الکتروموتور ATB 

الکتروموتور ATB

 الکتروموتور ATB یکی از تولید کنندگان پیشرو سیستم های محرک الکتریکی برای استفاده در کاربردهای صنعتی و لوازم خانگی است. محصولات ATB از 25 وات تا 25 مگاوات متغیر است و شامل راه حل های استاندارد، راه حل های سفارشی و راه حل های طراحی به سفارش است.
الکتروموتور ATB از طریق سرمایه گذاری مستمر در امکانات تولید مدرن و اجرای سیستم های تولید ناب به انعطاف پذیری دست می یابد.
گروه ATB از طریق سرمایه گذاری مستمر در امکانات تولید مدرن و اجرای سیستم های تولید ناب به انعطاف پذیری دست می یابد.
اتریش Antriebstechnik AG تولید کننده پیشرو موتورهای الکتریکی و سیستم های محرک در اروپا است. محصولات ATB عمدتاً به دو دسته تقسیم می شوند: موتورهای ATB برای ابزار خانگی و باغبانی، موتورهای صنعتی، موتورهای ضد انفجار ATB، موتورهای لوازم خانگی ATB و مراکز تحقیق و توسعه برای صنعت غیرفعال.

الکتروموتور ATB 

الکتروموتور ATB چیست؟

الکتروموتور ATB تاکید زیادی بر دستیابی به بالاترین کیفیت ممکن در تمام سایت های تولیدی خود دارد. ویژگی های کیفی تمامی قطعات و موتورهای تولید شده توسط ما از طریق طراحی، ساخت و آزمایش تعریف می شود.
در سرتاسر گروه، ما طیف وسیعی از امکانات تست را داریم که به ما امکان می‌دهد تمام پارامترهای الکتریکی و مکانیکی به‌علاوه نویز، افزایش دما و انطباق با EMC را اندازه‌گیری کنیم.
تمامی امکانات تولیدی دارای گواهینامه DIN EN ISO 9001 هستند.
موتورهای الکتریکی ATB شامل انواع زیر است:

  • موتورهای ولتاژ پایین شامل موتورهای ATB IEC، موتورهای ATB NEMA، موتورهای القایی 3 فاز (ناهمزمان)، موتورهای تک فاز، موتورهای حلقه لغزشی، موتورهای لوازم خانگی و غیره.
  • موتورهای فشار قوی شامل موتورهای القایی 3 فاز (ناهمزمان)، موتورهای سنکرون ATB، موتورهای رینگ لغزشی و غیره.

الکتروموتور ATB 

فروش الکتروموتور ATB

ساخت و فروش الکتروموتور ATB برق صنعتی جهت بازارهای جهانی با تاکید بر توزیع. تحت مجوز Brook Crompton، ما موتورهای الکتریکی را برای انبار تولید می کنیم. اینها در صورت درخواست قابل تغییر هستند و برای تحویل در کوتاه مدت در دسترس هستند.

سبد محصولات ما به اندازه الزامات مشتریان ما چند وجهی است. ما می‌خواهیم راه‌حل‌های درایو و الکتروموتور ATB نوآورانه‌تری را توسعه و تولید کنیم تا برای خواسته‌های فردا آماده باشیم.

ما در زمینه درایوهای کارآمد انرژی پیشگام هستیم. الکتروموتور ATB فقط به صرفه جویی در انرژی کمک نمی کنند. آنها همچنین به کاهش هزینه های انرژی در دراز مدت کمک می کنند. مزیت تکنولوژیکی ما به طور مداوم در حال توسعه است. بر اساس موقعیت خوب خود در بازار اروپا، ما قصد داریم از راه حل های نوآورانه خود برای ورود به بازارهای جدید استفاده کنیم.

توزیع کنندگان

ما شبکه‌ای از شرکا با امکانات ذخیره‌سازی لازم برای راه‌حل‌های موتور انعطاف‌پذیر خود داریم تا بتوانیم الکتروموتور ATB استاندارد را به سرعت در مقیاس بین‌المللی تحویل دهیم. در صورت نیاز مشتریان، ما همچنین می‌توانیم تنظیمات موتورهای استاندارد (سپر انتهایی، ترمز، گرمایش و غیره) را انجام دهیم.

خرید الکتروموتور ATB

ما در توسعه پمپ ها، سیستم های هیدرولیک، جرثقیل ها، تجهیزات بالابر و بسیاری از دستگاه های دیگر برای تولیدات کوچک، متوسط ​​و بزرگ با سازندگان همکاری بسیار نزدیک داریم.
در برخی موارد، این همکاری نزدیک از ویژگی های کسب و کار ما برای دهه ها بوده است. موتورها از مدل های بسیار سفارشی گرفته تا محصولات استاندارد اصلاح شده متغیر هستند. نمونه سازی داخلی ما را قادر می سازد تا مدل ها را به سرعت بسازیم. ما امکانات تولید مقرون به صرفه ای در گروه برای تولید تعداد بیشتر واحد داریم. این بخش نشان دهنده سطح بالایی از اعتماد مشتریان ما به ما است – که برای این نوع همکاری ضروری است.

الکتروموتور ATB 

کاربرد الکتروموتور ATB

خانه و باغ

فن آوری های درایو ATB و الکتروموتور ATB  همچنین سطح بالایی از کیفیت و قابلیت اطمینان را برای کاربرد ها و صنایع مختلف در خانه و باغ تضمین می کند. از پمپ های آب، ماشین های چمن زنی و ماشین های خردکن باغ گرفته تا واشرهای تحت فشار، درایوهای فشرده الکتروموتور ATB نیز با موفقیت در کالاهای مصرفی مختلف استفاده می شوند و دارای نسبت هزینه-فایده عالی همراه با کیفیت و قابلیت اطمینان بالا هستند.

در اینجا چند نمونه از محل استفاده از موتورهای ما آورده شده است:

  • سیستم های تهویه برای پنجره ها و گنبدهای روشنایی؛ درایوهای پرده برقی: ماژول های مونتاژی متشکل از استاتور و روتور با ابعاد شفت مناسب برای نصب در تجهیزات مشتری.
  • تجهیزات اداری مانند خردکن اسناد: موتورهایی با شفت دنده برای اتصال مستقیم به چرخ دنده مشتری، طراحی موتور کم صدا.
  • آسیاب غلات: موتور باز، طراحی سبک وزن، بهینه شده برای تهویه.
  • سیستم های تهویه: موتور با جعبه ترمینال نصب شده و درجه حفاظت IP54 برای نصب در فضای باز.
  • کاربردهای پمپ: موتور با کنتاکت نصب شده برای اتصالات سریع و صفحه انتهایی برای درایو پمپ.
  • ماشین های چمن زنی: موتورهای کم صدا برای ماشین های چمن زنی، خردکن باغ و اسکریفایر.

الکتروموتور ATB 

دریایی

در دریای آزاد، ضروری است که سیستم الکتریکی کشتی شما به طور قابل اعتماد و کارآمد عمل کند، خواه این سیستم برای استفاده در عملیات نظامی، حمل و نقل تجاری، روی سکوی دریایی یا سفرهای دریایی تعطیلات باشد. موتورهای الکتریکی تقریباً در قلب هر کشتی دریایی قرار دارند.
 الکتروموتور ATB طیف وسیعی از نیازهای درایو را برآورده می‌کنند: از پیشرانه یا سیستم‌های فرمان اصلی در بزرگترین کشتی‌های تجاری جهان گرفته تا موتورهای ویژه برای زیردریایی‌های نیروی دریایی سلطنتی، تأسیسات بارگیری و تخلیه و کوره‌های کشتی‌های کروز در دریای کارائیب.
ما با تمام استانداردها و طبقه بندی های بین المللی در حمل و نقل و موتورهای عرضه مطابق با دستورالعمل های دریایی لازم تجربه داریم.

آب و فاضلاب

آب یکی از ارزشمندترین منابع طبیعی ماست. چه برای تامین آب آشامیدنی، نظافت، خنک‌کننده (صنعتی)، زهکشی، کارخانه‌های نمک‌زدایی یا سایر اهداف – الکتروموتور Menzel منزل از الکتروموتور ATB در هر مرحله از زنجیره تامین آب یافت می‌شوند.

 الکتروموتور های ATB  ما برای رساندن مقدار مناسب آب یا فاضلاب با کیفیت مناسب به مکان مناسب در زمان مناسب استفاده می شوند. ما این کار را به کم مصرف ترین روش ممکن انجام می دهیم – هم در کاربردهای ولتاژ پایین با موتورهای فرکانس کنترل با مبدل فرکانس یکپارچه و هم در موتورهای ولتاژ بالا سفارشی ما.

معدن

در چنین محیط های سخت و خشن، برای شما حیاتی است که بتوانید از مطمئن ترین تجهیزات استفاده کنید. نوسانات دمایی بالا، گرد و غبار، ارتعاش و رطوبت تنها برخی از عواملی است که الکتروموتور ATB باید در برابر آن مقاومت کنند. ما بدون تجربه چندین ساله و همکاری نزدیک با طراحان و سازندگان برجسته تجهیزات معدن نمی توانستیم به چنین سطوح عملکرد استثنایی دست پیدا کنیم.
با بیش از صد سال تجربه در این تجارت، ما به یک معیار جهانی تبدیل شده‌ایم – برای محصولات در کاربردهای معدنکاری باز و زیرزمینی و همچنین برای صنعت فولاد.

الکتروموتور ATB 

 

تاریخچه الکتروموتور ATB

تاریخچه ATB Austria Antriebstechnik AG به بیش از 90 سال می رسد. امروزه این گروه در میان تامین کنندگان پیشرو جهانی سیستم های محرک الکتریکی برای کاربردهای صنعتی و لوازم خانگی قرار دارد.
محدوده محصولات الکتروموتور ATB از 25 وات تا 25 مگاوات گسترش یافته و شامل راه حل های استاندارد، راه حل های سفارشی و راه حل های سفارشی از جمله سیستم های درایو کامل برای طیف گسترده ای از کاربردها می شود.
این شرکت که شامل برندهای معروفی مانند Schorch، Morley، Laurence Scott و Brook Crompton، الکتروموتور SEMC است، در حال حاضر دارای دوازده پایگاه تولیدی – در اسپیلبرگ، ولزایم، موئنگگلادباخ، نوردنهام، لیدز، نورویچ، کرادلی هیت، تارنوف، سوبوتیکا و بور است و تعداد بیشتری را استخدام می کند. بیش از 3500 نفر.

WOLONG، شرکت مادر چینی، با 100 درصد سهام، سرمایه گذار استراتژیک و شریک قوی گروه ATB است. گروه صنعتی و مالی WOLONG HOLDING GROUP Co. Ltd. با دریافت جوایز تجاری بسیاری در چین به عنوان یک شرکت برتر در چین رتبه بندی می شود و یکی از تولید کنندگان پیشرو موتور الکتریکی در این کشور است. Wolong سالها تخصص دارد و با تعدادی از شرکت های معروف بین المللی همکاری نزدیک دارد.
دکتر جورج گائو از 23 سپتامبر 2016 به عنوان مدیر اجرایی ATB Austria Antriebstechnik AG منصوب شد. در این سمت او مسئول حوزه های استراتژی، سرمایه گذاری، بازاریابی، روابط با سرمایه گذار، حقوقی و بیمه، منابع انسانی، بازسازی و M&A است. او دکترای خود را در رشته مهندسی برق از دانشگاه فنی برلین دریافت کرد. علاوه بر این، او 30 سال تجربه حرفه ای در صنعت موتور دارد. سمت‌های قبلی او شامل رئیس ارشد ماشین‌های ویژه، بزرگ درایو در زیمنس AG، آلمان، معاون رئیس شرکت موتور TECO-Westinghouse، ایالات متحده آمریکا، و رهبر اجرایی تحقیق و توسعه شرکت در شرکت جنرال الکتریک، ایالات متحده بود.

کاتالوگ الکتروموتور ATB :

دریافت کاتالوگ الکتروموتور ATB 

الکتروموتور ATB 

 

ژانویه 2014 سرمایه گذاری مشترک با  siemens Wolong Electric برای مالکیت مشترک ATB Wuhan (Motors) Co. Ltd.
نوامبر 2012 تشکیل ATB Motors (Shanghai) Co. Ltd., China
اکتبر 2012 تغییر نام شرکت از ATB Motorentechnik GmbH، Nordenham and Schorch Electrical Machines and Drives GmbH به: ATB Nordenham GmbH، ATB Schorch GmbH
اکتبر 2011 Wolong Investment GmbH 99 درصد از سهام ATB Austria Antriebstechnik AG را تصاحب کرد.
مارس 2011 دفع فناوری های ATB، لوستناو، اتریش
ژوئن 2010 انتقال سهام Schorch Electrical Machines and Drives GmbH و Fabryka Silników Elektrycznych Tamel SA به ATB Austria Antriebstechnik AG
ژوئن 2010 تشکیل ATB RUS OOO, Moscow
ژانویه 2010 دفع ATB Selni SAS، Nevers، فرانسه
جولای 2007 خرید دیوید مک کلور، انگلستان. ادغام با ATB Morley Ltd.
می 2007 خرید Laurence Scott & Electromotors Ltd. UK – ATB Laurence Scott Ltd., 2006 فروش: تقریباً. 19 میلیون یورو
از می 2006 سرمایه گذاری مرحله ای در Lindeteves-Jacoberg Ltd., سنگاپور. برندها: Schorch، Tamel، Brook Crompton، Western Electric
دسامبر 2004 کسب آگهی Sever Holding International, Subotica; خصوصی سازی – ATB Sever Holding International ad, Subotica;

فروش 2004: 18 میلیون یورو، 2270 کارمند

اکتبر 2004 خرید Morley Electric Motors Ltd. از سهامداران خصوصی – ATB Morley Ltd., Leeds

فروش 2003: 12 میلیون یورو، 115 کارمند

آوریل 2004 خرید Brandt Components SAS از Elco-Brandt-Group – ATB Selni SAS, Nevers;

فروش 2003: 35 میلیون یورو، 300 کارمند

فوریه 2003 خرید Thien Group از Rauber – ATB Thien Antriebstechnik GmbH, Rankweil.

فروش 2002: 10 میلیون یورو، 100 کارمند

نوامبر 2002 خرید Moeller Antriebstechnik GmbH از Moeller Group – ATB Motorentechnik GmbH, Nordenham.

فروش 2001/02: 20 میلیون یورو، 150 کارمند

دسامبر 2001 M. Kovats / C. Schmidt در نتیجه تصاحب ATB Spielberg & ATB Welzheim توسط GBI به ATB Beteiligungs GmbH ملحق شد.
2001 ATB Beteiligungs GmbH، وین، ATB Antriebstechnik AG را تصاحب می کند
1997 GBI GmbH، وین، ATB Antriebstechnik AG را تصاحب می کند
1995 نام شرکت به Flender ATB-Loher Antriebstechnik AG، Welzheim تغییر یافت
1992 Flender AG دارایی خود را در ATB به 84% افزایش می دهد. ATB AG اکثریت سهام AAT AG در اسپیلبرگ/اتریش و لوهر/روهستورف را به دست می آورد.
1989/1990 گسترش 12000 متر مربع سایت Welzheim و ساخت یک مرکز تولیدی جدید 5000 متر مربع
1989 A. Friedrich Flender AG، Bocholt، اکثریت سهام در ATB را در اختیار می گیرد
1986 سهام ATB در بورس فرانکفورت و اشتوتگارت پذیرفته شده است
1985 ATB GmbH به یک شرکت سهامی تبدیل شده است
1982 تشکیل ATB، Antriebstechnik G. Bauknecht GmbH. ناشی از ورشکستگی Bauknecht GmbH. ولزایم علاوه بر اینکه یک سایت تولید است، اکنون محل دفتر مرکزی نیز می باشد.
1980 سومین گسترش مغازه های مونتاژ در ولزایم
1976 Bauknecht اکثریت سهام Himmelwerk AG، Tuebingen را به دست می آورد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *