ناخن لودر

bucket teeth excavator using influence of abrasive wear

قطعات پوشیدن اسکرو – دندانه های اسکرو دیگا – قطعات پوشیدن سطل بیل مکانیکی – دندان سطل بیل مکانیکی

انتخاب دندانه های سطلی مناسب برای بیل مکانیکی یا لودر شما بسیار مهم است زیرا به کارایی تجهیزات کمک می کند. به ماشین آلات خود اجازه دهید تا با بالاترین پتانسیل کار کنند. بیشتر اوقات، وقتی یک سطل بیل مکانیکی ، مارپیچ سنگی یا مارپیچ دیگا می کنید، شامل دندانه می شود اما معمولاً برای کار خاصی مناسب نیست. برای استفاده حداکثری از اتصالات سطل ، باید مطمئن شوید که آن را با دندان های مناسب شریک می کنید. به همین دلیل است که در اینجا در Bunyip Equipment، ما طیف وسیعی از دندانه های سطلی و قطعات سایش را برای انتخاب داریم. نیازی نیست به دنبال تامین کنندگان سطل دندان و قطعات پوشیدنی در استرالیا باشید زیرا ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم.

در اینجا مواردی است که هنگام خرید دندان های سطلی مناسب باید در نظر بگیرید:

شکل دندان ها

  • یکی از حیاتی ترین قسمت های دندان سطلی طول و شکل آن است.
  • این اشکال شامل دندان‌های پهن‌تر است که به نقطه‌ی صاف کاهش می‌یابد و دندان‌های باریک‌تر با نوک تیزتر.
  • به عنوان مثال، یک دندان سطلی پهن سطح بیشتری را در برابر مواد قرار می دهد و به طور کلی برای کاربردهای حفاری کار می کند.

مواد سخت شده

  • لودرها و بیل مکانیکی ها می توانند از دندانه های سطلی سخت شده آهنگری استفاده کنند. این دندان های سخت شده ناخن لودر و فورج شده برای مقاومت در برابر سایش و ضربه طراحی شده اند.
  • این دندانه‌های ساخته شده از فولاد تنگستن، کربن، نیکل، کروم و مولیبدن در مقایسه با دندان‌های چدن داکتیل استاندارد، دوام و استحکام کششی بیشتری دارند.

دندان های نفوذی

  • اگر به مواد نرم و متراکم تر نفوذ می کنید، به ناخن لودر که دارای نقطه لبه اسکنه و دنده های مرکزی برای پشتیبانی بیشتر هستند نیاز دارید.
  • اگر نیاز به نفوذ به مواد سخت‌تر، مانند سنگ‌های رسوبی دارید، به دندانه‌های سطلی تکی با نقاط دلتای تیز نیاز دارید.
اگر به دنبال قطعات پوشیدنی بیل مکانیکی و دندانه های سطلی هستید، مهار فن ابزار طیف گسترده ای از محصولات را ارائه می دهد. به راحتی می توانید تمام قطعات پوشیدنی سطل بیل مکانیکی را مرور کنید تا موردی را که با نیازهای شما مطابقت دارد پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *