پمپ Affetti

affetti

 

 

 

 

 

affetti
affetti

پمپ های گریز از مرکز برای محیط های خورنده

کارخانه آفتی _ پمپ های سانتریفیوژ پلاستیکی برای انتقال محیط های خورنده تولید کرده است به مدت 35 سال امروزه آنها محصولات خود را به 45 کشور مختلف ارسال می کنند کاربردهایی مانند: اسید سولفوریک (H2SO4)، اسید هیدروکلریک (HCl)، هیپوکلریت سدیم (NaOCl)، اسید نیتریک (HNO3)، سود سوزآور (NaOH)، اسید فسفریک (H3PO4)، کلرید فریک (ZnCl2) و غیره.

بر محدوده پمپ تاثیر می گذارد
بر محدوده پمپ تاثیر می گذارد
پمپ های ترموپلاستیک افقی آفتی با آب بندی مکانیکی

پمپ های ترموپلاستیک افقی آفتی با آب بندی مکانیکی

Affetti monobloc یا بلند پمپ های کوپل شده قوی هستند که در اجزای خود با ضخامت بالا تولید می شوند محصولی با حداکثر قابلیت اطمینان ارائه دهید. برچسب اولیه مهر و موم مکانیکی ترکیبات نصب شده است (داخلی، خارجی و دوبل فلاش).

 پمپ های ترموپلاستیک جفت شده مغناطیسی آفتی

پمپ های ترموپلاستیک جفت شده مغناطیسی Affetti

مونوبلوک گریز از مرکز Affetti پمپ درایو مغناطیسی برای حل مشکلات مختلف ناشی از نشت از طریق مهر و موم های مکانیکی طراحی شده است که در نتیجه باعث ایجاد آلودگی های زیست محیطی جدی می شود.

پمپ های ترموپلاستیک عمودی

پمپ های ترموپلاستیک عمودی Affetti

پمپ های گریز از مرکز عمودی Affetti به راحتی قابل جابجایی هستند، پمپ های این طیف دارای ساختاری قوی و فشرده هستند که در اجزای خود با ضخامت بالا تولید می شوند تا محصولی با حداکثر استحکام را ارائه دهند. شفت پمپ متصل به موتور از طریق کوپلینگ الاستیک با بلبرینگ های داخلی، از طریق بوش های PTFE CG و Al2O3 (آلومینا) هدایت می شود. در صورت درخواست، ترکیب جایگزین در SiC-SiC (کاربید سیلیسیم) موجود است.

 Affetti خط ویتروم تقویت شده با فایبر گلاس Affetti

خط ویتروم تقویت شده با فایبرگلاس افتی

خط Affetti Vitrum برای مایعات خفیف تا شدید خورنده و قادر به مقاومت در برابر شرایط کاری سخت ساخته شده است. تمام قطعات خیس شده فایبرگلاس تقویت شده در مواد برای مقاومت در برابر سایش و دماهای شدید هستند. انعطاف پذیری از طریق گستره وسیعی از انتخاب مواد برای مایعات خورنده و ساینده وجه تمایز پمپ های آفتی است.

 

 

 

پمپ ها را تحت تأثیر قرار می دهد

راه حل های سفارشی که تمام جزئیات را برای تمام نیازهای پمپاژ شما در نظر می گیرند.

طراحی شده برای مقاومت در برابر همه چیز
مواد ویژه، فناوری پیشرفته و دانش “ساخت ایتالیا”. طراحی شده برای مقاومت در برابر همه چیز

در محیط های بسیار خورنده، محصولات باید عملکرد و کارایی تضمین شده را در طول زمان ارائه دهند. Affetti با استفاده از مواد پیشرفته مانند ترموپلاستیک های ویژه و رزین های مصنوعی تقویت شده با الیاف شیشه ای که قادر به مقاومت در برابر خوردگی و مقاومت در برابر مایعات ساینده هستند، راه حل بهینه را به شما ارائه می دهد.

AFFETTI PUMPS تاسیس شده توسط Giuseppe Affetti فعالیت خود را از اواسط دهه شصت به عنوان تولید کننده کارخانه صنعتی در زمینه مایعات خورنده آغاز کرد. اولین پمپ Affetti در تولید در مواد ترموپلاستیک ایجاد شد. از آن زمان تاکنون به دلیل اطمینان بالای مشتریان و آگاهی از برند، تعداد پمپ های تولید شده افزایش یافته است.

در حال حاضر، این شرکت به دلیل برنامه ریزی کنترل کیفی داخلی قوی و سیستم های نوآورانه تست پمپ، موفق به دستیابی به سطح کیفی بالایی برای محصولات خود شده است. پمپ های آفتی برای پشتیبانی از شرایط کاری سنگین در مناطق شیمیایی طراحی شده اند. پمپاژترین محیط های آن عبارتند از اسید و باز غلیظ، محلول های قلیایی، اسید سبک، آب دریا، حلال های آلیفاتیک یا معطر.

راه حل های سفارشی که تمام جزئیات را برای تمام نیازهای پمپاژ شما در نظر می گیرند.
راه حل های سفارشی که تمام جزئیات را برای تمام نیازهای پمپاژ شما در نظر می گیرند.

برای پاسخگویی به تقاضای صنعت برای فناوری پمپ های خورنده، پیشرفت های خط تولید Affetti شامل طیف جدیدی از پمپ های مغناطیسی و طیفی از پمپ های افقی تک و دو مهر و موم DIN/EN 22858 – ISO 2858 بود.

در سال 2009، Affetti یک محدوده پمپ مخزن کنسولی جدید را برای صنایع معدنی و شیمیایی معرفی کرد.

جست‌وجوی بازارهای جدید، شرکت را بر آن داشت تا طیف جدیدی از پمپ‌های فایبر گلاس را معرفی کند که از تجربه گسترده در فناوری پمپ‌های غیرفلزی، برای مایعات ساینده و خورنده مورد استفاده در الکتروکلر، تصفیه آب، فاضلاب، نمک‌زدایی و دریاهای مختلف استفاده می‌شود. خدمات آب

در حال حاضر، Affetti از طریق اقدامات کنترل کیفی دقیق و یک ایستگاه آزمایش پمپ نوآورانه برای تأیید معیارهای مختلف عملکرد تا 200 کیلووات اسکید پمپ موتور رانده به سطوح باکیفیت دست یافته است. به عنوان ادای احترام به نوآوری تکنولوژیکی و توانایی ما در تولید پمپ های خورنده بادوام و قابل اعتماد، نام تجاری Affetti به طور گسترده در صنعت شناخته شده است.

AFFECT PUMPS
پمپ ها را تحت تأثیر قرار می دهد

پمپ های Affetti که در پمپاژ مایعات خورنده تخصص دارند، در کاربردهای مختلف بادوام هستند. از انتقال اسید در معادن و انتقال مواد شیمیایی در تولید کاغذ و نساجی تا نمک‌زدایی و تولید کود.

> پمپ های سانتریفیوژ افقی
> پمپ های سانتریفیوژ SUMP
> پمپ های سانتریفیوژ افقی با درایو مغناطیسی
> پمپ های پرایمینگ خود حجمی

به کارشناسان دوستانه ما اعتماد کنید تا به شما در یافتن راه حل مناسب پمپ کمک کنند. از سیستم های پمپاژ بسته بندی شده تا پمپ های معدن، طیف وسیعی از مارک های منحصر به فرد را ارائه می دهیم که عملکرد برتر را ارائه می دهند.

محصولات Affetti Pumps srl

Affetti Pumps srl محصولات
محصولات Affetti Pumps srl

پمپ های فایبرگلاس گریز از مرکز افقی

پمپ های فایبر گلاس افقی گریز
پمپ های فایبرگلاس گریز از مرکز افقی

مدل CFG – پمپ سانتریفیوژ فایبرگلاس افقی ANSI/ASME B73.1

این برای مایعات خفیف تا شدید خورنده ساخته شده است و قادر به مقاومت در برابر شرایط کاری سخت است. تمام قطعات خیس شده در مواد فایبرگلاس تقویت شده برای مقاومت در برابر سایش و دماهای شدید بین -45 درجه سانتیگراد (50- درجه فارنهایت) و 120 درجه سانتیگراد (250 درجه فارنهایت) هستند. پمپ های کوپلینگ گریز از مرکز افقی سری CFG بر اساس ANSI / ASME B73.1 طراحی شده اند و ویژگی ها و نوآوری های جدیدی را برای رقابتی تر ارائه می دهند.

مدل CFM – پمپ سانتریفیوژ فایبرگلاس افقی ANSI/ASME B73.1

پمپ های گریز از مرکز افقی CFM با خروجی های مکش و تخلیه ANSI/ASME B73.1 ساختار قوی و مقاومی را ارائه می دهد.

پمپ های گریز از مرکز با زره فلزی

پمپ های سانتریفیوژ با زره فلزی
پمپ های گریز از مرکز با زره فلزی

مدل CGD – سانتریفیوژ افقی عادی شده DIN 24256 ISO 2858

محدوده پمپ CGD، گریز از مرکز افقی نرمال شده به DIN EN 22858 ISO 2858، به منظور مواجهه با کاربردهای قوی طراحی شده است. پمپ های این محدوده به راحتی قابل جابجایی هستند و در اجزای خود با ضخامت بالا تولید می شوند تا محصولی با حداکثر اطمینان را ارائه دهند.

مدل CDM – پمپ های جفت بسته

محدوده CDM تک بلوک گریز از مرکز به منظور دستیابی به بهترین عملکرد با هزینه کمتر طراحی شده است. پمپ های این محدوده دارای ساختاری قوی و فشرده هستند که در اجزای خود با ضخامت بالا تولید می شوند تا محصولی با حداکثر اطمینان را ارائه دهند.

پمپ های افقی گریز از مرکز

پمپ های افقی گریز
پمپ های افقی گریز از مرکز

مدل CMO-N – پمپ های افقی نزدیک

محدوده تک بلوک گریز از مرکز CMO-N به منظور دستیابی به بهترین عملکرد با هزینه کمتر طراحی شده است. پمپ های این محدوده دارای ساختاری قوی و فشرده هستند که در اجزای خود با ضخامت بالا تولید می شوند تا محصولی با حداکثر اطمینان را ارائه دهند. مناسب برای انتقال محلول های اسیدی و بازی، انتهای مرطوب در ترموپلاستیک (PP-PVDF) و O-ring در مواد الاستومری مناسب تولید می شود.

پمپ های گریز از مرکز با درایو مغناطیسی

مدل MMB-N – پمپ های مغناطیسی با جفت بسته

پمپ مغناطیسی مونوبلوک گریز از مرکز، برد MMB، برای حل مشکلات مختلف ایجاد شده در برخی مواقع از نشت از طریق مهر و موم های مکانیکی طراحی شده است که در نتیجه باعث آلودگی های زیست محیطی جدی می شود. چرخش پروانه به لطف حرکتی که از کوپلینگ از طریق القای مغناطیسی منتقل می شود امکان پذیر است. کارکرد آسان، پمپ های این طیف از ساختار قوی و فشرده ساخته شده در…

پمپ های خود پراینگ گریز از مرکز

پمپ های خود پراینگ گریز از مرکز
پمپ های خود پراینگ گریز از مرکز

MSP-N – مدل MSP-N – پمپ های سانتریفیوژ خود پرایمینگ

پمپ مغناطیسی خود پراینگ سانتریفیوژ یک بلوک، برد MSP، برای نصب طراحی شده است. جاهایی که امکان نصب پمپ زیر سر وجود ندارد. پمپ های MSP می توانند از یک سر مکش منفی 4 متری پرایم کنند، پس از آن که محفظه پرایمینگ برای اولین بار پر شد. چرخش پروانه به لطف حرکتی که از کوپلینگ از طریق القای مغناطیسی منتقل می شود امکان پذیر است. این پمپ برای حل مشکلات…

مدل MSP-E – پمپ های سانتریفیوژ خود پرایمینگ

پمپ مغناطیسی خود پراینگ سانتریفیوژ یک بلوک، برد MSP، برای نصب طراحی شده است. جاهایی که امکان نصب پمپ زیر سر وجود ندارد. پمپ های MSP می توانند از یک سر مکش منفی 4 متری پرایم کنند، پس از آن که محفظه پرایمینگ برای اولین بار پر شد. چرخش پروانه به لطف حرکتی که از کوپلینگ از طریق القای مغناطیسی منتقل می شود امکان پذیر است. این پمپ برای حل مشکلات…

مدل MSP-T – پمپ های سانتریفیوژ خود پرایمینگ

نسخه MSP-T برای پمپاژ سیالات خورنده حاوی مقدار محدودی ذرات جامد معلق طراحی شده است. پروانه توسط یک محور فولادی که به طور صلب روی موتور ثابت شده است به حرکت در می آید. مهر و موم مکانیکی نصب شده خارجی، سیستم واحد B6E با حلقه‌هایی در SiC و دم‌های الاستومری است. همچنین مجهز به سیستم شستشو با استفاده از آب یا مایع تمیز سازگار با سیال پمپ شده است.

پمپ های گریز از مرکز عمودی

مدل CGV-N – پمپ های عمودی

سانتریفیوژ عمودی با محدوده جفت CGV-N به منظور به دست آوردن بهترین عملکرد و قابلیت اطمینان کامل طراحی شده است. پمپ های این محدوده دارای ساختاری قوی و فشرده هستند که در اجزای خود با ضخامت بالا تولید می شوند تا محصولی با حداکثر استحکام را ارائه دهند. مناسب برای انتقال محلول های اسیدی و بازی، انتهای مرطوب به صورت ترموپلاستیک (PP-PVDF-PEHD) و O-ring در الاستومر مناسب تولید می شود.

مدل CGV-S – پمپ های عمودی کنسولی

محدوده پمپ های کنسولی CGV-S برای پاسخگویی به تقاضا برای پمپ های عمودی طراحی شده است که می توانند بدون هیچ گونه خطر آسیب به بوش های راهنما شفت ناشی از ذرات جامد ساینده موجود در سیال یا از جریان خشک کار کنند، به گونه ای که طراحی آن را پیش بینی نکرده باشد. هر مکانیزم راهنمای نزدیک به پروانه شفت پمپ فولاد کربنی 42CrMo4 با پوشش پلاستیکی ضد خوردگی، به صورت کنسول مونتاژ شده و توسط…

پمپ های حجمی خود پرایمینگ

مدل VGA – پمپ حجمی خود پرایمینگ

پمپ حجمی خود پرایمینگ با کوپلینگ الاستیک، برد VGA برای بارگیری و تخلیه حوضه ها، کامیون های مخزن، مخازن که در آن تاسیسات غرق شده امکان پذیر نیست، طراحی شده است. پمپ های VGA برگشت پذیر و آسان برای کار می توانند از یک سر مکش منفی حداکثر 4 متری بدون نیاز به حس کردن محفظه پرایمینگ در اولین بار شروع کنند. جابجایی آسان، پمپ های این طیف دارای ساختار قوی هستند که در اجزای خود با…

مدل VMA – پمپ های کوپل بسته خود پرایم حجمی

پمپ جفت بسته حجمی خود پرایمینگ، برد VMA برای بارگیری و تخلیه حوضه ها، کامیون های مخزن، مخازن که در آن تاسیسات غرق شده امکان پذیر نیست، طراحی شده است. پمپ های VMA با قابلیت برگشت و کار آسان می توانند از یک سر مکش منفی حداکثر 4 متری بدون نیاز به حس کردن محفظه پرایمینگ در اولین بار پرایم کنند. پمپ های این طیف دارای ساختاری قوی هستند که در قطعات خود با ضخامت بالا تولید می شوند تا…

علاوه بر پمپ های Affetti، تایلند کوونگ پمپز دارای گسترده ترین طیف پمپ های صنعتی و معدنی در ویتنام است. این به ما اجازه می دهد تا به شما در دستیابی به بهترین راه حل ممکن برای نیازهای پمپاژ خاص خود کمک کنیم. همه موقعیت‌ها منحصربه‌فرد هستند، بنابراین پمپ‌های تایلندی Khuong به مشاوره با کاربران نهایی خود و توانایی ما برای ارائه کم‌هزینه‌ترین و مؤثرترین راه‌حل ممکن افتخار می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *