کلمپ هوشمند سازه ای

گیره هوشمند

اتصالات اثبات شده ما به خط لوله متصل شده و در برابر آن مهر و موم می شود گیره هوشمند ما به شما کمک می کند با تعمیر خطوط لوله آسیب دیده یا نشتی با گیره تعمیر دائمی قابل نصب و بدون راننده، از خاموش شدن پرهزینه و جوشکاری هایپرباریک گران قیمت جلوگیری کنید.

طراحی گیره هوشمند که در نسخه‌های ساختاری و غیر ساختاری موجود است، یک مهر و موم، تقویت‌کننده و فشار دائمی با کیفیت بالا را در منطقه محصور شده برای طول عمر طراحی خط لوله فراهم می‌کند.

گیره هوشمند سازه ای

گیره های خط لوله اتصالات مکانیکی تقسیم شده ای هستند که برای تعمیر خط لوله زیر دریا آسیب دیده یا نشتی استفاده می شود. اتصالات در ساختاری و غیر سازه ای موجود می باشد. نسخه غیر ساختاری ممکن است برای تعمیر خط لوله ای استفاده شود که فقط آسیب جزئی دارد مانند نشتی سوراخ سوزن، نازک شدن موضعی دیواره لوله یا فرورفتگی های کم عمق. نسخه ساختاری، یکپارچگی سازه را در خطوط لوله آسیب دیده تر با جوش های دور ترک خورده، پیچ خوردگی ها یا سوراخ ها جایگزین می کند.

گیره هوشمند سازه ای

 • تعمیر نشتی
 • ترک مانند عیوب،
 • تمامیت ساختاری
 • لنگر خمشی بالا را تحمل کنید
 • تحمل نیروی محوری بالا

Dakota Systems Smart-Nut برابر است با صرفه جویی در زمان! 

16 سپتامبر 2021

محصولات هوشمند داکوتا سیستمز ایالات متحده آمریکا یک راه حل فوری برای نصب هستند!

محصولات هوشمند داکوتا سیستمز را می توان در هر جایی که سیستم های ذوزنقه ای معمولی نصب شده است، استفاده کرد، خواه کاربرد شما برق، لوله کشی، تهویه مطبوع یا حتی سیستم های اطفاء حریق باشد. این سیستم‌های ذوزنقه مکانیکی با استحکام بالا، مواد مختلفی از جمله: لوله‌های مسی، لوله‌های پی وی سی، فولاد، چدن و ​​غیره را ایمن می‌کنند.

محصولات هوشمند به گونه ای طراحی شده اند که بدون هیچ گونه پیش ساخته ای به هم متصل شوند و کارایی فرآیند نصب شما را تا حد زیادی افزایش دهند. مهره‌های هوشمند، کلاهک‌های هوشمند و گیرنده‌های هوشمند همگی می‌توانند با هر سیستم پایه یا ذوزنقه معمولی استفاده شوند تا سهولت نصب را افزایش داده و زمان نصب را بهبود ببخشند.

دیگه چی؟ محصولات هوشمند داکوتا سیستمز ساخت ایالات متحده آمریکا !

سیستم ذوزنقه داکوتا: نصب هوشمند در مقابل نصب سنتی

Smart-Nut™

مهره‌های هوشمند هم سریع نصب می‌شوند و هم حذف می‌شوند، که باعث صرفه‌جویی زیادی در زمان نصب و حذف می‌شود. مهره‌ها برای استفاده با هر کانالی طراحی شده‌اند که دارای شکاف‌های 9/16 اینچ x 1-1/8 اینچ است، اما گیره‌های اندازه‌گیری نیز گنجانده شده‌اند تا بتوان از کانال‌هایی که شکاف‌های بزرگ‌تری دارند استفاده کرد.

از آنجایی که مهره‌های هوشمند مانند مهره‌های رزوه‌ای سنتی «نخ زده» یا رزوه‌شده نیستند، نیازی به جدا کردن میله‌های رزوه‌دار قبل از نصب آنها نیست و همچنین نیازی به فرآیند بسیار زمان‌بر رزوه‌زنی مهره‌ها روی میله نیست. درعوض، Smart-Nuts فقط در موقعیت خود قرار می گیرد و در زمان نصب در زمان زیادی صرفه جویی می کند. تنظیم آنها نیز آسان است و نصب ذوزنقه چند سطحی را آسان می کند.

روش نصب Easy Smart-Nut™

Smart-Strut

Smart-Strut به انتخاب شما با طول های پیش برش 1-5/8 اینچ x 1-5/8 اینچ یا 1-5/8 اینچ x 13/16 اینچ فروخته می شود، بنابراین نیازی به برش ندارید. سایت. Smart-Strut نیازی به جوش ندارد و به راحتی نصب می شود. اضافه شدن Smart-Caps به سیستم، نیاز به کانال پشت سر هم (دبل استرات) را از بین می برد که باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود.

Smart-Caps™

Smart-Caps طوری طراحی شده‌اند که با Smart-Strut کار می‌کنند تا جایگزینی مقرون‌به‌صرفه برای کانال پشتیبان ارائه کنند و به شما امکان می‌دهند موارد را هم در بالا و هم در پایین پایه نصب کنید. گیرنده‌های هوشمند اختیاری نیز برای نصب سریع‌تر و آسان‌تر درپوش‌ها بر روی پایه‌ها در دسترس هستند.

کلاهک‌های هوشمند به گونه‌ای طراحی شده‌اند که می‌توان آن‌ها را با اکثر کانال‌های عریض 1-5/8 اینچی استاندارد استفاده کرد و در طول‌های پیش‌برش 14، 24، و 120 اینچ ارائه می‌شوند.

رویه نصب Easy Smart-Cap™

Smart-Clamps™ – فشار، کلیک، انجام شد!

نصب گیره‌های هوشمند داکوتا بسیار ساده است، تنها کافی است یک فشار، یک کلیک، و سپس کارتان تمام شود! نیازی به ابزار خاصی نیست، زیرا با دست محکم می شود. گیره ها به همان اندازه که نصب می شوند به راحتی قابل برداشتن یا تغییر مکان هستند و در زمان شما صرفه جویی می کنند.

Smart-Clamps در سه سبک موجود است:

 • گیره های لوله EMT
 • گیره کودویت سفت و سخت
 • گیره های IPS سفت و سخت

Smart-Receivers™

گیرنده‌های هوشمند داکوتا به سرعت در هر کانال 13/16 اینچی یا بلندتر با دهانه 7/8 اینچی نصب می‌شوند.

برنامه های کاربردی

 • خطوط آب سرد/گرم
 • خطوط تخلیه
 • آب سرد و خطوط برگشت
 • مجرای برق
 • و بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *