پمپ مستغرق Faggiolati

Faggiolati product catalog general submersible mixer pump aerator

برای مشاوره سریع، کلیه تولیدات الکتروپمپ های شناور هم بر اساس نوع هیدرولیک و هم بر اساس مصالح ساختمانی تقسیم بندی می شود.
هیدرولیک های مختلف بر اساس ویژگی های فیزیکی و شیمیایی مایع مورد پمپاژ انتخاب می شوند.

پمپ مستغرق Faggiolati

زه کشی:

پروانه چند پره برای آب شفاف. موارد استفاده: آب باران، آبیاری سطحی.

پمپ مستغرق Faggiolati

گرداب:

پروانه گرداب، برای پمپاژ آبهای ساینده یا آبهای حاوی جامدات حجیم و/یا فیبری. کاربردها: سیستم های فاضلاب، سیستم های پرورش به طور کلی.

پمپ مستغرق Faggiolati

آب گرداب شن و ماسه:

پروانه پلی اورتان با هسته فولادی. کاربرد در گیاهان با حضور ماسه، در فرآوری سنگ مرمر، در صنعت سرامیک، فرآوری کریستال ها و فرآیندهای صنعتی با مایعات ساینده.

پمپ مستغرق Faggiolati

تک کانال:

پروانه تک کاناله، برای مایعات با حضور مواد فیبری و/یا جامدات در حالت تعلیق. کاربردها: کارخانه های تصفیه، دباغی ها، مزارع.

پمپ مستغرق Faggiolati

عملکرد بالا:

پروانه باز چند کاناله با راندمان هیدرولیکی بالا، با مشخصات تیغه خود تمیز شونده که از طریق فلنج مکش قابل تنظیم ویژه با شیارها، امکان خروج بدنه های جامد و حتی فیبری را فراهم می کند.

پمپ مستغرق Faggiolati

KUT-ALL:

پروانه با سیستم ویژه “KUT-ALL” طراحی شده به گونه ای که یک واحد برش برای اجسام جامد و فیبری موجود در مایع پمپاژ شده ایجاد کند.

پمپ مستغرق Faggiolati

به کانال ها:

پروانه چند کاناله بسته، برای پمپاژ آب تمیز یا بارگذاری شده بدون وجود جسم رشته ای. کاربردها: زهکشی های بزرگ، کارخانه های تصفیه (به عنوان مثال: فرودگاه ها، محوطه های جاده).

پمپ مستغرق Faggiolati

سنگ شکن:

پروانه چند تیغه، با واحد آسیاب ورودی فولاد ضد زنگ AISI 440 کاربردها: دفع فاضلاب از ایستگاه های خدمات، مسکن اجتماعی و محله ها.

پمپ مستغرق Faggiolati

پروانه باز است با دستگاه برش.

پروانه ها مجهز به سیستم آسیاب مخصوص هستند و برای آب و لجن زباله های کشاورزی طراحی شده اند.

تاسیسات

الکتروپمپ های ما دارای انواع مختلفی از نصب هستند تا بتوانند با نیازهای مختلف مشتریان خود سازگار شوند.

پ

پمپ مستغرق Faggiolati

نصب قابل حمل و غوطه ور با سه پایه پشتیبانی و اتصال برای لوله تحویل انعطاف پذیر یا صلب.

اس

پمپ مستغرق Faggiolati

L نصب شناور مستقل با پایه های نگهدارنده و اتصال برای لوله تحویل صلب رزوه ای.

E

پمپ مستغرق Faggiolati

نصب ثابت در محفظه خشک روی پایه و اتصال مستقیم به لوله های مکش و تحویل. نصب برای پمپ های الکتریکی مجهز به ژاکت خنک کننده.

آر

پمپ مستغرق Faggiolati

نصب ثابت شناور، با پایه کوپلینگ اتوماتیک و لوله های راهنما.

تی

پمپ مستغرق Faggiolati

نصب ثابت برای میکسرهای غوطه وری، لوله راهنمای قابل تنظیم.

ن

پمپ مستغرق Faggiolati

نصب ثابت پمپ های چرخشی پروانه برقی با سیستم کوپلینگ اتوماتیک و لوله های راهنما.

 

 

 

پمپ مستغرق Faggiolati

مواد

قابلیت اطمینان و مدت زمان الکتروپمپ های شناور به شدت به نوع مواد مورد استفاده بستگی دارد. بنابراین طراحی الکتروپمپ‌های ما که با سالها تجربه در مشکلات واقعی دیکته شده است، از بهترین متالورژی موجود در بازار استفاده می‌کند. آنها از چدن خاکستری تا گرافیت لایه ای با آلیاژهای آن تا فولاد ضد زنگ آستنیتی ریخته گری AISI 316، DUPLEX، HASTELLOY، SUPERDUPLEX، تا Marine Bronze و آلیاژهای آن متفاوت هستند. تمام متالورژی ها به شدت کنترل شده و دارای گواهی هستند.

چدن با گرافیت پولکی

این چدن خاکستری (به نام EN-GJL-250) پرمصرف ترین ماده برای انتقال فاضلاب شهری، فاضلاب، لجن فعال، آب باران و آب شفاف است. همچنین در مورد مایعات کمی تهاجمی یا کمی ساینده با مقدار pH>6.5 و مقدار ماسه <1 گرم در لیتر نیز استفاده می شود.

پمپ مستغرق Faggiolati
پمپ مستغرق Faggiolati

فولاد آستنیتی ریخته گری

این فولاد مخصوصاً برای انتقال ضایعات اسیدی با محتوای کلرید بالا و همچنین آب دریا و آب شور مناسب است. مقاومت شیمیایی بسیار خوب آن کاربردهای زیادی را در صنایع شیمیایی و مهندسی فرآیند ارائه می دهد.

برنز دریایی

مقاومت در برابر سوراخ شدن و سایر عوامل شیمیایی این ماده را برای استفاده های متعدد بسیار متنوع می کند. برنز دریایی یک جایگزین معتبر برای فولاد ضد زنگ در مواردی است که باید آب شور و آب دریا منتقل شود.

پمپ مستغرق Faggiolati
پمپ مستغرق Faggiolati

چدن با محافظ کاتدی در برابر خوردگی

حفاظت کاتدی، یعنی یک آند روی که روی دستگاه پیچ شده است، می تواند برای جابجایی آب دریا استفاده شود. آند روی اجازه می دهد تا عمر مفید دستگاه را 2-3 برابر افزایش دهد. برای مایعات بسیار تهاجمی، استفاده از موادی مانند برنز یا فولاد ضد زنگ توصیه می شود.

 

پمپ مستغرق Faggiolati

مواد و محیط زیست

مشکلاتی که در حصول اطمینان از استاندارد بالایی از قابلیت اطمینان با آن مواجه می‌شویم، ذاتاً با ماهیت مایعاتی که هر از گاهی تحت درمان قرار می‌گیرند، مرتبط است. تنوع شدید شرایط محیطی (PH بسیار پایین یا بسیار بالا، محیط دریایی، وجود روغن یا سوخت…) در واقع شناسایی یک ماده منفرد مناسب برای تضمین عمر مفید را غیرممکن می کند.

پمپ مستغرق Faggiolati

پمپ های فاجیولاتی با آگاهی از این که چالش کیفیت از طریق تقویت مداوم دانش می گذرد، به تجزیه و تحلیل محیط هایی که محصولات در آن استفاده می شوند توجه دارند تا همیشه مناسب ترین راه حل را انتخاب کنند. با در نظر گرفتن این موضوع، با مطالعه عمیق مواد مواجه شده است که منجر به ایجاد ماشین‌هایی در فولاد ضد زنگ آستنیتی AISI316L، دوبلکس، سوپرآلیاژهای نیکل و برنز-آلومینیوم می‌شود که می‌تواند راه‌حل بهینه را در هر شرایطی ارائه دهد.

پمپ مستغرق Faggiolati
پمپ مستغرق Faggiolati

نسل جدید GRINDER

نسل جدید آسیاب

پروانه با “خردکن” (سری T) سیستم هیدرولیکی است که اجازه می دهد تا مقادیر راندمان بالا را حتی در برنامه هایی که نیاز به هد بالا و دبی کم دارند حفظ کند. با “نسل سوم” پمپ های آسیاب برقی ، مقاومت در برابر گرفتگی بهبود یافته است. علاوه بر این، سیستم برش و توانایی جلوگیری از کاویتاسیون بهینه شده است. محدوده آسیاب از 1.1 کیلووات تا 25 کیلووات متغیر است که در نسخه فولاد ضد زنگ Atex و AISI 316 نیز موجود است.

سری H – پروانه با کارایی بالا

Faggiolati Pumps SpA به تعهد خود به صرفه جویی در انرژی و حل و فصل متنوع ترین مشکلات کاربردی با هیدرولیک چند کاناله جدید “با راندمان بالا” ادامه می دهد.

ویژگی های فنی

پروانه چند کاناله باز با راندمان هیدرولیک بالا، با پروفیل تیغه خود تمیز شونده که با استفاده از فلنج مکش قابل تنظیم مخصوص با شیار، امکان خروج بدنه های جامد و حتی فیبری را فراهم می کند.

1 شفت ها در صندلی های بلبرینگ و آب بندی زمین، بزرگتر از پارامترهای استاندارد استفاده، به صورت پویا متعادل می شوند.
2 موتور ناهمزمان قفس سنجابی سه فاز، کلاس عایق H (180 درجه سانتیگراد). خشک، توسط مایع اطراف خنک می شود. درجه حفاظت IP68 موتور برای کار مداوم یا متناوب طراحی شده است که بیش از 15 راه اندازی منظم در هر ساعت و با حداکثر عدم تعادل ولتاژ بین فازها 5٪ است.
3 بلبرینگ بزرگ، بدون نیاز به تعمیر و نگهداری روغن بلبرینگ های شیار عمیق.
4 محفظه روغن روغن مهر و موم ها را روان و خنک می کند و هرگونه نفوذ آب را امولسیون می کند.
پمپ مجهز به دو سیستم آب بندی برای عایق بندی کامل بین موتور الکتریکی و مایع پمپاژ شده است. مهر و موم بالا: سرامیک/گرافیت.
5 مهر و موم پایین: مکانیکی، کاربید سیلیکون.
6 پروانه های ساخته شده با پروفیل تیغه خود تمیز شونده و ضد گرفتگی خاص برای اطمینان از راندمان هیدرولیکی بالا و مصرف انرژی کم طراحی شده اند.

شغل ها

الکتروپمپ های شناور چند کاناله “با راندمان بالا” با مشخصات تیغه های خود تمیز شونده تقریباً در همه کاربردها قابل استفاده هستند. آنها عمدتاً برای پمپاژ زباله های شهری، از جمله زباله های غیر صاف، حاوی اجسام جامد و مواد فیبری، آب فرآیند، لجن های شهری و صنعتی، به طور کلی چاه های جمع آوری آب مورد استفاده قرار می گیرند.

مواد

ادغام های عمده

چدن EN-GJL-250

پروانه

چدن داکتیل GS400

کابل برق

نئوپرن H07RN/F

درخت

فولاد ضد زنگ AISI 420B/431

اورینگ و مهر و موم روغن

نیتریل

سخت افزار

ClasseA2 -AISI 304

مهر و موم مکانیکی

سیلیکون کاربید / سیلیکون کاربید

پمپ مستغرق Faggiolati

KUT-ALL – سیستم برش جدید

الکتروپمپ های شناور با سیستم ویژه “KUT-ALL”.

متشکل از یک حلقه ثابت و یک حلقه چرخان که به گونه ای طراحی شده است که یک واحد برش برای اجسام جامد فیبری موجود در مایع پمپ شده ایجاد کند.

پمپ مستغرق Faggiolati

شغل ها

هیدرولیک چند کاناله “با راندمان بالا” تقریباً در هر برنامه ای قابل استفاده است. برای مصارف بسیار سنگین (مانند مایعات با وجود طناب، کابل برق، قوطی، بطری های پلاستیکی، تکه های چوب…)، استفاده از سیستم ویژه “KUT-ALL” کاهش اندازه اجسام جامد را ممکن می سازد. به لطف سطوح خاص، لبه های تیز و استفاده از فولاد ضد زنگ عملیات حرارتی شده.

طیف محصولات شامل مدل های مختلف،
da kW 7.0 و kW 30 RPM 1450

پمپ مستغرق Faggiolati
پمپ مستغرق Faggiolati

مواد

ریخته گری اصلی چدن EN-GJL-250
پروانه داکتیل آهن GS400 UNI-EN1563 با عملیات سخت شدن
سیستم برش “KUT-ALL” فولاد ضد زنگ AISI 420 با عملیات حرارتی
شفت فولاد ضد زنگ AISI 431
مهر و موم مکانیکی پایین کاربید سیلیکون / کاربید سیلیکون

روکش های خاص

در زمینه صنعتی، تصفیه فاضلاب ممکن است به انواع مختلفی از اجرای “ویژه” برای هر استفاده سنگین در شرایط عملیاتی خاص نیاز داشته باشد.
برای جلوگیری از خوردگی و سایش، مشکلات معمول این کاربردها، Faggiolati مجموعه ای از درمان های ویژه را بر روی ماشین های خود ارائه می دهد: درمان سرامیکی و عملیات متالیزاسیون (کاربید تنگستن)
این پوشش های خاص بر روی قطعاتی که بیشتر در معرض سایش قرار دارند (پروانه، دیفیوزر، محفظه روغن) اعمال می شود و به پمپ ها مقاومت استثنایی در برابر عوامل ساینده و خورنده (در مورد عملیات سرامیکی)، با افزایش طول عمر دستگاه و کاهش هزینه های نگهداری

روکش سرامیکی (TSC)

درمان سطح با کامپوزیت سرامیکی دو جزئی که ذرات سرامیکی با مقاومت سایشی بسیار بالا را در یک ماتریس اپوکسی ترکیب می کند.

عملیات متالیزاسیون (TSM)

درمان سطح پلاسما با پوشش کاربید. ماده پرکننده که به طور کلی استفاده می شود یک پوشش کاربید تنگستن است.
این عملیات را می توان برای مواد ریخته گری اصلی اعمال کرد: چدن خاکستری GJL، AISI 316، برنز B10 با ضخامت های 0.2 میلی متر تا 2 میلی متر، برای پوشش آلیاژ فولاد هیچ محدودیتی در هندسه و / یا اندازه جزء وجود ندارد. برای درمان.

کاربید تنگستن سخت
تیمارهای انجام شده: چربی زدایی فاز 030، سندبلاست فاز 040، پوشش کاربید تنگستن فاز 060.

ترکیب معمولی
کربن 0.90٪، کبالت 15-18٪، آهن 0.2 حداکثر.
سختی پوشش 80 Rc، ضخامت پوشش 0.3 – 2 میلی متر.

پمپ مستغرق Faggiolati

Hydraulics DN250 LT با راندمان بالا

پروانه 3 کاناله باز با مشخصات خود تمیز شونده با راندمان بالا، همراه با یک دیفیوزر با عبور آزاد بزرگ، برای پشتیبانی از سیالات حاوی درصد بالایی از مواد فیبری.

پمپ مستغرق Faggiolati
پمپ مستغرق Faggiolati

سیستم جمع آوری و کنترل داده ها “Sapientino”.

سیستم کنترل “Sapientino” نشان دهنده دستگاه جدید Faggiolati برای مدیریت و نظارت بر ایستگاه های بالابر است. به لطف صفحه نمایش لمسی و رابط کاربر پسند آن، این کنترلر علاوه بر برنامه نویسی و مشاوره آسان، سازگاری بیشتری با سیستم های کنترل از راه دور موجود را فراهم می کند. “Sapientino” قادر به نظارت بر کل سیستمی است که به آن متصل است، پارامترهای عملیاتی اصلی را بدست آورده و به خاطر بسپارد. داده ها، پس از جمع آوری، می توانند در هر زمان به صورت محلی و از راه دور مشاهده شوند. هر گونه ناهنجاری یا وضعیت هشدار نه تنها به صورت محلی ثبت و سیگنال می شود، بلکه با ارسال پیام، با استفاده از مودم GSM یکپارچه یا از طریق سایر دستگاه های نصب شده در صورت درخواست، به اپراتورهای نیروگاه اطلاع داده می شود. بنابراین سیستم “Sapientino” امکان کاهش قابل توجهی در هزینه های نگهداری و استفاده را فراهم می کند و سیستم را کارآمدتر و انعطاف پذیرتر می کند.

* نام “ساپینتینو” برگرفته از حسن نیت دکتر جووانی کلمنتونی ، دوست بزرگ جووانی فاجیولاتی است.

پمپ مستغرق Faggiolati

توابع پشتیبانی می شود

پمپ مستغرق Faggiolati

این پلتفرم مجموعه ای از عملکردهای کنترل از راه دور (مدیریت زنگ هشدار، گزارش ها، فایل ها، رویدادها از طریق پیام کوتاه، ایمیل، صدا و غیره) و اتوماسیون (چرخش پمپ، ساعت سنج، کل پالس، محاسبه نرخ جریان و غیره) را تضمین می کند.

 

Fusion در Replicast

پمپ مستغرق Faggiolati

پمپ های سری INOX X271 ما (AISI 316، AISI 316L، DUPLEX، HASTELLOY، ALLOY) اکنون با استفاده از فناوری REPLICAST تولید می شوند. این یک فرآیند ریخته گری بسیار پیشرفته است که برای اولین بار برای ساخت بدنه موتور پمپ شناور استفاده می شود. این پروژه به طور کامل توسط دفتر فنی ما توسعه داده شده است و نتایج بلافاصله در ضد آب بودن کامل، در پرداخت سطح بالا و در دقت ابعادی قابل درک است که می توانید از تصاویر ما درک کنید. ریخته گری بدنه پمپ های ما، مانند بقیه اجزای هیدرولیک، منحصراً در FONDERIE ITALIANE ساخته شده است. کل سری INOX ما به این فناوری به روز می شود.

“هیچ چینی یا هندی وجود ندارد که اهمیت دهد”.

پمپ مستغرق Faggiolati

ضمیمه نظری از معتبر “Giornale dell’Ingegnere” در مورد وضعیت بازار فولاد ضد زنگ در ایتالیا است.

پروانه های NB ساخت ایتالیا

پمپ مستغرق Faggiolati

توجه به شرکت کنندگان:

سعی نکنید کپی کنید، زیرا هم طراحی و هم گیاهان همجوشی

پروانه های جدید از جنس استنلس استیل AISI 316/Duplex

پمپ مستغرق Faggiolati

طیف وسیعی از پمپ های فولاد ضد زنگ ما با پروانه های جدید ساخته شده با استفاده از فناوری ریخته گری سرمایه گذاری به روز شده است. این روش مزایای بی شماری را برای کیفیت نهایی محصول ما به همراه دارد.

· کنترل ابعادی بهتر: ریخته گری موم از دست رفته دقت بسیار بالایی را در حدود یک دهم میلی متر می دهد.
این تعادل بهینه پروانه ها را تضمین می کند.

· دقت و وفاداری بهبود یافته پروفیل های تیغه همراه با پرداخت سطح بسیار بالا، نمونه ای از این فناوری،
یک رفتار دینامیکی سیال استثنایی را تضمین می کند. پروانه های ساخته شده در موم گم شده پمپ های سه کاناله ما را تجهیز می کنند.
گرداب و آسیاب برای توان تا 6 کیلو وات.

دستورالعمل جدید EuP 2005/32 EC

پمپ مستغرق Faggiolati

الکتروپمپ های شناور با موتورهای با راندمان انرژی بالا مطابق با دستورالعمل اروپایی EuP (محصولات مصرف کننده انرژی) که معیار جدیدی را برای تقسیم بندی طبقات بازده ارائه می دهد. حتی اگر مطابقت کاملاً دقیق نباشد زیرا موتورها مشخصات کمی متفاوت دارند، می‌توانیم بگوییم که آنچه در گذشته Eff2 نامیده می‌شد با IE1 و نام قدیمی Eff1 مطابق با IE2 است.
کلاس بازده IE2 که امروزه به عنوان یک امتیاز مثبت در نظر گرفته می شود، از امسال به استاندارد IEC 60034-30:2008 تبدیل می شود که کلاس های راندمان را برای موتورهای سه فاز ولتاژ پایین در محدوده توان 0.75 کیلو وات تا 375 کیلو وات تعریف می کند. کد “IE” مخفف “International Efficiency” است و با تعدادی ترکیب می شود:
– IE1 = کارایی استاندارد؛
– IE2 = راندمان بالا؛
– IE3 = عملکرد برتر.

از سیستم طبقه بندی مستثنی می شوند:
-موتورهایی که به طور کامل در یک ماشین ادغام شده اند (مانند پمپ ها، فن ها و کمپرسورها) که نمی توانند جدا از دستگاه تست شوند.
– موتورهایی که به طور دائم زیر آب می مانند.
پمپ های الکتریکی ساخته شده بر اساس دستورالعمل جدید ممکن است دستخوش تغییراتی شوند: جریان جذبی، توان جذبی، ابعاد و وزن.
دستورالعمل جدید علاوه بر رعایت احترام به محیط زیست، مزایای بسیار خوبی را برای کاربر نهایی فراهم می کند که با بهبود راندمان، مصرف انرژی کاهش می یابد و موتورها به دلیل اتلاف حرارت کمتر، علاوه بر کیفیت کیفیت، عمر طولانی تری خواهند داشت. اجزای ساختمانی (ورق فلزی مغناطیسی، پایه های توخالی، کاشی های کوچک و غیره).

Faggiolati pumps SpA موظف به تولید موتورها بر اساس دستورالعمل جدید نیست، اما می‌تواند تقریباً تمام الکتروپمپ‌های خود را با موتورهای الکتریکی با راندمان بالا IE2-IE3 عرضه کند.

پمپ مستغرق Faggiolati

سیستم کوپلینگ DN250

سیستم کوپلینگ سریع جدید DN 250، ساختار محکم و فشرده برای کاهش ابعاد چاه ها به حداقل، با واشر خود قفل شونده بین سطوح کوپلینگ برای آب بندی کامل و طولانی مدت

پمپ مستغرق Faggiolati
پمپ مستغرق Faggiolati

گرداب گذرگاه عریض

پمپ مستغرق Faggiolati

طیف جدیدی از الکتروپمپ های شناور با پروانه گردابی بدون عقب نشینی که در بدنه پمپ با عبور آزاد یکنواخت کافی برای جلوگیری از انسداد قرار داده شده است.

پمپ مستغرق Faggiolati
پمپ مستغرق Faggiolati
پمپ مستغرق Faggiolati

برد آسیاب تا Kw 25

پمپ مستغرق Faggiolati

طیف جدیدی از الکتروپمپ های شناور با هیدرولیک مجهز به واحد خرد کن، که قطعات جامد مکیده شده را خرد می کند و آنها را به یک ماش خوب تبدیل می کند که می تواند در لوله های کوچک نیز ارسال شود. اندازه ذرات خرد شده بیش از 10 میلی متر نیست، به طوری که بدون خطر مسدود شدن از پروانه عبور می کنند. سرعت جریان به 18 لیتر در ثانیه و هد 68 متر با توان اسمی موتور 25.0 کیلووات می رسد. نسخه استاندارد این پمپ ها از چدن ساخته شده و دارای پروانه در چدن داکتیل و واحد آسیاب از فولاد ضد زنگ AISI 420 می باشد.پمپ هایی که باید در محیط های بالقوه انفجاری کار کنند را می توان در نسخه ضد انفجار (ATEX) عرضه کرد.

پمپ مستغرق Faggiolati

گواهینامه مثال

Faggiolati Pumps SpA با در نظر گرفتن توسعه مستمر، عرضه طیف گسترده تر و پیشرفته تر محصولات، گواهینامه موتورهای ضد انفجار (ATEX) را کسب کرده است. تمام محصولات Ex (در حال حاضر با توان تا 50 کیلو وات) با اقدامات احتیاطی خاصی طراحی شده اند که امکان استفاده از آنها را در محیط های بالقوه انفجاری فراهم می کند.

پمپ مستغرق Faggiolati

صفحه در حال استفاده

پلاک های Ex صادر شده قبل از 31/12/2006 بازنگری شده است، می توانید با ذکر شماره پلاک به روز شده با دفاتر فروش ما تماس بگیرید. شماره سریال دستگاه

صفحات روی پمپ همه در AISI 304 با میخ های مخصوص ثابت شده اند. حکاکی شده تا داده ها در طول زمان تغییر نکنند.
یک صفحه خود چسب دوم KPS همیشه همراه با دفترچه راهنمای استفاده و نگهداری برای اتصال به تابلو برق عرضه می شود.

صفحه برای پمپ های الکتریکی ATEX:

1) سری محصولات ATEX، 2) کد محصول، 3) حداکثر ظرفیت، 4) تعداد فازها، ولتاژ نامی، فرکانس، 5) قدرت نامی موتور، 6) ضریب سرویس، 7) استاندارد، 9) جریان نامی، 10) ظرفیت کندانسور، 11) حالت حفاظت، 12) > حداکثر هد، 13) شماره سریال، 15) شماره گواهی، 16) وزن، 18) سرعت چرخش، 19) ضریب توان، 20) حداکثر دمای مایع، 21) کلاس عایق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *