الکتروموتور وات (WAT) ترکیه

 

 

 

تولید کنندگان پیشرو

ElectroCraft, Inc.

Stratham، NH | 844-338-8114

ما موتور، کنترل حرکت و محصولات چرخشی را برای OEM تولید می کنیم. موتورهای الکتریکی قابل دستیابی از طریق ما عبارتند از موتورهای AC، موتورهای AC/DC، موتورهای DC بدون جاروبک، موتورهای پله ای.

شرکت کارتر موتور

مونرو، WI | 608-325-9161

کارتر موتور از زمان آغاز به کار ما در سال 1932، موتورهای یونیورسال AC، موتورهای کوچک، موتورهای یونیورسال DC، موتورهای آهنربای دائمی DC، موتورها و موتورهای دنده شنت DC و بسیاری دیگر را تولید می کند. همه محصولات ما در اینجا در ایالات متحده آمریکا طراحی و مونتاژ می شوند. تیم ما اینجاست تا به شما کمک کند بهترین موتور را متناسب با برنامه خود تعیین کنید و از کارآمد بودن و بدون استرس بودن فرآیند اطمینان حاصل کنید. ما دارای گواهینامه ISO 9001:2015 هستیم.

شرکت موگ

الما، نیویورک | 716-652-2000

ما بیش از پنجاه سال پیش طراحی و تامین قطعات هواپیما و موشک را آغاز کردیم. در طول پنجاه سال گذشته، ما به شرکتی تبدیل شده‌ایم که امروزه در حال تولید موتورهای اسب بخار کسری سفارشی و موتورهای دیگر برای مشتریان خود در سراسر جهان هستیم. ما در سال 1951 تأسیس شدیم و از آن زمان تاکنون خدمات عالی به مشتریان ارائه می دهیم که رقابت نمی تواند با آن مطابقت کند! ما می خواهیم تجربه خود را برای شما به کار ببریم! امروز از وب سایت ما دیدن کنید تا درباره کارهایی که ممکن است بتوانیم برای شما انجام دهیم بیشتر بدانید!.

شرکت ادیسون الکتریک

Addison، IL | 630-628-8080

شرکت آدیسون الکتریک، که در ابتدا درهای خود را در سال 1980 افتتاح کرد، به عنوان یک شرکت متمرکز بر نیازهای مشتری شروع به کار کرد. از آن زمان تاکنون، تغییر چندانی در این زمینه صورت نگرفته است. تعهد به مشتری یکی از نیروهای محرکه اصلی شرکت ما بوده است. اعتقاد به پشتیبانی درجه یک و تمایل به انبار اقلام مورد نیاز، باعث شده است که شرکت ما یکی از بزرگترین و قابل اعتمادترین در صنعت ما باشد. با ارائه پشتیبانی 24 ساعته و ذخیره بیش از 4 میلیون دلار محصولات، می توانیم زمان خرابی شما را به حداقل برسانیم.

Motor Specialty Inc.

راسین، WI | 2794-632-262

به موتور تخصصی خوش آمدید! از سال 1947، ما در حال طراحی و ساخت موتورهای جهانی سفارشی برای ماشین ابزار، پزشکی، دندانپزشکی، کشاورزی و تعدادی از صنایع هستیم. ما همچنین قادر به ارائه موتورهای کسری و انتگرال اسب بخار زخمی شنت قابل اعتماد هستیم. موتورهای ما ممکن است محصور یا باز باشند، با چرخش برگشت پذیر و ساختارهای برس داخلی یا خارجی. در Specialty Motor، شما همچنین می توانید موتورهای آهنربای دائم، موتورهای شفت انعطاف پذیر و موتورهای الکتریکی خاص را پیدا کنید. برای نیازهای موتور خود همین امروز با ما تماس بگیرید.

Hankscraft, Inc.

ریدزبورگ، WI | 608-524-4341

Hankscraft OEM به عنوان یک تولید کننده کم خطر دارای گواهینامه کمربند مشکی شش سیگما شناخته شده است. Hankscraft که در سال 1920 تأسیس شد، قطعات قابل اعتماد، با ارزش و راه‌حل‌های کلیدی کامل را برای شرکت‌های Fortune 500 و سایر شرکت‌هایی که تولید و سودآوری کلیدی هستند، تولید می‌کند.

کاربردهای موتور الکتریکی

هر دو موتور الکتریکی AC و DC دارای یک کاربرد کلی هستند – ماشین آلات نیرو. در این زمینه، ماشین آلات می تواند هر چیزی باشد، از یک نیمه کامیون گرفته تا یک مسواک برقی.

موتورهای الکتریکی در صنایع بی شماری از جمله الکترونیک، ساخت و ساز، لوازم خانگی و اداری، لوازم خانگی (موتور میکسر، موتور یخچال و غیره)، خودروسازی، حمل و نقل و تولید صنعتی، قدرت تولیدات را تامین می کنند. بزرگترین موتورهای الکتریکی برای کاربردهایی مانند فشرده سازی خط لوله، نیروی محرکه کشتی و ذخیره سازی پمپی استفاده می شوند، در حالی که کوچکترین موتورهای الکتریکی می توانند در ساعت های الکتریکی قرار بگیرند.

موتورهای الکتریکی کاربردهای مختلفی مانند وسایل نقلیه الکتریکی، لوازم خانگی، ابزار برقی، فن ها و خودروهای هیبریدی دارند. برهمکنش میدان های مغناطیسی و الکتریکی برای عملکرد یک موتور الکتریکی بسیار مهم است. موتورهای الکتریکی به دو دسته تقسیم می شوند. موتورهای AC و موتورهای DC. موتور AC با جریان متناوب تغذیه می شود، در حالی که موتور DC با جریان مستقیم تغذیه می شود.

تاریخچه موتورهای الکتریکی

موتورهای الکتریکی در دهه 1740 شروع شدند، زمانی که یک راهب اسکاتلندی به نام اندرو گوردون اولین دستگاه الکترواستاتیک را ساخت. حدود 60 سال بعد، در سال 1820، فیزیکدان فرانسوی آندره ماری آمپر کشف کرد که چگونه می توان با تسهیل برهمکنش بین دو سیم حامل جریان، نیروی مکانیکی تولید کرد. او این اصل را نوشت و بعداً به قانون نیروی آمپر معروف شد. از نام او همچنین واحد پایه SI اندازه گیری جریان الکتریکی، آمپر یا آمپر را به دست آوردیم.

یک سال پس از کشف قانون نیروی آمپر توسط آمپر، دانشمند بریتانیایی مایکل فارادی با موفقیت آزمایش هایی را انجام داد که این اصل را نشان می داد. ابتدا سیمی را در جیوه فرو برد و آهنربای دائمی به آن وصل کرد. سپس جریانی را از سیم عبور داد. وقتی جریان از سیم عبور می کرد، سیم به دور آهنربا می چرخید. چیزی که این ثابت کرد این بود که جریان یک میدان مغناطیسی دایره ای در اطراف سیم ایجاد می کند. در سال 1822، مردی به نام پیتر بارلو آزمایشی مشابه، اما به روز انجام داد. او در طول آزمایش خود، نوک یک چرخ ستاره ای شکل (چرخ بارلو) را در حین چرخش آن در جیوه فرو برد. نتایج آزمایش او منعکس کننده نتایج فارادی بود.

آزمایش‌هایی مانند این‌ها اصول خاصی مانند القای الکترومغناطیسی را ایجاد کردند که دانشمندان و مهندسان بعدی می‌توانند از آن به عنوان نقطه پرش استفاده کنند. به عنوان مثال، در سال 1827، کشیش و دانشمند مجارستانی، آنیوس یدلیک، اولین موتور الکتریکی قابل تشخیص را ساخت – این موتور حاوی یک روتور، استاتور و کموتاتور بود. چندین سال بعد، او یک خودروی مدل ساخت که با استفاده از یک موتور الکتریکی کار می کرد. در سال 1832 دانشمند بریتانیایی ویلیام استورجن اولین موتور الکتریکی DC را ساخت. در سال 1834، آهنگر آمریکایی، توماس داونپورت، یک موتور الکتریکی با باتری اختراع کرد که با آن ماشین های مدل کوچک را در مسیر حرکت می کرد. سه سال پس از آن، داونپورت و همسرش امیلی طرح اولین موتور الکتریکی را که می‌توانست به صورت تجاری مورد استفاده قرار گیرد، ثبت اختراع کردند. در سال 1840، او از موتور الکتریکی خود برای به حرکت درآوردن ماشین ابزار و ماشین چاپ استفاده کرد تا روزنامه خود را در زمینه مکانیک چاپ کند. این اولین روزنامه ای بود که با استفاده از برق چاپ شد. اختراعات داونپورت مبتکرانه بود، اما چون باتری ها هنوز از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نبودند، او در نهایت ورشکست شد.

در همان زمان، فیزیکدان و مهندس آلمانی موریتز فون یاکوبی یک موتور الکتریکی دوار ایجاد کرد که با آن می‌توانست یک قایق الکتریکی کوچک را در عرض رودخانه به حرکت درآورد. در سال 1871، یک مهندس برق بلژیکی به نام Zénobe Gramme اولین موتور DC را ساخت که درآمدی داشت. در سال 1887، نیکولا تسلا موتور AC را اختراع کرد، محصولی که از جریان متناوب استفاده می کند و نیازی به کموتاتور ندارد. تقریباً در همین زمان، در سال 1886، فرانک جی اسپراگ آمریکایی اولین موتور DC بدون جرقه را اختراع کرد که می توانست بدون توجه به بار، با همان سرعت حرکت کند. بین سال های 1887 و 1888، اسپراگ چرخ دستی های برقی را اختراع کرد که مهندسان برای اولین بار در ریچموند، ویرجینیا از آن استفاده کردند. در سال 1892، او هم آسانسور برقی را اختراع کرد و هم سیستم L شیکاگو را طراحی کرد که به طور رسمی تر به عنوان راه آهن مرتفع ضلع جنوبی شناخته می شود.

در طول قرن بیستم، موتورهای الکتریکی دنیا را تغییر دادند. آنها نیروی کار را در همه جا کاهش دادند، از کف کارخانه تا خانه، ماشین‌ها را کارآمدتر کردند، استانداردهای زندگی را افزایش دادند، اجازه تولید محصولات بهتر را دادند، و امکانات سفر را گسترش دادند. امروزه موتورهای الکتریکی بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما هستند.

طراحی موتور الکتریکی

هنگام انتخاب یا طراحی محصولات موتور سفارشی برای شما، سازندگان موتورهای الکتریکی جنبه‌های مختلف کاربرد شما را در نظر می‌گیرند، از جمله اینکه می‌خواهید موتور شما چقدر سریع کار کند، تعداد دفعات استفاده از آن، محیطی که در آن از آن استفاده می‌کنید و جزئیات بارگذاری. (وزن، مکان و غیره). بر اساس این عوامل، آنها در مورد توان AC در مقابل توان DC، اسب بخار/وات (توان خروجی)، RPM (چرخش در دقیقه)، تغییر سرعت در مقابل سرعت چرخش ثابت، و رتبه بندی جریان تصمیم خواهند گرفت. تولیدکنندگان همچنین می توانند محصولات موتور الکتریکی شما را بر اساس تعداد روتورها و قطب های مغناطیسی استاتور و اندازه آنها تغییر دهند. با بررسی درخواست خود با تامین کنندگان بالقوه، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

ویژگی های موتور الکتریکی

اجزاء
به طور کلی، موتورهای الکتریکی از یک روتور، یک استاتور، سیم پیچ، یک شکاف هوا و یک کموتاتور تشکیل شده اند.

روتور الکتروموتور وات (WAT) ترکیه
در این زمینه، روتور یک قطعه متحرک است که هنگام حرکت شفت، نیروی مکانیکی را ارائه می دهد. برای دستیابی به این حرکت چرخشی، روتور معمولاً با هادی های داخلی حامل جریان طراحی می شود که با میدان مغناطیسی تولید شده توسط استاتور تعامل دارند. با این حال، در برخی موارد، روتور آهنرباها را حمل می کند در حالی که استاتور هادی ها را نگه می دارد.

استاتور الکتروموتور وات (WAT) ترکیه
بر خلاف روتور، استاتور حرکت نمی کند. بلکه جزء ثابت مدار الکترومغناطیسی موتور است. به طور کلی، از یک هسته و یا آهنرباهای دائمی یا سیم پیچ تشکیل شده است. این هسته از چندین ورقه فلزی نازک به نام لمینیت تشکیل شده است که برای کاهش تلفات انرژی استفاده می شود.

سیم پیچ الکتروموتور وات (WAT) ترکیه
سیم پیچ ها سیم های سیم پیچی هستند. هنگامی که آنها به دور هسته پیچیده می شوند و پس از اینکه با جریان برق می گیرند، هدف این سیم پیچ ها تشکیل قطب های مغناطیسی است.

شکاف هوا الکتروموتور وات (WAT) ترکیه
بعد، فاصله هوا فاصله بین روتور و استاتور است. شکاف هوا با افزایش و کاهش جریان مغناطیسی در صورت نیاز، بیشتر ضریب توان کم را که موتورها در آن کار می کنند، فراهم می کند. بنابراین، از آنجایی که یک شکاف هوای بزرگ تأثیر منفی شدیدی بر عملکرد موتور دارد و ممکن است مشکلات مکانیکی، تلفات و صدا ایجاد کند، شکاف هوا باید تا حد امکان کوچک باشد.

کموتاتور الکتروموتور وات (WAT) ترکیه
در نهایت، کموتاتور بخشی است که برای تغییر دوره ای جهت جریان بین مدار خارجی و روتور استفاده می شود. با اکثر موتورهای DC و با موتورهای جهانی استفاده می شود. کموتاتور از یک استوانه تشکیل شده است که از چندین کنتاکت فلزی یا حلقه های لغزنده، بخش ها و یک آرمیچر تشکیل شده است که قطعات روی آن می چرخند. دو یا چند کنتاکت الکتریکی که برس نامیده می‌شوند، با فشار دادن روی قطعات در حین چرخش، تماس لغزشی با قطعات برقرار می‌کنند و به جریان اجازه می‌دهند از آن‌ها عبور کند و به روتور برسد.

پیکربندی

همه موتورهای الکتریکی دارای دو پیکربندی پایه میدان مغناطیسی هستند که می توان از بین آنها انتخاب کرد: قطب برجسته و قطب غیر برجسته.

قطب برجسته الکتروموتور وات (WAT) ترکیه
میدان مغناطیسی یک ماشین قطب برجسته توسط یک پیچ در پیچ در زیر سطح قطب ایجاد می شود.

قطب غیر برجسته الکتروموتور وات (WAT) ترکیه
در مورد ماشین قطب غیر برجسته، همچنین به عنوان یک ماشین روتور گرد یا یک ماشین میدان پراکنده شناخته می شود، سیم پیچ ها در حالی که به دور شکاف های صورت قطب پیچیده می شوند، میدان مغناطیسی ایجاد می کنند.

قطب سایه دار الکتروموتور وات (WAT) ترکیه
پیکربندی قطب سوم، قطب سایه دار، فاز میدان مغناطیسی قطب را به تاخیر می اندازد. برای انجام این کار، نیاز به سیم پیچی متشکل از یک میله یا حلقه مسی به نام سیم پیچ سایه دار است که قسمت خاصی از آن قطب را دور می زند.

انواع الکتروموتور وات (WAT) ترکیه

انواع بر اساس منبع فعلی

 الکتروموتور وات (WAT) ترکیه AC

توسط جریان های متناوب اعمال شده تغذیه می شوند. جریان های متناوب، که از طریق سیم پیچ ها حرکت می کند، یک میدان مغناطیسی دوار ایجاد می کند که به نوبه خود گشتاور را به شفت خروجی می دهد. آنها نیازی به کموتاتور ندارند. منابع برق متناوب متداول عبارتند از اینورترها، ژنراتورها و شبکه های برق.

 الکتروموتور وات (WAT) ترکیه DC

نیروی خود را از جریان مستقیم می گیرند. ولتاژ تولید شده توسط جریان ها باعث چرخش سیم پیچ آرمیچر می شود، در حالی که سیم پیچ قاب میدان آرمیچر غیر چرخشی به عنوان یک آهنربای دائمی عمل می کند. کاربران موتورهای DC می توانند سرعت خود را با تنظیم جریان قاب میدان یا تغییر ولتاژ اعمالی دستکاری کنند. جریان DC اغلب توسط یکسو کننده ها، وسایل نقلیه موتور الکتریکی و باتری ها تامین می شود.

موتورهای یونیورسال می توانند با استفاده از جریان متناوب و مستقیم کار کنند.

انواع بر اساس ساخت و ساز داخلی

 الکتروموتور وات (WAT) ترکیه برس دار

که گاهی اوقات موتورهای الکتریکی کموتی نامیده می شوند، یکی از دو نوع اصلی موتور الکتریکی هستند که بر اساس ساختار داخلی طبقه بندی می شوند. موتورهای برس دار که تقریباً همیشه از جریان مستقیم استفاده می کنند، نام خود را از کموتاتور گرفته اند که با برس های متعددی عرضه می شود. این برس ها همیشه از مواد رسانای نرم ساخته می شوند. تقریباً به طور انحصاری، تولید کنندگان از کربن استفاده می کنند، گاهی اوقات با پودر مس مخلوط شده برای هدایت بهتر. پنج سبک اصلی موتورهای برس دار عبارتند از: موتورهای با تحریک جداگانه، موتورهای زخمی سری DC، موتورهای DC آهنربای دائم، موتورهای ترکیبی DC و موتورهای زخمی شنت DC.

 الکتروموتور وات (WAT) ترکیه براشلس

بسیار کارآمدتر از موتورهای برس دار هستند و به سرعت در حال جایگزینی آنها هستند. این موتورها به جای استفاده از برس، از حسگرهایی به نام سنسور اثر هال برای انتقال جریان استفاده می کنند. آنها از یک سیم پیچ 3 فاز، یک روتور خارجی آهنربای دائمی، الکترونیک محرک و سنسور تشکیل شده اند. سیم پیچ 3 فاز یک عنصر موتور است که به نوع دیگری از طبقه بندی موتور بر اساس وسیله حرکتی موتور اشاره دارد.

 الکتروموتور وات (WAT) ترکیه دنده

از سر دنده برای تغییر سرعت استفاده می کنند.

 الکتروموتور وات (WAT) ترکیه توپی

موتورهایی هستند که در هاب یک چرخ تعبیه شده اند. آنها مستقیماً چرخ را به حرکت در می آورند.

انواع با استفاده از حرکت
رایج ترین طبقه بندی حرکت موتورها شامل موتورهای 3 فاز، موتورهای تک فاز، موتورهای خطی، موتورهای پله ای و موتورهای 12 ولتی است.

موتورهای الکتریکی سه فاز دارای طراحی نسبتاً ساده و راندمان بالا هستند. معمولاً نوعی موتور القایی، موتورهای 3 فاز با استفاده از سه جریان متناوب، که انرژی مکانیکی تبدیل شده را توزیع می کنند، کار می کنند.

موتورهای تک فاز نمونه دیگری از موتورهای القایی هستند. این بار از یک منبع تغذیه موتور تک فاز یا تک فاز استفاده می کنند که عموماً جریان متناوب است.

موتورهای خطی انرژی مکانیکی را در یک خط مستقیم یا خطی تأمین می کنند. به عبارت دیگر، موتورهای خطی حرکت را روی یک صفحه ارائه می کنند.

موتورهای پله ای بسیار شبیه موتورهای سنکرون 3 فاز هستند. تمایز اصلی بین این دو به سادگی این است که، در حالی که موتورهای سنکرون 3 فاز به طور مداوم می چرخند، موتورهای پله ای باید به طور مداوم روشن و متوقف شوند. موتورهای پله ای در چاپگرهای سه بعدی و روبات ها رایج هستند.

موتورهای 12 ولت با استفاده از 12 ولت برق تولید می کنند که استاندارد است.

انواع بر اساس روش تبدیل انرژی
در نهایت، موتورهای الکتریکی انرژی را متفاوت تبدیل می کنند. بنابراین موتورها به موتورهای سنکرون، موتورهای القایی، موتورهای الکترواستاتیک و موتورهای سروو تقسیم می شوند.

موتورهای سنکرون نوعی موتور AC هستند. آنها با استفاده از جریان عبوری و روتوری که با سرعت یکسان حرکت می کنند ولتاژ را به انرژی تبدیل می کنند. این عناصر با هم یک میدان مغناطیسی دوار ایجاد می کنند. موتورهای سنکرون توانایی خود را برای حفظ سرعت ثابت در حین تغییر گشتاور ارائه می دهند.

موتورهای القایی ، که گاهی اوقات موتورهای ناهمزمان نامیده می شوند، با استفاده از اصل القای الکترومغناطیسی کار می کنند. اساساً، آنها زمانی کار می کنند که یک هادی الکتریکی در یک میدان مغناطیسی حرکت می کند و متعاقباً ولتاژ تولید می کند. موتورهای القایی قیمت کمتری نسبت به موتورهای سنکرون دارند.

موتورهای الکترواستاتیک با مهار جاذبه و دافعه بار الکتریکی کار می کنند. آنها معمولاً برق زیادی مصرف می کنند، اما به عنوان مدل های کوچکتر که از ولتاژ کمتری استفاده می کنند در دسترس هستند. به عنوان مثال، موتورهای الکترواستاتیک کوچک اجزای رایج سیستم های میکرو مکانیکی (MEMS) هستند.

سروو موتورها با استفاده از سروومکانیسم ها (سروی) کار می کنند که خطاها را حس کرده و آنها را به طور خودکار تصحیح می کنند. آنها همچنین دارای میکروکنترلرهای داخلی هستند که به کاربران اجازه می دهد تا هر زمان که بخواهند از آنها بخواهند تعداد دقیق درجه را جابجا کنند. سروو موتورها بسیار کوچک هستند. آنها در محرک های رباتیک، ماشین های کنترل از راه دور و هواپیماهای سرگرمی رایج هستند.

تجهیزات جانبی الکتروموتور وات (WAT) ترکیه

محصولات موتور الکتریکی لوازم جانبی بی شماری دارند. نمونه‌هایی از لوازم جانبی متداول موتور الکتریکی شامل مبدل‌های فاز (برای تبدیل برق متناوب به برق DC و بالعکس)، بلبرینگ‌ها، روکش‌های فن، کیت‌های موتور، کیت‌های نصب، سپرهای باران، کیت‌های ترمز، کنترل‌های از راه دور، کنترل‌کننده‌های سرعت/ولتاژ و جعبه های مجرا

استانداردهای الکتروموتور وات (WAT) ترکیه

در ایالات متحده، یکی از مهمترین مجموعه استانداردهای مرتبط با موتورهای الکتریکی، استانداردهایی است که توسط NEMA یا انجمن ملی تولیدکنندگان برق ارائه شده است. NEMA اندازه های استاندارد شده را به موتورهای مختلف اختصاص می دهد که می توانید آنها را در نمودارهایی که آنها برای تولید کنندگان ارسال می کنند مشاهده کنید. سایر الزامات استاندارد مربوط به صنعت، کاربرد و مکان شما است. با صحبت با رهبران صنعت خود، استانداردهایی را که موتورهای الکتریکی شما باید به آن پایبند باشند، بیاموزید.

علل رایج خرابی موتور الکتریکی و نحوه محافظت در برابر آن

علل

 1.     اضافه بار الکتریکی
  • جریان بیش از حد در سیم پیچ موتور باعث اضافه بار الکتریکی می شود. این می تواند ناشی از منبع تغذیه کم باشد که منجر به کشش گشتاور بیشتر موتور می شود. همچنین می تواند ناشی از اتصال کوتاه یا تامین بیش از حد ولتاژ باشد.
 1.     گرم شدن بیش از حد
  • گرمای بیش از حد ناشی از کیفیت توان پایین یا شرایط عملکرد دمای بالا است. تقریباً 55٪ از خرابی های عایق موتور به دلیل گرمای بیش از حد رخ می دهد.
 1.     مقاومت کم
  • مقاومت کم شایع ترین نوع خرابی موتور و شاید سخت ترین مشکل برای غلبه بر آن است. خرابی عایق سیم پیچ ها در اثر خوردگی، گرمای بیش از حد یا آسیب فیزیکی ایجاد می شود.
 1.     اضافه بار عملیاتی
  • اضافه بار عملیاتی تا یک سوم تمام خرابی های موتور را تشکیل می دهد و زمانی اتفاق می افتد که موتور بیش از حد بارگذاری می شود. این منجر به گشتاور ناکافی، اضافه بار الکتریکی یا گرمای بیش از حد احتمالی می شود که می تواند اجزایی مانند غلطک ها و سیم پیچ موتور را فرسوده کند.

محافظ موتور الکتریکی

موتورها توسط انواع سیستم های حفاظتی موتور محافظت می شوند. بسته به فعالیت موتور، حفاظت موتور به چند نوع طبقه بندی می شود. دسته بندی های مختلف حفاظت از موتور به تفصیل در زیر آمده است:

 1.     حفاظت از اضافه بار
  • حفاظت اضافه بار نوعی ویژگی ایمنی است که در برابر اضافه بار مکانیکی محافظت می کند. مشکلات اضافه بار می تواند باعث گرم شدن بیش از حد موتور شود که می تواند باعث آسیب به موتور شود.
 1.     حفاظت از ولتاژ پایین
  • واحد یا دستگاه ایمنی برای جدا کردن موتور از منبع ولتاژ یا منبع تغذیه در صورت کاهش ولتاژ کمتر از مقدار نامی موتور الکتریکی استفاده می شود. هنگامی که ولتاژ به مقدار نرمال متعادل می شود، موتور دوباره شروع به کار می کند.
 1.     حفاظت در برابر جریان بیش از حد
  • هر زمان که جریان اضافی از موتور عبور کند، واحد حفاظت موتور خاموش می شود. بنابراین برای محافظت از موتورهای مختلف باید از کلیدهای مدار و فیوز استفاده کرد.
 1.     حفاظت در برابر شکست فاز
  • حفاظت در برابر خرابی فاز برای محافظت از موتور در هنگام استفاده از موتور در هنگام خرابی فاز استفاده می شود. معمولاً در موتورهای سه فاز استفاده می شود و در هر مرحله ای که باشد، موتور از منبع تغذیه جدا می شود.

نکاتی که باید در مورد موتورهای الکتریکی در نظر بگیرید

اگر به دنبال موتور الکتریکی هستید، اولین کاری که باید انجام دهید این است که از مشخصات خود مطمئن شوید. توصیه می‌کنیم قبل از تماس با تولیدکنندگان، هر چیزی را که به دنبال آن هستید (یا به دنبال آن نیستید)، از جمله جزئیات برنامه، بودجه، مهلت تحویل، اولویت‌های خدمات پس از تحویل (کمک نصب، پشتیبانی فنی و غیره) فهرست کنید. .)، و الزامات استاندارد شما. بحث طولانی در مورد این نکات با یک شرکت موتور الکتریکی به شما کمک می کند بدانید که آیا مناسب یکدیگر هستید یا خیر.

برای یافتن “تناسب مناسب” گفته شده، سازندگان با کیفیت بالا را که در این صفحه فهرست کرده ایم بررسی کنید. نمایه ها و صفحات وب آنها را بررسی کنید تا ببینید آیا ممکن است برای شما کار کنند یا خیر. سه یا چهار مدعی برتر را انتخاب کنید، سپس با هر یک تماس بگیرید تا در مورد درخواست خود صحبت کنید. هنگامی که با هر یک از آنها صحبت کردید، مکالمات خود را مقایسه و مقایسه کنید، و یکی را انتخاب کنید که فکر می کنید بهترین خدمات را در چارچوب بودجه و بازه زمانی شما ارائه می دهد. موفق باشید!

سری موتورهای DC برس خورده الکتروموتور وات (WAT) ترکیه

پاور موتور بسیاری از نمونه‌های موتور DC Brushed را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد، و با نسبت کاهشی خاص گیربکس یا رمزگذار مربوطه، یکپارچه‌سازی سریع و طراحی راه‌حل‌های موتور DC که نیازهای مشتری را برآورده می‌کنند یا فراتر می‌برند. موتورهای DC برس خورده ما را می توان در محدوده 7.2 ~ 230 ولت و 40 ~ 100000 دور در دقیقه سفارشی کرد و به طور کامل در زمینه های لوازم خانگی، اتوماسیون، مراقبت های بهداشتی پزشکی و ابزار برقی مانند: مخلوط کن دستی، ماشین قهوه، جاروبرقی استفاده می شود. ، ربات و غیره

ترکیب: گیربکس های دقیق، درایو الکترونیک و رمزگذار

پاور موتور بزرگترین انتخاب صنعت از محصولات مکمل را به صورت سفارشی برای تمام موتورهای DC خود ارائه می دهد. در میان چیزهای دیگر، ما موتورهای DC را با گیربکس دقیق، رمزگذارهای با وضوح بالا و الکترونیک درایو با کارایی بالا ارائه می دهیم. با پایگاه داده منحصر به فرد POWER از نمونه ها، تیم ما (فروشندگان و مهندسین) به شما کمک می کند موتور DC را که کاملاً با نیازهای شما مطابقت دارد، به سرعت پیدا کنید.

محدوده سفارشی سازی الکتروموتور وات (WAT) ترکیه

1. انواع ولتاژ اضافی
2. کابل های اتصال (PTFE و PVC) و کانکتورها
3. طول شفت قابل تنظیم و انتهای شفت دوم
4. تغییر ابعاد شفت و پیکربندی پینیون مانند تخت، چرخ دنده، قرقره و خروجی
5. دامنه دمایی گسترده
6. سازگاری با خلاء (به عنوان مثال، 9-5 Pa)
7. تغییرات برای برنامه های کاربردی با سرعت بالا و / یا بار بالا
8. اصلاحات برای موتورهای با نیازهای تحمل الکتریکی یا مکانیکی افزایش یافته است

حمل و نقل و بلند کردن مواد با الکتروموتور وات (WAT) ترکیه

ما راه‌حل‌های رقابتی را با خانواده‌های محصولات با مصرف انرژی بالا با ترمز دوسرعته ارائه می‌کنیم که به‌ویژه برای بسیاری از کاربردها و شرایط کاری مختلف مانند جرثقیل، نوار نقاله و گیربکس طراحی شده‌اند.

با موتورهای آلومینیومی بسیار کارآمد، سبک و قابل اعتماد ما می‌توانید راه‌حل‌های فن‌آوری و رقابتی را برای کاربردهای نوار نقاله و کاهنده خود به دست آورید.

با موتورهای ترمز مدولار ما، می توانید ویژگی توقف ایمن فوری مورد نیاز برای برخی از برنامه ها را فراهم کنید.

با موتورهای دو و سه سرعته ما می توانید جرثقیل ها و گیربکس های خود را در محدوده سرعت و گشتاور دلخواه بدون نیاز به راننده کار کنید.

شما می توانید از طراحی موتورهای دو سرعته و چند قطبی ویژه آسانسورهای خود بهره مند شوید.

برنامه های کاربردی

جرثقیل
نوار نقاله
کاهنده

بلند کردن

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *