علت داغ شدن الکتروموتور

 • بار زیاد روی الکتروموتور
 • شدت جریان ورودی دستگاه
 • رطوبت محیط نسب الکتروموتور
 • تهویه نامناسب
 • نقش روغن در جلوگیری از داغ شدن الکتروموتور
 • انتخاب تسمه نا مناسب
 • تعمیر اشتباه موتور الکتریکی

تشخیص داغ شدن بیش از حد موتور الکتریکی
گرم شدن بیش از حد موتور الکتریکی ممکن است دکمه تنظیم مجدد حرارتی را خاموش کند

 • یک سوال یا نظر ارسال کنید. در مورد نحوه عیب یابی موتورهای الکتریکی مانند موتورهای کمپرسور تهویه مطبوع، موتورهای مشعل یا فن تجهیزات گرمایشی، موتورهای استخر، موتورهای پمپ چاه آب،

InspectAPedia هیچ تضاد منافع را تحمل نمی کند. ما هیچ رابطه ای با تبلیغ کنندگان، محصولات یا خدمات مورد بحث در این وب سایت نداریم.

 

تشخیص و تعمیر موتور الکتریکی داغ شدن بیش از حد:

این مقاله جدولی از علل و درمان موتورهای الکتریکی که بیش از حد گرم می شود یا بیش از حد داغ می شود ارائه می دهد. اگر موتور الکتریکی شما مدام دکمه تنظیم مجدد حرارتی را خاموش می کند، این جدول به پیدا کردن علت و درمان کمک می کند.

این سری مقاله عیب یابی موتور الکتریکی کولر گازی را شرح می دهد: در اینجا ما یک جدول عیب یابی موتور الکتریکی ارائه می دهیم، یک راهنمای عیب یابی که به تشخیص و تعمیر اکثر مشکلات موتورهای الکتریکی برای موتورهای موجود در تجهیزات HVAC در ساختمان ها مانند تهویه مطبوع، فن های دمنده کوره یا هواگیر، موتورهای مشعل روغن، پمپ های چاه و میعانات کمک می کند. پمپ های برگشتی

ما همچنین یک فهرست مقاله برای این موضوع ارائه می‌کنیم، یا می‌توانید جعبه جستجوی بالا یا پایین صفحه را به عنوان راهی سریع برای یافتن اطلاعات مورد نیاز خود امتحان کنید.

عیب یابی موتور الکتریکی داغ شدن بیش از حد

در اینجا ارائه شده است: جدولی از روش‌های عیب‌یابی موتور الکتریکی تهویه مطبوع یا سیستم گرمایش برای موتوری که بیش از حد گرم می‌شود یا دکمه تنظیم مجدد خود را خاموش می‌کند یا با جریان یا ولتاژ غیرعادی کار می‌کند.

هشدار خطر شوک مرگبار : بازرسی قطعات و سیستم های الکتریکی خطر مرگ بر اثر برق گرفتگی و همچنین سوختگی جدی یا آسیب های دیگر را برای بازرس یا دیگران به همراه دارد. این کارها را انجام ندهید مگر اینکه به درستی آموزش دیده و مجهز شده باشید.

ببینید . DMMs VOMs SAFE USE OF را برای کمک به استفاده ایمن از تجهیزات تست الکتریکی، قبل از شروع به فرو بردن پروب های کنتور خود در هر چیزی،

در بالای صفحه، عکس ما موتور را نشان می‌دهد که معمولاً در یک دمنده HVAC با درایو مستقیم یا مجموعه هواگیر یافت می‌شود.

مراقب باشید : هرگز موتور الکتریکی سوخته را بدون یافتن و رفع علت سوختگی تعویض نکنید. در غیر این صورت شما به سادگی دوباره موتور را تعویض خواهید کرد. و دوباره.

جدول B: 7 نکته برای بررسی اینکه آیا موتور الکتریکی روشن می شود اما بیش از حد گرم می شود و دکمه تنظیم مجدد خود را خاموش می کند یا در سطوح ولتاژ یا جریان غیرعادی کار می کند

مراجعه کنید به سوئیچ بازنشانی اضافه بار موتور الکتریکی این دکمه را پیدا و تنظیم مجدد کنید

اگر موتور الکتریکی شما روشن نمی شود یا کار نمی کند،

رجوع کنید به موتور الکتریکی روشن / کار کند .

1: ولتاژ خط بداز VOM برای بررسی سطح ولتاژ در کلید کنترل فشار استفاده کنید

دیدن:

روش های اندازه گیری آمپر

نحوه استفاده از مولتی متر دیجیتال DMM

DMM و VOM، با استفاده ایمن

تجهیزات اندازه گیری ولت / آمپر

ایمنی برای بازرسان برق

تجهیزات تست، راهنمای الکتریکی

اگر ولتاژ خیلی کم است، ولتاژ را در تابلوی برق بررسی کنید و بررسی کنید که سیم کشی با اندازه مناسب برای شدت و طول کار استفاده شده باشد و هیچ شورت جزئی یا سیم یا کانکتور آسیب دیده نباشد.
2: سیم کشی موتور الکتریکی نادرستسیم کشی واقعی برق را با نمودار سیم کشی موتور یا دفترچه راهنمای نصب تجهیزات بررسی کنیدسیم کشی را به درستی وصل کنید
3: موتور الکتریکی به دلیل محیط اطراف بسیار داغ است – تهویه ناکافی، شرایط کار

یا

موتور الکتریکی بیش از حد بارگذاری شده است.

دمای هوا را که موتور در آن قرار دارد بررسی کنید. اگر دمای هوا بیش از 100 درجه فارنهایت باشد، ممکن است پمپ خیلی داغ باشد و سوئیچ اضافه بار حرارتی آن به دلیل محیط و نه مشکل پمپ خاموش شود.

شرایط عملیاتی می تواند باعث گرم شدن بیش از حد موتور شود، مانند پمپ چاهی که به دلیل مشکلات دیگر در سیستم آب به طور مداوم کار می کند.

موتور کمپرسور تهویه مطبوع که بیش از حد گرم می شود ممکن است گاهی اوقات با خنک کردن تجهیزات با آب دوباره راه اندازی شود (مراقب اتصال قطعات الکتریکی باشید). این یک مرحله تشخیصی است نه یک اقدام تعمیر کافی.

هر موتور الکتریکی که از آن خواسته می شود تجهیزاتی را که نیروی آن بیش از ظرفیت نامی موتور است کار کند، داغ می شود و در نهایت می سوزد یا راه اندازی نمی شود.

اگر موتور هنگام جدا شدن از بار خود به طور معمول شروع به کار کند و کار کند اما هنگام نصب مجدد مشکل راه اندازی داشته باشد، ممکن است مشکل از انتهای بار باشد.

. یک مثال رایج، مشکل در موتور الکتریکی روی مشعل روغن گرمایشی است که شفت محرک واحد سوخت (پمپ روغن) اتصال دارد.

از جمله دلایل بارگذاری بیش از حد موتور الکتریکی می توان به کارکرد بیش از حد گرم اشاره کرد

ولتاژ تغذیه پایین

آسیب یا اتصال در سیستم مکانیکی محرک که موتور در حال کار است

دمای محیط بالاتر از موتور برای کنترل درجه بندی شده است

بلبرینگ های فرسوده

چرخه کاری بیش از حد

آسیب داخلی در موتور: سیم پیچ کوتاه یا اتصال به زمین (ممکن است فقط پس از چرخش موتور به سرعت کارکرد کامل ظاهر شود)

تهویه کافی نصب کنید، یا در صورت نیاز، سایه اندازی کنید، یا موتور/تجهیزات را در مکانی خنک قرار دهید.

به دنبال شرایط غیرعادی باشید که باعث می شود موتور به کار خود ادامه دهد (کنترل بد، از دست دادن آب چاه، کنترل بد پمپ، آب در حال اجرا باقی ماندن در ساختمان، بسته بودن دریچه در سمت خروجی پمپ، گرفتگی صافی در ورودی یا خروجی پمپ، کارکرد مداوم پمپ به دلیل کارکرد مداوم پمپ برای ولتاژ نامناسب، پمپ به دلیل آسیب الکتریکی یا سیم کشی اشتباه یا کوتاهی خازن استارت به سمت عقب حرکت می کند)

یک موتور پمپ چاه ممکن است به طور مداوم کار کند و به دلیل آسیب دیدن پروانه یا از دست دادن آب چاه نتواند به فشار خاموش برسد.

ببینید جهت حرکت موتور الکتریکی را

ببینید سوئیچ تنظیم مجدد اضافه بار موتور الکتریکی را

4: موتور الکتریکی خیلی طولانی کار می کند یا خاموش نمی شودخرابی سوئیچ یا مجموعه کنترل موتور را بررسی کنید.

مثال: اگر سرعت بازیابی چاه خیلی ضعیف باشد و پمپ با فشار آب کم کار کند، احتمالاً به این دلیل که یک دم برای جلوگیری از تزریق هوا و سوختن پمپ نصب شده است، پمپ ممکن است بیش از حد گرم شود.

همچنین مرحله 6 را در این جدول ببینید.

موتورهای تهویه مطبوع و پمپ حرارتی: سطح مبرد را بررسی کنید.

موتور کمپرسور تهویه مطبوع یا پمپ حرارتی ممکن است به دلیل نشت مبرد و از دست رفتن شارژ مبرد، بیش از حد گرم شود یا حتی در اثر کارکردن با چرخه های بسیار طولانی مدت از بین برود.

موتورهای پمپ آب: یک شیر روی خط تخلیه آب نصب کنید و جریان آب را کاهش دهید تا فشار آب در داخل خود پمپ افزایش یابد.

ببینید جدول تشخیص مشکل فشار آب را

مشاهده چرخه تهویه مطبوع طولانی مدت – خنک کننده ناکافی – کمپرسورهای شل یا فرسوده

5. کشش جریان بیش از حد یا غیرعادی بالا در موتور الکتریکیاندازه گیری آمپر موتور در حال کار (کشش جریان) :

اطلاعات پلاک نام موتور را بررسی کنید و به آمپر RLA موتور توجه کنید. یا در صورت وجود، مشخصات دقیق عملکرد موتور و هنگام راه اندازی را از سازنده دریافت کنید.

تست های LRA : (قفل آمپر روتور) با استفاده از آمپرمتر، جریان جریان موتور را در هنگام راه اندازی اندازه گیری کنید.

کشش غیرعادی جریان زیاد در شروع یک موتور در چرخه می تواند نشان دهنده آسیب مکانیکی موتور، رشد کوتاه در سیم پیچ ها (? لازم به ذکر است)، یا یک خازن بد در شروع کار باشد.

جریان معمول راه اندازی موتور بر حسب آمپر 5-6 برابر RLA خواهد بود اما خیلی سریع (ثانیه) جریان موتور باید به RLA برگردد.

تست های RLA : (آمپر بار در حال اجرا) با استفاده از آمپرمتر، جریان واقعی موتور را در حین کار اندازه گیری کنید.

در حالی که تلورانس های خاص بسته به موتور، طراحی موتور و کاربرد متفاوت خواهد بود، اگر جریان اندازه گیری شده بر حسب آمپر به طور قابل توجهی بالاتر از مشخصات سازنده باشد (معمولاً RLA یا آمپر مورد انتظار زمانی که موتور تحت بار کار می کند) ممکن است موتور از کار بیفتد. یا قطعات محرک آن ممکن است از کار بیفتند.

گول نخورید :

بخاری میل لنگ بد : تلاش برای راه اندازی موتور کمپرسور تهویه مطبوع/پمپ حرارتی معیوب یا خراب می تواند جریان بسیار بالایی را جذب کند.

اما خرابی بخاری میل لنگ در موتور کمپرسور پمپ حرارتی که سعی در راه اندازی در هوای سرد دارد ممکن است علائم مشابهی را ایجاد کند.

یک کنترل رله ایمنی اضافه بار معیوب روی یک موتور (در همه موتورها وجود ندارد) می تواند موتوری را که به طور معمول کار می کند خاموش کند و شما را فریب دهد که فکر کنید موتور جریان زیادی می کشد.

دیدن:

روش های اندازه گیری آمپر

نحوه استفاده از مولتی متر دیجیتال DMM

DMM و VOM، با استفاده ایمن

تجهیزات اندازه گیری ولت / آمپر

ایمنی برای بازرسان برق

تجهیزات تست، راهنمای الکتریکی

LRA بیش از حد : در صورت وجود، سعی کنید خازن شروع کار را جایگزین کنید.

مراجعه کنید برای موتورهای راه اندازی سخت به خازن ها .

برای تهویه مطبوع و پمپ های حرارتی به کمپرسور سوخته مراجعه کنید

برای پمپ های حرارتی، به گرم کننده های میل لنگ نیز مراجعه کنید

RLA بیش از حد : ممکن است با بررسی مستقیم موتور و اجزای مکانیکی که آن را هدایت می کند، تحقیقات بیشتری لازم باشد.

مثال ها:
عملکرد و آزمایش فن دمنده – یاتاقان های مونتاژ دمنده را بررسی کنید

6. جریان کم یا آمپر غیرعادی به موتور الکتریکی کشیده می شودکاهش آمپراژ ممکن است نشان دهنده سایش داخلی موتور یا به احتمال زیاد قطعات فرسوده شده توسط موتور الکتریکی باشد

مثال 1: در آزمایش موتور کمپرسور تهویه مطبوع یا پمپ حرارتی، بر خلاف یک جریان با آمپر بالا که نشان می دهد کمپرسور از داخل دچار آسیب شده است به نحوی که پیستون (ها) در سیلندر محکم هستند،

کاهش جریان آمپر کم، اگر کمتر از حد نرمال باشد، ممکن است سایش داخلی را تأیید کند قطعات کمپرسور، و از تشخیص فرسوده و ناکارآمد بودن کمپرسور پشتیبانی می کند.

مثال 2: یک پمپ چاه یا پمپ سیرکولاتور گرمایشی یا موتور مشعل روغن که اتصال آن به اجزای مکانیکی کاملاً شکسته شده است ممکن است جریان کم ایجاد کند.

مثال 3: یک پمپ چاه یا پمپ آبی که به صورت “خشک” کار می کند (بدون آب در چاه) جریان به طور غیر عادی کم می کشد.

دیدن:

روش های اندازه گیری آمپر

نحوه استفاده از مولتی متر دیجیتال DMM

DMM و VOM، با استفاده ایمن

تجهیزات اندازه گیری ولت / آمپر

ایمنی برای بازرسان برق

تجهیزات تست، راهنمای الکتریکی

جایی که هیچ سنج وجود ندارد پورت‌هایی برای اندازه‌گیری فشار کمپرسور در سمت پایین و سمت بالا و فشار مبرد، این تست الکتریکی ساده مفید است. گام اول.

مراجعه کنید به کولر گازی LONG ON-CYCLE – خنک کننده ناکافی – کمپرسورهای شل یا فرسوده

7. خراب یا مسدود شده داخلی فن خنک کننده موتور الکتریکی TEFCموتورهای الکتریکی TEFC از یک فن کاملاً بسته برای خنک کردن استفاده می کنند. تیغه های فن در پشت محافظ فلزی در پشت موتور قرار دارند. خود فن باید محکم به شفت بسته شود، نباید تکان بخورد، خم یا آسیب نبیند، و منافذ ورودی هوای خنک کننده نباید مسدود شود. – WikiHow [36]

توجه: این طرح را در دستگاه های تهویه مطبوع مسکونی، پمپ های حرارتی، پمپ های چاه و سایر لوازم خانگی پیدا نمی کنید. موتورهای TEFC دارای پره های خنک کننده خارجی هستند که کاملاً متمایز هستند.

اگر موتور قبلاً خراب نشده است، در صورت گرفتگی فن موتور و دهانه ورودی هوای فن را تمیز کنید و ببینید که آیا با این کار مشکل گرم شدن بیش از حد موتور حل می شود یا خیر.

اگر موتور قبلاً خراب نشده است، اگر مجموعه فن خم شده، آسیب دیده، گیر کرده، آزادانه نمی چرخد، آن را تعویض کنید – یا کل مجموعه موتور را تعویض کنید.

8. موتور الکتریکی NOISYنقص‌های احتمالی مختلف می‌تواند باعث گیر کردن یا اتصال یک موتور الکتریکی شود، مانند شل بودن پایه‌ها، یاتاقان‌های بد، کوپلینگ‌های شل، نقص در مجموعه یا قطعه.

اگر با فشار دادن دکمه تنظیم مجدد، موتور روشن می شود اما داغ یا پر سر و صدا کار می کند، مقاله تشخیص نویز موتور را در سمت راست ببینید.

کشش جریان بالا را در موتور صحافی بررسی کنید.

روش های اندازه گیری آمپر

دکمه ریست، موتور الکتریکی

تشخیص نویز موتور الکتریکی

نکات جدول بالا

اقتباس از منابع مختلف از جمله Betta-Flo Jet Pump شرکت ملی پمپ و اقتباس و توسعه یافته از Beckett (1989) [1]

 • راهنمای نصب پمپ جت BETTA-FLO [PDF] National Pump Company, 7706 North 71st Ave., Glendale, AZ 85303, Tel: (800) 966-5240 Email: info@natlpump.com, website: http://pum.companational .com، بازیابی مجدد 9/13/12، منبع اصلی: http://www.nationalpumpcompany.com/pdf/Betta_Flo_IOM_Jet_Pump.pdf

همچنین ببینید

 • سوئیچ تنظیم مجدد اضافه بار موتور الکتریکی

 

نظرات و پرسش و پاسخ خوانندگان

در تاریخ 10/02/2021 توسط (Mod) – فهرست Fluke از شایع ترین علل خرابی موتور الکتریکی

من واقعاً ای کاش می توانستم کمکی بکنم، اما با اطلاعات اندک فکر نمی کنم حتی با حدس و گمان هم مفید باشد. من فرض می کنم که شما موارد واضحی مانند ولتاژ نامناسب را بررسی کرده اید.

اما با حسن نیت Fluke، ما فهرستی از شایع ترین علل خرابی موتور الکتریکی را داریم:

کیفیت برق علل خرابی موتور الکتریکی

 1. ولتاژ گذرا – از منبع برق، احتمالاً مربوط به آب و هوا یا بار.
 2. عدم تعادل ولتاژ – در سیستم های 3 فاز
 3. اعوجاج هارمونیک – ولتاژهای متناوب فرکانس بالا یا جریان های ناخواسته به سیم پیچ ها

علل خرابی موتور درایو فرکانس متغیر

 1. بازتاب سیگنال های PWM خروجی درایو [مدولاسیون عرض پالس]چکیده: درایوهای فرکانس متغیر از تکنیک مدولاسیون عرض پالس (PWM) برای کنترل ولتاژ و فرکانس خروجی به موتور استفاده می کنند.انعکاس ها زمانی ایجاد می شوند که عدم تطابق امپدانس بین منبع و بار وجود داشته باشد. عدم تطابق امپدانس می تواند در نتیجه نصب نامناسب، انتخاب نامناسب اجزا یا تخریب تجهیزات در طول زمان رخ دهد.
 2. جریان سیگمن – جریان‌های سرگردان ناشی از فرکانس سیگنال، سطح ولتاژ، ظرفیت خازنی و اندوکتانس در هادی‌ها ممکن است باعث قطع شدن مزاحم یا گرم شدن بیش از حد سیم‌پیچ‌ها شود.
 3. اضافه بارهای عملیاتی – وجود جریان غیرعادی را بررسی کنید. فلوک می گوید که 30 درصد از خرابی های موتور به دلیل بارگذاری زیاد است!جزئیات بیشتر درسوئیچ محافظ پمپ آب

  پمپ آب فرکانس متغیر / درایو سرعت متغیر (VFD)

علل مکانیکی خرابی موتور الکتریکی

 1. ناهماهنگی – ممکن است ناهماهنگی آنگوار یا موازی یا مرکب باشد
 2. عدم تعادل شفت – اغلب ناشی ازتجمع کثیفی
  از دست دادن وزنه های تعادل
  تغییرات تولیدی
  جرم ناهموار در سیم پیچ موتور و سایر عوامل مرتبط با سایش.
 3. شلی شفت – ممکن است به دلیل ناهماهنگی بین محور محرک موتور و بار محرکه باشد.
 4. سایش یاتاقان، اغلب به دلیل عدم روانکاری موتور به درستی یا توسطباری سنگین تر از آنچه برای آن طراحی شده است
  روغن کاری ناکافی یا نادرست
  آب بندی بلبرینگ ناکارآمد
  ناهماهنگی شفت
  تناسب نادرست
  پوشیدن معمولی
  ولتاژ شفت القایی

دلایل نصب نادرست از کار افتادن موتور الکتریکی

 1. پای نرم – لاستیک یا سایر اجزای پایه موتور فرسوده شده یا از بین رفته است
 2. Pipe Srain – گزیده ای از:ناهماهنگی یا تکان شفت طولانی بین موتور محرک و تجهیزات محرک. ما این موضوع را در مورد موتورهای پمپ سیرکولاتور گرمایشی دیده‌ایم و به مکان‌هایی رفته‌ایم که به معنای واقعی کلمه انبوهی از موتورهای الکتریکی “مرده” وجود داشت که به طور مکرر روی سیرکولاتور زون تعویض می‌شدند، زیرا نصاب هرگز متوجه نشد که موتور و خود پمپ سیرکولاتور نادرست هستند!
 3. ولتاژ شفت – گزیده ای:هنگامی که ولتاژ شفت موتور از قابلیت عایق گریس یاتاقان فراتر رود، جریان های فلاش اور به یاتاقان بیرونی رخ می دهد و در نتیجه باعث ایجاد حفره و شیار در بلبرینگ ها می شود.

خرابی استارت موتور الکتریکی مرتبط

 1. شروع یا کارکرد نامناسب خازن (این لزوماً خرابی موتور نیست، اغلب خرابی یاتاقان موتور باعث شروع کار موتورها می شود)
 • با حسن نیت از Fluke Corporation، بازیابی شده در 2021/02/12 منبع اصلی: https://www.fluke.com/en-gb/learn/blog/motors-drives-pumps-compressors/13-common-causes-of-motor- شکستمقاله کامل Fluke شامل توضیحات مفصل اضافی در مورد هر یک از خرابی های موتور الکتریکی ذکر شده در بالا است.

در تاریخ 09/02/2021 توسط Eeng.M

ما با مشکل فن شکسته در موتورهای القایی SQ خود مواجه هستیم، ما نتوانستیم دلایل اصلی این خرابی ها را پیدا کنیم …

در تاریخ 09/02/2021 توسط Eeng.M

ما با مشکل فن شکسته در موتورهای القایی SQ خود مواجه هستیم، ما نتوانستیم دلایل اصلی این خرابی ها را پیدا کنیم …

در 2020-07-13 توسط (Mod) – چرا موتور الکتریکی مینی میل با سرعت متغیر من گرفتار شد؟

من با بررسی سیم‌کشی و منبع تغذیه شروع می‌کنم تا مطمئن شوم که ولتاژ موتور صحیح است.

اگر برق یا ولتاژ وجود ندارد، من نگران هستم که ممکن است بلبرینگ بدی وجود داشته باشد. میگه یاتاقان بد نیست، آیا ممکن است موتور در هنگام استفاده بیش از حد بارگذاری شده باشد. اضافه بار باعث حدود 30 درصد خرابی موتورهای الکتریکی کوچک می شود.

اگر هیچ یک از این موارد به شما نشان نمی دهد که ما در مسیر مشکل هستیم، ممکن است منطقی باشد که دستگاه یا خود موتور را به یک آزمایش موتور محلی نشان دهید که موتور در کجا کار می کند و اندازه گیری جریان یا آمپر و اندازه گیری آن انجام می شود. ویژگی های دیگر.

در بالای این صفحه، نسخه مختصری از فهرست علل خرابی موتور توسط Fluke را ارائه می دهیم – حتما نگاهی بیندازید.

در تاریخ 13/07/2020 توسط لن

من فقط یک مینی آسیاب با سرعت متغیر کوچک برای مشاغل مهندسی کوچک آوردم
جدید بود، آن را برای چند ساعت اجرا کردم، سپس متوجه شدم که صدای کمی در موتور ایجاد می کند که منجر به داغ شدن موتور می شود.

اجازه دادم چند ساعت خنک بشه و بعد از حدود 10 دقیقه کار کردم، دکمه اضافه بارم رو زد، سعی کردم موتور رو بچرخونم، ولی انگار الان توقیف شده.

من از بین ایالتی آوردم، از استفاده از دستگاه بسیار راضی هستم، اما مطمئن هستم که چه کاری ممکن است انجام نداده باشم یا نکرده باشم.
فروشنده نمی تواند از پایان خود به من کمک کند، مایل به پرداخت هزینه تعمیرات است، هر گونه پیشنهادی قدردانی خواهد شد.

در 2020-02-28 توسط – توسط (Mod) –

فریدمن (Mod)

بیایید با بررسی علل رایج ذکر شده در صفحه بالا، بررسی موتور الکتریکی بیش از حد خود را بررسی کنیم. به من بگویید که چه فکر می کنید.

در 2020-02-28 توسط Anonymous

سلام بچه ها، من یک موتور dc دارم اما گرم است

در تاریخ 2019/09/21 توسط – توسط (Mod) –

فریدمن (Mod)

من ولتاژ منبع تغذیه، اتصالات الکتریکی، کنترلر و در آخر یک سیم پیچ بد را بررسی می کنم.

در تاریخ 2019/09/21 توسط عامر

پایانه های فاز زرد موتور من همیشه گرم می شوند. موتور توسط درایو فرکانس راه اندازی می شود. .

در 2019-07-22 توسط – توسط (Mod) –

فریدمن (Mod)

آیا مشکل شروع است؟

برخی از طرفداران می خواهند با سرعت بالا شروع به کار کنند و سپس کاهش دهند.

چرا یک خازن کوچکتر را امتحان کردید؟

در تاریخ 2019/07/21 توسط الکس

من اخیرا یک پنکه Gfc Pedestal خریدم. در 3 دنده (با سرعت کم) بیش از حد گرم می شود، من خازن را از 4.5uf به 2.5 uf تغییر دادم. لطفا به من کمک کنید مشکل گرمای بیش از حد را با کمترین سرعت حل کنم. متشکرم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *