چراغ هشدار ایمنی LED قرمز روی زمین

چراغ هشدار جرثقیل سقفی – ایمنی پای شما

ایمنی در یک محل کار ضروری است، به خصوص زمانی که جرثقیل های سقفی وجود دارند. اکثر جرثقیل ها می توانند بارهای 2000 پوندی یا بیشتر را حمل کنند که اگر به طور تصادفی رها شوند، ممکن است خسارت زیادی به بدن وارد شود.

جرثقیل هایی که بارهای سنگین را در بالا حمل می کنند می توانند خطرات زیادی را برای کارگران، وسایل نقلیه و عابران پیاده زیر ایجاد کنند. بنابراین، بسیار مهم است که هر کارگاهی ایمنی جرثقیل مناسب را رعایت کند.

هنگامی که در یک محل کار هستند، بسیاری از مردم از موقعیت جرثقیل در بالای خود بی اطلاع هستند.

برخی از کارگاه ها از آژیرهای صوتی برای هشدار دادن به کارگران و اطرافیان در مورد حرکات جرثقیل استفاده می کنند، اما بسته به شدت صدای محل کار یا توجه افراد، ممکن است صدای قابل شنیدن شنیده نشود.

اینجاست که چراغ هشدار جرثقیل سقفی به کارتان می آید.

چراغ‌های جرثقیل سقفی به مردم و وسایل نقلیه هشدار می‌دهند که زیر بار معلق راه نروند یا رانندگی نکنند، با پرتاب کردن جعبه نور یا “منطقه خطر” روی زمین، مستقیماً زیر قلاب و بار معلق.

چراغ هشدار ایمنی LED قرمز، آبی یا سفید روی زمین پخش می‌شود

تا توجه هر فردی را در محل کار یا نزدیک آن جلب کند و به آنها از استفاده از جرثقیل سقفی هشدار داده و از راه رفتن آنها در زیر بار جلوگیری می‌کند.

چراغ هشدار ایمنی همچنین چارچوب مرجع دیگری را برای اپراتورهای جرثقیل فراهم می کند و به آنها در به دست آوردن کنترل پایدار و دقیق قلاب و باری که در حال حرکت هستند کمک می کند.

با استفاده از چراغ جرثقیل سقفی و تمرین ایمنی جرثقیل، شرکت ها می توانند به طور فعال از حوادث محل کار که شامل کارمندان، وسایل نقلیه و اطرافیان می شود جلوگیری کنند.

CraneEx یک شرکت متعلق به آلبرتا است که متخصص در خدمات و تعمیر تجهیزات بالابر با تمرکز بر جرثقیل های سقفی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *