خانه » پمپ » گریس پمپ

گریس پمپ

  • موارد استفاده گریس پمپ بادی جهت تخلیه و تزریق گریس و چسب از بشکه در سایزهای مختلف است
  • گریس پمپ در خطوط تولید مختلف و گریسکاری نقاط مختلف کاربرد دارد. همچنین به منظور پرکردن بلبرینگ با گریس، گریس پمپ استفاده می شود.
  • کمپانی دوپاگ طیف گسترده ای از پمپ های فشار متوسط ​​و بالا برای گریس و سایر مایعات ارائه می دهد. شما می‌توانید از بین پمپهای رفت و برگشتی این تولید کننده آلمانی برای شرایط خاص خودتان پمپی را برای سالها استفاده انتخاب کنید.

برای بیش از ۹۰ سال

دوپاگ به عنوان رهبر در بازار ابزار روانکاری شناخته شده است. دوپاگ یک خط کامل از پمپ هایی با عملکرد اثبات شده برای گریس، روغن و دیگر مایعات غلیظ را ارائه می دهد.

پمپ های فشار بالای دوپاگ عملکرد طولانی خود را در صنعت خودرو، کشاورزی، ماشین آلات سنگین، سازه های دریایی، ساخت و ساز، خدمات صنعتی و پلیمر در سراسر جهان اثبات کرده‌اند.

شرکت Hilger u. Kern در سال ۱۹۲۷ در آلمان تاسیس شد و یکی از تولیدکنندگان پیشرو سیستم‌های اندازه‌گیری و مخلوط کردن سیالات با گرانروی بالا در جهان است که محصولات آن برای سیالات چند جزیی (ترکیبی) شامل انواع پلیمرها و سیالات تک جزیی مانند انواع گریس، چسب، روغن و خمیر طراحی شده است. محصولات این شرکت که با برند DOPAG و HUK عرضه می‌شوند دارای کاربردهای زیادی هستند که از جمله می‌توان به روانکاری اتوماتیک (گریسکاری و روغنکاری با پمپ)، ترکیب کردن اجزای پلیمرها به مقدار مشخص، پر کردن فضای بین اجزای الکترونیکی به منظور عایق‌سازی، پوشش سطوح مختلف، آب‌بندی درزهای بسیار باریک و انتقال سیالات اشاره کرد.

کاربردهای محصولات HUK را در حالت کلی می‌توان به چهار دسته اصلی تقسیم بندی کرد:

  • روانکاری

کاربردهایی مانند روانکاری بیرینگ‌ها، گریس‌کاری قطعات خودرو، گیربکس، قطعات مختلف انتقال توان در ماشین‌های مختلف، ساخت قطعات فلزی

  • پر کردن محفظه‌ها به مقدار دقیق

کاربردهایی مانند اجزای سیستم‌های روشنایی خودکار، سنسورها، پانل‌های LED، اینورتر، قطعات الکتریکی مانند سوییچ‌ها و کانکتورها

  • انتقال سیالات

کاربردهایی شامل تزریق پلیمرهایی دوجزیی مانند سیستم‌های تزریق پلی اورتان با جزء تیکسوتروپیک  (thixotropic)و سیستم‌های ایجاد کف برای عایق‌بندی بهتر برای کف، سقف و دیوار، ساخت پانلهای دیواری و ساندویچ پانل و تزریق پلیمرهای گرماذوبی

  • چسباندن و آب‌بندی

کاربردهایی مانند چسباندن و آب‌بندی محفظه آکومولاتورها، آب‌بندی گیربکس‌ها، آب‌بندی تمامی اجزا مجموعه انتقال توان، چسباندن لامپ

مشتریان این برند آلمانی گویای کیفیت بالای محصولات این مجموعه می‌باشد که بر اساس کاربردها شامل شرکتهای زیر است:

روانکاری با ارائه انواع پمپ، شیرهایی با خروجی متفاوت، شمارنده‌های حجمی دقیق، شیرهای سرعت بالا

– Robert Bosch

_ SKF

_ Schaeffler group

_ CRH (C. Rob. Hammerstein)

_ Kiekert

_ Vorwerk

_ Stabilus

_ Thyssen Krupp Bilstein

_ ZF-group

_ LUK

_ GKN

  • پر کردن محفظه‌ها به مقدار دقیق با ارائه سیستم‌های یکپارچه metamix، variomix، eldomix 10X/60X

_ Hella

_ Robert Bosch

_ WIKA

_ Magnet-Schultz

_ Tyco

_ Lumberg

_ SEW

_ BMZ

  • انتقال سیالات با ارائه eldomix 10X برای کاربری‌های دستی، eldomix 60X همراه با بوم یا ربات و تابلو کنترل

_ Schmitz Cargobull

_ Krone (Germany and Denmark)

_ Brüggen

_ Kögel

_ Ackermann

_Burg Silvergreen/CIMC (Netherlands)

_ Lamberet (France)

_ Henkel

_ Kömmerling

_ Sika

  • چسباندن و آب‌بندی با ارائه variomix A، eldomix 10X/60X/60X V، metadis/metamix، modis، gear pump

_ Johnson Controls

_ Mann & Hummel

_ Hydac

_ PWO

_ Borg Warner

_ Hella

_ Airbus

_ Diehl AirCabin

_ Biotronik

_ ABB

_ Manz

_ Meyer Burger

_ Siemens

_ ebm-pabst

مزیت اصلی HUK  ارائه راه حل‌هایی مناسب برای مشتریان منطبق با نیاز آنها است.

شرکت مهار فن ابزار نماینده انحصاری شرکت Hilger u. Kern

شرکت عرضه کننده تخصصی بلبرینگ‌های ماشینی و صنعتی در امارات است که برای بیش از ۳۰ سال با نام  Mineral Circles Bearingsدر این زمینه فعالیت می‌کند. محصولات این برند شامل انواع بلبرینگ‌، چهار گاردان، کاسه نمد، ابزارهای مرتبط با بلبرینگ و گریس است.

محصولات  در خاورمیانه، آفریقا و اروپا توزیع می‌شوند که به دلیل کیفیت بالا و قیمت کاملاً رقابتی در کاربردهای گوناگونی در خودروسازی، صنایع مختلف و کشاورزی سهم مناسبی از این بازارها را به دست آورده‌اند.

انواع بلبرینگ، رولبرینگ، بوش و یاتاقان بلبرینگ 

انواع گریس‌های ارائه شده توسط

پمپ گریس تک نقطه‌ای (ساخت آلمان)
گریس صنایع غذایی

-۲۵ تا ۱۲۰˚C

گریس عمومی NLGI 2-۲۵ تا ۱۴۰˚C گریس پایه لیتیوم NLGI 3

-۳۰ تا ۱۲۰˚C

گریس ارتعاشات  NLGI 2

-۲۰ تا ۱۴۰˚C

گریس بارهای سنگین

-۲۵ تا ۱۴۰˚C

گریس دما بالا

-۴۰ تا ۱۶۰°C

عمومی روانکاری پمپ

عمومی روانکاری پمپ
توضیحات سیستم:

دوپاگ… نام تجاری تقاضا جوانب مثبت برای ابزار روانکاری کیفیت.

برای بیش از ۹۰ سال، دوپاگبه عنوان یک رهبر در ابزار روانکاری شناخته شده است. پمپ روغن کاری هیچ تفاوتی ندارد، و دوپاگ ارائه می دهد یک خط کامل از پمپ های عملکرد اثبات شده برای گریس، روغن و دیگر مایعات.

فشار بالا

پمپ های روغن و چربی با فشار بالا دوپاگ عملکرد ثابت در خودرو، کشاورزی، سنگین، دریایی، ساخت و ساز، خدمات صنعتی، در سراسر جهان بوده است. پمپ برای قدرت، دوام، و اعتماد و اطمینان و این ویژگی های منحصر به فرد و مهندسی اطمینان از عملکرد بالا و عمر طولانی تر ساخته شده است.

فشار متوسط

پمپ های فشار متوسط ​​ما با قابلیت اطمینان ناهموار همان ساخته شده و عملکرد قدرتمند شما آمده ام تا از دوپاگ انتظار می رود. آنها آرامترین پمپ در بازار فوق العاده آرام هستند. آنها خروجی برای تحویل محصول سریعتر افزایش ارائه کرده است. و آنها به شما اجازه رسیدگی طیف وسیع تری از برنامه های کاربردی با مجموع انعطاف پذیری نصب.

پمپ های انتقال

این افقی، پمپ های انتقال موتور valved پیستون طراحی شده اثبات شده برای سادگی و قابلیت اطمینان ایجاد شد.

آنها یک راه حل مقرون به صرفه برای توزیع کنندگان نفت که نیاز به تامین پمپ های برای مشتریان که در مخازن یا درامز خرید نفت فله هستند.

در دسترس به عنوان پمپ خرد، ۱۶- پمپ / ۵۵ گالن یا ۲۵۰- ۲۷۵ گالن مخزن پمپ.

پمپ های دیافراگم-بادی

پمپ ها دیافراگم توسط هوای فشرده هدایت می شود. این پمپ ها هر دو مقرون به صرفه و سازگار با محیط زیست. ویژگی های از قبیل خشک در حال اجرا بدون آسیب، چیدن برگ رسیده تنباکو، و توانایی خود را به پمپ مواد ساینده و هر دو چسبناک اطمینان حاصل شود که پمپ های یک مدت زمان طولانی، صرفه جویی در زمان و پول شما.

بسته های پمپ

راه عالی برای همه چیز شما را برای یک قیمت مستقیم نیاز دارند. بسته بندی شامل لوله پمپ، موتور هوا، فشار پرایمر، مسواک زدن، جفت، مفصل گردنده راست، کنترل هوا، شلنگ رطوبت-LOK، تفنگ جریان، و متصل.

سیستم های نفت فله

دوپاگ پمپ ۳: ۱ و ۱: ۵ بسته شامل نسبت ۶۰۰،۰۰۳ تنظیم کننده، ۶۰۰۴۰۱ سنج، ۸۱۵ متصل و ۱۱۶۵۹ نوک پستان. شیر کنترل، درون خطی متر یا دستی شیر کنترل اندازه گیری باید به طور جداگانه دستور داد (به جز مدل ۴۲۸۳).

PMV پمپ

سطل دستی و پر کننده پمپ های ایده آل برای برنامه های کاربردی نیاز به قابلیت حمل و اقتصاد، دوپاگ پمپ های دستی سطل توزیع گریس تا ۵۰۰۰ PSI فشار عملیاتی. گیره پمپ به هر ۲۵-۵۰ پوند … ظرف پالایشگاه و یا از مدل های که شامل ۳۰ یا ۴۰ پوند ظروف فله را انتخاب کنید. استفاده از پمپ های پرکننده به سرعت پر اسلحه گریس و قوطی های روغن مورد استفاده در عملیات روزمره.