پمپ هیدرولیک گالتک Galtech

پمپ هیدرولیک گالتک Galtech

کمپانی ایتالیایی گالتک یکی از بزرگ ترین و معروف ترین شرکت های تولید کننده تجهیزات و قطعات صنعتی است که با بهره گیری از نیروهای متخصص و همچنین رعایت آخرین استانداردهای جهانی در تولید محصولات خود توانسته به جایگاه ویژه ای در سراسر دنیا دست یابد. از جمله کاربردی ترین محصولات این برند می توان به پمپ هیدرولیک گالتک Galtech اشاره نمود که در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. با ما همراه باشید تا بیشتر به بررسی این محصول بی نظیر از گالتک بپردازیم.

معرفی پمپ هیدرولیک

پمپ هیدرولیک مهم ترین بخش هر سیستمی است و در صورت خرابی و از کار افتادن آن سیستم نمی تواند به فعالیت عادی خود ادامه دهد. وظیفه اصلی این پمپ ها تولید و به جریان انداختن مایع در سیستم مد نظر می باشد. به بیانی دیگر می توان گفت پمپ های هیدرولیک گالتک باید انرژی مکانیکی سیستم هیدرولیک از طریق موتورهای الکتریکی احتراقی تامین نمایند. این پمپ ها دارای دو نوع جابجایی مثبت و غیر مثبت هستند که هر یک مصارف صنعتی و خانگی مختلفی دارند.

انواع پمپ هیدرولیک گالتک Galtech

کمپانی گالتک ایتالیا پمپ های هیدرولیک متنوعی را تولید می کند که از جمله این پمپ ها می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • پمپ هیدرولیک پیستونی با جابجایی ثابت یا متغیر

پمپ پیستونی شعاعی

پمپ پیستونی محوری

  • پمپ هیدرولیک پره ای

پمپ پره ای نامتعادل

پمپ پره ای متعادل

  • پمپ هیدرولیک دنده ای با جابجایی مثبت

پمپ دنده داخلی

پمپ دنده خارجی

پمپ گوشواره ای

پمپ پیچی

پمپ ژیروتور

در انتخاب پمپ هیدرولیک گالیک باید به چه مواردی دقت نمود؟

پمپ هیدرولیک گالتک Galtech دارای مدل های متنوعی هستند از این رو در انتخاب و خرید آن ها باید دقت نمود تا پمپ خریداری شده متناسب با شرایط سیستم باشد. برای انتخاب پمپ های هیدرولیک گالیک باید به دو پارامتر دبی ( بر حسب لیتر) و فشار( بر حسب بار) توجه نمود. زیرا این پارامترها نشان دهنده مطابقت داشتن نوع و ظرفیت پمپ با خصوصیات سیستم هیدرولیکی مد نظر هستند.

سرویس و نگهداری پمپ هیدرولیک گالتک

پمپ هیدرولیک گالتک Galtech نیز علی رغم کیفیت بی نظیر و دوام و ماندگاری بالایی که دارند همانند هر ابزار صنعتی دیگری نیاز به سرویس و مراقبت دارند. در واقع عدم سرویس و بررسی به موقع آن ها موجب می شود که بیشتر در معرض آسیب دیدن قرار بگیرند و طول عمر کوتاه تری داشته باشند. با سرویس به موقع این پمپ ها می توان از وقوع مشکلاتی مانند نشتی روغن، لرزش های غیر عادی پمپ، خشک کار کردن پمپ و … جلوگیری نمود. از این رو بهتر است جهت جلوگیری از وقوع حوادث و وارد شدن آسیب به پمپ هر چند مدت یکبار توسط نیروی متخصص سرویس شود.

سخن پایانی

کمپانی گالتک چند نمایندگی در داخل ایران دارد که انواع محصولات و پمپ های هیدرولیک این برند مشهور و معتبر را با گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه می دهند. از این رو با مراجعه به آن ها و استفاده از راهنمایی مشاوران این نمایندگی ها می توان مناسب ترین و با کیفیت ترین پمپ ها را خریداری نمود.

پمپ هیدرولیک گالتک Galtech