شیلنگ Mebra مبرا ایتالیا

Catalog Mebra hos 2019

 

 

 

 

 

لوله برای صنعت

بیش از نیم قرن پیش، مبرا با هدف خدمت به بخش صنعتی از طریق تولید لوله های فنی در حمایت از توسعه بازار و نیازهای آن متولد شد. در 50 سال تجربه، ما به تدریج چندین خانواده از تکنوپلیمرها را به طیف محصولات خود اضافه کرده ایم، بنابراین راه حل هایی برای تقریباً تمام کاربردهای انتقال سیال با فشار متوسط ​​ارائه می دهیم .

یک چشم انداز به شدت مشتری محور ما را تحریک می کند تا به طور مداوم فرآیندها، مواد و خدمات را اصلاح کنیم تا هر چه بیشتر نقطه مرجع برای کسانی باشد که باید عملکرد خوب ماشین آلات، محصولات یا سیستم های خود را به کارآیی و ایمنی یک دستگاه بسپارند. مولفه‌ای که ظاهراً بی‌اهمیت می‌تواند بین کیفیت و بی‌کیفیت تفاوت ایجاد کند.

طیف گسترده ای از لوله های ترموپلاستیک خطی، مارپیچ و چند لوله ای که ما به این بازار ارائه می دهیم، از کامل ترین لوله های این صنعت است و تعهد همیشگی ما حفظ سطح قطعات یدکی کافی است تا هرگز محصول را به مشتریان خود از دست ندهیم.

اتوماسیون صنعتی خانگی sito Mebra

برنامه های کاربردی برای صنعت

با طیف گسترده ای از محصولات صنعتی از پلی آمیدها، پلی یورتان ها، فلوروپلیمرها، پلی اتیلن و پی وی سی، قطر خارجی از 1 میلی متر تا 110 میلی متر، فشار از 3 تا 130 بار، دما از -60 درجه سانتی گراد تا +260 درجه سانتی گراد، تک لوله، چند لوله، چند لایه، تقویت شده و مارپیچی ما سعی می کنیم به مشکلات فزاینده ای که توسط اتوماسیون صنعتی بیان می شود پاسخ دهیم . دنیای پلیمرها فوق العاده جذاب است و ترکیب آنها با تکنولوژی واقعاً می تواند راه حلی برای هر کاربردی به خصوص در صنعتی مانند صنعت پیدا کند. دنیای پلیمرها فوق العاده جذاب است و ترکیب آنها با تکنولوژی واقعاً می تواند راه حلی برای هر کاربردی پیدا کند. ما با لوله های صنعتی خود از استانداردترین کاربردها برای عبور هوای فشرده گرفته تا عبور انواع مختلف سیالات، عوامل شیمیایی، گازها، مشتقات نفتی، از پاشش و گریس کاری تا سیستم های حامل برای درختان انبساط را پوشش می دهیم.

شفت های هوا
نبولیزاسیون
بخار
انتقال مشتقات نفتی
رباتیک
خط هوای فشرده
مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش
مقاومت الکتریکی
مقاومت شیمیایی

کیفیت

طراحی، توسعه، تولید، کنترل و کمک، همگی فرآیندهایی هستند که به طور مداوم توسط گواهینامه سیستم ISO 9001:2015 به روز شده و مورد بازبینی قرار می گیرند ، که ما دوباره در دهه 90 آن را پذیرفتیم و مطابقت با شیوه های تولید خوب را تایید می کند.

ما لوله‌های تکنوپلیمری از دسته‌بندی ماهرانه بهترین مواد خام پیشنهاد شده توسط بازار، از فناوری طراحی، اکستروژن و دوباره کاری که کیفیت آن‌ها توسط تجهیزات کنترل پیچیده‌ای که دائماً داده‌های تولید را شناسایی و ثبت می‌کنند، تحت کنترل‌های سخت‌گیرانه‌ای قرار می‌گیرد، تولید می‌شوند. تحلیل و بررسی.

گواهینامه های سیستم با گواهینامه های محصول همراه است که کیفیت مواد مورد استفاده، ویژگی های فنی، مکانیکی و حرارتی و شیوه های کنترل را برای اطمینان کامل تر تأیید می کند.

همه محصولات ما با مقررات EC اروپا 1907/2006 “REACH” و دستورالعمل اتحادیه اروپا 65/2011 “RoHS” مطابقت دارند.

سایر بخش ها

تولید ما برای خدمت به کاربردهای متعدد و پیچیده بخش صنعتی مورد مطالعه و ایجاد قرار گرفته است. با گذشت زمان برای برآورده کردن استانداردهای کیفیت بخش خودرو به کمال رسیده است و در نهایت به مکان جدیدی گسترش یافته است تا کاربردهای فرآوری مواد غذایی را پوشش دهد.

 

صنایع غذایی

Mebra لوله های غذایی یک راه حل سبک وزن و انعطاف پذیر برای فرآیند انتقال مواد غذایی است . برای ارائه بهترین خدمات به بخش مواد غذایی، لوله های فلوروپلیمر فنی با نفوذپذیری بسیار کم و خلوص بالا ، ما در محدوده محلول های پلی اتیلن، بی بو، بی مزه و با مقاومت شیمیایی خوب ، و پلی اورتان، مقاوم در برابر هیدرولیز، شفاف و انعطاف پذیر، ترکیب کرده ایم . فضای داخلی صاف لوله های ما از تجمع مواد جلوگیری می کند و شستشوی آن را ساده می کند. مقاومت سایشی گریدهای انتخاب شده در پلی اورتان و فلوروپلیمر باعث موفقیت فرآیند انتقال محصول و تضمین طول عمر می شود. تمام شیلنگ های مواد غذایی ما مطابق با الزامات بهداشت صنعتی و دولتی آمریکا و اروپا است.

 settore alimentare, automazione

گواهینامه ها

Mebra Plastik ایتالیا با موفقیت سیستم و گواهینامه های محصول لازم را به دست آورده است تا به مشتریان خود اطمینان دهد که فرآیندها و محصولات با روش های تولید خوب و مطابق با مقررات بهداشتی اروپا و آمریکا مطالعه و اجرا شده اند . گواهینامه های لازم سیستم همراه با گواهینامه های محصول است که گواه کیفیت مواد اولیه و فرآیند تولید محصول است .

نماد بخش های آزمایش شده در آزمایشگاه

در محدوده ما محصولاتی داریم که به گواهینامه‌های مختلف پاسخ می‌دهند، برای یافتن کدام یک کلیک کنید:

CE Reg. 10/2011
عنوان 21 FDA
CE Reg. 1935/2004
DM 21/03/73

کیفیت

طراحی، توسعه، تولید، کنترل و خدمات، همگی فرآیندهایی هستند که به طور مداوم توسط گواهینامه سیستم ISO 9001:2015 به روز می شوند و بازبینی می شوند ، که ما دوباره در دهه 90 آن را پذیرفتیم و مطابقت با شیوه های تولید خوب را تایید می کند.

ما لوله‌های تکنوپلیمری از انتخاب ماهرانه‌ای از بهترین مواد خام پیشنهادی توسط بازار، از فناوری طراحی، اکستروژن و دوباره کاری که کیفیت آن‌ها تحت کنترل‌های سخت‌گیرانه‌ای توسط تجهیزات کنترل پیچیده‌ای قرار می‌گیرد که دائماً داده‌های تولید را شناسایی و ثبت می‌کنند، برای دقیق‌تر شدن تولید می‌شوند. تحلیل و بررسی.

گواهینامه های سیستم با گواهینامه های محصول همراه است که کیفیت مواد مورد استفاده، ویژگی های فنی، مکانیکی و حرارتی و شیوه های کنترل را برای اطمینان کامل تر تأیید می کند.

همه محصولات ما مطابق با مقررات اتحادیه اروپا 1907/2006 “REACH” و دستورالعمل اتحادیه اروپا 65/2011 “RoHS” هستند.

سایر بخش ها

تولید ما برای خدمت به کاربردهای متعدد و پیچیده بخش صنعتی مورد مطالعه و ایجاد قرار گرفته است. با گذشت زمان برای برآورده کردن استانداردهای کیفیت بخش خودرو به کمال رسیده است و در نهایت به مکان جدیدی گسترش یافته است تا کاربردهای فرآوری مواد غذایی را پوشش دهد.

خودرو

100% ساخت ایتالیا تولید و تجربه 50 ساله، سیستم، گواهینامه های محیطی و محصول، اشتیاق به اکستروژن، که در انتقال بین نسل ها در تعهد به تحقیق و توسعه تکامل یافته است. اینها برخی از کارت هایی است که Mebra Plastik Italia هر روز در حمایت از موفقیت مشتریان خود به کار می گیرد. مشتریان وفادار در بخش خودرو، ایمنی و راحتی وسایل نقلیه خود را هر روز به کیفیت تولید Mebra می سپارند. ترکیبی از مواد پیشرفته، فن‌آوری‌های نوآورانه و دانش شرکت که به ما اجازه می‌دهد در بازاری رقابت کنیم که کارایی، وقت‌شناسی و کیفیت از ضروریات مطلق است.

اتصال لوله پنوماتیک کامیون و تریلر

گواهینامه ها

Mebra Plastik ایتالیا با موفقیت سیستم و گواهینامه های محصول لازم را به دست آورده است تا به مشتریان خود اطمینان دهد که فرآیندها و محصولات با شیوه های تولید خوب مطالعه و اجرا شده اند . گواهینامه های لازم سیستم همراه با گواهینامه های محصول است که گویای نوع و کیفیت ماده اولیه و تحقق محصول است. فرآوری پلیمرهای با کارایی بالا ، با فناوری‌های روز و به ما امکان می‌دهد اقلامی را تولید کنیم که به درخواست‌های اکثر مقررات فعلی که تولید و فروش لوله‌های سیستم‌های ترمز، سیستم‌های اصطکاک و سیستم‌های ترمز را تنظیم می‌کنند، پاسخ درخشانی می‌دهند. تعلیق های بادی

نماد بخش های آزمایش شده در آزمایشگاه

در محدوده ما محصولاتی داریم که به گواهینامه‌های مختلف پاسخ می‌دهند، برای یافتن کدام یک کلیک کنید:

CE Reg. 10/2011
عنوان 21 FDA
CE Reg. 1935/2004
DM 21/03/73

کیفیت

برای بخش خودرو، جایی که کیفیت پایه و مقدمه ای است که هر گفتمان بعدی می تواند بر اساس آن توسعه یابد، توجه و حساسیت به ویژه بالاست. Mebra Plastik Italia بخش تحقیق و توسعه، تولید و کنترل کیفیت خود را سازماندهی کرده است تا بتواند به طور موثر به نیازهای بخش پاسخ دهد.

گواهینامه های لازم سیستم همراه با گواهینامه های محصول است که گواه کیفیت مواد اولیه و تحقق محصول است.

فناوری‌هایی که در طول سال‌ها همکاری با شرکت‌های مهم در این بخش، خود را تجهیز کرده‌ایم، به ما این امکان را می‌دهد که خدمات 360 درجه را به مشتری ارائه دهیم، آن را از مرحله طراحی و تحقیق تا مرحله نمونه‌سازی همراهی کنیم و سپس به سمت تولید انبوه برویم. تحت نظارت دائمی هم توسط آخرین نسل ماشین آلات کنترل و هم توسط چندین دهه تجربه اپراتورهای درگیر، با پشتیبانی از رویه های موقت.

فرآیندها

در زیر فرآیندهای مربوط به تولید طیف وسیعی از محصولات بخش خودرو را گزارش می کنیم.

اکستروژن

اکسترودر ماشین هم اکستروژن پردازش مواد پلاستیکی

خطوط اکستروژن مجهز به فناوری های نوآورانه و آوانگارد به ما امکان می دهد لوله های تک لایه، چند لایه و هم اکسترود شده تولید کنیم. بنابراین استفاده از مواد اولیه مرغوب با امکان ترکیب آنها با بهره برداری از مزایای خاص آنها و رفع هر نوع نیازی غنی شده است.

ترموفرماتورا

 مارپیچ اتصال ترمز هوا تریلر رنگ قرمز زرد آبی سیاه و سفید

از طریق فرآیند ترموفرمینگ ، ما مارپیچ‌هایی را مطابق با مشخصات DIN 74323 تولید می‌کنیم. ما می‌توانیم با استفاده از تکنیک‌هایی که در طی سال‌ها تجربه آموخته‌ایم، لوله‌های خود را به‌صورت سه‌بعدی حتی فراتر از محدودیت‌های انعطاف‌پذیری محصول مورد استفاده، مدل‌سازی کنیم. با فناوری فرآیند و دانش ما، توسعه به سرعت از نمونه های اولیه به سری 0 به تولید سری می رسد.

پروژه های سفارشی

 محقق محقق ساختار شیمیایی داده ها را در آزمایشگاه بر روی کامپیوتر تجزیه و تحلیل می کند
 • تحقیق و توسعه : آزمایشگاه ما فناوری و تجربه ای را برای همکاری فراهم می کند که قبلاً موفقیت های مهمی را به ثبت رسانده است و همچنان هدف خود را رشد و نوآوری دارد.
 • سفارشی سازی ها: تمام سفارشی سازی های ممکن را در صفحه اختصاصی کشف کنید.
 • مونتاژ : ما یک بخش اختصاص داده شده برای ایجاد کیت های مونتاژ شده با توجه به مشخصات مشتری ارائه می دهیم.

سایر بخش ها

تولید ما برای خدمت به کاربردهای متعدد و پیچیده بخش صنعتی مورد مطالعه و ایجاد قرار گرفته است. با گذشت زمان برای برآورده کردن استانداردهای کیفیت بخش خودرو به کمال رسیده است و در نهایت به مکان جدیدی گسترش یافته است تا کاربردهای فرآوری مواد غذایی را پوشش دهد.

 

فلوروپلیمر

شرح

کاربردهای فنی فزاینده بیشتر در محیط های تهاجمی، از نظر دما، عوامل شیمیایی و شرایط جوی، این امکان را برای فلوروپلیمرها فراهم کرد تا فضای بیشتری در بازار پیدا کنند. این پلیمرها عملکرد بسیار بالایی دارند، هرچند با هزینه های بالا هم در مورد مواد خام و هم تولید. بسته به پیوند بین کربن و فلوئور و آرایش آنها در ساختار مولکولی، می توان محصولات متفاوتی با ویژگی های متفاوت داشت. با توجه به مقاومت شیمیایی و استفاده در دماهای پایین و بالا، پدر تمام فلوروپلیمرها PTFE است که اینرسی تقریباً کامل را نسبت به بیشتر معرف‌های شیمیایی شناخته شده نشان می‌دهد و دمای کاری آن از 260- تا 260+ درجه سانتی‌گراد است. پس از PTFE، این فلوروپلیمرهای دیگر را می توان به ترتیب اهمیت یافت: PFA، FEP و PVDF.

گونه شناسی ها
قلب تولید ما اکستروژن است و با این فرآیند لوله های خطی زخمی یا قطعات لوله برش مستقیم تولید می کنیم. با پردازش بیشتر، انواع دیگری از محصولات را تولید می کنیم و در نهایت لوازم جانبی و سایر موارد را برای تکمیل طیف ترکیب می کنیم.

لوله منفرد، منعطف، بدون گرما، پیچیده شده در سیم پیچ هایی با طول های مختلف.

حرفه ای:

 • ردپای کوچک؛
 • مسافت های طولانی بدون درز

در مقابل:

 • حافظه الاستیک سیم پیچ؛
 • تحمل برش +/- 2% طول.

فلوروپلیمر

کاربردهای فنی فزاینده بیشتر در محیط های تهاجمی، از نظر دما، عوامل شیمیایی و شرایط جوی، این امکان را برای فلوروپلیمرها فراهم کرد تا فضای بیشتری در بازار پیدا کنند. این پلیمرها عملکرد بسیار بالایی دارند، هرچند با هزینه های بالا هم در مورد مواد خام و هم تولید. بسته به پیوند بین کربن و فلوئور و آرایش آنها در ساختار مولکولی، می توان محصولات متفاوتی با ویژگی های متفاوت داشت. با توجه به مقاومت شیمیایی و استفاده در دماهای پایین و بالا، پدر تمام فلوروپلیمرها PTFE است که اینرسی تقریباً کامل را نسبت به بیشتر معرف‌های شیمیایی شناخته شده نشان می‌دهد و دمای کاری آن از 260- تا 260+ درجه سانتی‌گراد است. پس از PTFE، این فلوروپلیمرهای دیگر را می توان به ترتیب اهمیت یافت: PFA، FEP و PVDF.

PVDF

PVDF یک پلیمر نیمه کریستالی است که از…

PTFE

PTFE یک فلوروپلیمر با وزن مولکولی بالا است که فقط از کربن تشکیل شده است.

FEP

FEP خواص حرارتی استثنایی، خواص الکتریکی و شیمیایی را نشان می دهد.

PFA

PFA یک کوپلیمر کاملاً فلوئوردار است که دارای شاخه های کوچکی است که متفاوت است…

همچنین ممکن است که شما علاقه مند باشید به

چهار ماکرو پلیمر وجود دارد که ما برای تولید لوله های خود با آنها کار می کنیم. پلی آمیدها و پلی یورتان ها رایج ترین راه حل برای اتوماسیون و در نتیجه عبور هوای فشرده هستند. هنگامی که لوله با سیالاتی غیر از هوا تماس پیدا می کند یا در شرایط محیطی سخت نصب می شود، لوله های فلوروپلیمر دخالت می کنند. هنگامی که ارزان ترین راه حل کلیدی است، پلی اتیلن ها دست بالا را دارند.

پلی آمید

موفقیت پلی آمیدها به دلیل ترکیبی از ویژگی هایی است که آنها را برای بسیاری از کاربردها ایده آل می کند. پلی آمیدها خواص مکانیکی مطلوب را با مقاومت شیمیایی عالی ترکیب می کنند. آنها را می توان به عنوان جایگزین فلز یا حتی به عنوان الاستومر استفاده کرد. آنها را می توان در هر دو محافظت شده و ag استفاده کرد …

پلی اورتان

اصطلاح پلی یورتان خانواده وسیعی از محصولات با ویژگی های متنوع متعدد از نظر خواص مکانیکی، شیمیایی و فیزیکی را در بر می گیرد. از طریق انتخاب صحیح و نسبت پلی‌ال‌ها و دی ایزوسیانات‌ها، می‌توان محصولاتی را از نرم و اسفنج مانند، مانند فلکس…

پلی اتیلن

پلی اتیلن که 40 درصد از حجم کل مواد پلاستیکی تولید شده در جهان را تشکیل می دهد، یکی از پراکنده ترین پلیمرها در زندگی روزمره است. علیرغم ترکیب شیمیایی ساده آن، انواع مختلفی از پلی اتیلن با خواص حرارتی و مکانیکی متفاوت وجود دارد.

محصولات دیگر

برای تکمیل این محدوده، ما لوله های پی وی سی و سیلیکونی و لوازم جانبی مختلف برای برش، سازماندهی و محافظت از محصولات خود را ارائه می دهیم.

پلی اتیلن

شرح

پلی اتیلن با داشتن 40 درصد از حجم کل تولید مواد پلاستیکی در جهان، یکی از محبوب ترین پلیمرها در زندگی روزمره است. علیرغم ترکیب شیمیایی ساده، انواع مختلفی از پلی اتیلن وجود دارد که خواص حرارتی و مکانیکی آنها با توجه به ساختار مولکولی زنجیره های تشکیل دهنده آن و تعیین نوع استفاده تغییر می کند.

انواع
قلب تولید ما اکستروژن است و با این فرآیند لوله ها یا میله های خطی زخمی تولید می کنیم. با پردازش بعدی، ما انواع دیگری از محصولات را تولید می کنیم که سپس لوازم جانبی و سایر موارد را برای تکمیل طیف ترکیب می کنیم.

لوله منفرد، منعطف، بدون گرما، پیچیده شده در سیم پیچ هایی با طول های مختلف.

حرفه ای:

 • ردپای کوچک.
 • مسافت های طولانی بدون درز

در مقابل:

 • حافظه الاستیک سیم پیچ
 • تحمل برش +/- 2% طول.
 multitubo توسط Mebra Plastik

لوله های منفرد منعطف مختلف، که در یک بسته منفرد به هم متصل شده اند، ترموفرم شده یا با غلاف محافظت می شوند.

حرفه ای

 • لوله های متصل شده بدون نیاز به لوازم جانبی؛
 • در مورد لوله های روکش دار، محافظت بیشتر در برابر سایش، حوادث جوی، عوامل شیمیایی و غیره.

پلی اتیلن

پلی اتیلن با داشتن 40 درصد از حجم کل تولید مواد پلاستیکی در جهان، یکی از محبوب ترین پلیمرها در زندگی روزمره است. علیرغم ترکیب شیمیایی ساده، انواع مختلفی از پلی اتیلن وجود دارد که خواص حرارتی و مکانیکی آنها با توجه به ساختار مولکولی زنجیره های تشکیل دهنده آن و تعیین نوع استفاده تغییر می کند.

LLDPE

پلی اتیلن کم چگالی خطی در گریدهای بسیاری با …

LDPE

پلی اتیلن با چگالی کم، LDPE، یک پلیمر شاخه ای است که با …

HDPE

پلی اتیلن HD بالاترین چگالی را از 0.945 تا 0.970 گرم بر سانتی متر مکعب نشان می دهد.

همچنین ممکن است برای شما جالب باشد

چهار ماکرو پلیمر وجود دارد که ما با آنها برای تولید لوله های خود کار می کنیم. پلی آمیدها و پلی یورتان ها رایج ترین راه حل برای اتوماسیون و در نتیجه عبور هوای فشرده هستند. هنگامی که لوله در تماس با سیالات غیر از هوا قرار می گیرد یا در شرایط محیطی سخت نصب می شود، لوله های فلوروپلیمر دخالت می کنند. هنگامی که ارزان ترین راه حل کلیدی است، پلی اتیلن ها دست بالا را دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *