الکتروموتور میکسان Miksan ترکیه

درباره الکتروموتور میکسان Miksan ترکیه

Miksan Motor Sanayi ve Ticaret A.Ş. در سال 1977 در هاسکوی به عنوان یک کارگاه با تولید 71 موتور الکتریکی قفس سنجابی پایه گذاری شد. در سال 1982 شرکت ما با ساخت پمپ های غوطه وری که بخش بزرگی از بازار داخلی را تشکیل می دهد و در سال 2003 با تولید موتورهای ویبره و تأسیس کارخانه دوم در بلغارستان گسترش یافت.

ما در حال حاضر به تولید در 4.Levent در مساحتی حدود 3000 متر مربع ادامه می دهیم. محصولات ما شامل 56 فریم تا 132 فریم سه فاز و 56 تا 90 فریم تک فاز با الکتروموتورهای ناهمزمان عمومی خازن دائمی، پمپ های غوطه وری، مشعل، ویبره، الکتروموتورهای ویژه شفت و فلنج توسط ماشین های تولیدی پیشرفته می باشد. محصولات ما یا در بازارهای داخلی به فروش می رسد و یا به بازارهای خارجی صادر می شود.

اصل اساسی ما این است که نیازهای مشتری را در مرزهای کیفیت خود در سریع ترین زمان ممکن برآورده کنیم. ما به عنوان یک شرکت آخرین فناوری را از نزدیک دنبال می کنیم و با اهمیت دادن به سرمایه گذاری در تولید، کیفیت تولید خود را هر روز افزایش می دهیم.

محصولات ما مطابق با استانداردهای لازم برای کنترل کیفیت است که TSE تعیین می کند کالاهای ما مطابق با استانداردهای DIN، IEC هستند و با هماهنگی با گواهینامه های CE تولید می شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *