرهای تفریحی گرفته تا استفاده در ورزش‌های شدید را پوشش می‌دهد.

کمربندهای مسابقه ای 01

کمربند مسابقه
کمربندهای مسابقه Dayco که برای ارائه حداکثر عملکرد در شدیدترین شرایط مسابقه طراحی شده اند، در مسیر آزمایش شده اند. این تسمه‌ها که از ترکیبات ترکیبی مخصوصی تشکیل شده‌اند که مخصوص کاربرد هستند، برخی از قوی‌ترین و انعطاف‌پذیرترین تسمه‌های موجود در بازار امروزی هستند.

 

DAYCO Company

DAYCO is one of the oldest and most famous companies for the production of rubber belts (timing) in the world industry, which presents its various belts under the Daiko brand DAYCO. By maintaining the quality of its products, this company has been able to produce different types of cars all over the world by minimizing noise and تای timing belts .. which in many online and traditional stores of the country, the products of this company such as at reasonable prices Supplied.

Where can we inquire about the price of DAYCO timing belt?

Since the DAYCO belt is produced for most different brands and models of cars, no specific price can be set for it. And you should be informed about the price of the timing belt in relation to the model and type of your car by referring to online or real stores in the market in the field of car spare parts. And make your purchase if needed.

Where is the DAYCO timing belt made?

DAYCO strap is made in Italy. You should know that DAYCO is one of the largest companies in the research, production and distribution of engine components, timing belts, grooved belts, heavy machinery, agriculture and industry.

Samand EF7 timing belt of Daiko brand, model 127
495,000 Tomans

Volkswagen Daiko flower timing belt model 121
680,000 Tomans

Mitsubishi Lancer time belt and Proton Viera brand Daiko model 92
545,000 Tomans

Hyundai Elantra Daiko brand time strap model 151
985,000 Tomans

Alternator belt 206 type 5 brand Daiko model 6PK 1575
235,000 Tomans

Dyko alternator belt L90 brand 6PK 1820
265,000 Tomans

Dynamo belt for Peugeot 405 brand Daiko model 6PK 1665
240,000 Tomans

Samand EF7 alternator belt, Daiko brand, model 6PK 2360
335,000 Tomans

DAYCO

Showing 1–12 of 20 results
Default sorting

Time belt 206 type 2 Daiko brand model 104
295,000 Tomans

Time Belt 206 Type 5 Daiko Brand Model 134
550,000 Tomans

Daiko brand L90 timing belt model 132
585,000 Tomans

Alfa Romeo Giulietta time belt and Mito brand Daiko model 111
1,350,000 Tomans

Daiko brand MG Rover timing belt model 145
1,250,000 Tomans

Daiko Time Pride Belt Model 107
250,000 Tomans

Proton Gen2 time belt, Daiko brand, model 144

750,000 Tomans

Peugeot 405 timing belt of Daiko brand, model 114
298,000 Tomans

Timing belt Daewoo Spro – Renault 21 brand Daiko model 125
580,000 Tomans

Daewoo silo timing belt brand Daiko model 111
550,000 Tomans

Daiko Time Rio Belt Model 137
398,000 Tomans

Xantia time belt, Daiko brand, model 136
588,000 Tomans

 

 

 

درباره Dayco

Dayco تولید کننده پیشرو در محصولات موتور و سیستم های محرک برای کاربردهای مختلف خودرو، ساختمانی و صنعتی است. خط تولید Dayco Automotive شامل تسمه‌های خودرو، شیلنگ‌های لاستیکی، لوازم جانبی شلنگ لاستیکی، کشنده‌های تسمه و قرقره‌های کشنده است. این شرکت از آخرین فناوری برای تولید تسمه‌های محرک جانبی برای تسمه‌های خنک‌تر با طول عمر بیشتر استفاده می‌کند. کاتالوگ تسمه های Dayco شامل تسمه های V-V خودرو، تسمه های سرپانتین، تسمه های V-ATV و Snow/ATV و Truck V-belts در طول ها و عرض های مختلف است.Dayco همچنین یک خط کامل از کشنده های تسمه و قرقره های کششی ارائه می دهد. کشنده های تسمه Dayco به گونه ای طراحی شده اند که با افزایش برد عملکرد، لرزش کمتری ایجاد کنند. شیلنگ های لاستیکی این شرکت دارای یک پایه داخلی ریون بافتنی هستند که آنها را برای حمل مایعات رادیاتور ایده آل می کند. این شیلنگ های لاستیکی در انواع تزریق سوخت، اگزوز فلزی، بخاری سیلیکونی و شیلنگ خنک کننده سیلیکونی در گزینه های مختلف قطر، طول و فشار کاری موجود هستند.

 

Dayco موتور

Dayco کیت‌های تسمه تایم، از جمله یاتاقان‌های کشنده و هرزگرد و مهر و موم‌ها را با استفاده از جدیدترین فناوری‌ها در طراحی و مواد تولید می‌کند. تسمه های Dayco دارای پایداری فوق العاده و مقاومت بالایی در برابر استحکام کششی هستند. تمام تسمه های تایم و قطعات Dayco مطابق با استانداردهای OEM یا فراتر از آن هستند. Dayco همچنین رول های شیلنگ خودرو با کیفیت بالا را برای استفاده در سیستم های خلاء، بخاری و سیستم های سوخت به BNT عرضه می کند.

 

جزئیات امکانات

 • کمربند اسنوموبیل Dayco HPX برای استفاده در ماشین های برفی با قدرت اسب بخار بالا طراحی شده است (تا موتورهای 800 سی سی بسته به کاربرد)
 • ساخته شده با سیم های p-آرامید بزرگ و ترکیب لاستیکی CVT برای ارائه استحکام و دوام بیشتر که برای مقاومت در برابر دور موتورهای برفی موتورهای امروزی و دمای کارکرد بالاتر لازم است.
 • طراحی Top Cog باعث افزایش انعطاف پذیری، خنک کننده و عمر طولانی می شود
 • فلش های چاپ شده روی تسمه برای نصب صحیح

تسمه محرک Dayco موتور 4 زمانه 125cc-150cc

Dayco برند برتر قطعات انتقال قدرت خودرو پس از فروش در استرالیا، نیوزلند و منطقه آسیا و اقیانوسیه است.

محصولات Dayco جایگزینی مقرون به صرفه برای قطعات اصلی را می دهند و به دلیل خدمات طولانی مدت خود در جامعه اسکوتر بسیار محبوب هستند. قیمت Dayco معمولاً کمتر از اکثر محصولات اصلی است.

 • Piaggio Fly 150 3V ie 2015- (RP8M77610)
 • Piaggio Fly 150 3V ie 2015- (RP8M7920)
 • Vespa Primavera 150 3V ie 2013-2015 (RP8M82200)
 • Vespa Primavera 150 3V ie 2013-2015 (RP8M828F)
 • Vespa Primavera 150 3V ie 2013-2015 (RP8M82410)
 • Vespa Primavera 150 3V iGet 2016-2019 (RP8M8222)
 • Vespa Primavera 150 3V iGet 2016-2019 (RP8M8221)
 • Vespa Primavera 150 3V iGet 2016-2019 (RP8M8241)
 • Vespa Primavera 150 3V iGet 2016-2019 (RP8M8242)

 

کمربند دایکو V-Ribd

برخی از مهمترین اجزای موتور سنگین شما بر روی موتور پیچ شده است. این اجزای خارجی بسیاری از عملکردهای مهم را برای کمک به بهینه سازی عملکرد موتور شما انجام می دهند، مانند روغن کاری و کارکردن موتور در دمای مطلوب. شمع تخلیه روغن موتور، یا انتهای سیم شمع، FleetPride جزء موتور مناسب شما را دارد. مجموعه بزرگ ما را از محبوب ترین برندهای صنعت مرور کنید. Dayco با بیش از 110 سال تجربه، یک رهبر OEM در تسمه ها، شیلنگ ها و لوازم جانبی موتور با کیفیت بالا است. محصولات Dayco برای کارایی و قابلیت اطمینان با در نظر گرفتن مشتریان ساخته شده اند. تجربه کامیون‌های سنگین و تریلر آن‌ها به آن‌ها اجازه می‌دهد تا انتقال نیرو را بی‌صدا و کارآمد بهبود بخشند. دایکو تلاش می‌کند تا نحوه حرکت دنیای اطراف ما را بهبود بخشد. در نتیجه، مشتریان از نوآوری در پشت محصولات و سیستم ها سود می برند. آنها به دلیل راه حل هایی که عملکرد و دوام را افزایش می دهند شهرت دارند. ماموریت Daycos که مقر آن در تروی، MI است، ارائه راه حل های سیستمی نوآورانه است که همیشه تجهیزات اصلی و مشتریان پس از فروش را به جلو حرکت می دهد.” Dayco به بیش از 40 مکان در 21 کشور رشد کرده است. بیش از 4000 کارمند