برج بوگیر روغن

 

 

 

 

 

 

 

 

 

چطور میتوانیم کمک کنیم
محصول *
نوع درخواست *
اسم شما *
ایمیل شما *
شماره تلفن شما
کشور شما *
شرکت شما *
صنعت *
پیام شخصی
آپلود فایل
پسوندهای مجاز فایل (jpg، jpeg، jpe، png، xlsx، pdf)
حجم فایل باید کمتر یا مساوی 20 مگابایت باشد

من موافقت می کنم که اطلاعات ارسالی من مطابق با خط مشی رازداری آلفا لاوال ذخیره و پردازش شود، بنابراین آلفا لاوال می تواند به درخواست من پاسخ دهد.

سیاست حفظ حریم خصوصی ما
پایداری
درباره ما
سرمایه گذاران
وبینارهای
شغلی
رسانه ای
پورتال شریک
My Alfa Laval
Webshop
آلفا لاوال
صنایع
محصولات و راه حل های
خدمات و پشتیبانی
تماس
جستجو کردن
صفحه اصلی
سیستم های فرآیند تصفیه روغن خوراکی
اشتراک گذاری

اسناد
صنایع
چگونه کار می کند
خدمات
مشتریان ما
با ما تماس بگیرید

سیستم های بو زدایی

سیستم‌های فرآیند بوی‌زدایی از دماهای پایین‌تر و بخار کمتری برای رفع بو یا اسیدی کردن روغن‌های خوراکی شما استفاده می‌کنند و آنها را از بو، طعم، رنگ و سایر مواد فرار ناخواسته، ایمن و قابل اطمینان پاک می‌کنند. این فرآیند ضروری چه از بین بردن بوهای نخل، سویا، کلزا یا سایر روغن های خوراکی، به طور قابل توجهی مواد فرار ناخواسته و همچنین تشکیل ایزومرهای گلیسیدیل استرها (GEs) و اسیدهای چرب ترانس (TFA) را کاهش می دهد. درمان موثرتر و کیفیت، ایمنی و عملکرد بهتری دریافت کنید.
روغن خوراکی خوشبو کننده 640×360
برای خلاص شدن از شر بو و مواد فراری که کیفیت روغن را کاهش می‌دهند و بازده روغن خوراکی شما را به حداکثر می‌رسانند به سیستم‌های بوی‌زدایی آلفا لاوال اعتماد کنید.

سیستم های خوشبو کننده قابل اعتماد، همه کاره و آسان برای تصفیه روغن های خوراکی
تجربه گسترده در بهینه سازی سیستم های بو زدایی برای برآوردن نیازهای فرآیند
حداکثر کیفیت و بازده محصول
حداقل تلفات محصول و مصرف مفید
حذف GE بهبود یافته به سطوح زیر 0.5 ppm

کارآمدترین سیستم بو زدایی را برای به حداکثر رساندن بازده روغن خوراکی خود دریافت کنید. سیستم‌های بوی‌زدایی ماژولار و با قابلیت سفارشی‌سازی آسان آلفا لاوال، بخش‌های جداسازی و نگهداری را مطابق با نیازهای پردازشی دقیق شما بهینه می‌کنند – از بوی‌زدایی روغن دانه و اسید زدایی روغن استوایی گرفته تا روغن‌هایی با سطوح پایین GE و عناصر کمیاب سمی.

بو زدایی در پایین ترین دما صورت می گیرد و به طور موثر GE ها، هیدروکربن های پلی آروماتیک، آفت کش ها و سایر مواد فرار ناخواسته را حذف می کند. علاوه بر این، به دلیل ابزار دقیق و سیستم کنترل هوشمند، کنترل بدون دردسر است.

چه در حال ساختن یک تاسیسات جدید و چه توسعه یا ارتقاء موارد موجود، به سیستم‌های بوی‌زدایی آلفا لاوال با فناوری لایه نازک ثبت شده اعتماد کنید تا کارایی سیستم‌های بوی‌زدایی و اسید زدایی شما را افزایش دهد.

 

اسناد

همه
بروشورهای کاربردی
بروشور محصولات

کاهش 3MCPDE و GE.pdf 1839 کیلوبایت
راه‌حل‌های فرآیند بوی‌زدایی روغن .pdf درباره راه‌حل‌های آلفا لاوال برای بوی‌زدایی روغن، داستان‌های موفقیت مشتری و اطلاعات فنی در مورد سیستم‌های فرآیند بوی‌زدایی بخوانید. 2339 کیلوبایت
صنایع
تمام مواد غذایی و آشامیدنی
پردازش مواد غذایی 640×360
فرآوری مواد غذایی

محصولات غذایی باید با انتظارات مصرف کننده مطابقت داشته باشند. فن آوری های پردازش آلفا لاوال به شما کمک می کند تا خواسته های مشتریان خود را برآورده کنید – با طعم و بافت مناسب، بهداشت خوب و هزینه های عملیاتی کم.
چگونه کار می کند
نحوه عملکرد بوی بد روغن

بو زدایی یک فرآیند تقطیر با بخار برای حذف اسیدهای چرب آزاد و اجزای فرار موجود در روغن خوراکی خام در این مرحله از فرآوری است. این مواد ناخواسته بر روی بو، طعم، رنگ و ثبات محصول نهایی تأثیر منفی می گذارند. برای جدا کردن این مواد از روغن، بخار در فشار بسیار کم، دمای نسبتاً بالا و شرایط خلاء بالا از روغن عبور می کند.

آلفا لاوال فرآیند بو زدایی نمودار.jpg

هوازدایی

قبل از گرم کردن روغن، هوا باید تحت خلاء (عاری کردن هوا) حذف شود تا از اکسیداسیون جلوگیری شود و در نتیجه از کیفیت محصول محافظت شود. پس از خروج از هواگیر، روغن در یک مبدل حرارتی مخصوص، اکونومایزر، توسط روغن داغ خروجی از ستون بوی‌زدایی، گرم می‌شود. این تضمین می کند که تا حد ممکن گرما از روغن داغ بازیابی می شود. سپس روغن به سمت یک بخاری نهایی می رود و در آنجا به دمای دقیق مورد نیاز برای بو زدایی می رسد، معمولاً با استفاده از بخار فشار بالا.

پیش جداسازی و نگهداری

هنگامی که روغن به دمای تعیین شده رسید، در محدوده 220-260 درجه سانتیگراد بسته به روغن فرآوری شده، به ستون بو زدایی، جزء اصلی مورد استفاده برای بو زدایی چربی ها و روغن های خوراکی، هدایت می شود. ستون می تواند از یک بخش سلب و یک بخش نگهداری تشکیل شده باشد. هنگامی که روغن از بخش جداسازی عبور می کند، در معرض ترکیبی از خلاء و بخار قرار می گیرد که مواد فرار – از جمله اسیدهای چرب آزاد (FFAs) – را که فشار بخار بالاتری نسبت به خود روغن دارند، حذف می کند. در صورت وجود، این ناخالصی های فرار بر طعم، بو و پایداری روغن های خوراکی تأثیر می گذارد.

سپس روغن را برای مدت معینی برای عملیات حرارتی – که به عنوان سفید کننده حرارتی شناخته می شود – در یک بخش نگهداری نگه داشته می شود که رنگدانه های نامطلوب را حذف می کند و پایداری محصول نهایی را تضمین می کند. مدت زمان نگهداری روغن در بخش نگهداری بستگی به مشخصات محصول مورد نظر دارد.

استریپینگ پس از و جنرال الکتریک

روغن تحت خلاء به بخش پس از جداسازی تغذیه می شود، جایی که به عنوان یک لایه نازک، در معرض ترکیبی از خلاء و بخار قرار می گیرد که مواد فرار، از جمله ترکیبات تخریب حرارتی ایجاد شده در حین نگهداری در دماهای بالا را حذف می کند. سپس روغن تصفیه شده خنک می شود.

در دماهای کمتر از 200 درجه سانتی گراد، تشکیل استرهای گلیسیدیل (GEs) محدود است و بنابراین بادامک GE بدون تشکیل از روغن کوئنچ سرد شده جدا می شود. یک ستون با طراحی خاص پر از بسته بندی ساختاریافته یا stripper جنرال الکتریک، به طور موثر ژنراتورها را تا سطوح زیر 0.5 ppm در اندازه با افزایش تماس بین بخار و روغن در شرایط خلاء حذف می کند. با این حال، برای موثر بودن، این روش نیاز به خنک سازی فوری پس از جداسازی GE دارد.

متراکم کردن ناخالصی های حذف شده

ناخالصی های فرار حذف شده از روغن در یک دستگاه اسکرابر با استفاده از تقطیر چرخشی و خنک شده متراکم می شوند. اسکرابر یا در بالای قسمت جداسازی قرار می گیرد یا به عنوان یک ظرف جداگانه ساخته می شود.

خنک کننده

در نهایت، خنک کردن روغن در دو مرحله انجام می شود: (1) در اکونومایزر تا دمای نهایی مشخص شده، و (2) در فرآیند فیلتراسیون پولیش قبل از انتقال به فرآیندهای بعدی، ذخیره سازی یا بسته بندی.
برنامه های کاربردی و محدوده محصول

سیستم‌های بوی‌زدایی آلفا لاوال عمدتاً در صنایع روغن‌های خوراکی و چربی حیوانی مورد استفاده قرار می‌گیرند، اما می‌توانند برای مقاصد غیرخوراکی مانند بیودیزل و روغن‌های گیاهی تحت درمان با هیدروژن (HVO) نیز سازگار شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خطوط تولید ویژه از مجموعه محلول های بوزدایی/اسید زدایی آلفا لاوال، نگاه کنید به:

Alfa Laval PalmFlex TM تکنولوژی
Alfa Laval SoftColumn TM تکنولوژی
Alfa Laval SoftFlex TM تکنولوژی
شیر آلفا لاوال FDV
اکونومایزر آلفا لاوال VHE
بخاری نهایی آلفا لاوال VHE
بویلر HPNC آلفا لاوال آلبورگ
مبدل های حرارتی مارپیچی جوش داده شده آلفا لاوال
Compablock جوشی آلفا لاوال

خدمات
خدمات جهانی

بیش از 130 سال تجربه. کارشناسان در سراسر جهان مراکز خدمات در نزدیک به 100 کشور. برای آرامش واقعی، از شبکه خدمات جهانی آلفا لاوال با حضور محلی قوی آن برای به حداکثر رساندن کیفیت، کارایی و بازده فرآیندهای خود بهره ببرید. آلفا لاوال می تواند عمق، وسعت و دامنه قطعات، تجهیزات، سیستم ها و خدمات را ارائه دهد که با بسیاری از تامین کنندگان تجهیزات دیگر قابل مقایسه نیست. ما همیشه در نزدیکی هستیم و از سیستم های شما مراقبت می کنیم و فرآیندهای شما را در کل چرخه عمر کارخانه پالایش روغن خوراکی شما بهینه می کنیم .
مشتریان ما
گروه بانج

گروه Bunge یک شرکت جهانی تجارت کشاورزی و مواد غذایی است. بخش محصولات غذایی این گروه، بزرگترین تولید کننده دانه های روغنی آمریکای لاتین و بزرگترین فروشنده روغن های بطری شده به بازار خرده فروشی است. برای گسترش این موقعیت، Bunge در بزرگترین پالایشگاه روغن نباتی در آمریکای لاتین سرمایه گذاری کرده است. این کارخانه بزرگ در برزیل واقع شده و ظرفیت تولید 1200 تن در روز را دارد.

آلفا لاوال مسئولیت پالایشگاه کامل را بر عهده دارد که دارای بخش خنثی سازی با دو جداکننده PX 110 ، نصب فرآیند سفید کننده و محلول کامل بوزدایی SoftColumn است .
PT Grahadura Leidongprima

PT Grahadura Leidongprima یک تجارت خانوادگی در جزیره سوماترا در اندونزی است. بسیار موفق این شرکت در صنعت فرآوری روغن نخل است. برای تثبیت این موقعیت، این شرکت اولین کارخانه بوی‌زدایی SoftColumn را در اندونزی به همراه کارخانه‌های شکنش خشک سفارش داد.

این نصب آلفا لاوال SoftColumn ، ظرفیت فرآوری روزانه 1000 تن روغن نخل را در اختیار شرکت قرار می دهد.
پالایشگاه روغن سویا ایمکوپا

پالایشگاه روغن سویا Imcopa در برزیل تصمیم گرفت برای مقابله با هزینه های بخار بسیار بالا، به علاوه مشکلات مربوط به بازیابی حرارت ضعیف در کارخانه موجود این شرکت، مسیر ارتقاء را اتخاذ کند.

ایمکوپا با بهره مندی از مفهوم مقاوم سازی آلفا لاوال، یک خوشبو کننده موجود را ارتقا داد و یک خط خنثی کننده و سفید کننده جدید ، مبدل های حرارتی صفحه ای، میکسرها و جداکننده PX 95 را نصب کرد. این شرکت را قادر ساخت تا ظرفیت پالایشگاه را از 400 به 600 تن در روز افزایش دهد. این استراتژی مقاوم‌سازی، همراه با فناوری‌های انتقال حرارت آلفا لاوال، به ایمکوپا امکان داد تا هزینه‌های کلی تولید را بیش از 3 دلار در هر تن نفت کاهش دهد – سرمایه‌گذاری در کمتر از 2 سال برای خود پرداخت شد.
با ما تماس بگیرید

برای افزایش بازدهی خود به بهترین فناوری نیاز دارید. آن را از آلفا لاوال دریافت کنید. را دانلود بروشور برای کشف بیشتر کنید. یا با ما تماس بگیرید.
نام کوچک*
نام خانوادگی*
پست الکترونیک*
شرکت*
کشور*
من علاقه مند هستم
بلیچینگ
صمغ زدایی
بو زدایی
اپیلاسیون
خنثی سازی
اصلاح چربی
خدمات رفاهی
کل خط فرآیند
سیستم های پیش تصفیه برای سوخت های زیستی
فرآوری مارگارین
استعلام*
آیا می خواهید وبینارهای درخواستی، دعوت نامه ها برای رویدادهای آینده و اخبار محصول و خدمات را دریافت کنید؟
آره
خیر
من رضایت می‌دهم اطلاعاتی که ارائه کرده‌ام مطابق با سیاست حفظ حریم خصوصی آلفا لاوال ذخیره و پردازش شوند تا آلفا لاوال بتواند به درخواست من پاسخ دهد.

این اطلاعات ذخیره و پردازش می شود مطابق با سیاست حفظ حریم خصوصی ما .
تجهیزات کلیدی پردازش روغن خوراکی مورد استفاده در سیستم های ما
سیستم های صمغ زدایی

با به حداقل رساندن تشکیل 3-MCPD در طول پالایش روغن خوراکی، عملکرد و کیفیت روغن خام را بیشتر بهبود بخشید.
سیستم های موم زدایی

شفافیت، طعم، ارزش غذایی و عملکرد روغن خوراکی را با سیستم های موم زدایی آلفا لاوال افزایش دهید.
سیستم های سفید کننده

راه حل هایی برای فرآیند سفید کردن روغن خوراکی بهینه، بر اساس دانش عمیق فرآیند و خدمات جهانی ساخته شده است.
سیستم های خنثی سازی

سیستم‌های خنثی‌سازی روغن خوراکی برای حذف اسیدهای چرب آزاد و سایر ناخالصی‌هایی که بر کیفیت، قوام، ظاهر، طعم و ماندگاری روغن خوراکی تأثیر می‌گذارند.
سیستم های فرآیند تصفیه روغن خوراکی

طیف کاملی از فرآیندهای تصفیه روغن خوراکی از نفت خام تا روغن های تصفیه شده. ببینید چگونه می توانیم کمکتان کنیم.
فرآوری روغن پالم 640×360

22-09-2022
چگونه می توان 3MCPD و GE، آلاینده های روغن نخل را در طول پردازش کاهش داد

اخیراً 3MCPD در روغن های گیاهی در سال های اخیر در صنعت روغن های خوراکی مورد توجه زیادی قرار گرفته است. در واقع، بحث در مورد آن برای چندین دهه بوده است. در سال 1978، 3MCPD و استر آن …
وبینار برای صنعت روغن خوراکی

کارشناسان ما برای بهینه سازی فرآیندهای تصفیه روغن خوراکی، حذف ناخالصی ها و اجزای فرار برای کیفیت، ایمنی و عملکرد بهتر محصول، دانش را به اشتراک می گذارند.

روند تولید مارگارین و چگونگی حل چالش های تولید مارگارین

3-MCPD و مسائل کاهش GE توضیح داده شده است

وبینار POMEvap
وبینار 640×360

Quick links

About us

Media

Career

Investors

For suppliers

Here magazine

Partner portal

Most popular industry pages

Marine

Hygienic food equipment

Marine oil treatment

Oil and gas

Dairy processing

Most popular product pages

Alfa Laval gasketed plate heat exchangers

Alfa Laval UltraPure fittings

Alfa Laval LKH

Alfa Laval LKB Butterfly

Alfa Laval SRU

Alfa Laval Corporate AB

Rudeboksvägen 1

SE-226 55 Lund

Sweden

+46 46 36 65 00
You can find local product information, events, news and more in your own language at your local Alfa Laval website. Simply select your preferred Alfa Laval website from the list below.

© 2015-2022, ALFA LAVAL
Follow us
Privacy policy
Cookies policy
Community guidelines
Legal terms and conditions

دیدگاهی در “برج بوگیر روغن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *