سیستم Decomissioning از کار انداختن سکوی فراساحلی

در سال 2015 ما شروع به طراحی طیف وسیعی از پمپ های فشار قوی، واحدهای خلاء و کمپرسورهای هوا برای از کار انداختن سکوهای دریایی کردیم. طیف وسیعی از تجهیزات موجود ما در طول دو دهه در کار تعمیر و نگهداری پارچه دریایی ثابت شده است. این شرکت بسیار مورد توجه شرکت های خدمات دریایی است که بسیاری از آنها در آبردین مستقر هستند.

با این حال، از آنجایی که بسیاری از سکوهایی که در حال از کار افتادن هستند، در معرض ظرفیت بالابر جرثقیل کاهش یافته هستند و فضای کمی برای تجهیزات اضافی روی عرشه دارند، ما نیاز به ایجاد طیفی از واحدهای سبک وزن و جمع و جور داریم که همچنان همان سطوح عملکرد و قابلیت اطمینان موجود را ارائه می‌دهند. دامنه.

و بنابراین ما مجموعه OffshoreLITE پمپ های فشار قوی، واحدهای خلاء و کمپرسورهای هوا را معرفی کردیم.

ammonia refrigeration system b سکوی نفتی

واحدهای از کار انداختن پلت فرم فراساحلی – ویژگی های اصلی

سبک وزن

ما واحدهایی با حداکثر وزن 4500 کیلوگرم در کانتینرهای دارای گواهی ISO 10855-1 یا قاب های تصادف و واحدهای مدولار با وزن ماژول های جداگانه 1500 کیلوگرم ارائه می دهیم. واحدهای جت آب گرم ما کمتر از 1000 کیلوگرم وزن دارند.

فشرده – جمع و جور

ما تجربه قابل توجهی در طراحی و ساخت پکیج های پمپ برای سکوهایی با فضای عرشه و دسترسی محدود داریم. دانش ما در مورد بسیاری از پروژه ها، به ویژه واحدهای تزریق شیمیایی و تزریق مجدد قلمه های CRI ، در طراحی واحد OffshoreLITE ما استفاده شد.

این بسته‌های جت، خلاء و کمپرسور سبک و فشرده، با واحدهای دیزلی مستقل و واحدهای الکتریکی طراحی‌شده برای کار از یک سوکت 3 فاز استاندارد 63 آمپر، تطبیق‌پذیری واقعی را به بخش از کار انداختن خارج از ساحل ارائه می‌کنند. جزئیات کامل محدوده OffshoreLITE ما را ببینید .

Floating Oil Drilling rig structure ammonia refrigeration system c ammonia refrigeration system b

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *