خردکن صنعتی

خردکن صنعتی

خردکن صنعتی

 

دستگاه خردکن صنعتی

دستگاهی است که برای کاهش اندازه انواع مواد استفاده می شود. خردکن های صنعتی در اندازه های مختلف و تنوع طراحی برای کاربردهای مختلف تولید می شوند.

دسته‌بندی‌های اصلی طرح‌هایی که امروزه مورد استفاده قرار می‌گیرند عبارتند از: خردکن‌های نوع برشی کند سرعت تک، دوگانه، سه‌شفت و چهار محوره، آسیاب‌های تک محوری با طرح تک یا دو محوره، گرانولاتور، گراز چاقویی، خش‌کن. ماولرها، فلیل ها، آسیاب های ترقه و پالایشگاه ها. قطعات خردکن صنعتی شامل روتور، تیغه های شمارنده، محفظه، موتور، سیستم انتقال، سیستم قدرت و سیستم کنترل الکتریکی است.

برخی از نمونه‌هایی از موادی که معمولاً خرد می‌شوند عبارتند از: لاستیک‌ها ، فلزات ، ماشین‌های خراب ، چوب ، پلاستیک ، چرم، کاغذ و زباله . خردکن صنعتی معمولاً برای پردازش مواد در اندازه های مختلف برای جداسازی یا کاهش هزینه حمل و نقل استفاده می شود. مواد زائد مانند زباله های جامد شهری، زباله های رادیواکتیو، زباله های پزشکی و زباله های خطرناک در سیستم های تصفیه و دفع خرد می شوند.

از آنجایی که سختی مواد متفاوت است، تیغه های خردکن ها نیز کمی متفاوت هستند.

خردکن صنعتی به هر خردکنی گفته می شود که بتوان از آن در یک کاربرد صنعتی (به جای مصرف کننده) استفاده کرد. آنها را می توان به انواع مختلف سیستم های برش مجهز کرد: طراحی شفت افقی، طراحی شفت عمودی، سیستم های برش تک شفت، دو شفت، سه شفت و چهار شفت. این خردکن‌ها سرعت پایین یا سرعت بالایی دارند و محدودیتی برای طبقه‌بندی آن‌ها به عنوان یک خردکن صنعتی با توجه به سرعت یا اسب بخار ندارند. خردکن های قابل حمل کوچک و کم هزینه ساخته شده اند. اینها اغلب برای استفاده شخصی و همچنین برای صنایع در مقیاس کوچک مناسب هستند.

بزرگترین خردکن ضایعات اسب بخار توسط گروه فولاد Schnitzer در در سال 1980 طراحی شد ، پورتلند 10000 اورگان . از طریق جاده، راه آهن و دریا دسترسی دارد. می تواند 450 خودرو را در ساعت پردازش کند.

خردکن صنعتی

خردکن صنعتی

 

industrial-paper-and-soft-solid-shredder

 

 

 

 

خرد کردن کاغذ و چوب صنعتی

دستگاه های کاغذ خرد کن صنعتی ما برای پردازش کاغذ، مقوا و ضایعات خمیر طراحی شده اند. سپس از مواد خرد کردن ضایعات کارخانه کاغذ و خمیر کاغذ برای تولید محصولات جدید استفاده می‌شود و تولیدکنندگان را قادر می‌سازد تا محصولات کاغذی را به طور موثر بازیافت کنند. علاوه بر این، کاغذ خردکن های صنعتی برای اطمینان از تخریب کامل و ایمن اسناد استفاده می شود.

خردکن ساترن با کارایی بالا کاهش اندازه کارایی بالا بادوام و قابل اعتماد را برای تمام مواد کاغذ و چوب فراهم می کند. ما می توانیم به صورت سفارشی یک سیستم خرد کردن فرآیند را طراحی کنیم که کاهش اندازه دقیق را برای مواد شما ارائه می دهد. سیستم‌های ما شامل جابجایی مواد، جداکننده‌ها، خردکن‌ها و آسیاب‌ها هستند. دستگاه های خردکن ما می توانند تا 40 تن در ساعت پردازش کنند. و کاهش های مختلف حجم را بر اساس اندازه صفحه نمایش ارائه می دهد. کارکنان ما با شما همکاری خواهند کرد تا یک سیستم خرد کردن سفارشی برای برنامه کاغذی شما طراحی کنند، خواه شما نیاز به اطمینان از تخریب امن اسناد داشته باشید یا پالت ها را برای کاربردهای مختلف استفاده نهایی آماده کنید.

دستگاه های کاغذ خردکن صنعتی Granutech Saturn با سرعت کم تا متوسط ​​و با گشتاور بالا، خرد کردن موثر و کارآمدی را برای محصولات کاغذی فراهم می کنند.

  • مدل های تک، دوگانه یا چهار شفت برای برآورده کردن نیازهای برنامه شما در دسترس هستند
  • درایوها از 60 اسب بخار تا 1250 اسب بخار
  • پیکربندی ها و اندازه های برش سفارشی امکان اندازه گیری دقیق را فراهم می کند
  • تجهیزات جانبی، از جمله فیدرها و نوار نقاله‌های تخلیه، طبقه‌بندی‌کننده‌های لرزش و صفحه، و تجهیزات جداسازی در دسترس هستند و می‌توانند در طراحی سیستم شما ادغام شوند.

تک خردکن زحل

بادوام ترین دستگاه خردکن تک شفت در صنعت، تنها از شرکت Granutech-Saturn Systems، دستگاه خردکن صنعتی Roto-Grind ایده آل بوده و برای کاربردهای مختلف صنعتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. جدیدترین فناوری برای این خردکن Saturn Roto-Grind استفاده شده است و مدل های بسیاری با قدرتی از 20 اسب بخار تا 400 اسب بخار ارائه می شوند.

خردکن دوگانه زحل

برای بیش از 50 سال، دستگاه های خردکن دو شفت Saturn انتخاب بازار برای صنایع بازیافت بوده است. این خردکن‌های صنعتی ناهموار می‌توانند مواد مختلفی را مدیریت کنند و برای کاربردهای چالش برانگیز که به طیف وسیعی از اندازه‌های خروجی محصول نیاز دارند، ایده‌آل هستند. خردکن های دو شفت ما برای عملکرد مستقل مناسب هستند یا می توان از آنها برای پیش خرد کردن برای پردازش های پایین دست استفاده کرد.

خردکن چهار شفت زحل

طرح‌های Granutech-Saturn Systems به خردکن‌های صنعتی چهارشفت ناهموار منحصربه‌فرد ما برای کاربردهایی که نیاز به کاهش اندازه یکنواخت دارند، گسترش می‌یابد. خردکن‌های ساترن چهار شفت Granutech از نظر عملکرد، دوام و قابلیت اطمینان در کاربردهای در حال توسعه، پیشتاز بازار هستند. خردکن‌های صنعتی Saturn می‌توانند با طیف وسیعی از مواد کار کنند و Granutech همچنین می‌تواند خردکنی را طراحی و پیکربندی کند که دقیقاً نیازهای مواد و خروجی شما را برآورده کند.

راه حل های خرد کردن برای جهانی پاک تر

ما از سال 1982 تولید دستگاه های خردکن صنعتی را آغاز کرده ایم.

ماشین‌های SatrindTech یا برای کاهش حجم یا برای فرآیندهای خرد کردن اندازه کنترل‌شده مناسب هستند و در بسیاری از صنایع تولیدی (پلاستیک، کاغذ، چوب، خودرو، مواد شیمیایی، بسته‌بندی و غیره) و در صنعت بازیافت (کارخانه‌های بازیافت دولتی و خصوصی) استفاده می‌شوند. برای MSW، زباله های پس از مصرف، اسناد خطرناک، محرمانه و غیره).

دانش ما که با بیش از 40 سال فعالیت ساخته شده است، به شما این فرصت را می دهد که خردکن مناسب برای اهداف خود را پیدا کنید، چه در نسخه های استاندارد و چه در نسخه های سفارشی، که به صورت ماشین مستقل یا داخل تصفیه خانه ها عرضه می شود.

طیف فعلی محصولات (بیش از 80 مدل) خردکن های برقی و هیدرولیک 1، 2، 3 و 4 شفت مجهز به توان نصب شده از 4 تا 400 اسب بخار را پوشش می دهد.

راه حل های خرد کردن ما در حال حاضر در بیش از 4000 شرکت در سراسر جهان فعال هستند.

خردکن های فلزی

دستگاه های خردکن ضایعات و کارخانه های خردکن فلزات صنعتی برای مواد آهنی و غیر آهنی

ما به عنوان تولید کنندگان پیشرو دستگاه های خردکن فلز، خط کارخانه های صنعتی خردکن ضایعات فلزی . خواه به پیش خردکن ها، آسیاب های چکشی یا فناوری های جداسازی پایین دست نیاز داشته باشید، همه تجهیزات ما بالاترین نتایج را در تمیزی و خلوص محصول نهایی .

خردکن های فلزی صنعتی ما برای پردازش ایده آل هستند:

 

ضایعات فلزی بازیابی شده از خودروهای ELV، وسایل نقلیه کامل، خودروهای عدل بندی شده/ضایعات فلزی عدل بندی شده

 

ضایعات سبک خانگی، لوازم خانگی، مصالح ساختمانی طبقه بندی شده است

 

ورق آلومینیوم، پروفیل و برش. UBC، برنج، مس و همچنین مواد غیر آهنی

 

WEEE، موتورهای الکتریکی، کالاهای سفید و خاکستر کف زباله سوز

چرا باید دستگاه های خردکن فلزی Blue Shark را انتخاب کنید؟

دستگاه های خردکن فلز ضایعات Blue Shark در طیف وسیعی از اندازه ها وجود دارند تا به بهترین نحو کاربرد مورد نیاز را برآورده کنند . آسیاب های چکشی Zato Blue Shark با خروجی های مختلف از 4 تن در ساعت تا بیش از 60 تن، کارآمدترین راه حل های خرد کردن کوچک تا متوسط ​​در بازار و راه حل عالی برای کارگاه های بازیافت ضایعات و کارخانه های فولاد هستند.

همه مدل‌های کوسه آبی با قاب فولادی محکم خود ارائه می‌شوند که نیازی به پایه‌های گران قیمت ندارند. علاوه بر این، آنها قبل از حمل و نقل به طور کامل مونتاژ و آزمایش به این معنی که مونتاژ نهایی به سرعت و بدون غافلگیری انجام می شود.

دستگاه های خردکن فلز قراضه Blue Shark برای عملکرد فوق العاده

دستگاه های خرد کن های فلزی صنعتی ما با توجه به جزئیات تولید می شوند و به گونه ای طراحی شده اند که سختی ها و فشارهای شدید ناشی از فرآیندهای خرد کردن ضایعات را به طور موثر مدیریت کنند . دستگاه های خردکن فلزی Blue Shark دارای چندین ویژگی صرفه جویی در هزینه هستند، مانند درب اجکتی سنگین برای آزاد کردن مواد خرد نشده قبل از اینکه باعث سایش بیش از حد شوند، مجموعه کاملی از روتورهای دیسکی برای کاهش هزینه های خرد کردن در هر تن و همچنین انواع حالت های خرد کردن خودکار که سازگار است. با توجه به نوع مواد خرد شده

دستگاه های فلز خردکن صنعتی ساخت Zato دارای تکنولوژی روز هستند

دستگاه های خردکن فلزی Blue Shark مجهز به یک سیستم کنترل مدرن PLC هستند که امکان انتخاب برنامه مناسب بسته به شغل مورد نظر و همچنین جمع آوری اطلاعات در زمان واقعی برای بهینه سازی عملکرد را فراهم می کند. آنها دارای رابط ماشین انسانی (HMI) با سیستم های تشخیصی یکپارچه هستند. پاسخگو واحد کنترل از راه دور و همچنین پین کش هیدرولیک را فعال می کند که سرعت برداشتن، چرخش و جایگزینی چکش های خردکن را افزایش داده و ساده می کند.

کاغذ خرد کن های صنعتی

برای بیش از 150 سال، سنگ شکن ثبت اختراع ویلیامز یک پیشرو صنعت نوآورانه در تجهیزات صنعتی خرد کردن و آسیاب کاغذ با تعهد طولانی مدت به کیفیت بوده است.

مهندسان ما دستگاه های کاغذ خردکن صنعتی را طراحی کرده اند که برای دوام ساخته شده اند و می توانند حجم زیادی از خرد شدن را تحمل کنند. این ماشین ها خردکن های اداری معمولی شما نیستند. ظرفیت دستگاه های کاغذ خردکن صنعتی ما بین 5 تا 25 تن در ساعت (TPH) و حداکثر 500 اسب بخار (HP) است.

چه کاربرد شما شامل کاغذ، راه راه و سایر مواد تخته نازک باشد، دستگاه های کاغذ خردکن و آسیاب صنعتی ما راه حل هستند. کاتالوگ ما را در زیر مرور کنید تا بدانید کدام یک برای نیازهای خرد کردن کاغذ با حجم بالا شما مناسب است.

خردکن XL

شرکت ویلیامز پتنت سنگ شکن خردکن XL دارای کار سنگین، ظرفیت بالا و آزمایش شده در میدان است. مهندسان مجرب ما این دستگاه کاغذ خردکن صنعتی با ظرفیت بالا را برای کاهش بارهای سخت از انبار کاغذ، ضایعات سفید، رول های ضایعاتی و هسته ها تا یک محصول 6 اینچی (150 میلی متر) طراحی کردند. کاغذ خردکن های صنعتی ویلیامز بهترین انتخاب برای نگهداری آسان و قابلیت اطمینان هستند.

خردکن صنعتی

بازو شکن سفت و سخت

ویلیامز بازو شکن های سفت به دلیل داشتن چکش های سفت و محکم، به جای چکش های تاب دار، مخصوصاً در مورد مواد نرم، فیبری یا حجیم مانند کاغذ و راه راه موثر هستند. از این آسیاب های چکشی سنگین می توان به عنوان کاغذ خردکن های صنعتی با ظرفیت بالا استفاده کرد.

خردکن صنعتی

خردکن های خوراک بالا (TF).

سنگ شکن پتنت ویلیامز (TF) اندازه محصول 2 اینچ (50 میلی متر) را در عدل های متراکم تولید می کنند که با حداقل کار و تعمیر دستگاه خردکن قابل حمل است. این دستگاه ناهموار برای استفاده ساده، بادوام است و با استفاده از 6 چکش خردکن نقطه سایش، توانایی خود را در تحمل بارهای بزرگ ثابت کرده است.

خردکن صنعتی

خردکن های ریپشیر

ویلیامز خردکن های ریپشیر دارای سرعت آهسته، گشتاور بالا، عمل برش دیسکی هستند که ضایعات جامد را بی سر و صدا، تمیز و اقتصادی با حداقل لرزش کاهش می دهد. آنها را می توان برای طیف گسترده ای از مواد از جمله کاغذهای راه راه استفاده کرد.

One thought on “خردکن صنعتی

  1. سلام وقت بخیر بنده از شما این سوال رو می پرسم آیا دستگایی هست قابلیت خرد کردن کاغذ مقوا و پلاستیک را همزمان با هم داشته باشد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *