الکتروموتور ایلماز YILMAZ ELK

ELK MOTOR به عنوان بسط خانواده محصول تعیین شد و در منطقه صنعتی سازمان یافته چرکزکوی توسط سهامدار اصلی Yılmaz Redüktör AŞ در 50000 متر مربع مساحت 135000 متر مربع کل زمین تاسیس شد. ELK Motor انواع موتورهای الکتریکی ناهمزمان را بین سایز فریم 63 و 315 و مطابق با طبقه بندی های استاندارد با راندمان بالا به عنوان IE2، IE3 و IE4 تولید می کند که در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

تمامی سری موتورها مطابق با استانداردهای اروپایی طراحی شده و در کلاس های کارایی IE4، IE3 و IE2 تولید و در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

علاوه بر این، از همان روز اول، از آنجایی که موتورهای ما قبلاً برای مطابقت با کلاس بازدهی IE3 از نظر طراحی و فناوری اولیه طراحی شده‌اند، انتقال یکپارچه و آسان از راندمان IE2 به IE3 را برای مشتریان فعلی فراهم می‌کنند، همه اینها به لطف ابعاد مکانیکی مشابه موتورهای IE2 و IE3 ارائه شده است.

به غیر از موتورهای استاندارد ما که مطابق با استانداردهای اروپایی تولید می شوند، ما همچنین موتورهای ویژه ای را کاملاً مطابق با خواسته های مشتری طراحی می کنیم و به مشتریان خود از نظر عملکرد و هزینه و مهمتر از آن یک راه حل قابل اعتماد مزیت می دهیم.

ELK Motors در کارخانه ما در Çerkezköy با کلیه فرآیندها از مهندسی تحقیق و توسعه گرفته تا شکل دهی فلز، ریخته گری تا پردازش ورق فلز و سیم پیچی تولید می شود. شفت‌ها، محفظه‌ها و روکش‌ها همگی در ماشین‌های CNC تمام اتوماتیک، تحت نظارت کنترل کیفیت مداوم پردازش می‌شوند که در آن بسته‌های روتور و استاتور در قالب‌های لمینیت قفل خودکار پانچ می‌شوند.

سپس بسته‌های روتور در ماشین‌های تزریق اتوماتیک قالب‌گیری می‌شوند و به گروه‌های محور روتور تبدیل می‌شوند، در حالی که بسته‌های استاتور با لاک زدن در فرآیند VPI (آغشته به فشار خلاء) بسته به نیاز و منطقه مورد استفاده پس از اتمام سیم‌پیچ در اتوماتیک آماده نصب می‌شوند. ماشین های سیم پیچ

تنها در این صورت، تمام موتورهای تولید شده همیشه تضمین می‌شوند که از نظر کیفیت، قابلیت اطمینان، دوام و عملکرد به بهترین سطوح برسند. پس از تمام این مراحل، تمام موتورهای ما که مطابق با BOM خود مونتاژ می شوند، تنها پس از گذراندن مراحل کنترل و آزمایش 100% نهایی بسته بندی شده و آماده ارسال می شوند.

علاوه بر این، ELK MOTOR دارای سیستم های مدیریت کیفیت و گواهینامه های محصول است، همچنین برای راحتی مشتریان. سیستم کیفیت ما دارای گواهی ISO 9001 و محصولات ما دارای گواهینامه UL هستند.

خدمات الکتروموتور ایلماز YILMAZ ELK

ما در زمینه های زیر با کادر متخصص خود و همچنین به لطف تجربه و دانش خود در زمینه طراحی، تولید و خدمات مشتریان در بخش های موتور الکتریکی و ساخت الکترومکانیکی در خدمت شما هستیم:

الکتروموتور ایلماز YILMAZ ELK خاص

ما به عنوان ELK MOTOR، انواع موتورهای خاص مشتری را بر اساس طراحی و تولید یا اصلاح خاص، شفت ها و فلنج های خاص، سیم پیچ های خاص و موتورهای مناسب برای شرایط عملیاتی مختلف صرفاً مطابق با نیاز مشتریان خود طراحی و تولید می کنیم.

ماموریت ایلماز YILMAZ ELK

چشم انداز الکتروموتور ایلماز YILMAZ ELK

برای اینکه یک برند جهانی قابل اعتماد و برگزیده باشید که مزیت رقابتی را با محصولات و خدمات سازگار با محیط زیست و انسان فراهم می کند، محصولات با کارایی بالا را طراحی و تولید می کند.

ماموریت الکتروموتور ایلماز YILMAZ ELK

با قدرتی که از ارزش های خود به دست می آوریم، با رویکردی نوآورانه و تکنولوژیکی که به محیط زیست و مردم حساس است، با در نظر گرفتن منابع محدود جهانی و پایداری؛ یک برند جهانی باشید که با محصولات سازگار با محیط زیست، نوآورانه، قابل اعتماد، رقابتی و بسیار کارآمد برای همه در سراسر جهان سودمند باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *