پمپ ویلو Wilo

پکیج ویلو سیستم صرفه جویی انرژی را برای مجموعه ها فراهم می کند

UK با بزرگترین توسعه دهنده خوابگاه دانشجویی هدفمند در بریتانیا، ویلو ، به نیروها پیوسته است تا خدمات پمپ آب کارآمد انرژی را به چندین سایت در مجموعه این شرکت ارائه دهد.

برای بهینه سازی بهره وری انرژی، سیستم های فشرده افزایش فشار با کارایی بالا را به Unite Students عرضه کرده است. این شرکت مجموعه های تقویت کننده را برای 11 سایت مختلف در سال 2018 و 12 سایت دیگر در سال 2019 نصب کرد، از جمله سایت Blithehale ویلو با ظرفیت 300 در بتنال گرین، شرق لندن.

یک نظرسنجی از تمام سایت‌های Unite ویلو انجام داد و یک گزارش وضعیت جامع برای بیش از 700 دارایی پمپاژ موجود، مطابق با طرح فرصت‌های صرفه‌جویی در انرژی (ESOS) تهیه کرد. از این رو، یک نقشه راه چرخه حیات شامل تمام جزئیات دارایی، امید به زندگی تخمینی و متعاقب آن تاریخ‌ها و هزینه‌های تغییر ایجاد شد.

سیستم تقویت فشار فشرده از هیدرولیک پمپ Wilo Helix VE با راندمان بالا و مبدل فرکانس با دامنه کنترل گسترده استفاده می کند که تقویت کننده را به ابزاری مطمئن برای صرفه جویی در انرژی تبدیل می کند. این سیستم می تواند برای تامین آب تمام اتوماتیک و افزایش فشار در ساختمان های مسکونی، تجاری و عمومی استفاده شود.

پمپ های گریز از مرکز ویلو

  • پمپاژ ساده، با راندمان بالا و مداوم برای صنایع سبک به سنگین
  • پمپ های گریز از مرکز ماشین هایی هستند که به صورت هیدرولیکی کار می کنند که با توانایی آنها در انتقال انرژی به سیالات از طریق کار میدانی از نیروهای گریز از مرکز مشخص می شود. هدف اصلی آنها انتقال سیالات از طریق افزایش فشار است و رایج ترین پمپ ها در تمام صنایع هستند.
  • پمپ های گریز از مرکز ویلو Wilo می توانند ساختارهای متفاوتی داشته باشند، اما اصل عملکرد و ویژگی های دینامیکی سیالات ویلو Wilo همیشه یکسان است.
  • به طور شماتیک، پمپ های گریز از مرکز از یک پروانه یا پروانه تشکیل شده اند که در داخل یک پوشش می چرخد. پروانه شامل یک سری تیغه است که ترجیحاً طراحی شعاعی دارند که انرژی جنبشی را به سیال پمپاژ شده منتقل می کند. پوشش ویلو Wilo مجهز به نازل های مکش و تخلیه برای سیال در حال پمپاژ است.
  • نازل مکش دارای یک محور است که با محور چرخشی پروانه مطابقت دارد، در حالی که نازل تخلیه دارای یک محور معمولی به محور پروانه است، اما همچنان روی صفحه ای که از خود محور عبور می کند، قرار دارد.

اصل کارکرد پمپ های گریز از مرکز

انرژی مکانیکی به جنبشی

  • سیال در حال پمپاژ به طور مداوم از طریق نازل مکش پمپ در مرکز پروانه وارد می شود. از اینجا، سیال در جهت شعاعی تا لبه پروانه شتاب می گیرد، جایی که به داخل محفظه تخلیه می شود.
  • چرخش پروانه پمپ انرژی جنبشی را به سیال می‌دهد که از چشم پروانه به داخل کشیده می‌شود و از طریق پره‌های پروانه به سمت بیرون به سمت اطراف آن‌ها هدایت می‌شود. با خروج سیال از پروانه، انرژی جنبشی سیال به فشار ساکن تبدیل می شود.
  • به طور معمول، شکل پیچشی محفظه پمپ یا پره های پخش کننده، که برای کند کردن سیال کار می کنند، مسئول تبدیل انرژی هستند. تبدیل انرژی منجر به افزایش فشار در سمت پایین دست پمپ می شود که باعث جریان می شود.

ویژگی ها و مزایای پمپ ویلو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *