کوپلینگ حفاری

انواع کوپلینگ حفاری

T38 سندویک

T38 اطلس کوپکو

T45 راک بو

T38 به R38 سندویک

R38 بغل تراش راک بو

R38  اطلس کوپکو

شرح

مشخصات میله مته – سری “W”.

اندازه میله متهEWAWBWشمال غربیAWJBWJNWJ
قطر خارج1-3/8 اینچ1-3/4 اینچ2-1/8 اینچ2-5/8 اینچ1-3/4 اینچ2-1/8 اینچ2-5/8 اینچ
ضخامت دیوار7/32 اینچ1/4 اینچ3/16 اینچ3/16 اینچ3/16 اینچ3/16 اینچ3/16 اینچ
سوراخ اتصال / پین7/16 اینچ5/8 اینچ3/4 اینچ1-3/8 اینچ5/8 اینچ3/4 اینچ1-1/8 اینچ
تعداد رشته ها در هر اینچ3333554

مشخصات میله مته – سری قدیمی کوپلینگ حفاری

اندازه میله متهEآبن
قطر خارج1-5/16 اینچ1-5/8 اینچ1-7/8 اینچ2-3/8 اینچ
ضخامت دیوار1/4 اینچ1/4 اینچ5/16 اینچ3/16 اینچ
سوراخ جفت7/16 اینچ9/16 اینچ5/8 اینچ1 اینچ
تعداد رشته ها در هر اینچ3354

میله و کوپلینگ مته

با توجه به استاندارد بالای کیفیت مورد انتظار از محصول Diedrich Drill، میله ها و کوپلینگ های مته ما از این قاعده مستثنی نیستند. تمام محصولات میله حفاری از لوله های فولادی با کربن بالا که برابر یا بیشتر از حداقل استحکام کششی مورد نیاز استانداردهای DCDMA است، تولید می شوند. استفاده از این فولاد با کیفیت بالا، محصولی را تضمین می کند که در سخت ترین شرایط در برابر حفاری و رانندگی مقاومت می کند. در طول ساخت میله مته و کوپلینگ میله مته، بازرسی 100٪ از تمام رزوه ها وجود دارد. در صورت لزوم، تمام مشخصات رزوه روی میله مته و کوپلینگ میله مته با استانداردهای رزوه تعیین شده توسط DCDMA مطابقت دارد و بنابراین با محصولات تولید شده توسط سایر اعضای DCDMA تعویض می شود.

کوپلینگ های میله مته از فولاد آلیاژی AISI 4140 ساخته شده اند و برای اطمینان از دوام عملیات حرارتی می شوند. میله مته را می توان در اندازه های موجودی 1 فوت، 2 فوت، 5 فوت و 10 فوت خریداری کرد. بسیاری از طول های دیگر برای رفع نیازهای خاص حفاری در دسترس هستند.

Ameridrives سفارشی Amerigear کوپلینگ برای درایو بالا دکل حفاری دریایی

درایو بالای دکل حفاری دریایی

یک تولید کننده پیشرو جهانی تجهیزات حفاری نفت و گاز، به یک دستگاه قوی نیاز داشت محلول کوپلینگ برای استفاده در درایو بالای 1000 تنی آن. درایو 2000 اسب بخاری از دو استفاده می کند موتورهای AC، آویزان از دکل دکل، برای چرخاندن رشته مته از بخش های لوله به سوراخ چاه طول این رشته های لوله می تواند بیش از دو مایل باشد. مانند رشته لوله دراز عمیق تر به کف دریا فرو می رود، درایو بالا تکرار می شود برای وارد کردن 2-3 بخش لوله طولانی 25-32 فوتی در یک زمان بلند شد. فرآیند است زمانی که رشته لوله باید از سوراخ مته خارج شود، معکوس می شود.

کوپلینگ های محرک بالایی برای اتصال موتورهای محرک و گیربکس به آن استفاده می شود رشته مته برای برآوردن نیازهای مشخصات تقاضای مشتری، Ameridrives یک کوپلینگ دنده ای سفارشی با قطر 11 اینچ با حداکثر گشتاور عرضه کرد. امتیاز 397225 اینچ پوند (44880 نیوتن متر).

دندانه های دنده کاملاً تاج دار Amerigear مزایای عملیاتی از جمله حداکثر ظرفیت حمل بار با حداقل اندازه، حداکثر قابلیت اطمینان و طول زندگی جداسازی بهینه مش های چرخ دنده ظرفیت آفست موازی بالایی را ممکن می سازد. واحدها دارای توپی ها و آستین های فولادی متوسط ​​کربن با ماشین کاری دقیق است. از نوع مثبت درزگیرهای اورینگ روان کننده را به داخل و آلودگی ها را خارج می کنند.

کوپلینگ های قفل

فوردیا مجموعه‌ای از کوپلینگ‌های قفل را ارائه می‌کند، بخشی از بشکه هسته که در قسمت بالایی لوله بیرونی قرار دارد. کوپلینگ قفل کننده لوله بیرونی بشکه هسته را با میله های مته تطبیق می دهد و مجموعه سر را به لوله بیرونی قفل می کند تا مجموعه سر هنگام سوراخ کردن با لوله بیرونی بچرخد. همچنین بخش بالایی بشکه هسته را تثبیت می کند و انحراف سوراخ را به حداقل می رساند و در صورت از دست دادن گیج پوسته دور سوراخ، برخی از انواع می توانند از قطر سوراخ محافظت کنند.

آگاهی از شرایط زمین به تعیین اینکه کدام نوع کوپلینگ قفلی بهترین نتایج را ارائه می دهد کمک می کند.

مرسوم

این کوپلینگ معمولی در اندازه سوراخ کامل و مجهز به لنت های کاربید تنگستن برای تثبیت بهتر است. یک انتخاب خوب برای زمینی که انحراف زیادی انتظار نمی رود.

شش ضلعی

کوپلینگ شش ضلعی که به عنوان کوپلینگ تمام سوراخ نیز شناخته می شود دارای محیطی است که از 4 تا 6 قسمت ساخته شده است که تثبیت خوبی را ایجاد می کند. کوپلینگ قفل شش ضلعی همراه با یک لوله بیرونی پر سوراخ برای کنترل انحراف سوراخ سوراخ با تثبیت لوله هسته استفاده می شود.

وظیفه ی سنگین

این کوپلینگ قفلی دارای یک پد ماتریس مقاوم‌تر روی بدنه است که با سنگ‌ریزه کاربید تنگستن و همچنین لنت‌های کاربید تنگستن تعبیه شده است و تثبیت حتی بهتر بشکه هسته را فراهم می‌کند.

توسعه یک سیستم حفاری کارآمد با کوپلینگ مدل‌سازی گشتاور با انرژی ویژه مکانیکی

مقاله ارائه شده در سمپوزیوم و نمایشگاه فنی سالانه SPE پادشاهی عربستان سعودی، دمام، عربستان سعودی، آوریل 2018.
شماره کاغذ: SPE-192251-MS
https://doi.org/10.2118/192251-MS
انتشار: ۲۳ آوریل ۲۰۱۸
 • استناد کنید
 • گذاری نماد اشتراک
 • مجوزها را دریافت کنید

خلاصه کوپلینگ حفاری

درک رفتار سازند و عملیات حفاری برای بهینه سازی عملکرد سیستم های حفاری ضروری است. چندین مطالعه برای بهبود عملیات حفاری در زمان واقعی با استفاده از رویکردهای مختلف انجام شد. مدل‌های ریاضی متعددی (تحلیلی یا تجربی) برای مرتبط کردن پارامترهای حفاری با نرخ نفوذ و پیش‌بینی بازده حفاری توسعه داده شد. با این حال، این مدل‌ها با نادیده گرفتن برخی از پارامترها یا استفاده از فرضیات ساده‌کننده به دست می‌آیند، که ممکن است منجر به عملکرد بیش از حد یا کمتر خوش‌بینانه حفاری شود.هدف اصلی این تحقیق بررسی رویکردهای تحلیلی و عددی برای محاسبه گشتاور و پسا در عملیات حفاری و تولید یک مدل ساده و مستحکم با استفاده از تکنیک‌های هوشمند مصنوعی است. بیش از 22000 نقطه داده از چندین چاه برای عمق تا 18000 فوت برای توسعه و اعتبارسنجی قابلیت اطمینان مدل استفاده شد. پروفیل کامل گشتاور و میزان نفوذ تعیین شد، همچنین انرژی مورد نیاز برای حفاری هر بخش برآورد شد. مدل توسعه‌یافته می‌تواند برای تعریف محدوده بهینه برای گشتاور مورد استفاده قرار گیرد، که در نتیجه منجر به تولید یک سیستم حفاری کارآمد و کاهش هزینه حفاری می‌شود.در این مطالعه، نرخ نفوذ (ROP) با استفاده از مشخصات گشتاور و انرژی ویژه مکانیکی (MSE) بر اساس داده‌های زمان واقعی و مکان دکل تعیین شد. تجزیه و تحلیل آماری برای درک اهمیت پارامترهای حفاری در تغییرات گشتاور و نرخ نفوذ انجام شد. پارامترهای حفاری مانند وزن روی بیت (WOB)، دور در دقیقه (RPM)، نرخ گردش سیال (Q)، و قدرت اسب هیدرولیک بیت (HPb) مورد مطالعه قرار گرفته است. پس از آن، مدل شبکه عصبی مصنوعی (ANN) برای پیش‌بینی مشخصات گشتاور و ROP توسعه یافت. مدل‌های پیشنهادی مهندسین حفاری را قادر می‌سازد تا با تغییر پارامترهای سطحی و قابل کنترل به‌گونه‌ای که عملیات حفاری را در شرایط بهینه حفظ کند، پارامترهای حفاری را به صورت بلادرنگ بهینه کنند. این تحقیق از طریق بهینه سازی پارامترهای حفاری به بهبود کارایی عملیات کمک خواهد کرد. یک مدل قوی قوی توسعه داده شد که نتایج با دقت بالایی را در مقایسه با اندازه‌گیری‌های میدانی واقعی، میانگین درصد مطلق خطای کمتر از 6.5٪ به دست می‌آورد.

طراحی کوپلینگ مغناطیسی موج پیوسته اندازه گیری در حین حفاری

رونگ شی 1 ، ونکای گائو 2 ، لی وانگ 3 ، میائو وو 4

مهندسی ارتعاش پروسیدیا، جلد. 15، 2017، ص. 105-109. https://doi.org/10.21595/vp.2017.19375
دریافت 6 نوامبر 2017; پذیرفته شده 14 نوامبر 2017; منتشر شده در 1 دسامبر 2017

حق چاپ © 2017 JVE International Ltd. این یک مقاله با دسترسی آزاد است که تحت مجوز Creative Commons Attribution توزیع شده است که استفاده، توزیع و تکثیر نامحدود در هر رسانه را مجاز می‌کند، مشروط بر اینکه کار اصلی به درستی ذکر شده باشد.

فهرست مطالب دانلود پی دی اف قدردانی مراجع

به این مقاله استناد کنید
بازدیدها 83
می خواند 49
دانلودها 1148
نقل قول CrossRef 0

کنفرانس های JVE

خلاصه.با توجه به محیط کاری ویژه حفاری، پارامترهای طراحی پیشنهادی آستین فاصله. نرم افزار Ansoft Maxwell برای بهینه سازی کوپلینگ مغناطیسی استفاده می شود و فرآیند طراحی بهینه شده با یک مثال نشان داده شده است. گشتاور تحت زوایای چرخش مختلف مورد مطالعه قرار می گیرد. اثرات ضخامت فولاد مغناطیسی، ضخامت آهنربا کوپلینگ حفاری و عدد قطب مغناطیسی به ترتیب بر گشتاور مورد مطالعه قرار گرفته است. با توسعه مواد مغناطیسی دائمی خاکی کمیاب، استفاده از کوپلینگ مغناطیسی بدون نشتی در حفاری نفت ضروری است.

کلمات کلیدی: مولد سیگنال موج پیوسته، مهر و موم دوار، کوپلینگ مغناطیسی، گشتاور مغناطیسی.

1. معرفی

اندازه‌گیری در حین حفاری مبنای حفاری نفت برای تحقق عقلانی‌سازی، اطلاع‌رسانی و اتوماسیون است. این مخفف فناوری اندازه‌گیری و بارگذاری اطلاعات زیرزمینی در زمان حفاری در زمان واقعی است [1]. در حال حاضر، انتقال اطلاعات گلوگاه اندازه گیری در حین فناوری حفاری است، از جمله چهار حالت انتقال اطلاعات موج الکترومغناطیسی، لوله مته هوشمند، پالس فشار سیال حفاری و موج صوتی، که در آن پالس فشار سیال حفاری شامل سه حالت پالس مثبت و منفی نیز می شود. به صورت موج پیوسته در مقایسه با سایر حالت‌های انتقال اطلاعات در اندازه‌گیری در حین حفاری، موج پیوسته سیال حفاری دارای مزایای سرعت انتقال بالا، هزینه کم، ایمنی و قابلیت اطمینان بالا و غیره است. این روش ترجیحی برای انتقال اطلاعات زیرزمینی است.

موج پیوسته سیال حفاری توسط یک مولد سیگنال موج پیوسته تولید می شود. در سیستم مولد سیگنال موج پیوسته، کوپلینگ حفاری شیر دوار یک جزء عبور جریان است که در معرض سیال حفاری با جریان سریع است. قطعات محرک مانند موتور، کاهنده سرعت و غیره در یک حفره آب بندی می شوند به طوری که مهر و موم دینامیکی چرخشی بین شفت روتور و بدنه یک پیوند ضعیف سیستم است. از آنجایی که مهر و موم های لاستیکی در دو روش آب بندی چرخشی سنتی بسته بندی مهر و موم و مهر و موم مکانیکی به راحتی در محیط سوراخ با دمای بالا فرسوده می شوند، فشار بالا به ویژه ارتعاش باعث می شود قطعات لاستیکی عمر مفید را کاهش دهند. زیرا تا 1000 G 1 ms نیم موج سینوسی و ارتعاش تا 20G rms با 5-1000 هرتز وجود دارد، در نتیجه منجر به شکست حفاری، افزایش هزینه حفاری و طولانی شدن چرخه حفاری می شود. یاتاقان Tc برای ابزارهای حفاری با کوپلینگ مغناطیسی (شکل 1) برای حل کامل مشکل موجود در حالت آب بندی چرخشی سنتی بر اساس شرایط محیطی سخت چاله ترکیب شده است.

شکل 1. نمودار ساختاری کوپلینگ مغناطیسی ژنراتور پالس موج پیوسته

2. طراحی کوپلینگ مغناطیسی

2.1. ساختار و اصل انتقال جفت مغناطیسی

کوپلینگ مغناطیسی برای مولد سیگنال موج پیوسته همانطور که در شکل 1 نشان داده شده است کواکسیال است. عمدتاً از سه قسمت تشکیل شده است: یکی روتور مغناطیسی داخلی است که توسط فولاد مغناطیسی داخلی و آهنربای داخلی تشکیل شده است. قسمت دوم روتور مغناطیسی خارجی است که با شیر دوار متصل می شود تا قسمت رانده شده را تشکیل دهد. قسمت سوم آستین فاصله است.

شکل 2. آرایش تلو تلو خوردن آهنربای دائمی و نمودار تنش

هنگامی که روتور مغناطیسی داخلی ایستا است، قطب های مغناطیسی به دلیل ایزومریسم متقابلاً جذب می شوند (سمت چپ شکل 2)، نیروی مغناطیسی وارد شده توسط روتور مغناطیسی داخلی روی روتور مغناطیسی خارجی شعاعی بدون نیروی مؤلفه مماسی است، و گشتاور به عنوان یک نیرو ایجاد نمی شود. نتیجه هنگامی که روتور مغناطیسی داخلی تحت محرک موتور چرخانده می شود، روتور مغناطیسی خارجی به دلیل نقش اینرسی بار و مقاومت بار در ابتدا هنوز در حالت ساکن است، یک زاویه شامل بین خط مرکزی آهنربای روتور مغناطیسی داخلی و خط مرکزی آهنربای روتور مغناطیسی خارجی که گوشه نامیده می شود

. وقتی گوشه

به گشتاور تولید شده با جفت کردن سوهان مغناطیسی افزایش می یابد و برابر با گشتاور مقاومتی است، روتور مغناطیسی خارجی همزمان با روتور مغناطیسی داخلی شروع به چرخش می کند.

2.2. طراحی و محاسبه آستین فاصله کوپلینگ مغناطیسی

عملکرد آستین فاصله به صورت زیر نشان داده شده است: روتورهای مغناطیسی داخلی و خارجی از هم جدا شده اند و قسمت محرک در یک حفره مهر و موم شده است. اولاً، سفتی آن مقدار اختلاف فشار را در داخل و خارج حفره تعیین می کند. ثانیاً به گرما تبدیل می شود و درجه حرارت در حفره مهر و موم شده بهبود می یابد. کوپلینگ حفاری ابزارهای پایین چاله با محیط کاری شدید و ابعاد شعاعی کم مشخص می شوند. باید از جنبه های زیر طراحی شود.

2.2.1. محاسبه ضخامت دیوار آستین فاصله

ویژگی های فشار بالا و بعد شعاعی کم تعیین می کند که دیوار جفت مغناطیسی ضخیم و ضخامت دیواره است

بر اساس فرمول زیر محاسبه می شود [2-3]:

در فرمول،

– اختلاف فشار حفره های داخلی و خارجی، MPa. – قطر داخلی آستین فاصله، میلی متر؛ – تنش مجاز، MPa، ; – قدرت نهایی، MPa؛

– ضریب ایمنی 3.5-5.

2.2.2. محاسبه تغییر شکل شعاعی آستین فاصله

ابزارهای داون هول فضای شعاعی باریکی دارند. فاصله شعاعی بین آستین فاصله و روتور مغناطیسی داخلی و خارجی بسیار کم است. فرمول محاسبه تغییر شکل شعاعی آستین فاصله به صورت زیر نشان داده شده است [3]:

در فرمول، – جابجایی شعاعی آستین فاصله، میلی متر؛ – مدول الاستیسیته، MPa؛ – نسبت پواسون

3. طراحی بهینه سازی با نرم افزار Maxwell

کوپلینگ مغناطیسی مهمترین نقش را در انتقال گشتاور بین قسمت محرک و قسمت رانده دارد. گشتاور یک پارامتر مهم برای طراحی کوپلینگ مغناطیسی است. انتقال گشتاور از طریق شکاف هوای کار انجام می شود (نام کل آستین فاصله و شکاف در هر دو طرف) روتورهای مغناطیسی پر شده، داخلی و خارجی کوپلینگ مغناطیسی هم محوری تشکیل شده است.

آهنربای دائمی کاشی شکل با قطب های مغناطیسی متناوب.

باید یک عدد زوج باشد تا اطمینان حاصل شود که تمام جریان های مغناطیسی اصلی می توانند یک مدار حلقه بسته را تشکیل دهند [4]. سوهان مغناطیسی در مرکز شکاف هوای کار با شدت های مغناطیسی پر شده از دو آهنربای متناظر داخلی و خارجی با توزیع بسیار پیچیده تشکیل می شود. نرم افزار المان محدود Maxwell برای شبیه سازی برای بهبود دقت و عقلانیت طراحی، در نتیجه کوتاه شدن چرخه طراحی استفاده می شود. طرح طراحی می تواند ملموس تر و عمیق تر باشد.

3.1. محاسبه مثال ها

در حال حاضر، کوپلینگ مغناطیسی برای ژنراتور سیگنال موج پیوسته یقه مته 6 اینچی به عنوان نمونه ای برای نشان دادن فرآیند بهینه سازی طراحی استفاده می شود. پارامترهای کوپلینگ مغناطیسی به صورت زیر نشان داده شده است:

80 مگاپاسکال، 21 میلی متر، 374 مگاپاسکال، 2.1×10 5 مگاپاسکال،

0.27، قطر خارجی فولاد مغناطیسی داخلی 10 میلی متر و قطر خارجی فولاد مغناطیسی خارجی 79 میلی متر است.

3.1.1. تاثیر گوشه بر گشتاور کوپلینگ حفاری

گشتاور تولید شده توسط جفت جفت مغناطیسی پر شده مغناطیسی با عملکرد آهنربای دائمی، ابعاد فیزیکی و بسیاری از عوامل دیگر مرتبط است. علاوه بر این، به گوشه روتور مغناطیسی داخلی و خارجی نیز مربوط می شود

(سمت راست شکل 2). وقتی که 30 درجه، گشتاور حداکثر با هدف کوپلینگ مغناطیسی است

6 قطب، حداکثر گشتاور نشان دهنده حد بالایی گشتاور واقعی منتقل شده در طول عملیات کوپلینگ مغناطیسی است. جدول 1 مقدار گشتاور چندین گروه از گوشه ها را برای محاسبه نشان می دهد.

جدول 1. گشتاور گوشه های مختلف

زاویه درجه
0
5
10
15
20
25
30
گشتاور نیوتن متر بر متر
0
93
175
238
283
309
317

شکل نشان می دهد که خط نیروی مغناطیسی با افزایش گوشه به تدریج “کج” می شود، چولگی شدیدتر است، توزیع پر شده مغناطیسی ناهموارتر است و گشتاور ارسالی بزرگتر است. چه زمانی

30 درجه، خط نیروی مغناطیسی به شدت منحرف می شود. مولفه شعاعی نیروی عمل کننده قطب مغناطیسی داخلی و خارجی حداکثر است. بنابراین، گشتاور اعمال شده بر روی روتور مغناطیسی خارجی حداکثر است.

3.1.2. تاثیر فولاد مغناطیسی بر گشتاور

تأثیر با توجه به نظریه مدار مغناطیسی توضیح داده شده است. فولاد مغناطیسی معادل هادی در مدار مغناطیسی است، آهنربای دائم منبع تغذیه است، شکاف هوای کار مقاومت [2] است و می تواند میزان استفاده از مواد مغناطیسی را بهبود بخشد. فولاد مغناطیسی داخلی و خارجی نه تنها می تواند از تداخل و تأثیر پر شده مغناطیسی خارجی جلوگیری کند، بلکه می تواند توزیع نیروی مغناطیسی را در پر شده مغناطیسی هدایت کند و شار نشتی را تنظیم کند. جدول 2 گشتاور چند ضخامت فولاد مغناطیسی مختلف را نشان می دهد.

شکل 3. ترسیم توزیع خطوط نیروی مغناطیسی در گوشه های مختلف

جدول 2. رابطه بین ضخامت فولاد مغناطیسی و گشتاور

ضخامت فولاد مغناطیسی میلی متر
4.5
5.5
6.5
9.5
گشتاور Nm/m
315
315
316
316

ضخامت فولاد مغناطیسی تأثیر کمی بر گشتاور دارد. با این حال، زمانی که فولاد مغناطیسی خیلی نازک است و هیچ اشباع مغناطیسی در فولاد مغناطیسی ظاهر نمی شود، مقاومت مغناطیسی افزایش می یابد، چگالی شار شکاف هوا کاهش می یابد و در نتیجه افزایش گشتاور کاهش می یابد. هنگامی که فولاد مغناطیسی بیش از حد ضخیم باشد، اینرسی چرخشی قطعات در حال چرخش بیشتر است، در نتیجه گشتاور شروع کل سیستم افزایش می یابد و ناپایداری قطعات متحرک افزایش می یابد.

3.1.3. تاثیر ضخامت آهنربا بر گشتاور

آهنربای دائمی پتانسیل مغناطیسی را در مدار مغناطیسی فراهم می کند. واضح است که مغناطیس مواد مغناطیسی بیشتر است، چگالی مغناطیسی در شکاف هوا بزرگتر است و گشتاور تولید شده بیشتر است. هنگامی که مواد یکسان هستند، ضخامت آهنربا نیز بر گشتاور تأثیر می گذارد، جدول 3 و جدول 4 گشتاور چند گروه با ضخامت های مختلف آهنربا را نشان می دهند.

جدول 3. رابطه با گشتاور زمانی که ضخامت آهنربای داخلی و خارجی یکسان است

ضخامت آهنربا میلی متر
5.5
6.5
7.5
8.5
9.5
10
گشتاور Nm/m
317
361
395
422
442
451

جدول 4. رابطه با گشتاور زمانی که ضخامت آهنربای داخلی و خارجی متفاوت است

ضخامت آهنربای داخلی میلی متر
5.5
5.5
8.5
ضخامت آهنربای خارجی میلی متر
6.5
7.5
5.5
گشتاور Nm/m
249
376
334

جدول 3 نشان می دهد که وقتی آهنرباهای داخلی و خارجی ضخامت یکسانی دارند، گشتاور با افزایش ضخامت آهنربا افزایش می یابد. هنگامی که آهنربای دائمی به مقدار معینی افزایش می یابد، افزایش گشتاور کاهش می یابد زیرا پس از رسیدن ضخامت آهنربا به مقدار معین، اشباع مغناطیسی در فولاد مغناطیسی ظاهر می شود، مقاومت مغناطیسی افزایش می یابد، چگالی شار شکاف هوا کاهش می یابد و افزایش گشتاور کاهش می یابد. در نتیجه کاهش یافت.

جدول 4 نشان می دهد که وقتی ضخامت آهنربای داخلی و خارجی متفاوت است، اگرچه گشتاور نیز با افزایش ضخامت آهنربا افزایش می یابد. مقدار گشتاور در مقایسه با ضخامت آهنربای یکسان کوچکتر است زیرا پتانسیل های مغناطیسی آهنرباهای داخلی و خارجی مطابقت ندارند و شار نشتی افزایش می یابد.

3.1.4. تأثیر کمیت قطب مغناطیسی بدون گشتاور

در طراحی مدار مغناطیسی، کمیت قطب مغناطیسی یک پارامتر طراحی مهم است. با توجه به بیان انرژی مغناطیسی، مشخص است که وقتی قطب های N و S یک بار تغییر می کنند، ذخیره انرژی مغناطیسی یک بار افزایش می یابد، بنابراین قطب های مغناطیسی بیشتر برای ذخیره انرژی مغناطیس استاتیک مفید هستند، انرژی مغناطیس استاتیک در نهایت به انرژی جنبشی تبدیل می شود. منتشر شد.

جدول 5. رابطه بین کمیت قطب مغناطیسی و گشتاور

کمیت قطب مغناطیسی
4
6
8
10
گشتاور Nm/m
375
395
350
286

4. نتیجه گیری

اپراتورهای حفاری از علم و فناوری مدرن استفاده می کنند و سعی می کنند منطقه زهکشی نفت را تا حد زیادی افزایش دهند، راندمان جارو را بهبود بخشند، هجوم آب یا تهاجم گاز را از طریق حفاری چاه های مجتمع به تاخیر بیاندازند تا مشکل شکاف عرضه و تقاضای نفت را حل کنند و در نهایت بهبود تولید چاه نفت و بهره وری بازیافت نفت و گاز. در نتیجه از بسیاری از ابزارهای حفاری مارپیچ با مهر و موم دینامیکی چرخشی استفاده می شود. مغناطیس با توسعه بیشتر مواد آهنربای دائمی خاکی کمیاب بهتر و بهتر می شود. مغناطیس باقیمانده و محصول انرژی مغناطیسی زیاد است. عملکرد بالا با دمای کوری بالا به طور مداوم در حال ظهور است. بنابراین، نسبت گشتاور و حجم بیشتر و بیشتر می شود. دامنه اعمال دما گسترده تر و گسترده تر است. کوپلینگ مغناطیسی کامل مهر و موم با مقاومت در برابر لرزش قوی به طور گسترده در حفاری نفت استفاده می شود.

سپاسگزاریها

این مقاله توسط موضوع ویژه “توسعه سیستم هدایت زمین شناسی چرخشی جهت دار” پروژه بزرگ شرکت ملی نفت چین (2013E-3801) پشتیبانی شد.

مشخصات محصول

 • حداکثر 147 کیلو نیوتن متر؛ 1,300,000 اینچ پوند
 • دندانه های دنده کاملاً تاج دار حداکثر تماس را در محکم ترین قسمت دندان ایجاد می کنند.
 • مدل های موجود برای استفاده در شفت های عمودی و/یا افقی
 • ظرفیت سوراخ تا 645 میلی متر
 • نسبت گشتاور به وزن بالا
 • قابلیت تعویض نصف به نصف با سایر کوپلینگ های دنده ای تولید شده بر اساس استانداردهای AGMA
 • طرح های تک، دو نفره و سفت و سخت موجود است
 • ظرفیت انحراف زاویه ای ± 3/4 درجه در هر مش دنده
 • رتبه‌بندی گشتاور در ناهماهنگی کامل – بیش از نیازهای عادی برای کاربردهای متوسط
 • توپی ها و آستین های فولادی کربن متوسط ​​ماشینکاری شده با دقت
 • مهر و موم 0 حلقه ای نوع مثبت روان کننده را داخل و آلاینده ها را خارج می کند
 • مهر و موم پوشش داده شده برای جلوگیری از آسیب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *