هاپر

قیف تغذیه TDC Auger

هدف قیف تغذیه مارپیچ تغذیه هر نوع سیستم تولیدی است.

مشخصات فنی

موجود در سایزهای مختلف با ظرفیت های 7 تا 15 تن.

ساخت و ساز

 • قاب نگهدارنده فلزی با پروفیل های فلزی گالوانیزه
 • لوله های فلزی عمیق، با عناصر تشکیل دهنده پیچ و مهره ای
 • مارپیچ در فولاد کربنی
 • قیف خوراک محصول
 • موتور درایو مستقیم تسمه زنجیر.

اختیاری

 • صفحه کنترل
 • ساخت فولاد ضد زنگ AISI 304
 • موتور با سرعت متغیر
 • معکوس کننده

اصول کارکرد، اصول جراحی، اصول عملکرد

محصول از طریق گرانش وارد یک قیف می شود و به یک مارپیچ می افتد که توسط یک حرکت چرخشی حرکت می کند که محصول را به جلو می برد. سرعت و قطر به ظرفیت بارگیری بستگی دارد.
تنظیمات زیر امکان پذیر است: با تریلر ثابت، که در آن ارتفاع بارگیری تغییر نمی کند. با آهنگ، که در آن ارتفاع بارگذاری متغیر است.

قیف خوراک ویبره برای انواع محصولات

قیف خوراک ویبره برای انواع محصولات

قیف تغذیه ارتعاشی بر روی قاب مستقل در راستای دستگاه توزین یا شمارش نصب می شود و محصول را مستقیماً به دستگاه یا از طریق سینی پیش وزن کشی و تسمه نقاله (مغناطیسی) تغذیه می کند.

قیف ارتعاشی مجهز به دامپر ویبره مخصوص و 1 درایو ویبراتور الکترو مغناطیسی است که برای تغذیه محصولات با جریان دشوار مناسب است.

– ظرفیت بار محصول: از 100 کیلوگرم تا 3000 کیلوگرم.
– پوشش: لاستیک رینوهید یا الماس.
– ظرفیت حجمی: از 120 لیتر تا 800 لیتر.
– عرض خروجی: از 385 میلی متر تا 1000 میلی متر.

تغذیه دیوانگی

این بهترین دوست یا بدترین دشمن اپراتور لودر شما و اولین مرحله حیاتی در اکثر برنامه های پردازش مواد است. به همین دلیل است که سیستم های تغذیه انتظارات بالایی دارند.

اپراتورها زمان یا حوصله ای برای هدر دادن نگهداری قیف ها یا سطل های خوراک ندارند. آنها تجهیزاتی می خواهند که استفاده از آن آسان باشد، به طور مداوم کار کند و بادوام طراحی شده باشد… فقط در صورتی که سطل آنها سرکش شود.

قیف های خوراک Superior در بسیاری از کاربردهای مواد حجیم از جمله نمونه هایی مانند سنگ، شن و ماسه، بازیافت و مواد آلی استفاده می شود.

 • ظرفیت استاندارد تا 1320 STPH (1200 MTPH)
 • مدل های چرخ دار یا لغزنده
 • مهندسی سفارشی در دسترس است

سیستم تغذیه اکسترودر قیف مخصوص خوراک.

دسته: تجهیزات دوز

برای تغذیه مستقیم لبه های لبه یا ضایعات تولید به اکسترودر تولید، یک قیف مخصوص تغذیه مورد نیاز است. در بیشتر موارد، مواد بازیافتی (فلکه های فیلم، استوک آسیاب شده) و گرانول جریان آزاد (مواد بکر) را می توان مخلوط کرد.

تغذیه مجدد مستقیم هیچ تنش حرارتی اضافی از مواد ایجاد نمی شود، بدون دانه بندی میانی، با تغذیه مجدد مستقیم.

پر کردن. در انتهای خط فیلم، لبه‌های لبه آسیاب شده و وارد قیف مخصوص تغذیه می‌شوند. به طور همزمان، گرانول را می توان از طریق یک لوله ورودی دوم به همان قیف منتقل کرد.

مخلوط کردن. خرده‌های لبه‌ها/ضایعات تولیدی و گرانول‌ها را می‌توان با استفاده از یک پیچ مخلوط کرد.

تغذیه-اکسترودر. یک پیچ تغذیه قابل تنظیم تغذیه ثابت اکسترودر را تضمین می کند.

توان عملیاتی. 100-1000 کیلوگرم در ساعت.

قیف های تغذیه

سیستم های تقسیم بندی و تغذیه خمیر که تامین مداوم و ثابت مواد اولیه در خط تولید را تضمین می کند، هر بار بر اساس دستورالعمل های مشتری طراحی شده است. عملکرد قیف تغذیه امکان تخلیه کاسه و تغذیه خودکار خمیر است.

 • تنظیم صاف زمان چرخه عملکرد تیغه های تقسیم خمیر.
 • قیف، اجزای ساختمان و سکوها از فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا ساخته شده اند.
 • امکان جابجایی (راست-چپ، جلو-پشت) واحد تقسیم برای بازرسی و نگهداری قیف (گزینه).
 • سنسوری که سطح خمیر را در قیف با سیگنال نور با مقدار کمی خمیر کنترل می کند.
 • یک سنسور کنترل کننده تغذیه، یعنی پر کردن مخزنی که خمیر به آن تغذیه می شود.
 • سیستم روغن کاری قیف با پراکندگی متوسط ​​(اختیاری).
 • داخل قیف با تفلون پوشیده شده است (اختیاری).

قیف های تغذیه خمیر، و قلاب برای کار مداوم خطوط تولید

قیف در بالای قیف تقسیم کننده های خمیر قرار می گیرد و تامین مداوم خمیر را برای تقسیم کننده فراهم می کند. ارتفاع عملیاتی بستگی به نوع تقسیم کننده دارد و باید به ترتیب توافق شود.

خود Hopper، عناصر ساخت و سایر قسمت هایی که با خمیر در تماس هستند از فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا ساخته شده اند. در صورت تمایل، لایه داخلی قیف و تیغه های تغذیه با پوشش تفلون با کیفیت بالا از چسبندگی بیش از حد خمیر محافظت می کند. عناصر عملیاتی 2 چاقوی تغذیه هستند که هر کدام دارای 3 بال هستند. سرعت چرخش و شدت تغذیه با استفاده از یک اینورتر به طور روان کنترل می شود. سیستم تغذیه خمیر برای کار مداوم خطوط تولید ایده آل است.

حالت های عملکرد قیف های تغذیه در دسترس است.

حالت تغذیه دستی: برای تنظیم تعداد دسته های خمیر

حالت تغذیه خودکار: دستگاه مجهز به 2 حسگر نور می باشد که 1 عدد برای بررسی مداوم بار قیف میانی اعمال می شود و در صورت عدم وجود آن، لزوم تامین خمیر را اطلاع رسانی می کند. سنسور 2. برای بررسی بار روی قیف تقسیم کننده قرار می گیرد و در صورت لزوم برای کار مداوم، تغذیه خمیر را به طور خودکار فعال می کند.

قیف تغذیه با سیستم تسمه نقاله

دسته ها: خمیر زن , قیف خوراک

حلقه میانی با تسمه نقاله به تقسیم کننده دیگر واحدهای قطعه بندی.
پروژه های فردی با توجه به نیاز مشتری.

ظرفیت استاندارد 120 تا 160 کیلوگرم، آماده برای کار با هر تقسیم کننده، مجهز به تسمه نقاله اتوماتیک،
نوار نقاله دارای آستانه ها، چاقوهای ستاره ای با سرعت قابل تنظیم، چاقوهای با روکش تفلون آسان برای بیرون کشیدن و سیستم روغن کاری به عنوان استاندارد است.
ساخت و ساز ضد زنگ، عملکرد خودکار با سنسورهای سطح کیک.
هر پروژه با توجه به نیاز مشتری مشخص می شود،

به عنوان مثال:

1. ظرفیت خمیر قیف اصلی
2. ارتفاع کل قیف / (مستقیماً با هوپر دستگاه تقسیم متصل می شود).
3. شکل دادن و توسعه سکو و پله های اطراف هوپر
4. سایر ترتیبات خاص

هاپر

DEPRAG Hopper – برای پر کردن خودکار سیستم های تغذیه!

یک قطعه بسیار معقول از تغذیه فن آوری ، قیف تسمه محور DEPRAG را برای یک مهم است در صورتی که کارکنان تولید آن را ضروری بدانند، به سیستم تغذیه اضافه می شود برای دوباره پر کردن فیدر اغلب، یا اگر فیدر به ندرت کار می کند و بهینه سازی فرآیند مورد نظر است.

فواصل پر کردن مجدد را افزایش می دهد

قیف های تسمه محور مکمل ایده آلی برای سیستم های تغذیه هستند تا فواصل پر کردن مجدد مورد نیاز را به طور چشمگیری افزایش دهند. یک سنسور سطح پر نصب شده در سیستم تغذیه سیگنالی را به a ارسال می کند کنترل کننده زمانی که به حداقل سطح پر می رسد. کنترل کننده قیف را فعال می کند و فیدر از طریق لوله خروجی دوباره پر می شود تا زمانی که سنسور سطح پر شدن سیگنال دهد که به سطح پر شدن مورد نظر رسیده است. با توجه به حجم پر کردن مورد نیاز، فواصل پر کردن مجدد ممکن است تنها به یک یا دو بار در هر شیفت کاهش یابد که پرسنل تولید را برای انجام وظایف دیگر آزاد می کند.

یکنواخت پر-حجم

یک قیف، حجم پر شدن ثابت را در یک سیستم تغذیه تضمین می کند. علاوه بر این، قیف مخصوصاً هنگام استفاده از سیستم تغذیه ارتعاشی سودمند است، زیرا این نوع فیدرها در واقع به جرم پرکننده معین برای عملکرد مناسب به ویژه، اگر کاسه ارتعاشی بیش از حد پر و در نتیجه سنگین باشد، سیستم تغذیه کند می شود. اگر از طرف دیگر کاسه ارتعاشی رشد کند خالی، شدت ارتعاش افزایش می یابد. هر دو شرایط باعث کاهش حجم خوراک و افزایش سایش و پارگی می شود. فقط یک حجم پر یکنواخت امکان تنظیم بهینه سیستم تغذیه ارتعاشی را فراهم می کند.

دستکاری آرام بخش

در هنگام استفاده از قیف تسمه می توان مدت ارتعاش سیستم تغذیه را به حداقل رساند. در صورتی که کاسه ارتعاشی بیش از حد پر نباشد، کار ملایم تری با قطعه ای که باید تغذیه شود امکان پذیر است و روند تغذیه سریع است. یک قیف با پر کردن یکنواخت یک کاسه لرزان با حجم مناسب از این شرایط پشتیبانی می کند.

قابل انعطاف

قیف DEPRAG یک دستگاه انعطاف پذیر است که می تواند برای قطعات مختلف استفاده شود – نصب مجدد پرهزینه لازم نیست. لوله خروجی قیف را می توان طوری تنظیم کرد که کاملاً متناسب با اندازه قیف باشد جزء برای تغذیه امکانات تنظیم اضافی به قیف اجازه می دهد تا در دو جهت مختلف قابل تنظیم باشد.

سطح نویز کم و مقاوم در برابر سایش

قیف دارای یک لوله خروجی کاملاً مهر و موم شده است که منجر به کاهش قابل توجه نویز می شود. یک مانع سر و صدا اختیاری را می توان با تمام درایوهای لرزشی ما، که مخصوصاً وجود دارد، عرضه کرد طراحی شده برای کار با قیف های ما. به این ترتیب، سطح سر و صدای کم درایو لرزشی کاملاً بسته حتی در هنگام ترکیب آن با قیف تضمین می شود.

استفاده از مواد مقاوم در برابر سایش کیفیت بالا، در دسترس بودن سریع و کارایی فوق العاده دستگاه های ذخیره سازی DEPRAG را تضمین می کند.

آسان برای کنترل و ساده برای کار

قیف های DEPRAG مجهز به موتور دنده ای 24 ولتی هستند. بنابراین یک PLC می تواند به راحتی واحد را با استفاده از خروجی مناسب کنترل کند. موتور دنده را می توان با استفاده از یک دکمه یکپارچه به صورت دستی نیز فعال کرد. این یک مزیت در هنگام پر کردن مجدد خود قیف است، زیرا محتویات را می توان به راحتی به سمت لوله خروجی حرکت داد.

هر دستگاه با مستندات جامع تحویل داده می شود که به وضوح نصب و عملکرد قیف را توضیح می دهد.

تعدادی لوازم جانبی ارائه شده است، از جمله تنظیم برای خروجی خروجی (برای تنظیم شیب)، پایه محفظه قابل تنظیم ارتفاع، پایه پایه، و همچنین یک سنسور که نشان می دهد موقعیت ناودان

سیستم های پیچ گوشتی و مونتاژ

قیف های تسمه ای با ظرفیت:

 • ظرفیت پرکن: 10 لیتر، 20 لیتر
 • وزن پر: حداکثر 40 کیلوگرم
 • ولتاژ : 24 ولت

قیف فیدر پیچ

قیف فیدر پیچ ما برای تخلیه مقادیر کمتری از محصول ارائه شده در کیسه های 50 پوندی مانند آهک ، خاکستر سودا ، ماسه ، سیمان یا کربن فعال پودری (PAC) . این واحدها دارای سیستم تخلیه و تغذیه مکانیکی ZFP 500 هستند.

سیستم تخلیه و تغذیه پودر برای قیف ذخیره سازی

سیستم قیف ذخیره سازی را می توان تحت هر ظرفیت قیف از 1 تا 100 فوت 3 و فشرده و آماده برای استفاده را ارائه می دهد.

طرح قیف فیدر پیچ

قیف های فیدر پیچی Sodimate در مدل های نوک گونی، بافر و کم وزن به صورت سفارشی ساخته می شوند و می توانند به یک یا چند فیدر پیچ حجمی (سخت یا انعطاف پذیر) مجهز شوند. مکانیسم چرخشی تخلیه کامل و دوز دقیق پودر را تضمین می کند. این واحدها همچنین می توانند با فیلتر گرد و غبار، سنسور سطح، قوس شکن مکانیکی، لودسل و شبکه حفاظتی مجهز شوند.

نمونه های نصب قیف فیدر پیچ

طرح های قیف فیدر پیچ شامل اندازه های استاندارد و سفارشی است

مواد ساخت بسته به نیاز مشتری می تواند متفاوت باشد. مواد ساخت معمولی عبارتند از پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE)، فولاد رنگ شده، فولاد ضد زنگ و شیشه فیبر.

عمل:

ZFP 500 یک دوک طاق شکن Sodimate با تیغه های انعطاف پذیر است که در مخروط پایین قیف ذخیره سازی می چرخد ​​و از پل زدن و انسداد جلوگیری می کند. متصل به اسپیندل قوس شکن، یک بازگیر سفت چرخان است که به تخلیه کمک می کند و با فشار دادن پودر به داخل پیچ حجمی، دقت حجمی را تضمین می کند.

مزایای قیف تغذیه پیچ Sodimate’s Screw Feeder Hopper:

 • مصرف برق کم
 • آسان برای مونتاژ
 • تخلیه مکانیکی بدون فشردگی یا آلودگی محصول
 • طول قابل تنظیم
 • فیدر پیچ انعطاف پذیر یا سفت و سخت
 • بدون گرد و غبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *