نخ تفلونی PTFE Thread

نخ نسوز تفلون تا دمای 260 درجه سانتی گراد می تواند خواص و عملکرد مطلوب خود را حفظ کند.

 

 

 

 

PTFE

 • برای درزهای مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش
 • PTFE مطابق با نیازهای برنامه های کاربردی در فضای باز طراحی شده است – در برابر تأثیر نور UV و شرایط آب و هوایی شدید مقاومت می کند.
 • در حالی که قابلیت عملکرد نخ های خیاطی معمولی در سال اول استفاده دائمی در فضای باز تا 50 درصد کاهش می یابد، PTFE 30 قدرت خود را نشان می دهد.

مواد / مواد اولیه نخ تفلونی PTFE Thread

100% پلی تترا فلوئورواتیلن (PTFE)

ساخت نخ

رشته پیوسته

مزایای نخ تفلونی PTFE Thread

 • مقاوم در برابر دما، اشعه ماوراء بنفش و مواد شیمیایی
 • مقاوم در برابر پارگی و سایش
 • می تواند تقریبا تحمل کند. 300 درجه سانتیگراد در کوتاه مدت

کاربرد نخ تفلونی PTFE Thread

 • برنامه های کاربردی در فضای باز
 • سایبان
 • برزنت
 • چادرها
 • اثاثه یا لوازم داخلی
 • منسوجات فنی

کیفیت تایید شده

تولید نخ های خیاطی و کیفیت مواد مورد استفاده ما مطابق با قوانین سختگیرانه اروپایی است. تولید ما مطابق با DIN EN ISO 9001:2015 گواهی شده است. A&E Gütermann داوطلبانه متعهد می شود که به طور منظم توسط نهادهای صدور گواهینامه خارجی مستقل مورد بازرسی و ارزیابی قرار گیرد.

مزایا و معایب نخ دوخت PTFE صنعتی

PTFE (پلی تترا فلوئورواتیلن) ​​یک پلیمر ترموپلاستیک با ضریب اصطکاک بسیار پایین همراه با خواص عالی شیمیایی، دما و مقاوم در برابر محیط است. که معمولاً با نام‌های تجاری تفلون ، Yeumiflon® Profilen® یا شناخته می‌شود ، می‌تواند به عنوان یک فیبر یا نخ تخصصی برای طیف گسترده‌ای از کاربردها از جمله فیلتراسیون، پارچه‌های فضای باز، کابل‌های الکتریکی و لباس‌های محافظ تولید شود.

مزایا نخ تفلونی PTFE Thread

تقریباً از نظر شیمیایی بی اثر – فقط چند ماده شیمیایی وجود دارد که می تواند بر الیاف PTFE تأثیر بگذارد و فقط فلزات قلیایی اولیه مانند سدیم می توانند به طور دائم به مواد آسیب وارد کنند.

100٪ مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش – الیاف PTFE برخلاف پلی استر و نایلون در حضور نور UV تخریب نمی شوند. آنها خواص کششی خود را به طور نامحدود حفظ می کنند. این باعث می شود PTFE برای دوخت پارچه در فضای باز ایده آل باشد.

غیر قابل اشتعال – PTFE دارای LOI بسیار بالا (> 94٪) است و نمی سوزد.

ضریب اصطکاک پایین – PTFE اکثر مواد شیمیایی را دفع می کند که آن را به عنوان یک رسانه فیلتر بسیار موثر می کند. به عنوان یک نخ خیاطی، به دلیل اصطکاک بسیار کم، PTFE اساساً خود روان کننده است و دوخت آن را بسیار آسان می کند.

عایق حرارتی و الکتریکی عالی – PTFE دارای دمای سرویس مداوم بسیار بالا 500 درجه فارنهایت است.

مناسب برای مصارف غذایی و پزشکی – PTFE توسط FDA برای استفاده در برنامه های غذایی و در زمینه پزشکی تایید شده است.

معایب نخ تفلونی PTFE Thread

استحکام مکانیکی پایین – استحکام الیاف PTFE معمولاً بین 2.5 تا 4.0 گرم در روز بسته به نوع ماده و رنگ است. این تقریباً 1/3 استحکام اسمی یک پلی استر یا نایلون استاندارد با مقاومت بالا است.

هزینه بالاتر – به دلیل فرآیند تخصصی مورد نیاز برای ساخت الیاف PTFE، معمولاً هزینه بیشتری نسبت به سایر الیاف دارند.

PTFE در مقایسه با پلی استر

پلی استر یکی از متداول ترین الیاف کم هزینه ذاتاً مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش است، اما بر خلاف PTFE، پلی استری که تحت درمان با اشعه ماوراء بنفش قرار نمی گیرد، پس از چندین سال قرار گرفتن در معرض شدید UV استحکام خود را از دست می دهد. در زیر مقایسه PTFE در مقابل پلی استر در نخ دوخت تقریباً یکسان را قرار داده ایم. به خاطر داشته باشید، این قبل از هر گونه قرار گرفتن در معرض نور UV است.

138 پلی استر در مقابل 138 PTFE

همانطور که می بینید، پلی استر قبل از قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش دو برابر قوی تر از PTFE است، مزایای حفظ استحکام PTFE فقط در مدت زمان طولانی قابل مشاهده است. برای ارائه ایده ای از نحوه مقایسه این دو، ما دو نمودار را در زیر آورده ایم که تفاوت حفظ استحکام پلی استر تصفیه نشده در مقابل PTFE را در شرایط سخت UV نشان می دهد.

نمودار حفظ مقاومت PTFE و پلی استر

 

درصد حفظ استحکام پلی استر و PTFE

بسته به آنچه که به دنبال دستیابی به آن هستید، PTFE ممکن است بهترین مناسب برای برنامه شما باشد یا نباشد. در Service Thread ما PTFE، پلی استر، نایلون، آرامید و سایر نخ ها و رزوه های با کارایی بالا را پردازش می کنیم. اگر برای تعیین بهترین نخ یا نخ مخصوص برنامه خود به کمک نیاز دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید ، ما خوشحال خواهیم شد کمک کنیم!

تیم فیشر و نخ تفلونی PTFE Thread

سلام – نخ PTFE یا پلی استر برای دوخت پارچه سایه بافته تک رشته ای HDPE (بافت 70 درصد) در کاربردهای با اشعه ماوراء بنفش بالا در فضای باز استفاده می شود؟
مش دوخته شده در معرض تابش مستقیم آفتاب، باد، گرد و غبار و کشش سبک با عمر مورد انتظار حداکثر 2 سال قرار می گیرد.
آیا پلی استر کافی است؟
با احترام، تیم فیشر

استیو زاند

تیم، با حداکثر عمر مورد انتظار 2 سال، من پیش بینی می کنم که بیشترین ارزش را از استفاده از نخ پلی استر بدست آورید. اگر شما یک محصول درجه یک می ساختید که انتظار دارید برای مدت زمان بسیار طولانی دوام بیاورد، من از PTFE استفاده می کنم زیرا در زیر نور UV اصلا تحلیل نمی رود.

هنگامی که ما تست UV را روی پلی استر خود انجام می دهیم، یک چرخه تست با شدت بالا را برای مدت چند روز اجرا می کنیم تا سعی کنیم سیب را با سیب مقایسه کنیم. متأسفانه، به دلیل الگوهای مختلف دوخت و همچنین دما، زوایای خورشید و بارش بسته به مکان دقیق، هیچ راهی برای نشان دادن دقیق ارتباط آن با مواد دوخته شده در مزرعه وجود ندارد.

چیزی که می توانم با اطمینان به شما بگویم این است که پلی استر معمولاً در پارچه های سایه دار توسط تولید کنندگان دیگر استفاده می شود و نسبتاً در برابر UV مقاوم است. پلی استر با اندازه مشابه در ابتدای چرخه عمر خود بسیار قوی تر از PTFE است. با این حال، پس از مدت زمان طولانی، هنگامی که پلی استر شروع به کاهش می کند، استحکام به زیر استحکام PTFE می رود. امیدوارم کمک کند!

نخ PTFE و بابین

نخ PTFE بادوام ترین نخ موجود در بازار است. PTFE و ePTFE پلیمرهای ترموپلاستیک قوی و انعطاف پذیر هستند. آنها در برابر اشعه ماوراء بنفش، مواد شیمیایی و اصطکاک برای عملکرد عالی دوخت و قدرت ماندگاری مقاومت می کنند. اینها نخ های صنعتی بیشتر از بقیه عمر می کنند و آنها را به انتخابی عالی برای پارچه های سنگین و پارچه های سایه HDPE کند.

از بین نخ‌های GORE® TENARA® یا نخ‌ها و بوبین‌های Aruvo®، هر دو با ضمانت‌های مادام العمر محدود، انتخاب کنید.

موضوع GORE TENARA

GORE TENARA نخ سه سبک را برای افزایش انتخاب رنگ و ویژگی های عملکرد ارائه می دهد. Tenara (اصلی) برای عمومی است کاربردهای خیاطی در فضای باز؛ TR Style برای دوخت با سرعت بالا روغن کاری می شود. و HTR Style یک گزینه سه لایه برای سخت ترین پروژه های خیاطی شماست.

نخ GORE TENARA که از الیاف انحصاری ePTFE ساخته شده است قابلیت دوخت بهتری را به ارمغان می آورد. نخ محکم و کشیده امکان دوخت سریعتر را فراهم می کند. در گزینه های رنگی، نخ شفاف که برای سهولت تطبیق در اکثر پارچه ها ناپدید می شود. صنعتی، مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش نخ در اثر آب و هوای سخت و سایش قوی می ماند. محو نمی شود و داخل پارچه خونریزی نمی کند.

پیشنهاد کامل ما از موضوع GORE TENARA را در زیر کاوش کنید. برای جزئیات بیشتر در مورد برند، صفحه برند GORE .

نخ آروو و بوبین

نخ PTFE Aruvo دارای ویژگی هایی است که هدف آنها آسان کردن زندگی شماست. ماندگاری رنگ و عملکرد به این معنی است که نیازی به دوخت مجدد درزهای آسیب دیده ندارید. دارای کشیدگی کمتر، نخ پیچ خورده برای برداشت بهتر قلاب و شکستگی کمتر برای دوخت صاف . قرقره های نخ دارای یک پایه محکم گیره منحصر به فرد برای جلوگیری از افتادن نخ از روی قرقره در هنگام برداشتن می باشد. چرخ خیاطی. بوبین ها با نخ آروو از قبل پیچیده شده اند و در یک لوله شفاف قرار می گیرند تا شما می توانید ببینید چقدر نخ باقی مانده است.

نخ ها و بوبین های آروو برای دستیابی به استانداردهای صنعتی طراحی شده اند. نخ دوخت بادوام در برابر اشعه ماوراء بنفش، آب و هوای سخت و مواد شیمیایی مقاومت می کند و در عین حال کپک، کپک و زوال را به شدت کاهش می دهد.

کاربردهای نخ آروو شامل بوم دریایی ، سایبان، اثاثه یا لوازم داخلی، بادبان های سایه دار و موارد دیگر است. از طیف رنگی در قرقره های نخ انتخاب کنید و بوبین های از قبل زخمی شده در زیر

نخ PTFE SOLARFIX®

برای جزئیات وارد شوید

نخ PTFE SOLARFIX®
دستورالعمل‌های جدید تمیز کردن به نخ با کیفیت بالاتری نیاز دارند که در مقابل مواد شیمیایی خشن و در عین حال استحکام و ظاهر خود را حفظ کند. PTFE SolarFix® از طریق تمیز کردن مکرر شیمیایی و همچنین قرار گرفتن طولانی مدت در معرض نور خورشید UV قوی می ماند. SolarFix® PTFE همچنین باعث صرفه جویی در زمان و نیروی کار می شود.

اندازه های بیشتری در دسترس است. با متخصص محصول ما تماس بگیرید .

امکانات:

پاکسازی مواد شیمیایی، کپک و مقاومت در برابر محیط

  • بدون هیچ گونه پاک کننده شیمیایی موجود در هوا
  • ایمن برای تمیز کردن با اکثر پاک کننده ها*
  • در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید، آب نمک و سایر عناصر خشن خارج از منزل مقاوم است

دوخت و کارایی صاف

  • یکنواختی نخ منجر به تجربه دوخت صاف و توقف کمتر می شود

فرآیند تولید منحصر به فرد

  • عقب نگه می دارد. سرعت دوخت را بهبود می بخشد

قابل تعویض در دوخت دوسوزن

  • SolarFix® در هر دو سوزن کار می کند. شما فقط نیاز به ذخیره یک موضوع دارید

تمایز اندازه

  • قرقره های رنگی برای کمک به تمایز سریعتر اندازه

موجودی بزرگ در اندازه ها و رنگ های مختلف

  • در انبار موجود و آماده ارسال است

هر قرقره PTFE SolarFix® در یک جوراب مش بسته بندی شده است

  • از افتادن نخ روی قرقره هنگام توقف دوخت جلوگیری می کند.
  • اجازه می دهد تا نخ به راحتی از قرقره جدا شود در حالی که از میان کشش های دستگاه کشیده می شود.
  • با ذخیره SolarFix® در یک منطقه تمیز، همراه با محافظت بیشتر از بسته بندی جوراب، از تجربه نهایی دوخت در نخ PTFE اطمینان حاصل می کنید.

برنامه های کاربردی:

 • سایبان
 • چادر
 • پوشش قایق
 • محوطه های دریایی
 • اثاثه یا لوازم داخلی دریایی
 • سازه های معماری
 • پوشش های استخر
 • مبلمان فضای باز
 • چتر
 • صفحه نمایش طوفان
 • بادبان های سایه
 • تجهیزات پزشکی و لوازم جانبی
 • تجهیزات و لوازم ورزشی

نخ فایبرگلاس با روکش PTFE

پوشش تفلون برای فیلتراسیون خشک. تحمل دمای 1000 درجه فارنهایت
نخ فایبرگلاس ptfe نخ فایبرگلاس با روکش PTFE از رشته های فایبر گلاس پیوسته ساخته شده است که مقاوم در برابر حرارت، مقاوم در برابر مواد شیمیایی و قوی هستند. فایبرگلاس همچنین با روکش PTFE یا تفلون ™ برای بهبود قابلیت دوخت و کاهش اصطکاک پوشیده شده است. این می تواند دمای عملیاتی را تا حدود 1022 فارنهایت (550 درجه سانتیگراد) تحمل کند. مهم است که توجه داشته باشید که پوشش PTFE در دمای 620 فارنهایت (320 درجه سانتیگراد) می سوزد. این بدان معنی است که پوشش شعله را منتشر می کند، اما فایبرگلاس مقاومت حرارتی بیشتری خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *