ضدکف صنایع نوشیدنی

محلول کنترل فوم روان کننده با کارایی بالا برای نوشیدنی ها

محلول کنترل کف شریو برای نوشیدنی ها، از جمله نوشیدنی های الکلی، نوشابه، مخلوط نوشیدنی های خشک و غیره.

به طور سنتی، کنترل فوم با استفاده از یک یا هر دو از یک ضد کف و / یا یک عامل ضد کف مدیریت می شود. طیف بازدارنده فوم به گونه‌ای طراحی شده است که هر دو را در تولید نوشیدنی‌ها انجام دهد: آنها کف موجود را از بین می‌برند و در عین حال از تشکیل کف جلوگیری می‌کنند.

شیمی نوآورانه آن تنها با دما فعال می شود. وقتی به محدوده فعال‌سازی رسید، با تقلید از مولکول‌های موجود در حباب‌هایی که کف را تشکیل می‌دهند، دیواره حباب را بی‌ثبات می‌کند و باعث شکسته شدن کف می‌شود. این تضمین می کند که بازدارنده فوم راه حل ایده آلی به عنوان یک مهار کننده کف روان کننده است. در زیر محدوده دمای فعال شدن آن، آنها کاملاً در آب محلول هستند و هیچ باقیمانده ای ندارند.

صنعت نوشیدنی

به سمت محصولات با عملکرد بالا و دوز پایین گرایش دارد که کاملاً با قوانین مواد غذایی مطابقت دارد. محدوده بازدارنده فوم راه حل مناسبی برای صنعت نوشیدنی است که به موجب آن شکستن حباب های هوا در تولید ضروری است.

فوم اضافی در طول تولید و فرآوری نوشیدنی می تواند مشکلات جدی عملیاتی و کیفی ایجاد کند

به عنوان مثال کف کردن در هنگام بطری کردن می تواند کنترل حجم را غیر قابل اعتماد کند. متغیرهای موجود در تولید نوشیدنی بر محصول کنترل کف مورد نیاز و نرخ درمان مورد نیاز برای مهار یا کنترل فوم در پارامترهای مورد نیاز برای مرحله تولید مورد نظر تأثیر می‌گذارند. محلول ضد کف نوشیدنی مانند بازدارنده فوم PROGILINE® Shrieve تضمین می کند که فرآیند تولید نوشیدنی شما مشکلات عملیاتی محدودی دارد.

Shrieve طیف خاصی از محصولات دارای گواهی درجه غذایی را پیاده سازی کرده است که مشکلات کف کردنی را که در طول فرآوری نوشیدنی ها ایجاد می شود، برطرف می کند. طیف گسترده ای از بازدارنده های کف را برای آبمیوه، الکل، نوشابه و سایر نوشابه ها در محدوده دمایی خاص ارائه می دهد.

مزایای استفاده از محصولات برای صنعت نوشیدنی چیست؟

  • محصول آماده برای استفاده (بدون نیاز به رقیق کردن، دوز ساده)
  • محصولات متناسب با ارائه عملکرد بهینه برای فرآیندهای خاص
  • قابلیت ضد کف و کف زدایی
  • نرخ دوز را در هر کاربرد معین به حداقل برسانید.
  • کاهش 30 تا 60 درصدی نرخ درمان نسبت به محلول‌های قبلی (بر اساس داده‌های آزمایشی صحرایی).
  • استفاده از محصولات به کاهش کنترل کلی فوم کمک می کند و منجر به یک زنجیره تامین ساده تر و کارآمدتر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *