فیلتر ممبران صنعتی CSM

مشخصات فنی فیلتر ممبران صنعتی CSM

فیلتر ممبران صنعتی CSM، اسمز معکوس یک لایه نازک است که اجازه نمی دهد یون های خاصی از آن عبور کنند. به دلیل توانایی آن در حذف یون ها از محلول ها، عمدتاً برای حذف نمک از محلول های آبی استفاده می شود. قبل از دهه 1990، استات سلولز به عنوان ماده غشایی مورد استفاده قرار می گرفت، اما با ترکیب پلی آمیدی جایگزین شد زیرا دفع نمک بالاتر و هزینه انرژی کمتری را ارائه می داد. به دلیل توانایی آن در حذف یون های محلول در محلول بدون وارونگی فاز، برای حذف نمک و TDS در آب استفاده می شود.

از تبدیل آب دریا به آب شیرین، آب ژاول ، تولید آب فوق خالص برای شستشوی قطعات الکترونیکی و اهداف پزشکی و دارویی، استفاده در صنایع غذایی و آشامیدنی گرفته تا بازیافت فاضلاب و فاضلاب، کاربردهای غشاهای CSM RO واقعاً متنوع است.

بر اساس 15 سال تجربه و فناوری انباشته شده از طریق تولید و بازاریابی فیلتر ممبران CSM، هدف ما ارائه خدمات فنی بهتر است. همچنین، ما تمام تلاش خود را برای اطمینان از کیفیت بهتر، قیمت های رقابتی و تحویل به موقع برای مشتریان خود انجام می دهیم.

فیلتر ممبران صنعتی CSM

کاتالوگ فیلتر ممبران CSM:

دریافت کاتالوگ فیلتر ممبران صنعتی CSM

فروش فیلتر ممبران صنعتی CSM

فیلتر ممبران صنعتی CSM نانوفیلتراسیون امکان دفع های مختلف را فراهم می کنند: تک ظرفیتی و دو ظرفیتی. به دلیل این ویژگی امکان نفوذ انتخابی وجود دارد. کاربردهای اصلی محلول‌های روابط عمومی، رنگ‌ها، مواد شیمیایی خاص، بازیابی گران‌قیمت مواد خام و پیش تصفیه برای حذف بخش‌هایی از یون‌های تک ظرفیتی و رد یون‌های دو ظرفیتی در فرآیندهای آب دریا هستند.

بزرگترین مشکل استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب بیمارستانی و غشاهای RO می تواند آلودگی (یا رسوب) لایه فیلتر ممبران صنعتی CSM باشد. به خصوص در مواردی که آب سطحی یا فاضلاب حاوی مواد آلی با غلظت بالا باشد، ممکن است غشاء آسیب جبران ناپذیری را متحمل شود. با این حال، فیلتر ممبران RO مقاوم در برابر رسوب CSM می توانند چنین مواردی را به میزان قابل توجهی کاهش دهند.

مقادیر کم مواد آبگریز (نفت و آلی) و سایر ذرات به دلیل سطح صاف و خواص آبدوست غشای مقاوم در برابر رسوب CSM روی سطح غشاء تجمع می یابند. و در نتیجه، این نوع غشاء از CSM در فاضلاب با رسوب بالقوه بالا توصیه می شود.

اهم نکات در انتخاب ظرفیت صحیح فیلتر ممبران CSM

همه سیستم های RO از یک محدود کننده جریان خط تخلیه برای ایجاد فشار بر روی غشا RO استفاده می کنند. این فشار برای عملکرد سیستم RO حیاتی است. اگر محدود کننده جریان خط تخلیه به درستی با ظرفیت غشاء مطابقت نداشته باشد، مشکلاتی مانند تولید کند یا متوقف شده آب یا هدر رفتن آب زیاد می تواند ایجاد شود. غشا جایگزینی انتخاب کنید که با رتبه بندی ظرفیت غشاء و سیستم موجود شما مطابقت داشته باشد. اگر می‌خواهید برای افزایش میزان و مقدار تولید آب روزانه به یک غشا با ظرفیت بالاتر ارتقا دهید، مهم است که هم غشاء و هم مهارکننده جریان خط تخلیه را ارتقا دهید. برای کمک با ما تماس بگیرید.

کاربرد فیلتر ممبران صنعتی CSM

فیلتر ممبران صنعتی CSM فن آوری تصفیه آب اسمز معکوس توسط CSM (Now Toray) برای کاربردهای آب دریا / آب با شوری بالا که به psi 800 نیاز دارند طراحی شده است. این غشاء از فناوری تصفیه آب اسمز معکوس برای حذف 99.40 درصد از آلاینده های موجود در آب تغذیه استفاده می کند.

 • امکان استفاده از فیلتر ممبران صنعتی CSM در آب هایی با درصد خلوص بالا
 • قادر به حذف آلاینده ها، فلزات سنگین، ویروس ها و باکتری ها
 • صنایع غذایی
 • صنایع لبنی
 • صنایع نساجی

مزایای فیلتر ممبران صنعتی CSM

جایگزینی عناصر فیلتر ممبران صنعتی CSM برای سیستم های آب آشامیدنی خانگی:

عملکرد سیستم های آب آشامیدنی اسمز معکوس (RO) ارتباط مستقیمی با کیفیت غشاء RO نصب شده در سیستم دارد. غشاهای اسمز معکوس (RO) سری CSM RE-1812 هم مقرون به صرفه و هم موثر هستند که توسط یکی از نام های برتر در صنعت پراستیک اسید ساخته شده اند.

این فیلتر ممبران صنعتی CSM کامپوزیت لایه نازک (TFC) دارای حداقل نرخ دفع نمک 96٪ (98٪ مورد انتظار) بر اساس محلول 200 میلی گرم در لیتر (ppm) NaCl در فشار اعمالی psi 60 و بازیابی 15٪ هستند.

 • بسیار مقرون به صرفه، غشای نام تجاری
 • نرخ دفع بسیار بالاتر، دوام و عمر بیشتر در مقایسه با غشاهای سلولزی (CTA)
 • تحمل محدوده pH بالا
 • برای جابجایی راحت و ماندگاری طولانی، خشک ارسال می شود
 • NSF/ANSI استاندارد 58 فهرست شده است
 • تضمین بهترین قیمت
 • برخورداری از  استاندارد های بین المللی
 • کاهش مصرف انرژی
 • قادر به افزایش دبی آب خالص تولیدی
 • اقتصادی و به صرفه بودن
 • امکان حذف آلاینده های شیمیایی
 • قادر به حذف شوری و نمک های موجود در آب دریا

المان‌های غشایی RO مسکونی سری CSM RE1812 با اکثر مخازن تحت فشار استاندارد 2 اینچی ID نامی مطابقت دارند. بر این اساس، آنها بدون در نظر گرفتن نام تجاری، در اکثر محفظه های غشایی RO مسکونی قرار می گیرند! برای اطمینان از عملکرد مناسب، مطمئن شوید که با ظرفیت ها مطابقت دارید، نه فقط اندازه فیزیکی. برای تایید اندازه گیری های زیر را مقایسه کنید.

فیلتر ممبران صنعتی CSM

 

انواع فیلتر ممبران صنعتی CSM

 • فیلتر ممبران 4 اینچ CSM مدل RE4040-BE
 • فیلتر ممبران 8 اینچ CSM مدل RE8040-BE
 • فیلتر ممبران 8 اینچ CSM مدل RE8040-Fen

سوالات متداول

فیلترهای ممبران چه کاربردهایی دارند؟

فیلتر ممبران صنعتی CSM در مصارف غذایی، نوشیدنی، پزشکی، دارویی، آزمایشگاهی و صنعتی استفاده می شود. آنها همچنین در تصفیه آب استفاده می شوند. به عنوان مثال، فیلتر ممبران CSM که در اسمز معکوس (RO) استفاده می شوند، مواد معدنی و سایر ذرات معلق را از آب آشامیدنی حذف می کنند.

فیلتر CSM چیست؟

فیلتر ممبران صنعتی CSM یک لایه نازک است که اجازه نمی دهد یون های خاصی از آن عبور کنند. به دلیل توانایی آن در حذف یون ها از محلول ها، عمدتاً برای حذف نمک از محلول های آبی استفاده می شود.

چه کسی فیلتر ممبران CSM را می سازد؟

فیلتر ممبران صنعتی CSM تولید شده توسط Toray Advanced Materials کره، اسمز معکوس، نانوفیلتراسیون و اولترافیلتراسیون نوآورانه و مقرون به صرفه و همچنین فیلترهای کارتریج و میکرو هستند که به بازارهای شهری، صنعتی و مسکونی خدمت می کنند.

انواع مختلف فیلتراسیون فیلتر ممبران صنعتی CSM چیست؟

چهار نوع فیلتراسیون، فیلتر ممبران CSM با نام‌های اسمز معکوس، نانوفیلتراسیون، اولترافیلتراسیون و میکروفیلتراسیون به ترتیب افزایش اندازه منافذ شناخته می‌شوند.

 

فیلتر ممبران صنعتی CSM

تاریخچه فیلتر ممبران صنعتی

ساخت ایالات متحده، غشاء RE2540-SHF با فناوری تصفیه آب فیلتر ممبران صنعتی CSM، پلی آمید کامپوزیت لایه نازک با پوشش مارپیچی، با پوشش FRP است. مزایای استفاده از غشاء CSM (Now Toray) RE2540-SHF دفع بالای نمک، بور و TDS (بیش از 10000 ppm) و توانایی تبدیل آب های با شوری بالا به آب صنعتی و آشامیدنی درجه بالا و ایمن برای مصرف انسان است. CSM (Now Toray) یک شرکت ایالات متحده است که به دلیل تولید غشاء با کیفیت بالا برای فناوری تصفیه آب موثر اسمز معکوس شناخته شده است.

CSM یکی از با کیفیت ترین محصولات دنیاست. در کره تولید می شود، فیلتر ممبران صنعتی چهارمین و مهمترین مرحله فیلتراسیون اسمز معکوس است.

فیلتر ممبران فرآیند اسمز معکوس را انجام می دهد و با عبور آب از غشاء که غشایی نیمه تراوا است، تصفیه آب را از موادی مانند نانو باقیمانده، ذرات، فلزات سنگین، مواد شیمیایی، ویروس ها، باکتری ها، میکروارگانیسم ها و آهک تضمین می کند. با کمک فشار بالا آب آشامیدنی با کیفیت ایده آل تولید می کند.

فیلتر ممبران صنعتی CSM

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *