دستگاه بازیابی آب

 

 

 

 

 

 

نصب اواپراتور حرارتی

حالت تبخیر و تقطیر

نصب اواپراتور فاضلاب صنعتی ENCON بسیار ساده است و عموماً توسط تجهیزات، تعمیر و نگهداری یا پرسنل مهندسی کارخانه انجام می شود. اتصالات اولیه شامل لوله کشی از مخزن نگهدارنده، مخزن، یا گودال به پمپ تغذیه و/یا شیر ورودی است. سپس از پمپ و/یا دریچه ورودی به ورودی 1 اینچی NPT واقع در درب اواپراتور. لوله‌کشی اختیاری دیگر شامل لوله‌کشی سخت با شیر توپی دستی از اتصالات روی فلنج تمیز کردن پسماند به مخزن نگهدارنده باقیمانده است. به عنوان یک نوک پستان و شیر توپی دستی برای تخلیه روغن آزاد به یک درام.

حالت تبخیر

پشته هایی از مواد مختلف (گالوانیزه، ضد زنگ یا CPVC) به راحتی روی خروجی اگزوز دمنده نصب می شوند. پشته معمولاً به صورت عمودی از طریق سقف نصب می شود، اما همچنین می تواند به صورت زاویه ای نسبت به دیوار مجاور اجرا شود و سپس به صورت عمودی در کنار ساختمان اجرا شود.

در نهایت، برق به پانل کنترل کمکی در پشت اواپراتور منتقل می شود. برق تک فاز، 110 VAC برای واحدهای 8-72 گالری در ساعت (به استثنای سیستم های گرمایش الکتریکی که به برق 240 یا 480 VAC، برق سه فاز نیاز دارند) و برق سه فاز، 240 یا 480 VAC برای واحدهای دارای رتبه بندی 96-400 مورد نیاز است. gal/hr تمام اجزای اولیه سیستم مانند پروب های سطح، دمنده ها، مشعل ها و مودم از قبل سیم کشی شده و در کارخانه تست شده اند.

در زیر یک طرح معمولی از یک تبخیر کننده فاضلاب صنعتی حرارتی ENCON آورده شده است.

حالت تقطیر

تنها پشته مورد نیاز برای سیستم تقطیر ENCON برای گاز دودکش است. یک پشته B-Vent با دمای بالا (گاز دودکش 350-550 درجه فارنهایت) را می توان به راحتی روی انتهای خروجی القا کننده پیش نویس واقع در سمت دودکش سیستم نصب کرد. پشته معمولاً به صورت عمودی از طریق سقف نصب می شود، اما همچنین می تواند به صورت زاویه ای نسبت به دیوار مجاور اجرا شود و سپس به صورت عمودی در کنار ساختمان اجرا شود. الزامات الکتریکی مانند سیستم های تبخیرگر حرارتی است که در حالت تبخیر کار می کنند:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *