پمپ پنوماتیک

پمپ دیافراگمی نئوماتیک یا پنوماتیک
  ⬤ 118.7 کیلوبایت   ⬤ 638 بار دانلود شده

پمپ پنوماتیک معمولا برای انتقال سیال در نقاط دوردست و برقکشی نشده استفاده میشود و این پمپ ها خطر انفجار را در مناطق نفتی و گازی تا حد زیادی کاهش میدهند

پمپ پنوماتیک که با قدرت باد کار میکند و عاری از قطعات الکترونیکی است با کاربری بسیار ساده و استفاده آسان محبوبیت خیل عظیم پالایشگاه های کشور جمهوری اسلامی ایران را بدست آورده است.

کاربران این نوع پمپ ها از ضد انفجار بودن و یکنواختی تزریق و سادگی نگهداری و تعمیرات پمپ به عنوان مزایا یاد میکنند.

این پمپ با توجه به نیاز مشتری در جنسهای مختلف و دبی مختلف عرضه میشود

پمپ پنوماتیک: توافقنامه منبع فشار هیدرولیک

اگر شما به دنبال یک منبع جمع و جور هنوز اقتصادی فشار هیدرولیک، فایده بهترین پمپ پنوماتیک تنها از Haskel. هوا رانده فشرده پمپ های پیستونی ما استفاده منطقه پیستون رانده هوا بزرگ متصل به کوچک منطقه هیدرولیک پیستون، برای تبدیل هوای فشرده به قدرت هیدرولیک.پمپ های طراحی شده برای ارائه یک منبع اقتصادی، جمع و جور و قابل حمل فشار هیدرولیک. به اندازه پمپ مناسب برای برنامه خود استفاده کنید انتخاب پمپ ما

گازهای مورد استفاده در سیستم های پنوماتیک

سیستم های پنوماتیک در نصب ثابت، مانند کارخانه ها، استفاده از هوای فشرده به دلیل یک منبع پایدار را می توان با فشرده سازی هوا ساخته شده است. هوا معمولا تا رطوبت حذف، و مقدار کمی از روغن است که در کمپرسور به منظور جلوگیری از خوردگی و روان اجزای مکانیکی اضافه شده است.

کاربران پنوماتیک-قدرت-کارخانه پلمپ نیاز به حدود نشت سمی نگران نباشید، به عنوان گاز است که معمولا فقط هوا می باشد. سیستم های کوچک تر و یا به تنهایی می تواند دیگر گازهای فشرده که خطر خفگی ارائه، مانند نیتروژن-اغلب به عنوان OFN (نیتروژن اکسیژن آزاد) اشاره زمانی که در سیلندر عرضه استفاده کنید.

هر گاز فشرده دیگر از هوا نیتروژن خفگی خطر از جمله، که باعث می شود تا 78٪ از هوا است. اکسیژن فشرده (حدود 21٪ از هوا) نمی خفه، اما در دستگاه های پنوماتیکی طراحی استفاده کرد چرا که خطر آتش سوزی، گران تر است، ارائه می دهد و هیچ مزیت عملکرد بیش از هوا می باشد.

ابزار قابل حمل پنوماتیک و وسایل نقلیه کوچک، مانند دستگاه های جنگ ربات و دیگر برنامه های سرگرمی اغلب توسط دی اکسید کربن فشرده شده، به دلیل ظروف طراحی شده برای برگزاری آن مانند قوطی نوشابه و جریان آتش خاموش به راحتی در دسترس و تغییر فاز بین مایع و گاز امکان به دست آوردن حجم بزرگتر از گاز فشرده از یک ظرف سبک تر از هوای فشرده نیاز دارد. دی اکسید کربن asphyxiant است و می تواند یک خطر انجماد اگر به طور نادرست بادی.

بالا
error: کپی نداریم