الکتروموتور Hoyer هویر دانمارک

موتورهای الکتریکی IE4

موتورهای هویر IE4 با بهره وری انرژی برتر تعریف می شوند. فرصت های عالی برای صرفه جویی در مصرف انرژی در بازارها و برنامه های کاربردی ارائه می دهد.

اطلاعات فنی

موتورهای الکتریکی Hoyer IE4 AC بر اساس استانداردهای بین المللی تحت استاندارد IEC 60034-30 تولید می شوند و الزامات دستورالعمل EC 2009/640/EC، (EU) 2019/1781/EC و 2014/4/EU Ecodesign برای محصولات مرتبط با انرژی را برآورده می کنند. . آنها کیفیت، قابلیت اطمینان و عملکرد ثابت شده ای دارند.

موتورها موتورهای قفس سنجابی سه فاز TEFC ولتاژ پایین ناهمزمان هستند. نوع HMA4 (آلومینیوم) سایز 80-180 و HMC4 (چدن) سایز 160-355. تمامی موتورهای آلومینیومی و چدنی دارای بلبرینگ با کیفیت عالی و سیم پیچی 3xPTC هستند. موتورهای سایز 80-200 دارای یاتاقان های بسته روغنی برای مادام العمر هستند. به عنوان استاندارد، تمام موتورهای هویر IE4 دارای بلبرینگ ثابت در انتهای درایو هستند.

تمامی موتورهای IE4 با کلاهک‌های کور پلاستیکی در تمامی اتصالات تغذیه ارائه می‌شوند و دارای استاندارد IP55 هستند، برای سوراخ‌های تخلیه آماده شده و C3L مطابق ISO 12944-5:2018 در رنگ RAL 9005 کم براق هستند.

400 ولت Y – موتورهای هویر IE4 ≤ 3 کیلو وات
400 ولت D – موتورهای هویر IE4 ≥ 3 کیلو وات

سایر ولتاژها در صورت درخواست عرضه می شوند.

بهره وری انرژی و MEPS

بهره وری انرژی یک حوزه تمرکز اصلی مربوط به انتشار CO2 و آلودگی صنعتی است. قوانین فرامرزی و استانداردهای حداقل عملکرد انرژی (MEPS) برای بهبود کارایی موتورهای الکتریکی به اجرا گذاشته شده است. MEPS اروپا در دستورالعمل Ecodesign تعریف شده است و Hoyer IE4 این مقررات آینده را انجام می دهد.

از 1 ژوئیه 2023 تمام موتورهای الکتریکی بین 75-200 کیلووات که برای کاربردهای صنعتی زمینی در اتحادیه اروپا/EEA راه اندازی می شوند باید دارای IE4 یا بالاتر باشند. در هویر موتورز ما آماده حمایت از شما در پیگیری بهره وری انرژی هستیم.

اطلاعات برنامه

موتورهای الکتریکی برای طیف گسترده ای از کاربردها در بازارها استفاده می شوند. برخی از کاربردهای معمولی عبارتند از:

فن ها و تهویه مطبوع – راه حل های تهویه مطبوع ما را اینجا بخوانید
هیدرولیک – در مورد راه حل های HPU ما در اینجا بخوانید
پمپ ها – در مورد راه حل های پمپ ما در اینجا بخوانید
کمپرسور و خنک کننده

اجازه دهید ما از شما حمایت کنیم

اگر سوالی دارید لطفا با ما تماس بگیرید . در هویر ما برای افزایش عملکرد شما تلاش می کنیم.

مستندات

مقیاس مدارک مورد نیاز از صنعتی به صنعت دیگر متفاوت است. ما انتخاب دستی بسته اسنادی که نیاز دارید را برای شما آسان کرده ایم. فقط به بخش گواهی ما بروید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *