کاور فلنج

محافظ های اسپری فلنج نیز به عنوان محافظ فلنج، محافظ اسپری فلنج، حفاظ فلنج، پوشش فلنج، سپر ایمنی فلنج، پوشش ایمنی فلنج، محافظ اسپری لوله شناخته می شود. آنها با جلوگیری از اسپری های خطرناک، نشت خطرناک مایعات خورنده مانند روغن، اسید یا بخار با دمای بالا، به عنوان یک مرکز حفاظتی مهم برای کارگران، اموال و تجهیزات طراحی شده اند.
سپرهای اسپری فلنج در کاهش هزینه های بازرسی، هزینه های تعمیر و نگهداری و خرابی در کارخانه ها با تشخیص زودهنگام نشتی و توانایی محدود کردن موقت نشت ها و اسپری های خطرناک موثر هستند.
سپرهای اسپری فلنج به طور گسترده در اتصالات لوله از جمله فلنج ها، شیرها، خم ها، اتصالات، درزهای انبساط، اتصالات، زانوها و صافی ها برای ایمنی بیشتر خط لوله استفاده می شود.
MAXY Flange Spray Shields محافظ های فلنج ساخته شده از PP، PVC، الیاف پلی پروپیلن، فولاد ضد زنگ و مواد تفلون PTFE را تولید می کند که برای هر کاربرد، مانند صنایع نفت و گاز، صنایع شیمیایی، مواد غذایی و لبنیات مقاوم در برابر مواد شیمیایی، UV، آب و هوا و دمای بالا هستند. صنایع، صنایع داروسازی، نیروگاه ها، تولیدکنندگان تراشه، صنایع کشتیرانی، صنایع هوایی، صنایع دفاعی، صنایع نساجی و غیره.
ما خدمات OEM/ODM را برای سپرهای اسپری فلنج برای تمام استانداردهای PN، ANSI، DIN، JIS، BS، AS و KS ارائه می دهیم. لطفاً جزئیات مورد نیاز خود را با ما در میان بگذارید.

حفاظ فلنج پی وی سی

انواع اصلی سپرهای اسپری فلنجی
حفاظ اسپری فلنج
سپرهای اسپری فلنج پلاستیکی پلی پروپیلن PP

سپرهای اسپری فلنج

شیلدهای اسپری فلنج پلی وینیل کلراید پی وی سی

سپرهای ایمنی فلنج

شیلد اسپری فلنج تفلون PTFE

حفاظ های ایمنی فلنج
حفاظ ایمنی فلنج فولادی ضد زنگ SUS304

سپرهای اسپری فلنج

مطالب [پنهان
1 محافظ اسپری فلنج چیست
2 چرا باید همیشه از محافظ های فلنج استفاده کنید
3 محافظ های ایمنی فلنج و شیر چگونه کار می کنند
4 سپرهای اسپری فلنج از چه موادی ساخته شده اند و ویژگی ها
5 در کدام قسمت از لوله ها/تجهیزات باید از محافظ اسپری فلنجی استفاده شود
6 سپرهای اسپری فلنجی برای چه کاربردهایی می توانند استفاده شوند
7 در چه صنایعی می توان از سپرهای اسپری فلنجی استفاده کرد
7.1 صنایع شیمیایی
7.2 صنایع غذایی
7.3 صنعت نفت و گاز
7.4 صنعت تولید برق
7.5 صنایع دریایی
7.6 سایر صنایع
8 چرا سپرهای اسپری فلنج تفلون PTFE برای هر صنعت و کاربرد توصیه می شود
9 نحوه نصب حفاظ ایمنی فلنج
10 نحوه خرید محافظ اسپری فلنجی
11 آیا سپرهای اسپری فلنج در انبار دارید؟

شیلد اسپری فلنج چیست؟

محافظ اسپری فلنج یک وسیله حفاظتی است که بر روی فلنج ها و شیرها نصب می شود تا از آسیب به کارگران شما، آسیب به تجهیزات اطراف یا محیط در حوادث غیر منتظره ناشی از پاشش یا نشت مواد شیمیایی خطرناک اسیدی و قلیایی، نفت و گاز، بخار داغ جلوگیری شود. ،و غیره.

چرا باید همیشه از محافظ های فلنج استفاده کنید

چرا باید از محافظ اسپری فلنجی استفاده کنید
در اتصالات لوله از محافظ های اسپری فلنجی استفاده کنید

در تولید صنعتی، خطرات ناشی از اسپری کردن و نشت غیرمنتظره همه جا وجود دارد، ممکن است کارگران شما صدمه ببینند، تجهیزات شما ممکن است آسیب ببینند، نشت مواد شیمیایی ممکن است یک آلودگی جدی برای محیط زیست باشد.
اما با نصب سپرهای اسپری ایمنی می توان از همه این موارد جلوگیری کرد!
استفاده از حفاظ ایمنی در اتصالات لوله حداقل 6 مزیت دارد:

کارگران خود را از آسیب محافظت کنید

تجهیزات خود را از آلودگی و خوردگی محافظت کنید
از محیط زیست محافظت کنید
جلوگیری از از دست رفتن مواد شیمیایی، نفت و گاز، بخار داغ
کاهش زمان خرابی کارخانه با تشخیص زودهنگام نشت و نگهداری زود هنگام اتصالات لوله شکسته.
کاهش هزینه تولید کارخانه ممکن است متوجه آن نشده باشید، اما تمام مزایای بالا استفاده از محافظ های محافظ فلنج/شیر، صرفه جویی در هزینه شما است.
محافظ های ایمنی فلنج و شیر چگونه کار می کنند
حفاظ های ایمنی فلنج بر روی اتصالات لوله نصب می شوند تا فلنج ها و دریچه ها را بپوشانند، به طوری که در صورت نشتی، با پاشیدن شدید بخار، اسید/قلیایی، غبار روغن یا بخار داغ را به طور موثر محدود کنید.
شیلدهای اسپری فلنج به دو صورت عمل می کنند:

تشخیص آسان و زودهنگام خطرات نشت و پاشش. برخی از انواع محافظ اسپری فلنج از مواد شفاف PVC، PP، PTFE ساخته شده است تا نگهبانان کارخانه بتوانند به صورت بصری نشت را از طریق سپرها پیدا کنند. در اکثر پوشش‌های اسپری فلنج، تکه‌های نشانگر نشت – تکه‌های نشان‌دهنده pH متصل هستند. در صورت نشت اسید یا قلیایی، لکه های نشان دهنده PH بلافاصله تغییر رنگ می دهند تا در اسرع وقت به اپراتورها هشدار داده شود. پچ نشان‌دهنده PH قابل تعویض است، بنابراین می‌توانید با جایگزین کردن وصله‌های جدید pH از محافظ‌های ایمنی استفاده مجدد کنید.
سپرهای اسپری فلنجی می توانند به طور موقت نشت ها و اسپری های خطرناک مواد شیمیایی، اسید و قلیایی، نفت/گاز و بخار داغ را نگه دارند و محدود کنند. به طوری که عواقب نشتی و سختی تعمیر و نگهداری به حداقل ممکن کاهش می یابد.
سپرهای اسپری فلنج از چه موادی ساخته شده اند و ویژگی ها
سپرهای اسپری فلنج MAXY در PP – پلی پروپیلن، PVC – پلی وینیل کلراید، تفلون PTFE و فولاد ضد زنگ SUS304/SUS316 موجود هستند.
سپرهای اسپری فلنجی ساخته شده از مواد غیر فلزی (PP/PVC/PTFE) برای محیط های با دمای پایین تر (حداکثر 100 درجه سانتیگراد/212℉) مناسب هستند.

طیف گسترده ای از مقاومت شیمیایی و تثبیت عالی UV. برای بررسی نمودار مقاومت شیمیایی هر محصول، از جزئیات این سپرهای اسپری فلنج دیدن کنید، روی هر پیوند کلیک کنید: سپرهای اسپری فلنج PP، سپرهای اسپری فلنج PVC، سپرهای اسپری فلنج PTFE.
در محیط های با دمای بالا یا فشار بالا، برای ایمنی 100% باید از محافظ های اسپری فلزی استفاده شود. حفاظ های ایمنی فلنج فولادی ضد زنگ SUS304/SUS316 معمولاً برای فشار بالا و دمای تا 400 درجه سانتیگراد (750 ℉) استفاده می شود. حفاظ های ایمنی اسپری فلزی دارای ویژگی های مقاومت شیمیایی متفاوتی در مقایسه با حفاظ های ایمنی اسپری مواد پارچه ای هستند. برای جزئیات بیشتر به صفحه محصول مراجعه کنید.

در کدام قسمت از لوله ها/تجهیزات باید از محافظ اسپری فلنجی استفاده شود

نصب حفاظ های ایمنی فلنج / شیر در محل مناسب می تواند باعث صرفه جویی در هزینه و جلوگیری از حوادث شود. در زیر مکان‌های کلیدی که باید از محافظ‌های ایمنی فلنج استفاده کنید آورده شده است، اما به یاد داشته باشید، مکان‌هایی که برای نصب حفاظ‌های ایمنی لوله‌ها نیاز است به این نکات محدود نمی‌شود:

لوله کشی در نزدیکی سطح سر و چشم
لوله کشی در نزدیکی گذرگاه ها و مناطق ترافیکی، از جمله مناطق دارای لوله کشی سقفی.
مناطق تخلیه / بارگیری، از جمله اسکله ها و پایانه ها.
لوله کشی در سمت تخلیه پمپ ها
لوله کشی در فضاهای تنگ و محدود
لوله کشی انتقال مواد قابل اشتعال در نزدیکی سطوح داغ و پانل ابزار.
سپرهای اسپری فلنجی برای چه کاربردهایی می توانند استفاده شوند
شیلدهای اسپری فلنجی را می توان در 5 کاربرد اصلی استفاده کرد.

استفاده از محافظ اسپری فلنج به عنوان محافظ جت گاز
جت گاز

استفاده از محافظ اسپری فلنج در محیط قلیایی اسیدی
اسید / قلیایی

محافظ ایمنی لوله برای غبار روغن
مه روغنی

محافظ اسپری فلنج
بخار

محافظ اسپری فلنج
روغن حرارتی

در چه صنایعی می توان از سپرهای اسپری فلنجی استفاده کرد
شیلدهای اسپری فلنج معمولاً در 6 صنعت اصلی استفاده می شود.

محافظ اسپری فلنج در صنایع شیمیایی
شیمیایی

سپر اسپری فلنج در صنایع غذایی
غذا

سپر اسپری فلنج در صنعت نفت و گاز
گاز نفت

سپر اسپری فلنج در صنعت برق
قدرت

حفاظ اسپری فلنج
دریایی

محافظ اسپری فلنج
سایر صنایع

صنایع شیمیایی

طیف گسترده ای از محصولات شیمیایی خطرناک در کارخانه های شیمیایی و دارویی (پتروشیمی، فله، تخصصی و غیره) استفاده می شود. هرگز سلامت و ایمنی به اندازه اکنون از اهمیت بالایی برخوردار نبوده است، زیرا “حوادث صفر” هدف بسیاری از تولید کنندگان مواد شیمیایی بوده است. ما بیش از 10 سال تجربه در عرضه سپرهای اسپری فلنج به این صنایع برای طیف گسترده ای از کاربردها داریم.
برای محیط عمومی (مانند فاضلاب، مایع برش و غیره)، پوشش ایمنی فلنج مواد PVC یا سپرهای اسپری فلنج مواد PP معمولاً برای ایمنی پاشش لوله استفاده می شود. اگر محیط حاوی اسید ضعیف یا قلیایی ضعیف است، می توانید محافظ فلنج PVC یا محافظ فلنج PTFE را انتخاب کنید. اگر محیط حاوی اسید قوی، قلیایی قوی، حلال آلی است، می توانید سپرهای اسپری فلنج PTFE را انتخاب کنید.

صنایع غذایی

صنایع غذایی شامل انواع مختلفی از صنایع فرعی از جمله: فرآوری گوشت، لبنیات، نوشابه‌های غیرالکلی و الکلی، شیرینی‌پزی، میان‌وعده و غذاهای آماده، بسته‌بندی درجه‌بندی مواد غذایی است. کاربردهای رایج تری که به محافظ های ایمنی فلنج نیاز دارند عبارتند از روغن حرارتی برای تعدادی از فرآیندها، اسید برای تمیز کردن و تصفیه آب و جلوگیری از اسپری الکل.

صنعت نفت و گاز

ایمنی در صنعت نفت و گاز از استخراج، از طریق خط لوله و پایانه‌ها گرفته تا پالایش و پتروشیمی بسیار مهم است. چندین کاربرد متداول سپر ایمنی فلنج و شیر در صنعت نفت و گاز گسترده تر وجود دارد، از جمله جلوگیری از غبار روغن، پاشش اسید و آتش سوزی جت.

صنعت تولید برق

هر دو ایستگاه تولید در مقیاس بزرگ تا مجموعه موتورهای کوچک به سپرهای اسپری فلنجی نیاز دارند.
معمولاً روغن روانکاری و روغن مهر و موم به نوعی محافظ نیاز دارند تا از تماس اسپری با سطوح داغ و خطر اشتعال بعدی جلوگیری شود. این اپلیکیشن مسئول آتش‌سوزی‌های زیادی بوده و خسارت‌های قابل‌توجهی به بار آورده و خسارت‌های بیمه‌ای قابل‌توجهی به بار آورده است.
علاوه بر این، نشت بخار فشار بالا یک خطر بزرگ برای پرسنل تعمیر و نگهداری در اتاق های توربین و بویلر است. در نهایت، بسیاری از نیروگاه های بزرگ به ویژه در ساحل واقع شده اند، از مقادیر زیادی اسید برای تصفیه آب خنک کننده در تصفیه خانه پساب استفاده می کنند، که همگی به محافظ های اسپری فلنجی نیاز دارند.

مانند هر قطعه دیگر از تجهیزات اصلی در صنعت برق، توربین‌های بادی سرمایه‌گذاری بزرگی برای شرکت‌هایی است که برای تولید برق و درآمد به آنها متکی هستند.
دو جزء کلیدی توربین بادی عبارتند از روغن روانکاری مورد استفاده در گیربکس و همچنین روغن های هیدرولیک مورد استفاده برای کنترل گام پره و سیستم شکست. نشت روغن که تحت فشار رخ می دهد، می تواند بخار هیدروکربنی یا “مه روغن” را تشکیل دهد که می تواند به راحتی روی سطوح داغ مشتعل شود و منجر به آتش سوزی شود. آتش سوزی توربین های بادی به دلیل غیرقابل دسترس بودن آنها می تواند منجر به خسارات قابل توجه و “وقفه” گران قیمت شود. اما می توانید با نصب محافظ های اسپری فلنج از این امر جلوگیری کنید.

صنایع دریایی

ایمنی موتورخانه کشتی تا حد زیادی توسط SOLAS کنترل می شود. در سال 2003 اصلاحیه ای برای جلوگیری از آتش سوزی (نتیجه نفت روی سطوح داغ) ارائه شد که بیان می کرد: خطوط نفت باید

پر شده یا به شکل دیگری در برابر اسپری محافظت شده است. علاوه بر این، تشکیل غبار روغن به ویژه خطرناک در نظر گرفته می شود و صدمات زیادی از طریق نشت بخار با فشار بالا رخ داده است.
تعدادی از خطوط کروز با مشخصات بالا مستقیماً تحت تأثیر اسپری روغن از اتصالات لوله های نشتی قرار گرفته اند. آتش‌سوزی‌های ناشی از آن و از دست دادن برق باعث ایجاد تنفر گسترده می‌شود.
ما به طور مرتب محافظ های اسپری فلنج، هود فیلتر، شیلنگ سوخت و پمپ ها را تامین می کنیم.

صنعت دیگر

بسیاری از صنایع فرآیندی دیگر برای کاربردهای مختلف به سپرهای اسپری ایمنی نیاز دارند. اینها عبارتند از سیمان، کاغذ و خمیر، تصفیه فاضلاب، استخراج معادن و بسیاری موارد دیگر.

چرا سپرهای اسپری فلنج تفلون PTFE برای هر صنعت و برنامه ای توصیه می شود
مواد تفلون دارای ویژگی های منحصر به فردی است که آن را به ماده ای عالی برای محافظ های ایمنی فلنج در تقریباً هر محیطی تبدیل می کند.
1. عدم چسبندگی: از آنجا که در هر ماده ای نامحلول است، تقریباً همه مواد به محافظ های اسپری فلنج PTFE نمی چسبند.
2. مقاومت در برابر سایش: این مقاومت در برابر سایش عالی تحت بار بالا دارد. تحت یک بار خاص، دارای مزایای دوگانه مقاومت در برابر سایش و عدم چسبندگی است.
3. ضریب اصطکاک کم: فیلم پوشش PTFE دارای مقدار ضریب اصطکاک پایین بین 0.05-0.15 است.
4. مقاومت در برابر رطوبت: سطح فیلم پوشش PTFE به آب و روغن نمی چسبد و چسبیدن آن به محلول در طول عملیات تولید آسان نیست. اگر مقدار کمی کثیفی وجود دارد، به سادگی آن را پاک کنید. توقف کوتاه، صرفه جویی در ساعات کاری و بهبود کارایی کار.
5. مقاومت در برابر حرارت: سپرهای اسپری فلنج تفلون PTFE می توانند دمای بالا تا 300 ℃ را در مدت زمان کوتاهی تحمل کنند و به طور کلی می توانند به طور مداوم بین 240 ℃ ~ 260 ℃ استفاده شوند. پایداری حرارتی قابل توجهی دارد. می تواند در دمای انجماد بدون شکنندگی کار کند و در دمای بالا ذوب نمی شود.
6. مقاومت در برابر خوردگی: PTFE به سختی توسط مواد شیمیایی خورده می شود و می تواند در برابر اسید و قلیایی قوی مقاومت کند تا از قطعات در برابر هر نوع خوردگی شیمیایی محافظت کند.

نحوه نصب حفاظ ایمنی فلنج
نصب حفاظ های ایمنی فلنج در واقع برای هر اپراتور باتجربه ای لذت بخش است. می توانید 1 نصب را در حدود 20 ثانیه تکمیل کنید.

نصب سپرهای ایمنی فلنج مواد PP. در حفاظ های فلنج PP هیچ رشته ای وجود ندارد. فقط گیره ها را ببندید. برای مشاهده ویدئویی از نصب آسان محافظ های اسپری فلنج PP، لطفاً به صفحه PP Flange Spray Shield مراجعه کنید، تب “نصب” را بررسی کنید.
نصب سپرهای اسپری فلنج با مواد تفلون PVC و PTFE هر دو شامل اتصال دهنده ها و رشته های قلاب و حلقه است که اطمینان 100٪ از محافظ فلنج را تضمین می کند. برای ویدیوهای نصب از هر صفحه محصول دیدن کنید: سپرهای اسپری فلنج PVC. حفاظ های فلنج PTFE.
روکش های فلنج از جنس استنلس استیل SUS304 SUS316 به خوبی طراحی شده اند تا کمترین تلاش را در نصب انجام دهند. برای ویدیوی نصب، صفحه محصول حفاظ های نیش فولادی ضد زنگ را بررسی کنید.
سپر اسپری فلنج فولادی ضد زنگ
روکش های فلنج فولادی ضد زنگ را به راحتی با سگک نصب کنید

نحوه خرید شیلد اسپری فلنجی
کاورهای ایمنی فلنج را می توانید از MAXY به 2 روش خریداری کنید.

در مرحله اول، برای سفارشات عمده فروشی یا خدمات OEM ODM سپر اسپری فلنج، لطفا به ما اطلاع دهید

استاندارد فلنج و شیر شما
اطلاعات اندازه
تعداد هر سایز
بندر/فرودگاه شما
اطلاعات تماس شما
روش حمل و نقل سفارشات عمده با توجه به حجم و وزن کل حفاظ فلنجی سفارش داده شده توسط حمل و نقل دریایی یا هوایی تعیین می شود.
ثانیاً، برای سفارشات کم حجم، می توانید با پرداخت کارت اعتباری، Go Shopping، حفاظ فلنج موجود در انبار را به صورت آنلاین خریداری کنید. فقط حفاظ های فلنج PVC و محافظ های اسپری فلنج تفلون PTFE در فروشگاه اینترنتی ما موجود است. روکش های ایمنی فلنج که به صورت آنلاین سفارش داده می شوند توسط حمل و نقل سریع حمل و نقل هوایی تحویل داده می شوند.

آیا سپرهای اسپری فلنج در انبار دارید؟
بله، ما اندازه های متداول سپرهای اسپری فلنج را در انبار داریم، از DN15-DN700 (1/2 – 28 اینچ).
برای حفاظ های ایمنی فلنج با اندازه استاندارد، می توانیم آنها را با حمل و نقل هوایی یا حمل و نقل سریع بین المللی ارسال کنیم.