الکتروموتور BEVI

متخصص در سیستم های درایو کارآمد انرژی و تولید برق

BEVI که در سال 1931 تأسیس شد، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های منطقه شمال اروپا است که با درایو الکتریکی و تولید برق کار می‌کند و طیف وسیعی از کاربردها و صنایع را پشتیبانی می‌کند. موتورهای الکتریکی کسب و کار اصلی ما هستند و ما همیشه از نظر توسعه محصول و کیفیت سیستم های درایو کارآمد انرژی در لبه برتر هستیم.

زمان‌های تحویل کوتاه و امکانات تولید خود به ما امکان می‌دهد تا به سرعت موتورها یا ماشین‌های خاصی را برای طیف گسترده‌ای از کاربردها، حتی سخت‌گیرانه‌ترین کاربردها، توسعه دهیم.

گروه BEVI به طور کلی طیف گسترده ای از موتورهای الکتریکی، ژنراتورها، انتقال، الکترونیک قدرت، مواد سیم پیچ سیم پیچ و استارت موتور را ارائه می دهد. ما همچنین روی ماشین های الکتریکی تا 20 متریک تن سرویس انجام می دهیم. تغییرات محلی در پیشنهاد وجود دارد، اما اغلب چیزها معمولاً قابل حل هستند.

ما از نزدیک در داخل گروه کار می کنیم. این به ما انعطاف‌پذیری می‌دهد که به سرعت نیازهای منحصر به فرد هر مشتری را برای راه‌حل‌های کامل سیستم برآورده می‌کند.

آیا شما علاقه مند هستید که ببینید ما در BEVI چه می کنیم و چگونه محصولات خود را اصلاح می کنیم؟ به تماشای فیلم در مورد BEVI خوش آمدید

قول ما:
“انرژی ما – موفقیت شما”

شعار “انرژی ما – موفقیت شما” با هدف انتقال ایده کامل تجاری BEVI است. مهم نیست که در مورد سیستم های محرک الکتریکی باشد. روش ما برای خوشامدگویی به مشتریانمان؛ یا اگر یک دوره آموزشی برگزار کنیم انرژی ما باعث موفقیت مشتریانمان خواهد شد. این همچنین در داخل BEVI معتبر است. انرژی مشترک ما باعث می شود که همه پیشرفت کنند، پیشرفت کنند و در کار به موفقیت برسند.

چشم انداز

چشم انداز ما کمک به جهانی پایدار با ارائه محصولات و راه حل های کارآمد برای تولید و استفاده از انرژی الکتریکی است.

ماموریت کاری

ماموریت تجاری BEVI ارائه محصولات، سیستم ها و خدمات نوآورانه و کارآمد انرژی در زمینه سیستم های محرک الکتریکی و تولید برق است.

دانش کاربردی، شایستگی فنی و انرژی ما، بهره وری و رقابت پذیری مشتریان ما را افزایش می دهد.

ما توسعه خود را به سمت افزایش پایداری، از طریق محصولات، سیستم ها و فرآیندهای کاری به طور مداوم کارآمدتر سوق می دهیم. ما هر روز بر بالاترین ارزش ممکن برای مشتریان و همنوعان خود تمرکز داریم.

BEVI در جهان است

BEVI در سوئد، دانمارک، نروژ، فنلاند، چین و هند حضور دارد. تماس خوب و محلی و دسترسی خوب را فراهم می کند. در لیتوانی، استونی و کره جنوبی محصولات ما از طریق شرکای توزیع در دسترس هستند.

BEVI در دو مکان در سوئد حضور دارد:

  • در بلومسترمولا (40 کیلومتری شمال کالمار) دفتر مرکزی BEVIs، انبار مرکزی، تولید و یکی از کارگاه‌های خدماتی بزرگ کشور برای ماشین‌های الکتریکی را می‌بینید. در اینجا ما فناوری جدیدی را برای درایوهای الکتریکی با همکاری دانشگاه ها و شرکت های صنعتی بزرگ سوئدی توسعه می دهیم.
  • در Umeå شما یک دفتر منطقه ای با انبار و کارگاه خدمات برای شمال سوئد پیدا می کنید.

حقایق فوری

  • گردش مالی 20 میلیون یورو (2020/2021)
  • در سال 1931 تاسیس شد
  • 6 دفتر در منطقه نوردیک و چین.
  • BEVI AB در سوئد دارای گواهینامه ISO 9001 و ISO 14001 است.
  • بخشی از Addtech AB، یک گروه تجاری سوئدی در بورس اوراق بهادار متشکل از حدود 140 شرکت تابعه با مجموع 3000 کارمند.

بخشی از Addtech

گروه BEVI حدود 80 کارمند دارد و بخشی از Addtech، یک گروه تجاری فناوری سوئدی است که دارای 3000 کارمند است که محصولات و راه حل های با فناوری پیشرفته را در حدود 20 کشور به مشتریان می فروشند، با درآمدی بالغ بر 1 میلیارد یورو (2018/2018) 2019). از طریق Addtech، ما قدرت مالی و چندین شرکت خواهر داریم که خوشحالیم که با آنها همکاری کنیم تا به سرعت راه حل مناسب برای مشتری پیدا کنیم.

salt electrolysis MFA

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *