الکتروموتور ATB

نوآوری

راه حل های نوآورانه دانش محور برای موفقیت فردا

  • Wolong و گروه ATB از سالها تجربه در طراحی و تولید محصول برای طیف گسترده ای از بازارها و کاربردها بهره می برند.
  • گروه با ادغام این دانش جمعی از طریق برنامه های توسعه مستمر یکپارچه و مشترک ما، تغییرات تدریجی و گامی را ارائه می دهد که منجر به راه حل های نوآورانه برای موفقیت فردا می شود.
  • ATB با مشتری صمیمی است و دست در دست مشتریان خود برای ایجاد راه حل های مشتری برای عملکرد بهینه کار می کند.

انعطاف پذیری در تولید

گروه ATB از طریق سرمایه گذاری مستمر در امکانات تولید مدرن و اجرای سیستم های تولید ناب به انعطاف پذیری دست می یابد.

گروه ATB از طریق سرمایه گذاری مستمر در امکانات تولید مدرن و اجرای سیستم های تولید ناب به انعطاف پذیری دست می یابد.

کیفیت

گروه ATB تاکید زیادی بر دستیابی به بالاترین کیفیت ممکن در تمام سایت های تولیدی خود دارد. ویژگی های کیفی تمامی قطعات و موتورهای تولید شده توسط ما از طریق طراحی، ساخت و آزمایش تعریف می شود.

در سرتاسر گروه، ما طیف وسیعی از امکانات تست را داریم که به ما امکان می‌دهد تمام پارامترهای الکتریکی و مکانیکی به‌علاوه نویز، افزایش دما و انطباق با EMC را اندازه‌گیری کنیم.

تمامی امکانات تولیدی دارای گواهینامه DIN EN ISO 9001 هستند.

برندهای الکتروموتور ATB

ATB Laurence & Scott

تولید: در ATB Laurence Scott Ltd.

تاسیس: 1883

مکان: نورویچ (بریتانیا)

حوزه کاری:

طراحی و ساخت موتورهای ولتاژ بالا مخصوص مشتری معمولاً از 500 کیلووات تا 25 مگاوات برای استفاده در صنایع نفت و گاز، انرژی هسته ای، نمک زدایی و دفاع. یکی از ویژگی‌های کلیدی موتورهای لورنس اسکات، توانایی ارائه راه‌حل‌های جریان راه‌اندازی بسیار کم است که محصولات در سطح بین‌المللی بسیار مورد توجه هستند.

ATB مورلی (از جمله دیوید مک کلور)

تولید: در ATB Morley Ltd.

تاسیس: 1897

مکان: لیدز (بریتانیا)

حوزه کاری:

طراحی و ساخت موتورهای سنگین برای اتمسفرهای خطرناک برای استفاده در معادن زیرزمینی در شرایط عملیاتی سخت.

سرور ATB

تولید: در ATB Sever

تاسیس: 1923

مکان: سوباتیکا (صربستان)

حوزه کاری:

طراحی و ساخت طیف وسیعی از موتورها و همچنین ژنراتورها برای استفاده در معدن باز و تولید برق و همچنین در کاربردهای آب و فناوری نوار نقاله.

ATB Nordenham (F&G سابق)

تولید: در ATB Nordenham GmbH

تاسیس: 1952

مکان: نوردنهام (آلمان)

حوزه کاری:

طراحی و ساخت موتورهای صنعت نفت و گاز و همچنین صنایع شیمیایی و پتروشیمی. ما با راه‌حل‌های محصول بسیار ماژولار و بسیار کارآمد، استانداردهای فنی را در صنایع شیمیایی، به‌ویژه در آلمان تنظیم می‌کنیم و امروزه به عنوان معیار بی‌نظیر و شریک مهم این بخش صنعت مهم در نظر گرفته می‌شویم. این برجستگی ملی به ما در تثبیت خود در سطح بین المللی نیز کمک کرده و منجر به همکاری نزدیک در سایر قاره ها شده است.

شورچ

تولید: در ATB Schorch GmbH، در ATB Nordenham GmbH

تاسیس: 1882

مکان ها مونشن گلادباخ (آلمان)، نوردنهام (آلمان)

حوزه کاری:

طراحی و ساخت موتورها و ماشین آلات بسیار خاص مشتری برای استفاده در صنایع شیمیایی و پتروشیمی، تولید و فرآوری فلزات، صنعت نفت و گاز، تولید برق، کاربردهای آب و فاضلاب و کاربردهای کشتی سازی.

تامیل

تولید: در ATB Tamel SA

تاسیس: 1949

مکان: Tarnow (لهستان)

حوزه کاری:

طراحی و ساخت راه حل های موتور انعطاف پذیر برای استفاده های گسترده در سیستم های پمپاژ و تهویه و همچنین در صنعت نفت و گاز و معدن.

بروک کرامپتون

تولید: تحت لیسانس بروک کرامپتون در مکان های مختلف

تاسیس الکتروموتور ATB: 1904

مکان‌ها تارنو (لهستان)، کرادلی هیث (بریتانیا)

حوزه کاری الکتروموتور ATB

ساخت و فروش موتورهای برق صنعتی جهت بازارهای جهانی با تاکید بر توزیع. تحت مجوز Brook Crompton، ما موتورهای الکتریکی را برای انبار تولید می کنیم. اینها در صورت درخواست قابل تغییر هستند و برای تحویل در کوتاه مدت در دسترس هستند.

 

چشم انداز الکتروموتور ATB

سبد محصولات ما به اندازه الزامات مشتریان ما چند وجهی است. ما می‌خواهیم راه‌حل‌های درایو و موتورهای الکتریکی نوآورانه‌تری را توسعه و تولید کنیم تا برای خواسته‌های فردا آماده باشیم.

ما در زمینه درایوهای کارآمد انرژی پیشگام هستیم. موتورهای ATB فقط به صرفه جویی در انرژی کمک نمی کنند. آنها همچنین به کاهش هزینه های انرژی در دراز مدت کمک می کنند. مزیت تکنولوژیکی ما به طور مداوم در حال توسعه است. بر اساس موقعیت خوب خود در بازار اروپا، ما قصد داریم از راه حل های نوآورانه خود برای ورود به بازارهای جدید استفاده کنیم.

ماموریت الکتروموتور ATB

ما با چالش‌های بازار جهانی به‌عنوان تامین‌کننده توانمند طیف کاملی از درایوهای الکتریکی بسیار کارآمد و خاص مشتری روبرو هستیم.

ما از تخصص توسعه و تولید جامع خود استفاده می کنیم تا راه حل بهینه را با مشتریان و شرکای خود برای کاربرد خاص آنها ایجاد کنیم.

دانش، تجربه و قابلیت اطمینان – این همان چیزی است که ATB مخفف آن است!

هیئت مدیره الکتروموتور ATB

دکتر جورج گائو – مدیر عامل
DOB 4 مارس 1958

دکتر جورج گائو از 23 سپتامبر 2016 به عنوان مدیر اجرایی ATB Austria Antriebstechnik AG منصوب شد. در این سمت او مسئول حوزه های استراتژی، سرمایه گذاری، بازاریابی، روابط با سرمایه گذار، حقوقی و بیمه، منابع انسانی، بازسازی و M&A است. او دکترای خود را در رشته مهندسی برق از دانشگاه فنی برلین دریافت کرد. علاوه بر این، او 30 سال تجربه حرفه ای در صنعت موتور دارد. سمت‌های قبلی او شامل رئیس ارشد ماشین‌های ویژه، بزرگ درایو در زیمنس AG، آلمان، معاون رئیس شرکت موتور TECO-Westinghouse، ایالات متحده آمریکا، و رهبر اجرایی تحقیق و توسعه شرکت در شرکت جنرال الکتریک، ایالات متحده بود.

Marco VEECKMAN – CSO
گب 1959/06/29

آقای Marco Veeckman در 4 مارس 2020 به عنوان مدیر فروش ATB AustriaAntriebstechnik AG منصوب شد. او مسئول کلیه فروش ها در منطقه EMEA است.

آقای Veeckman دارای تجربه گسترده ای در زمینه فروش و بازاریابی است و به زبان های هلندی، انگلیسی و فرانسوی مسلط است. او دارای سال ها تجربه به عنوان رئیس فروش و بازاریابی جهانی و پشتیبانی جهانی استعلام مشتریان در شرکت های مشهور بین المللی و همچنین دانش عالی محصول در زمینه موتورهای LV/MV و ژنراتورها است.

Bing LI- CFO
Geb.18.02.1976

آقای بینگ لی (Dipl.-Kfm.) در 1 آوریل 2022 به عنوان مدیر ارشد مالی ATB Austria Antriebstechnik AG منصوب شد. حوزه مسئولیت وی شامل حسابداری و حسابداری گروهی، مدیریت ریسک، کنترل، فناوری اطلاعات، خزانه داری و حسابرسی داخلی است.

آقای لی از اول مارس 2021 مدیر مالی ATB Spielberg GmbH و ATB Welzheim GmbH بوده است.

آقای بینگ لی از دانشگاه مانهایم در رشته مدیریت بازرگانی با تمرکز بر حسابرسی و امور مالی فارغ التحصیل شد. او همچنین در رشته مهندسی مکانیک در چین تحصیل کرد.

آقای بینگ لی دارای چندین سال تجربه حرفه ای به عنوان مدیر مالی و مدیر توسعه تجارت برای شرکت های بین المللی است.

صنایع نفت، گاز و شیمیایی

در بخشی که ایمنی، قابلیت اطمینان، راندمان و حداقل زمان از کار افتادن در اولویت قرار دارند، ATB در میان پیشتازان بازار موتورهای الکتریکی برای کاربردهای ولتاژ بالا و پایین قرار دارد. ما یکی از بهترین سوابق را هم از نظر مناطق حفاظتی و هم موتورهای جوی خطرناک در صنایع نفت، گاز و شیمیایی داریم.

تقریباً همه شرکت‌های نفت و گاز جهانی ATB را تأیید کرده‌اند، زیرا ما محصولات قابل اعتماد را به آنها عرضه می‌کنیم. موتورهای الکتریکی و سیستم‌های محرک ما که در فرآیندهای بالادست، میان‌دست و پایین‌دست استفاده می‌شوند، نقشی کلیدی در حصول اطمینان از تحویل ایمن، مطمئن و کارآمد نفت و گاز به مقصد دارند. در بسیاری از کارخانه‌های شیمیایی و پتروشیمی، فرآیند تولید بدون موتورهای الکتریکی ATB که برای اتمسفرهای خطرناک طراحی شده‌اند امکان‌پذیر نخواهد بود. موتورهای بسیار کارآمد ما نه تنها در بسیاری از عملیات‌های تولیدی شبانه‌روز کار می‌کنند، بلکه سهم قابل توجهی در حفظ هزینه‌های انرژی دارند. تا حد امکان پایین

متخصصان ما در شرکت های زیر راه حل های خاص صنعت را ارائه می دهند: ATB Schorch ، ATB Nordenham ، ATB Laurence Scott ، ATB Sever ، ATB Tamel ، ATB Morley ، ATB Special Products ، ATB Wuhan .

گروه ATB انگلستان – مهندسان برق از سال 1883

معرفی ATB Group UK، خانه ATB Laurence Scott، ATB Morley و محصولات ویژه ATB. ما ماشین آلات قوی و خاص مشتری را برای طیف متنوعی از بازارها و کاربردها عرضه می کنیم.

گروه ما از شرکت‌های مهندسی برق در سراسر بریتانیا فعالیت می‌کند و دارای بیش از 300 سال تجربه ترکیبی است که گواهی بر کیفیت و قابلیت اطمینان محصولات ما است.

محدوده محصولات گروه از 15 کیلو وات تا 25 مگاوات است و شامل راه حل های استاندارد، راه حل های سفارشی و راه حل های طراحی به سفارش، از جمله سیستم های درایو کامل است.

ماموریت ما؟ برای کمک به مشتریان خود برای ایجاد راه حل های پیشرو در جهان از نظر عملکرد و قابلیت اطمینان.

از پیمایش زیر استفاده کنید تا شرکتی را بیابید که به بهترین وجه نیازهای موتور شما را برآورده می کند


تاسیس: 1897مکان: لیدززمینه های تخصص: معدن، مقاوم سازی صنعتی، دریایی/دفاعی، انرژی های تجدید پذیر

تاسیس: 1883مکان: نورویچزمینه های تخصصی: نفت و گاز، پتروشیمی، هسته ای، نمک زدایی و دفاع

تاسیس: 1904مکان: کرادلی هیثزمینه های تخصص: پمپ های خلاء، سیستم های راه آهن، کشش DC و تجهیزات انتقال

توزیع کنندگان

ما شبکه‌ای از شرکا با امکانات ذخیره‌سازی لازم برای راه‌حل‌های موتور انعطاف‌پذیر خود داریم تا بتوانیم موتورهای استاندارد را به سرعت در مقیاس بین‌المللی تحویل دهیم. در صورت نیاز مشتریان، ما همچنین می‌توانیم تنظیمات موتورهای استاندارد (سپر انتهایی، ترمز، گرمایش و غیره) را انجام دهیم.

OEM

ما در توسعه پمپ ها، سیستم های هیدرولیک، جرثقیل ها، تجهیزات بالابر و بسیاری از دستگاه های دیگر برای تولیدات کوچک، متوسط ​​و بزرگ با سازندگان همکاری بسیار نزدیک داریم. در برخی موارد، این همکاری نزدیک از ویژگی های کسب و کار ما برای دهه ها بوده است. موتورها از مدل های بسیار سفارشی گرفته تا محصولات استاندارد اصلاح شده متغیر هستند. نمونه سازی داخلی ما را قادر می سازد تا مدل ها را به سرعت بسازیم. ما امکانات تولید مقرون به صرفه ای در گروه برای تولید تعداد بیشتر واحد داریم. این بخش نشان دهنده سطح بالایی از اعتماد مشتریان ما به ما است – که برای این نوع همکاری ضروری است.

الکتروموتور ATB

خانه و باغ

فن آوری های درایو ATB همچنین سطح بالایی از کیفیت و قابلیت اطمینان را برای برنامه های کاربردی در خانه و باغ تضمین می کند. از پمپ های آب، ماشین های چمن زنی و ماشین های خردکن باغ گرفته تا واشرهای تحت فشار، درایوهای فشرده ATB نیز با موفقیت در کالاهای مصرفی مختلف استفاده می شوند و دارای نسبت هزینه-فایده عالی همراه با کیفیت و قابلیت اطمینان بالا هستند.

در اینجا چند نمونه از محل استفاده از موتورهای ما آورده شده است:

  • سیستم های تهویه برای پنجره ها و گنبدهای روشنایی؛ درایوهای پرده برقی: ماژول های مونتاژی متشکل از استاتور و روتور با ابعاد شفت مناسب برای نصب در تجهیزات مشتری.
  • تجهیزات اداری مانند خردکن اسناد: موتورهایی با شفت دنده برای اتصال مستقیم به چرخ دنده مشتری، طراحی موتور کم صدا.
  • آسیاب غلات: موتور باز، طراحی سبک وزن، بهینه شده برای تهویه.
  • سیستم های تهویه: موتور با جعبه ترمینال نصب شده و درجه حفاظت IP54 برای نصب در فضای باز.
  • کاربردهای پمپ: موتور با کنتاکت نصب شده برای اتصالات سریع و صفحه انتهایی برای درایو پمپ.
  • ماشین های چمن زنی: موتورهای کم صدا برای ماشین های چمن زنی، خردکن باغ و اسکریفایر.

دریایی

در دریای آزاد، ضروری است که سیستم الکتریکی کشتی شما به طور قابل اعتماد و کارآمد عمل کند، خواه این سیستم برای استفاده در عملیات نظامی، حمل و نقل تجاری، روی سکوی دریایی یا سفرهای دریایی تعطیلات باشد. موتورهای الکتریکی تقریباً در قلب هر کشتی دریایی قرار دارند.

موتورهای ATB طیف وسیعی از نیازهای درایو را برآورده می‌کنند: از پیشرانه یا سیستم‌های فرمان اصلی در بزرگترین کشتی‌های تجاری جهان گرفته تا موتورهای ویژه برای زیردریایی‌های نیروی دریایی سلطنتی، تأسیسات بارگیری و تخلیه و کوره‌های کشتی‌های کروز در دریای کارائیب.

ما با تمام استانداردها و طبقه بندی های بین المللی در حمل و نقل و موتورهای عرضه مطابق با دستورالعمل های دریایی لازم تجربه داریم.

آب و فاضلاب

آب یکی از ارزشمندترین منابع طبیعی ماست. چه برای تامین آب آشامیدنی، نظافت، خنک‌کننده (صنعتی)، زهکشی، کارخانه‌های نمک‌زدایی یا سایر اهداف – موتورهای الکتریکی از ATB در هر مرحله از زنجیره تامین آب یافت می‌شوند.

موتورهای ما برای رساندن مقدار مناسب آب یا فاضلاب با کیفیت مناسب به مکان مناسب در زمان مناسب استفاده می شوند. ما این کار را به کم مصرف ترین روش ممکن انجام می دهیم – هم در کاربردهای ولتاژ پایین با موتورهای فرکانس کنترل با مبدل فرکانس یکپارچه و هم در موتورهای ولتاژ بالا سفارشی ما.

معدن

در چنین محیط های سخت و خشن، برای شما حیاتی است که بتوانید از مطمئن ترین تجهیزات استفاده کنید. نوسانات دمایی بالا، گرد و غبار، ارتعاش و رطوبت تنها برخی از عواملی است که موتورهای ATB باید در برابر آن مقاومت کنند. ما بدون تجربه چندین ساله و همکاری نزدیک با طراحان و سازندگان برجسته تجهیزات معدن نمی توانستیم به چنین سطوح عملکرد استثنایی دست پیدا کنیم.

با بیش از صد سال تجربه در این تجارت، ما به یک معیار جهانی تبدیل شده‌ایم – برای محصولات در کاربردهای معدنکاری باز و زیرزمینی و همچنین برای صنعت فولاد.

درباره الکتروموتور ATB

تاریخچه ATB Austria Antriebstechnik AG به بیش از 90 سال می رسد. امروزه این گروه در میان تامین کنندگان پیشرو جهانی سیستم های محرک الکتریکی برای کاربردهای صنعتی و لوازم خانگی قرار دارد.

محدوده محصولات گروه ATB از 25 وات تا 25 مگاوات گسترش یافته و شامل راه حل های استاندارد، راه حل های سفارشی و راه حل های سفارشی از جمله سیستم های درایو کامل برای طیف گسترده ای از کاربردها می شود.

این شرکت که شامل برندهای معروفی مانند Schorch، Morley، Laurence Scott و Brook Crompton است، در حال حاضر دارای دوازده پایگاه تولیدی – در اسپیلبرگ، ولزایم، موئنگگلادباخ، نوردنهام، لیدز، نورویچ، کرادلی هیت، تارنوف، سوبوتیکا و بور است و تعداد بیشتری را استخدام می کند. بیش از 3500 نفر

WOLONG، شرکت مادر چینی، با 100 درصد سهام، سرمایه گذار استراتژیک و شریک قوی گروه ATB است. گروه صنعتی و مالی WOLONG HOLDING GROUP Co. Ltd. با دریافت جوایز تجاری بسیاری در چین به عنوان یک شرکت برتر در چین رتبه بندی می شود و یکی از تولید کنندگان پیشرو موتور الکتریکی در این کشور است. Wolong سالها تخصص دارد و با تعدادی از شرکت های معروف بین المللی همکاری نزدیک دارد.

ساختار شرکت ATB (PDF)

تاریخچه ATB 1919 – 2012

 

ژانویه 2014 سرمایه گذاری مشترک با Wolong Electric برای مالکیت مشترک ATB Wuhan (Motors) Co. Ltd.
نوامبر 2012 تشکیل ATB Motors (Shanghai) Co. Ltd., China
اکتبر 2012 تغییر نام شرکت از ATB Motorentechnik GmbH، Nordenham and Schorch Electrical Machines and Drives GmbH به: ATB Nordenham GmbH، ATB Schorch GmbH
اکتبر 2011 Wolong Investment GmbH 99 درصد از سهام ATB Austria Antriebstechnik AG را تصاحب کرد.
مارس 2011 دفع فناوری های ATB، لوستناو، اتریش
ژوئن 2010 انتقال سهام Schorch Electrical Machines and Drives GmbH و Fabryka Silników Elektrycznych Tamel SA به ATB Austria Antriebstechnik AG
ژوئن 2010 تشکیل ATB RUS OOO, Moscow
ژانویه 2010 دفع ATB Selni SAS، Nevers، فرانسه
جولای 2007 خرید دیوید مک کلور، انگلستان. ادغام با ATB Morley Ltd.
می 2007 خرید Laurence Scott & Electromotors Ltd. UK – ATB Laurence Scott Ltd., 2006 فروش: تقریباً. 19 میلیون یورو
از می 2006 سرمایه گذاری مرحله ای در Lindeteves-Jacoberg Ltd., سنگاپور. برندها: Schorch، Tamel، Brook Crompton، Western Electric
دسامبر 2004 کسب آگهی Sever Holding International, Subotica; خصوصی سازی – ATB Sever Holding International ad, Subotica;

فروش 2004: 18 میلیون یورو، 2270 کارمند

اکتبر 2004 خرید Morley Electric Motors Ltd. از سهامداران خصوصی – ATB Morley Ltd., Leeds

فروش 2003: 12 میلیون یورو، 115 کارمند

آوریل 2004 خرید Brandt Components SAS از Elco-Brandt-Group – ATB Selni SAS, Nevers;

فروش 2003: 35 میلیون یورو، 300 کارمند

فوریه 2003 خرید Thien Group از Rauber – ATB Thien Antriebstechnik GmbH, Rankweil.

فروش 2002: 10 میلیون یورو، 100 کارمند

نوامبر 2002 خرید Moeller Antriebstechnik GmbH از Moeller Group – ATB Motorentechnik GmbH, Nordenham.

فروش 2001/02: 20 میلیون یورو، 150 کارمند

دسامبر 2001 M. Kovats / C. Schmidt در نتیجه تصاحب ATB Spielberg & ATB Welzheim توسط GBI به ATB Beteiligungs GmbH ملحق شد.
2001 ATB Beteiligungs GmbH، وین، ATB Antriebstechnik AG را تصاحب می کند
1997 GBI GmbH، وین، ATB Antriebstechnik AG را تصاحب می کند
1995 نام شرکت به Flender ATB-Loher Antriebstechnik AG، Welzheim تغییر یافت
1992 Flender AG دارایی خود را در ATB به 84% افزایش می دهد. ATB AG اکثریت سهام AAT AG در اسپیلبرگ/اتریش و لوهر/روهستورف را به دست می آورد.
1989/1990 گسترش 12000 متر مربع سایت Welzheim و ساخت یک مرکز تولیدی جدید 5000 متر مربع
1989 A. Friedrich Flender AG، Bocholt، اکثریت سهام در ATB را در اختیار می گیرد
1986 سهام ATB در بورس فرانکفورت و اشتوتگارت پذیرفته شده است
1985 ATB GmbH به یک شرکت سهامی تبدیل شده است
1982 تشکیل ATB، Antriebstechnik G. Bauknecht GmbH. ناشی از ورشکستگی Bauknecht GmbH. ولزایم علاوه بر اینکه یک سایت تولید است، اکنون محل دفتر مرکزی نیز می باشد.
1980 سومین گسترش مغازه های مونتاژ در ولزایم
1976 Bauknecht اکثریت سهام Himmelwerk AG، Tuebingen را به دست می آورد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *