الکتروموتور Nidec نیدک

موتور DC

در یک مفهوم گسترده، این یک اصطلاح کلی است که برای اشاره به هر موتور جریان مستقیم استفاده می شود، و در معنای محدود، این اصطلاح به “موتور DC برس” اشاره دارد.

موتورهای DC تقریباً به دو نوع تقسیم می شوند، یعنی موتورهای آهنربای دائمی که از آهنرباهای دائمی استفاده می کنند و موتورهای میدان سیم پیچی که از آهنرباهای دائمی استفاده نمی کنند.

موتورهای AC که محصولات را در تمام جنبه های زندگی نیرو می دهد

Nidec به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده موتور الکتریکی جامع در جهان، موتورهای AC را برای بسیاری از سخت‌افزارهای صنعت در سراسر جهان عرضه می‌کند. موتورهای لوازم خانگی، تجاری و صنعتی Nidecs به عنوان محصولاتی مقرون به صرفه، کم مصرف و قابل اعتماد هستند که به شرکت ها کمک می کنند تا فرآیندهای خود را به جلو ببرند. ما محصولاتی را که در زندگی روزمره ضروری هستند – از ارتباطات فناوری اطلاعات گرفته تا تجهیزات مسکونی و تجهیزات صنعتی مورد استفاده در برنامه هایی مانند:

 • کشاورزی
 • وسایل نقلیه هدایت خودکار (AGV)
 • کمپرسورها
 • غذا و نوشیدنی
 • لوازم خانگی
 • تهویه مطبوع
 • معدن
 • نفت و گاز
 • بسته بندی
 • استخر و اسپا
 • خمیر و کاغذ
 • پمپاژ
 • تبرید
 • رباتیک
 • انبارداری و تدارکات
 • آب و فاضلاب

Nidec به داشتن برخی از نوآورترین و با استعدادترین تیم های مهندسی در صنعت موتور افتخار می کند. مهندسان ما در ایجاد راه حل های سفارشی طراحی شده برای انواع نیازهای موتور و درایو برتر هستند. اگر به یک موتور AC که مطابق با مشخصات منحصر به فرد شما سفارشی شده است نیاز دارید، دیگر نیازی به جستجو ندارید. ما مشتاقیم که نیازهای موتور شما را برآورده کنیم، چه از طریق یک محصول سفارشی طراحی شده باشد یا یک محصول موجود که توسط یکی از مارک های مورد اعتماد ما ایجاد شده است.

برند HURST

نام تجاری پویا HURST® ما بیش از 65 سال است که موتورهای دقیق با کیفیتی را تولید می کند که در بین مشتریان امتیاز بالایی دارد. نام تجاری HURST موتورهای AC و سایر محصولاتی را توسعه می دهد که راه حل های نوآورانه و سریعی را برای انواع کاربردهای صنعتی ارائه می کنند. اگرچه ریشه‌های آن را می‌توان به یک ابزارفروشی کوچک و خانوادگی که برای اولین بار در سال 1950 افتتاح شد، جستجو کرد، اما اکنون این برند جزء حیاتی سازنده موتور جامع شماره یک جهان، Nidec است. برخی از موتورهای AC تولید شده با نام تجاری Hurst ما شامل موتورهای سنکرون آهنربای دائم، موتورهای القایی AC و موتورهای محرک خطی با سرعت ثابت هستند.

برند LEROY-SOMER

برند LEROY-SOMER™ یک متخصص پیشرو در زمینه دینام های صنعتی و همچنین سیستم های محرک الکترومکانیکی و الکترونیکی است. با حضور قوی در سراسر جهان، نام تجاری LEROY-SOMER ما موتورها، موتورهای دنده ای و درایوهای سرعت متغیر را با استفاده از فناوری نوآورانه، راه حل های کامل خودرو و خدمات سفارشی ارائه می دهد که هم بهره وری ماشین را بهبود می بخشد و هم در مصرف انرژی صرفه جویی می کند. تحت این نام تجاری، ما موتورهای القایی AC را تولید می کنیم که طیف وسیعی از موتورهای تک فاز تا موتورهای سه فاز و موتورهای سه فاز با سرعت متغیر را اجرا می کنند.

برند MERKLE-KORFF

نام تجاری MERKLE-KORFF™ ما به عنوان یک پیشگام در توسعه موتورهای کوچک و موتورهای دنده ای در طول تأسیس اولیه خود در سال 1911 آغاز شد. در واقع، نام تجاری MERKLE-KORFF اولین گیربکس کوچک اصلی را در دهه 1920 ایجاد کرد و پیشگام در فنجان قطره ساده بود. موتور در ماشین های نوشابه سه دهه بعد. فناوری نوآورانه این برند همچنان محصولات زیادی را زیر چتر شرکت Nidec Motor هدایت می کند. برخی از موتورهای AC که به عنوان بخشی از این برند تولید می شوند شامل گیربکس های شفت موازی AC و راه حل های سفارشی می شوند.

برند US MOTORS

ما بیش از یک قرن است که موتورهای AC درجه یک را با نام تجاری US MOTORS® خود تولید می کنیم. نام تجاری مبتکر US MOTORS موتورهای قابل اعتماد و مقرون به صرفه ای تولید می کند که شامل موتورهای هدف مشخص، HP کسری، مکان خطرناک، موتورهای NEMA، تک فاز، سرعت متغیر و موتورهای AC بزرگ می شود. موتورهای AC ما در مواقعی که بیشتر به آنها نیاز دارید، مقاوم می‌مانند و در کاربردهای مختلف مانند مواردی که در صنایع تجاری، صنعتی، نفت و گاز، معدن و تصفیه آب دیده می‌شوند، پیشرفت می‌کنند.

گشتاور بازدارنده

به دلیل نیروی جاذبه آهنربای روتور، موتورهای پله ای PM و HB حتی زمانی که برق ندارند، دارای سطح مشخصی از گشتاور نگهدارنده هستند. به این گشتاور، گشتاور بازدارنده می گویند.

اتاق دوتایی

یک نازل برای اندازه گیری جریان هوا (که از این پس نازل نامیده می شود) بین دو تونل هوای مستقل تنظیم می شود. فن اندازه گیری هدف در ورودی تجهیزات قرار می گیرد. حجم هوایی که از نازل عبور می کند از اختلاف فشاری که قبل از ورود و پس از خروج از نازل وجود دارد اندازه گیری می شود. سپس تصحیح دما و فشار اتمسفر بر روی اندازه گیری فوق برای تعیین مقدار انجام می شود. فشار استاتیک ناشی از فن را می توان همزمان اندازه گیری کرد. زمانی که اختلاف فشاری که قبل از ورود و خروج از فن وجود دارد 0 باشد، از یک دمنده کمکی برای ایجاد اختلاف قبل از ورود و پس از خروج از نازل استفاده می شود تا امکان اندازه گیری حجم هوا فراهم شود.

تاریخ

در مارس 1908، شرکت تولید برق ایالات متحده شروع به ساخت موتورهای الکتریکی در یک مرکز 4000 فوت مربعی در لس آنجلس، کالیفرنیا با 17 کارمند کرد. اگرچه این شرکت دیگر وجود ندارد، برند US MOTORS® بیش از 100 سال است که پیشرفت کرده است و همچنان نمادی از کیفیت، نوآوری و قابلیت اطمینان است.

برند US MOTORS از فهرست چشمگیر اولین ها لذت برده است:

1908 – شرکت تولید برق ایالات متحده شروع به ساخت موتورهای الکتریکی در یک تأسیسات 4000 sf در لس آنجلس، کالیفرنیا با 17 کارمند کرد.

1914 – یک روش بهبود یافته برای ساخت موتورهای یاتاقان آستین با پرچ کردن قاب موتور معرفی شد.

1921 – اولین سفارش صادراتی شرکت را تضمین کرد

1922 – موتور انقلابی HOLLOSHAFT® عمودی برای صنعت پمپاژ معرفی شد.

1924 – اصل شروع دکمه فشاری در سراسر خط را برای موتورهای القایی معرفی کرد و شروع به بازاریابی موتور Auto Start کرد.

1925 – اولین بار که بلبرینگ های توپ را روی همه موتورها استاندارد ساخت

1931 – شروع به تولید موتورهای Syncrogear برای کاربردهای سرعت کم و گشتاور بالا

1932 – موتور ابتکاری VARIDRIVE® را معرفی کرد، اولین واحد محصور شده که یک موتور با سرعت ثابت را با یک انتقال سرعت متغیر ترکیب می کند.

1952 – موتور Right Angle Syncrogear و HOLLOSHAFT® Right Angle Gear برای پمپاژ چاه عمیق معرفی شد.

1957 – BALL-O-MATIC® برای موتورهای میل توخالی عمودی معرفی شد. این جغجغه غیر معکوس از چرخش معکوس در 4.5 درجه چرخش جلوگیری می کند، دارای تنظیم عمق نامحدود است و می تواند در برنامه های ضد انفجار استفاده شود.

1962 – به بخش موتورهای الکتریکی ایالات متحده در شرکت امرسون الکتریک تبدیل شد.

1969 – پیشگام و توسعه یک چرخ محرک سفارشی برای سیستم های آبیاری مرکز محور

1970 – موتور قاب آلومینیومی اکسترود شده UNIMOUNT® را معرفی کرد

1973 – نسل جدید درایوهای سرعت متغیر Speed-A-Matic DC و مغناطیسی را توسعه داد. خط موتور به قطر 42 اینچ (9600 فریم)، ​​تا 4000 اسب بخار گسترش یافته است.

1983 – معرفی سیستم کیفیت موتور ALLGUARD® که ترکیبی از بهترین محافظ سیم پیچ موتور در صنعت با آخرین پیشرفت ها در روانکاری بلبرینگ موتور است.

1986 – اولین سیستم اجزای مدولار “خارج از قفسه” را توسعه داد

1997 – WORLD MOTOR® را برای برآورده کردن انواع برنامه های کاربردی بین المللی و استانداردهای کارایی ملی معرفی کرد.

2000 – US Motors گروه موتور صنعتی تجاری را تشکیل داد، یک سازمان جدید در شرکت امرسون موتور.

2010 – برند US MOTORS® به شرکت Nidec Motor فروخته شد

درباره ما

US MOTORS® یکی از قدیمی ترین و معتبرترین برندها در صنعت موتور است. از سال 1908، نام تجاری ما برای قابلیت اطمینان و عملکرد استثنایی محصول ایستاده است. امروزه در سرتاسر جهان به عنوان نشانه رهبری و نوآوری تکنولوژیک در موتورهای صنعتی شناخته شده است.

محصولات برند US MOTORS برای خدمت به کاربردهای مختلف صنعتی و تجاری از جمله:

 • تصفیه آب
 • معدن و فلزات
 • تولید برق
 • تجهیزات صنعتی
 • کشاورزی
 • استخر و آبگرم
 • HVAC مسکونی و تجاری
 • برج های خنک کننده فرآیندی
 • سردخانه تجاری

ارائه کامل محصول

نام تجاری US MOTORS® شامل یک خط کامل از موتورهای تجاری و صنعتی عمومی و خاص از 1/30 اسب بخار تا 4000 اسب بخار برای کاربردهای مختلف است. و اگر موجودی گسترده موتورهای موجودی ما با نیازهای شما مطابقت نداشته باشد، گروه مهندسی بازرگانی ما می تواند محصولی را به طور خاص برای برنامه شما سفارشی یا طراحی کند.

US MOTORS نام تجاری Nidec Motor Corporation است و یکی از برندهای مورد اعتماد است که بخشی از سازمان موتورهای لوازم خانگی، تجاری و صنعتی Nidec (ACIM) است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *