دو دستگاه دیزل ژنراتور 1000 کیلوواتی

در 8 ژانویه، استارلایت پاور دوباره خبر خوش برنده شدن در مناقصه را دریافت کرد. این بار در مناقصه پروژه تهیه و نصب دو دستگاه دیزل ژنراتور یوچای 1000 کیلوواتی در زندان Yingshan منطقه خودمختار Guangxi Zhuang با مبلغ 2.3 میلیون یوان برنده شد. 17 شرکت در این مناقصه حضور دارند.

استارلایت پاور به دلیل قدرت فنی قوی تحقیق و توسعه، فناوری ساخت حرفه ای، سیستم مدیریت کیفیت عالی، و بررسی دقیق توسط کارشناسان کمیته ارزیابی پیشنهادات، از بسیاری از رقبا متمایز است.

دو دستگاه دیزل ژنراتور 1000 کیلوواتی, دیزل ژنراتور

زندان Yingshan منطقه خودمختار Guangxi Zhuang در سال 1968 ساخته شد و اکنون در منطقه Qixing، شهر Guilin واقع شده است. این زندان برای مجرمان جدی با مدت حبس بیش از 15 سال است. پیش از آن، رهبران زندان Yingshan، به منظور تعمیق درک خود از Starlight Power، به دفتر مرکزی Taizhou از Jiangsu Starlight Electricity Equipments Co.Ltd رفتند.

در 3 ژانویه برای بازدید میدانی. پس از درک بیشتر استحکام مقیاس، قدرت تحقیق و توسعه، خط تولید محصول و غیره Starlight Power، سرانجام استارلایت پاور به عنوان تامین کننده موفق پروژه تهیه و نصب واحد دیزل ژنراتور زندان Yingshan تایید شد. از زندان Yingshan برای حمایت و اعتمادش به Starlight Power تشکر کنید.

استارلایت پاور دارای تجهیزات تست پیشرفته، تکنولوژی تولید مدرن، تکنولوژی ساخت حرفه ای، سیستم مدیریت کیفیت عالی و قابلیت های تحقیق و توسعه فنی قوی است. می تواند مشخصات مختلف 3KW~2500KW معمولی، اتوماتیک، چهار حفاظتی، سوئیچینگ اتوماتیک، مجموعه ژنراتور کم نویز و متحرک ، کیفیت بالا و مصرف انرژی پایین را برای پاسخگویی به نیازهای مختلف برق مشتریان ارائه دهد و همچنین می تواند کاربران با ولتاژها و ولتاژهای مختلف را برآورده کند.

فرکانس های مختلف ایجاد یک سیستم منبع تغذیه موازی برای چندین واحد ضروری است. اگر به محصول ما یا هر سوالی در مورد ژنراتور علاقه دارید، خوش آمدید به ایمیل sales@dieselgortech.com ایمیل ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *