سکوبندی آزمایشگاه

ویژگی‌های سکوبندی آزمایشگاهی مهار فن ابزار

 • ارائه بدنه‌ای مقاوم در سکوبندی آزمایشگاه
 • نوآوری در طراحی کابینت بندی آزمایشگاهی
 • نصب و مونتاژ سریع
 • ارگونومی و کاربری عالی

مشخصات سکوبندی آزمایشگاهی

 • امکان طراحی در ابعاد و اندازه های متناسب با استاندارد آزمایشگاه
 • امکان طراحی در رنگ های مختلف
 • امکان چیدمان بر اساس دلخواه کاربران
 • برخورداری از مقاومت کافی در برابر عوامل فیزیکی و مواد شیمیایی
 • کنترل و دفع آلودگی
 • برخورداری از ایمنی مناسب در هنگام کار
 • برخورداری از نصب مجدد در محیط های دیگر
 • امکان نصب آسان
 • امکان دسترسی به دیگر تاسیسات
 • امکان نصب تجهیزات

بخش های اصلی سکوبندی آزمایشگاه

به طور کلی سکوبندی در آزمایشگاه شامل بخش های اساسی زیر است:

 • فریم
 • کابینت یا یونیت
 • صفحه رویه

سکوبندی آزمایشگاه

اجزای سکوبندی و کابینت آزمایشگاهی

 • سکوی آزمایشگاهی
 • میز توزین
 • سینک و شیرآلات آزمایشگاهی
 • مبلمان آزمایشگاهی
 • کابینت های نگهداری مواد
 • پارتیشن

انواع سکوبندی آزمایشگاه

سکوبندی آزمایشگاه دو نوع مختلف دارد که شامل:

 • سکوبندی یک طرفه آزمایشگاهی
 • سکوبندی دو طرفه آزمایشگاهی

Wesemann laboratory benching EN

مراحل مختلف سکوبندی آزمایشگاه

سکوبندی در آزمایشگاه کاربردهای مختلفی دارد و از آن استفاده های زیادی خواهد شد که در این مقاله با آن آشنا می شویم. میزبندی آزمایشگاهی در کنار تجهیزات آزمایشگاهی دو رکن اصلی و اساسی در هر آزمایشگاه است.

سکوبندی شامل مراحل مختلفی با عناوین زیر می باشد که بنا به خواست کارفرما و نیاز و نوع کاربری آزمایشگاه همه یا برخی از آنها انجام می شود:

 • سکوبندی یک طرفه (میز کنار آزمایشگاهی) و سکوبندی دو طرفه (میز وسط آزمایشگاهی)
 • کابینت دیواری آزمایشگاه
 • میز توزین
 • شیرآلات آزمایشگاهی شامل شیر آب ، شیر گاز و شیر هوا و وکیوم
 • دوش و چشم شوی اضطراری
 • سینک و کاپ سینک آزمایشگاهی
 • شلف بندی آزمایشگاه

سیستم های نیمکت آزمایشگاهی از InterFocus

سیستم های نیمکت آزمایشگاهی انعطاف پذیر ما در انواع زیادی از آزمایشگاه های آموزشی، دارویی، بهداشتی و صنعتی استفاده می شود.
ما به مجموعه مبلمان قوی و قابل اعتماد خود افتخار می کنیم.

هر کدام به گونه‌ای طراحی شده‌اند که حداکثر انعطاف‌پذیری را همراه با خطوط تمیز و ویژگی‌های طراحی عملی که گردش کار را بهبود می‌بخشد، به شما ارائه دهد. حتی برای سخت‌ترین آزمایشگاه‌ها، تیم طراحی ما می‌تواند یک نیمکت سفارشی برای نیازهای شما ایجاد کند. در اینجا در نمایشگاه ما در کمبریج، می‌توانیم یک تور دقیق از تمام گزینه‌های نیمکت‌نشینی، و همچنین مبلمان جانبی مانند قفسه‌بندی، سینک، شیرآلات، کمدهای بخار و ایستگاه‌های شستشوی اضطراری به شما ارائه دهیم.
شما می توانید در مورد رویکرد خدمات کامل و خدمات نصب کارآمد در مطالعات موردی کنید.

سیستم های ما

هر یک از سیستم های مبلمان ما با استفاده خاصی در ذهن طراحی شده است. یک سیستم واحد را برای تجهیز کل آزمایشگاه خود انتخاب کنید یا از محدوده ما برای رفع نیازهای خاص در مناطق مختلف ترکیب و مطابقت دهید. به عنوان مثال، سیستم قاب H ما برای مناطقی که تجهیزات سنگین باید در آن ذخیره شوند، عالی است، در حالی که سیستم قاب معلق ما برای مناطقی که نیاز به تمیز کردن منظم و کامل دارند ایده‌آل است. قاب i3 Cantilever ما برای مناطقی که فضای زیادی از زمین توسط تجهیزات اشغال می‌شود، عالی است، در حالی که نیمکت‌های متحرک و چرخ دستی‌های ما فضای کاری متحرک با انتخابی از میزهای کار محبوب (از جمله Velstone و Trespa) و چرخ‌های قابل قفل را برای تطبیق پذیری بهینه به شما می‌دهند. .

عملکرد طولانی مدت

هر طیفی را که انتخاب کنید، محصولات ما را محکم، کاربردی و از نظر زیبایی شناسی دلپذیر خواهید یافت. ما دوام هر یک از محصولات خود را از طریق طراحی نوآورانه و استفاده از بهترین مواد با کیفیت به کمال رسانده‌ایم – به شما اطمینان می‌دهد که عملکرد بالا ماندگاری دارید.

راه حل های سفارشی

طیف وسیعی از نیمکت های آزمایشگاهی ما شامل بسیاری از وسایل اضافی اختیاری است که می توان از آنها برای سفارشی کردن فضای شما و بهبود ظاهر آزمایشگاه استفاده کرد. از زیر نیمکت ها و قفسه بندی گرفته تا مبلمان زیر نیمکتی، ما می توانیم اطمینان حاصل کنیم که هر اینچ از فضای آزمایشگاه شما به کارآمدترین، کاربردی ترین و موثرترین راه استفاده می شود.

تجهیزات خدمات آزمایشگاهی

تجهیزات خدمات آزمایشگاهی سینتیک شامل طیف گسترده ای از خروجی های گاز آزمایشگاهی، خروجی آب آزمایشگاهی، سینک های آزمایشگاهی، اتصالات وکیوم آزمایشگاهی و اقلام ولکاتن می باشد.

اطلاعات بیشتر در مورد این محصول جویا شدن

مبلمان آزمایشگاهی سینتیک یک راه حل ایده آل برای تمام نیازهای تحقیقاتی و مبلمان صنعتی شما ارائه می دهد. آزمایشگاه های سینتیک با بیش از 50 سال تجربه در بخش مبلمان آزمایشگاهی اهمیت تطبیق مواد با کیفیت بالا با طراحی ارگونومیک را درک می کنند.

Kinetic طیف گسترده ای از مبلمان آزمایشگاهی را ارائه می دهد که می تواند متناسب با نیازهای تمام تجهیزات تحقیقاتی و صنعتی باشد. مبلمان آزمایشگاهی باکیفیت امروزی، سفت و سخت است و به طور مداوم انتظارات مشتری را برآورده می کند.

مجموعه مبلمان آزمایشگاهی Kinetic Laboratories شامل:

میزهای کار آزمایشگاهی

محدوده میز کار آزمایشگاهی سینتیک در پایه های Trespa Toplab یا Trespa Toplab Plus، میز کار آزمایشگاهی اپوکسی یا میز کار آزمایشگاهی Velstone موجود است. همچنین در این محدوده میزهای آزمایشگاهی لمینت موجود است که برای مناطقی که نیازی به رژیم تمیز کردن سخت و دوام ندارند مناسب هستند. میز کار آزمایشگاهی را می توان به گونه ای ساخت که با مبلمان آزمایشگاهی موجود یا با مبلمان آزمایشگاهی سینتیک سازگار باشد. میزهای کار آزمایشگاهی در طیف وسیعی از اندازه ها و رنگ های سفارشی موجود هستند.

سیستم های پشتیبانی آزمایشگاهی

محدوده سیستم‌های پشتیبانی آزمایشگاهی جنبشی در ترکیبی از طرح‌هایی موجود است که میز کار آزمایشگاه شما را مستقل از واحدهای آزمایشگاهی یا ثابت به واحدهای آزمایشگاهی پشتیبانی می‌کند. سیستم‌های پشتیبانی آزمایشگاهی سینتیک به‌عنوان سیستم پشتیبانی آزمایشگاهی A Frame، سیستم پشتیبانی آزمایشگاهی Pedestal، سیستم پشتیبانی آزمایشگاهی C Frame و سیستم پشتیبانی آزمایشگاهی T Frame در دسترس هستند. سیستم پشتیبانی آزمایشگاهی را می توان به گونه ای ساخت که با مبلمان آزمایشگاهی موجود یا با مبلمان آزمایشگاهی سینتیک سازگار باشد. سیستم های پشتیبانی آزمایشگاهی در طیف وسیعی از اندازه ها و رنگ های سفارشی موجود هستند.

واحدهای ذخیره سازی آزمایشگاهی

محدوده واحد ذخیره سازی آزمایشگاه سینتیک در چندین طرح موجود است که متناسب با نیازهای فردی مشتری طراحی شده است. محدوده واحد ذخیره سازی آزمایشگاهی در طیفی از اندازه ها و رنگ های سفارشی موجود است. محدوده واحد ذخیره سازی آزمایشگاه سینتیک شامل واحدهای معلق آزمایشگاهی، واحدهای ثابت آزمایشگاهی و واحدهای سیار آزمایشگاهی است. واحدهای ذخیره سازی آزمایشگاهی را می توان با مبلمان آزمایشگاهی موجود یا با مبلمان آزمایشگاهی سینتیک سازگار ساخت.

میزهای آزمایشگاهی و نیمکت های آزمایشگاهی

محدوده میزهای آزمایشگاهی و نیمکت های آزمایشگاهی سینتیک در گزینه های متحرک یا ایستاده موجود است. میزهای آزمایشگاهی و نیمکت های آزمایشگاهی در رنگ ها و اندازه های سفارشی موجود می باشد. میزهای آزمایشگاهی و نیمکت‌های آزمایشگاهی از یک سیستم پشتیبانی آزمایشگاهی فولادی و میز کار آزمایشگاهی پایه Toplab Trespa یا Trespa Toplab Plus تشکیل شده‌اند. برای میزهای آزمایشگاهی یا نیمکت‌های آزمایشگاهی که به رژیم تمیز کردن دقیق نیاز ندارند، میزهای آزمایشگاهی و نیمکت‌های آزمایشگاهی سینتیک را می‌توان به صورت لمینت در دسترس قرار داد. میزهای آزمایشگاهی و میزهای آزمایشگاهی را می توان به گونه ای ساخت که با مبلمان آزمایشگاهی موجود یا با مبلمان آزمایشگاهی سینتیک سازگار باشد.

قفسه بندی معرف آزمایشگاهی

محدوده قفسه‌بندی معرف‌های آزمایشگاهی سینتیک در ترکیبی از طرح‌های مناسب برای ذخیره‌سازی آزمایشگاهی یا با ترانک و/یا خالی سرویس در دسترس است. قفسه های معرف آزمایشگاهی در طیف وسیعی از اندازه ها و رنگ های سفارشی موجود است. قفسه بندی معرف آزمایشگاهی می تواند با مبلمان آزمایشگاهی موجود یا با مبلمان آزمایشگاهی سینتیک سازگار باشد.

کمد دود آزمایشگاهی صنعتی

کمدهای بخار آزمایشگاهی صنعتی سینتیک به گونه ای طراحی شده اند که با مبلمان آزمایشگاهی موجود یا با مبلمان آزمایشگاهی سینتیک سازگار باشد. کمدهای بخار آزمایشگاهی صنعتی در اندازه های مختلف متناسب با نیاز مشتری موجود می باشد. مجموعه کمد دود آزمایشگاهی صنعتی شامل کمد دود آزمایشگاهی کسر شده، کمد دود آزمایشگاهی با حجم کم، کمد دود آزمایشگاهی با دیواره باریک، کمد دود آزمایشگاهی، کمد دود آزمایشگاهی چرخش و کمد دود آزمایشگاهی رادیواکتیو است.

تجهیزات خدمات آزمایشگاهی

مجموعه لوازم سرویس آزمایشگاهی سینتیک شامل سینک و ولکاتن آزمایشگاهی، خروجی آب ویژه آزمایشگاهی، خروجی آب آزمایشگاهی، خروجی گاز فنی آزمایشگاهی، خروجی گاز سوز آزمایشگاهی و خروجی وکیوم می باشد. لوازم سرویس آزمایشگاه سینتیک با مبلمان آزمایشگاهی موجود یا با مبلمان آزمایشگاهی سینتیک سازگار است.

نیمکت زنی آزمایشگاهی

یک سیستم، تنظیمات چندگانه

Modulab Connect ® نوآوری خود Westlab است، یک سیستم مبلمان کاملاً مدولار که آزمایشگاه را در آینده محافظت می کند. سیستمی که به معنای واقعی کلمه با زمان حرکت می کند.

در پشت نمای Modulab Connect ® یک مجموعه کاملاً مهندسی شده از اجزا نهفته است که با سرعت و چابکی در کنار هم قرار می گیرند – همیشه و در هر زمان!

طراحی شده برای بهره وری و همکاری

سیستم Modulab Connect ® متخصصان آزمایشگاه را قادر می سازد تا بهترین کار خود را انجام دهند و کشف شما را باز می کند. زیرا کشف شما دنیای ما را بهبود می بخشد.

پیکربندی های متعدد به تیم ها اجازه می دهد تا به راحتی با فرآیندهای جدید سازگار شوند و بدون بودجه بندی برای آزمایشگاه جدید تغییر کنند.

به صورت محلی مطابق با استانداردهای محلی ساخته شده است

قاب ها : لوله فولادی ERW مربع با پوشش اپوکسی یکپارچگی و دوام ساختاری را به ارمغان می آورد.

رومیزی : لمینت فشرده مقاوم در برابر مواد شیمیایی عملکرد عالی را حتی در سخت ترین محیط ها تضمین می کند.

ماژول ها : زیرلایه لمینت درجه تجاری برای ساخت ماژول های ذخیره سازی سبک، قوی و قابل تنظیم مجدد استفاده می شود.

باز کردن قفل کشف بعدی شما

سیستم Modulab Connect ® از بیش از 150 جزء ساخته شده است که برای ایجاد فضای آزمایشگاهی عالی ترکیب شده اند.

از قاب‌ها و نیمکت‌های قابل تنظیم گرفته تا ماژول‌های زیر میز، ستون‌های سرویس، ذخیره‌سازی، کابینت‌های بالای سر و موارد دیگر.

سکوبندی آزمایشگاه

مشاوره رایگان و طراحی آزمایشگاه

بیایید صحبت کنیم!

اولین قدم در طراحی آزمایشگاه الهام بخش شما همیشه چالش برانگیزترین است.

برای کمک به شما برای شروع، ما یک مشاوره اولیه رایگان و طراحی آزمایشگاهی سه بعدی به ارزش 4750 دلار ارائه می دهیم.

ما با طراحی و ساخت بیش از 274 آزمایشگاه، در ایجاد فضاهای آزمایشگاهی الهام بخش و کارآمد برای مشتریان خود مجرب هستیم.

طراحی آزمایشگاهی رایگان شامل…

 • ارزیابی اتاق مجازی
 • تجزیه و تحلیل پایه ناب/جریان
 • 1x مفهوم پلان دقیق
 • 1x مفهوم مبلمان 3D
 • هزینه یابی تفصیلی پیشنهاد پروژه

نیمکت های آزمایشگاهی

نیمکت های آزمایشگاهی سفارشی با کیفیت بالا

نیمکت های پریمیوم LNI Swissgas هوشمند، مدولار، مستحکم و پیکربندی آسان هستند. آنها با در نظر گرفتن مشتریان ما، برای آزمایشگاه ها طراحی شده اند.

ممتاز LNI Swissgas نیمکت آزمایشگاهی ، محیط امن تری را به تیم خود ارائه می دهید. بالاترین کیفیت مواد با دقت انتخاب می شود. قوی، پایدار و متحرک، تیم شما به راحتی به دستگاه هایی با تمام ویژگی های ایمنی لازم دسترسی دارد.

آنها کاملا ماژولار و با توجه به برنامه خاص قابل تنظیم هستند. ما میزهای کار آزمایشگاهی می توانند برای پیکربندی ایستگاه های کاری کامل آزمایشگاهی . آنها برای تمام ابزارهای OEM (Agilent، Shimadzu، Sciex، Thermo، Bruker، Perkin Elmer، Waters) و همچنین برای ژنراتورهای گاز برتر ما طراحی شده اند.

LNI Swissgas نیمکت آزمایشگاهی ممتاز ، محیطی آرام‌تر تا -15 دسی‌بل ارائه می‌دهید، تا 30 درصد در فضا صرفه‌جویی می‌کنید و ایمنی را تا 20 درصد افزایش می‌دهید.

نیمکت های آزمایشگاهی

تجهیزات آزمایشگاهی دوریس ارائه دهنده خدمات و تولید محصولات مختلف از ایده تا اجرای مبلمان آزمایشگاهی می باشد که شامل طراحی فضای آزمایشگاهی، تولید تجهیزات، تامین تجهیزات آزمایشگاهی مورد نیاز از بهترین برندهای روز دنیا و نصب و اجرای مبلمان و با با 15 سال سابقه در این زمینه، مجموعه وسیعی از نیمکت های آزمایشگاه های دارویی، صنایع غذایی، بیمارستان ها، دانشگاه ها و … را پیاده سازی کرده است و همچنین مفتخریم که خدمات پشتیبانی را پس از تحویل پروژه طی سالیان متمادی با مشتریان خود ارائه دهیم.

نیمکت های آزمایشگاهی که توسط تجهیزات آزمایشگاهی دوریس انجام می شود به گونه ای طراحی شده اند که بسیار انعطاف پذیر بوده و گردش کار پرسنل آزمایشگاه را بهبود می بخشد.

با انعطاف بالا بهترین پیشنهاد را برای اجرای نیمکت آزمایشگاهی با توجه به نیاز و درخواست شما عزیزان و بودجه مورد نظر ارائه خواهیم داد.

سیستم نیمکت قاب C

سکوبندی آزمایشگاه

سیستم نیمکت H-frame

سکوبندی آزمایشگاه

سیستم نیمکت بدون قاب

سکوبندی آزمایشگاه

کدام نوع از نیمکت های آزمایشگاهی برای شما مناسب است

در اجرای کلیه نیمکت های آزمایشگاهی جهت انتخاب نیمکت آزمایشگاهی مناسب، همکاران ما مشاوره تخصصی را به صورت رایگان به شما ارائه می دهند و به دلیل داشتن تجربه بالا در اجرای چندین آزمایشگاه و با توجه به نوع آزمایشگاه، مقاومت مورد نیاز، شماره کارکنان و پیشنهادات خود را به شما ارائه دهند.

مفتخریم که بهترین ها را برای شما در نظر گرفته ایم، کافی است با همکاران ما در دوریس تماس بگیرید و از مشاوره تخصصی بهره مند شوید.

ساخت برای جهان.

مبلمان آزمایشگاهی ما.

سازگار، منعطف، باز، ارتباطی و بادوام – مبلمان آزمایشگاهی GD Waldner هر چیزی است که از آن بسازید. طیف وسیعی از میزهای آزمایشگاهی، کابینت‌ها، نیمکت‌ها، سینک‌ها، عناصر کشویی، کابینت‌های بلند، ماژول‌های سرویس و کابینت‌های ذخیره‌سازی مواد شیمیایی به شما این امکان را می‌دهد که طرح‌ها و چیدمان‌های آزمایشگاهی بی‌شماری ایجاد کنید و از این طریق عرض جغرافیایی کاربردی را برای امکانات نامحدود در اختیار شما قرار می‌دهد. در GD Waldner، مبلمان دارای گواهینامه SEFA 8M ما به‌طور یکپارچه با هم قرار می‌گیرند تا فضاهای آزمایشگاهی بصری چشمگیر و آماده برای آینده ایجاد کنند.

کابینت آزمایشگاه

طیف وسیعی از مبلمان آزمایشگاهی منطبق با SEFA 8M و EN 14056 ترکیبی عالی از دوام، عملکرد و زیبایی شناسی را ارائه می دهد. گزینه‌ها شامل کابینت‌های پایه روی زمین، مبلمان سیار، کابینت‌های معلق، گزینه‌های ذخیره‌سازی دیواری، کمدهای بلند و بسیاری موارد دیگر است. با مبلمان فلزی از هند و کابینت های لمینت از آلمان، GD Waldner گسترده ترین انتخاب مبلمان آزمایشگاهی را برای هر کاربرد ارائه می دهد.

کابینت های آزمایشگاهی GD Waldner را کشف کنید

 

سکوبندی آزمایشگاه

نیمکت و سینک آزمایشگاهی

سکوبندی آزمایشگاه

انعطاف پذیری و سازگاری بخش کلیدی هر آزمایشگاه است و سیستم های نیمکت ما دقیقاً این را ارائه می دهند. با انتخاب گسترده ای از گزینه های تایید شده SEFA 10، از جمله نیمکت های ثابت، نیمکت های C-Frame، نیمکت های H-Frame، و نیمکت های متحرک روی چرخ چرخان، ما یک سیستم میز برای هر طراحی و برنامه آزمایشگاهی داریم. طیف وسیعی از سینک‌ها، وسایل برقی و لوازم جانبی آزمایشگاهی، عملکرد هر نیمکت آزمایشگاهی را افزایش می‌دهد.

نیمکت ها و سینک های GD Waldner را کشف کنید

ماژول های خدمات

ماژول‌های خدمات GD Waldner کل فضا را باز می‌کنند و ابزارهایی را که برای تحقیقات آزمایشگاهی نیاز دارید در دسترس قرار می‌دهند. خارهای سرویس، بوم‌های سرویس معلق، ستون‌های سرویس یا بال‌های سرویس مدولار، زیبایی شناختی و انعطاف‌پذیر در طراحی هستند و اطمینان می‌دهند که اتصالات و عناصر کنترلی به راحتی در دسترس هستند. این راه حل های منحصر به فرد طراحی شده عملکردی، زیبایی شناختی هستند و دید در آزمایشگاه را به شدت افزایش می دهند.

ماژول های سرویس GD Waldner را کشف کنید

سکوبندی آزمایشگاه

سیستم های تامین و دفع زباله

سکوبندی آزمایشگاه

مقابله با مواد خطرناک یک جنبه حیاتی از استراتژی ایمنی آزمایشگاه است و ذخیره حلال های قابل اشتعال و محلول های اسید/قلیایی ما به این امر کمک می کند. سیستم های ما به گونه ای طراحی شده اند که تامین و دفع اسیدها و قلیاها در آزمایشگاه ها را نیز انجام دهد. قیف‌های ایمنی با پیچ مستقیماً روی قوطی‌ها یا قیف‌های روی میز کار هود بخار، اسیدها، قلیایی‌ها یا مایعات قابل اشتعال را به طور ایمن جذب می‌کنند.

راه حل های موبایل و ماژولار | مبلمان آزمایشگاهی

مبلمان آزمایشگاهی متحرک و مدولار به گونه‌ای طراحی شده‌اند که راه‌حل‌های نیمکت‌کاری انعطاف‌پذیر و قابل انطباق را برای پشتیبانی از نیازهای مختلف جریان کاری هر آزمایشگاه ارائه دهند. سیستم‌های آزمایشگاهی متحرک و مدولار ما از AT Villa برخی از منعطف‌ترین سیستم‌های موجود در بازار امروزی هستند و اجازه می‌دهند تا با تغییر نیازهای پرسنل یا فضا، پیکربندی‌های مجدد سریع و آسان انجام شود. خط فورته راه حل “تطبیق پذیر” ما با ساختاری ساده و در عین حال فوق العاده بادوام است که برای تنظیمات سریع طراحی شده است. خط Ergolab راه حل “انعطاف پذیر” ما با ساختاری مشابه Forte است، اما دارای چرخ های تراز کننده است که برای سازگاری بسیار سریع و آسان طراحی شده اند. هر دو خط را می توان برای برآوردن نیازهای آزمایشگاهی شما تنظیم کرد و به راحتی با موارد ثابت ادغام می شود. برای پیکربندی راه حل مناسب برای نیازهای شما، با متخصص مبلمان آزمایشگاه خود تماس بگیرید.

سیستم های انعطاف پذیر

با هر فضایی سازگار شوید

 

سیستم های مبلمان آزمایشگاهی انعطاف پذیر

روندها در طراحی آزمایشگاه مدرن سیستم های قابل تنظیم به نفع

سیستم‌های آزمایشگاهی منعطف مستقل راه‌حلی برای صرفه‌جویی در فضا برای آزمایشگاه‌هایی هستند که نیاز به تنظیمات متعدد دارند. چرخ‌های قفل‌کننده به شما نیمکت‌های فلزی و ایستگاه‌های کاری را در صورت نیاز مرتب کنید و پایه‌های عمودی فضای صرفه‌جویی را برای اجزا و لوازم ضروری فراهم می‌کنند. با استفاده از یک سیستم مبلمان انعطاف پذیر، می توانید فوراً در هنگام نیاز تجهیزات آزمایشگاهی و میز کار را در جایی که به آنها نیاز دارید حرکت کنید.

PSA Laboratory Furniture یک رهبر جهانی در طراحی آزمایشگاهی برنده جوایز است. تیم طراحان آزمایشگاه حرفه ای می دانند که رهبران صنعت در آزمایشگاه های تحقیقاتی و آزمایشی خود چه می خواهند و به چه چیزی نیاز دارند. طراحی برای آینده.

با ما تماس بگیرید

فواید
مبلمان آزمایشگاهی انعطاف پذیر PSA:

 • پیشخوان ها و قفسه ها به راحتی در گام های 1 اینچی تنظیم می شوند
 • پیکربندی مجدد سریع و آسان با حداقل زمان خرابی
 • ارتفاع میز می تواند ثابت یا قابل تنظیم باشد
 • میزها و کابینت ها می توانند دائمی یا متحرک باشند
 • استفاده بهینه از فضای کف
 • ارگونومی آزمایشگاه را بهبود می بخشد
 • کابینت های موجود در چوب، لمینت و استیل
 • هودهای گازدار منطبق بر قانون آمریکایی‌های دارای معلولیت (ADA).

لوازم جانبی آزمایشگاه
برای مبلمان انعطاف پذیر PSA:

 • سطوح کار و گیره
 • دستگاه آزمایشگاهی
 • قفسه های روی سر و زیر نیمکت و/یا کابینت ها
 • سیستم های اگزوز محلی
 • کامپیوتر و مانیتور لوازم جانبی
 • ماژول های قدرت
 • روشنایی وظیفه

نقل قول طراحی آزمایشگاه: شروع کنید!

Lab Furniture Next: Upload Artwork/Plan را

آپلود اثر هنری/طرح بعدی: جدول زمانی پروژه

جدول زمانی پروژه بعدی: اطلاعات تماس

 

پروژه های سیستم آزمایشگاهی انعطاف پذیر

میزهای آزمایشگاهی انعطاف پذیر برای تنظیمات آکادمیک طراحی قفسه بندی آزمایشگاه فلزی انعطاف پذیر کابینت آزمایشگاهی فلزی انعطاف پذیر میز آزمایشگاهی انعطاف پذیر برای نگهداری ابزار آزمایشگاه تجهیزات پزشکی با مبلمان متحرک مبلمان انعطاف پذیر برای ایستگاه های تولید
گالری مبلمان آزمایشگاه انعطاف پذیر
سکوبندی آزمایشگاه

با نیمکت های آزمایشگاهی مدولار با نیازهای نوسانی سازگار شوید

کابینت های سیستم انعطاف پذیر موجود هستند:

 • فولاد
 • چوب
 • لمینت

کابینت ها و میزها می توانند متحرک باشند یا در جای خود ثابت باشند. ما آزمایشگاه‌هایی را با هر دو طراحی کرده‌ایم تا بتوانید چیدمان آزمایشگاه خود را مطابق با کار خود تغییر دهید. سیستم‌های مبلمان انعطاف‌پذیر گزینه‌های سفارشی‌سازی و سازمان‌دهی بهینه را ارائه می‌کنند، روند کار آزمایشگاهی، ارگونومی و راحتی را بهبود می‌بخشند. مبلمان مدولار باعث کاهش شلوغی می شود و امکانات شما را طبق استانداردهای ADA در دسترس تر می کند.

لوازم جانبی ما شامل تجهیزات ایمنی مانند دوش های اضطراری و چشم شویه است. ما حتی گواهینامه و آزمایش تجهیزات طراحی و نصب،

 

طراحی آزمایشگاه سفارشی با مبلمان سازگار
سکوبندی آزمایشگاه

تمام طرح های آزمایشگاه ما برای محل کار شما سفارشی شده است. طراحی آزمایشگاه خود را با موارد زیر از PSA Laboratory Furniture تکمیل کنید:

 • فولاد مدولار
 • کانترها
 • کیس چوبی
 • تجهیزات آزمایشگاهی، لوازم جانبی و لوازم جانبی
 • هودهای بخار

گذشته ما نگاهی بیندازید سیستم های مبلمان انعطاف پذیر  تا ببینید ما چه کاری می توانیم برای شما انجام دهیم.

ما تماس بگیرید  کارشناسان مبلمان آزمایشگاهی برای راه حل های راحت، ارگونومیک و مقرون به صرفه مبلمان انعطاف پذیر برای فضای آزمایشگاهی خود

نصب آزمایشگاه از سال 1978

آزمایشگاه مکانی است مجهز به تجهیزات و مواد در نظر گرفته شده برای آزمایشات، تحقیقات، آزمایشات علمی، آزمایشات صنعتی. اغلب ارائه یک محیط کاری منحصر به فرد که در آن ممکن است خطر قرار گرفتن در معرض عوامل مضر برای سلامتی وجود داشته باشد. تولید مثل آزمایشگاهی پدیده های شیمیایی، فیزیکی و بیولوژیکی مستلزم مجموعه ای از شرایط خاص است که ممکن است شامل عدم آلودگی توسط محیط خارجی یا ویژگی های تجهیزات آزمایشگاهی باشد. بنابراین مبلمان و تجهیزات آزمایشگاهی Industrial Laborum Ibérica با مجموعه ای از استانداردها و مشخصات مطابقت دارد و بهترین شرایط کار و ایمنی را تضمین می کند.

حداکثر ماژولار بودن و انعطاف پذیری

سیستم مبلمان آزمایشگاهی ILI از عناصر مدولار تشکیل شده است، به طوری که به راحتی با شرایط مختلف فضاهای آزمایشگاهی سازگار می شود. بنابراین، با توجه به فضا، عملکرد و تدارکات مورد نظر، یک پیکربندی مشخص تعریف می شود که حتی در این صورت، می توان آن را در هر زمان تغییر داد.

ارگونومی و عملکرد

همه واحدهای مدولار برای لجستیک آسان تر و اقتصادی تر طراحی شده اند، جایی که ارگونومی نقش تعیین کننده ای دارد. بنابراین ما عمق و ارتفاع متفاوتی برای تطابق با تجهیزات و موقعیت‌های کاری مختلف و همچنین لوازم جانبی و اجزای مختلف داریم.

امنیت و استحکام

تنها زمانی که طراحی و عملکرد مکمل یکدیگر باشند، نتایج کارآمدی به دست می‌آید که فضای کاری آزمایشگاه را غنی می‌کند و بهره‌وری بیشتری را به دست می‌آورد. با این حال، استفاده روزانه و فشرده از این مبلمان و محیط تهاجمی شیمیایی، حداکثر مقاومت را به عنوان یک ویژگی اساسی می طلبد. برای این منظور، انتخاب مواد و فرآیندهای ساخت با نهایت دقت انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *